Автор Тема: Интервю с nMz  (Прочетена 6747 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nMz

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 764
  • Пол: Мъж
  • Усмихни се ! Утре ще е по-лошо !
Re: Интервю с nMz
« Отговор #30 -: Февруари 11, 2008, 23:05:04 pm »
Привет :),
Първо цвете [cvetee] за таланта, а после въпросчетата:

1. Имал ли си момент, в който си губил надежда?
2. Вярваш ли, че не сме сами?
3. Сямаш ли, че романтиката (като цяло) в наши дни е на изчезване?
4. Кое е твоето мото в живота?


Здравей :)
Благодаря ти  [shame]

1.Да ... И то не веднъж ... Но винаги съм намирал смисъл в нещо (било то в семейство , приятели , любов , мечти) и съм продължавал напред ... Човек никога не бива да губи надежда , или пък ако му се случи да я изгуби , трябва да се постарае да я намери възможно най-бързо в истински ценните неща в живота , защото те са това , което ни дава сили , за да продължим напред :)
2.Ако става въпрос за извънземни и т.н. - не сме сами ... Ако става въпрос за това , дали човек е сам в трудни ситуации , моменти и пр. - пак не сме сами ... Тогава с нас е вярата ни , че ще успеем и ще се преборим ... В повечето случаи тя се оказва по-силна от разума и самите нас :)
3.Да ... И е жалко ... Малко останаха хората , които ценят думи като 'романтика' , 'любов' и разбират истинското им значение ...
4.Не е един , но най-много май се придъжам към "Аз съм" ... :)
[/color]
[/b]

Ако ти се даде мечта , то непременно ще ти се даде и възможност за осъществяването й !

Неактивен nMz

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 764
  • Пол: Мъж
  • Усмихни се ! Утре ще е по-лошо !
Re: Интервю с nMz
« Отговор #31 -: Февруари 11, 2008, 23:14:21 pm »
здравеи.
искам да те питам любим поет, или поети от Форума имаш ли си и кой са те ?
успех за напред....

Здравей :)

Те са толкова много ... Във форумът е пълно с прекрасни поети и писатели и най-вече - с прекрасни хора (които искам да поздравя искрено) ... Но тези , които са ми направили много силно впечатление са DEVIL_IN_HEAVEN , dodic , {dylgokoska} , Gentiana , NiksY ... Има още много , но не искам да изброявам , защото може да пропусна някой ... :)


Ако ти се даде мечта , то непременно ще ти се даде и възможност за осъществяването й !

Неактивен nMz

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 764
  • Пол: Мъж
  • Усмихни се ! Утре ще е по-лошо !
Re: Интервю с nMz
« Отговор #32 -: Февруари 11, 2008, 23:17:19 pm »
Здравей :)
Нека и аз се включа към питащите, с малко по-особена насоченост обаче - със сигурност си чел разказа на Елин Пелин "Ангелинка". Представи си, че ти си момчето, главният герой. Но с лека промяна в сюжета - при вида на Ангелика не хвърляш смутено игликите и не побягваш към обора, а оставаш на мястото си. Какво би казал на мечтата си, когато я срещнеш?


Привет :)

Сигурно бих казал нещо от сорта на  :arrow: Боже ... По-прекрасна и неверояна си , отколкото си те представях ... Защо се забави толкова ? [shame]
Ако ти се даде мечта , то непременно ще ти се даде и възможност за осъществяването й !

Неактивен иринка

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4069
  • Пол: Жена
  • Take it easy
Re: Интервю с nMz
« Отговор #33 -: Февруари 12, 2008, 20:16:40 pm »
Здравей,сладур.
Аз искам да те питам кога ще направим дуета :) И за пореден път да ти кажа колко много харесвам творчеството ти !Успех занапред ! :))))))

Неактивен nMz

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 764
  • Пол: Мъж
  • Усмихни се ! Утре ще е по-лошо !
Re: Интервю с nMz
« Отговор #34 -: Февруари 12, 2008, 21:58:18 pm »
Здравей,сладур.
Аз искам да те питам кога ще направим дуета :) И за пореден път да ти кажа колко много харесвам творчеството ти !Успех занапред ! :))))))


Здравей :)

Относно дуета - надявам се да е скоро :) Благодаря ти за пореден път ... [shame]  [hugs and kisses]
Ако ти се даде мечта , то непременно ще ти се даде и възможност за осъществяването й !