Автор Тема: Рамбо се завръща! Но как?  (Прочетена 999 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sexy_Scorpionka

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2210
  • Пол: Жена
  • The show must go on!
Рамбо се завръща! Но как?
« -: Януари 29, 2008, 22:15:12 pm »
В 93-минутния филм има 236 убийства, което прави по 2,59 жертви на всеки 60 секунди.

Двадесет години по-късно, Рамбо се завръща. Силвестър Сталоун (sylvesterstallone.com) отново излиза на големия екран като режисьор и актьор в новия филм от поредицата за Джон Рамбо. У нас лентата се разпространява от "Радивижън" и "Съни филмс".

На 25 януари кинохитът се появи предпремиерно едновременно на 3600 екрана в САЩ и в 7 кинозали в България.

Според "Дейли Мирър" (mirror.co.uk) най-новият епизод от поредицата е изпълнен с най-много насилие, като на минута загиват най-малко двама души.В 93-минутния филм има 236 убийства.Това прави по 2,59 жертви на всеки 60 секунди.

Могат да се видят голямо количество обезглавявания, изкормване на вътрешности, взривяване на хора, изнасилвания, мъчения, твърди американският критик Майк Томас.

За сравнение в първата част на "Рамбо" имаше само едно убийство, припомня "Дейли Мирър".

Изглежда, Рамбо не може да се мери с банда глупави спартанци, направи извводът Ройтерс (reuters.com). Супергероят остана на второ място в северно-американската бокс офис класация с печалба от 18,2 млн. долара за първите си три дни на екран. "Запознай се със спартанците", пародия на нашумелия миналогодишен хит "300", оглави чарта с приходи от 18,7 млн. долара.

За да изглежда силен на екрана Силвестър Сталоун никога не е имал нужда от ползването на стероиди. Напротив, пред сп. "Тайм" (time.com) той признава, че е използвал тестостерон (има ли въобще разлика между двата хормона), за да се чувства добре.

61-годишният актьор обаче имал нужда от него за да си върне физическото състояние за Рамбо IV.

За случая той е качил 18 кг мускули. Възхитен, че отново е във форма, Слай не спира да хвали заслугите на този хормони, който се използва за пораженията на андропаузата и които позволява да си възвърнеш младостта. И все пак - внимание за страничните реакции, предупреждават от "Каналстарс" (canalstars.com).









Всички ние се нуждаем от някого, а ако го нямаме заспиваме с мисълта, че някога ще го открием.

Неактивен Lake_Lady

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1374
  • Пол: Жена
  • My Smooth Operator...
Re: Рамбо се завръща! Но как?
« Отговор #1 -: Март 04, 2008, 11:06:14 am »
Гледах го. Започна обещаващо - като за четвърто продължение на подобна поредица. И тъкмо когато очаквах някаква развръзка - свърши!   [oops]
В прегръдката си ме събираш цялата и ме разпиляваш из Вселената...
http://www.vbox7.com/play:8854186b

Неактивен ^STREET_BOY^

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 652
  • Пол: Мъж
    • http://dreik.sytes.net
Re: Рамбо се завръща! Но как?
« Отговор #2 -: Март 18, 2008, 13:18:28 pm »
Да, наистина развиваше се добре за около 40-50 минути както си му е реда и изведнъж за 15 минути всичко претърча и свърши. Много странно ми се видя.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Рамбо се завръща! Но как?
« Отговор #3 -: Март 23, 2008, 22:07:26 pm »
Сталоун снима ”Рамбо 5” в България
22 март 2008 /  dir.bg

Ще има пети филм за Рамбо. Действието в новата лента ще се развива в България, съобщава БГНЕС, цитирайки изданието „Синема Франс“.
Защо точно тук? Засега това е известно само на актьора-режисьор Силвестър Сталоун, който в момента работи върху сценария. Интригата ще отведе неговия герой в напълно нова посока. "Искам да опитам други неща с него, но това няма да е военен филм", заяви Слай пред журналисти.
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.