Автор Тема: Интервю с Lake_Lady  (Прочетена 6923 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lake_Lady

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1374
  • Пол: Жена
  • My Smooth Operator...
Re: Интервю с Lake_Lady
« Отговор #15 -: Януари 25, 2008, 09:05:43 am »
Ти Близнаци ли си?  [lol] Хах, а бе чоплеше ме и мен, че звездите са ни дали сходни черти [inlovee] Усмихнат ден и на теб!  [cvetee]
В прегръдката си ме събираш цялата и ме разпиляваш из Вселената...
http://www.vbox7.com/play:8854186b

Неактивен NeViDim_DqvOl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1063
  • Пол: Жена
  • Заедно макар и разделени!
Re: Интервю с Lake_Lady
« Отговор #16 -: Януари 25, 2008, 14:48:23 pm »
1.Какво мислиш за хората от форума като цяло?
2.Какъв стил музика слушаш?
3.Как се обличаш по принцип?
МЕЧТАЙ за каквото искаш да мечтаеш, ИДИ където искаш да отидеш, БЪДИ такъв, какъвто искаш да бъдеш, защото имаш САМО ЕДИН ЖИВОТ И ЕДИНСТВЕН ШАНС да направиш всички неща, които искаш да направиш!

Неактивен Lake_Lady

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1374
  • Пол: Жена
  • My Smooth Operator...
Re: Интервю с Lake_Lady
« Отговор #17 -: Януари 25, 2008, 16:33:29 pm »
1.Какво мислиш за хората от форума като цяло?
2.Какъв стил музика слушаш?
3.Как се обличаш по принцип?

1.Ами като цяло ми изглеждат симпатични, будни хора. :) Повечето ми правят добро впечатление. Не съм писала в кой знае колко форуми досега, за да правя сравнения, но все пак съм приятно изненадана.  [shame]  

2. Хм, ами не се ограничавам до един стил. Като започнеш от култовите за мен Depeche Mode, златните рок-групи от 80-те и 90- те /и БГ, и чужди/; минеш през SADE; Enigma,Vangelis, Mike Oldfield;  много джазови изпълнители; ирландска народна музика;залитания по Моцарт отвреме - навреме; ФСБ , та стигнеш до някои от съвременните БГ изпълнители, тип Gravity Co и Графа, примерно...
 [lol] Олееее, пълна каша изглежда, така съм ги изпонаредила  [lol]. Като се има предвид, че не съм особено подредена, моля за извинение. Понеже със сигурност съм забравила и други важни имена, запазвам си правото да правя допълнения към горния списък  [shame]

3. Ами предпочитам да се чувствам удобно и комфортно, макар че често ми се приисква да сложа високите токове и някоя по-засукана рокличка... [cais007]. Зимата обаче ме депресира и ми убива всякакви желания за кипрене. Нося дънки, джинси, разни цветни пуловерчета и поло блузи, ризки...Лятото има по-голям избор :) Тогава предпочитам свежите цветове при блузите и потниците, както и рокли и поли. :)
« Последна редакция: Януари 25, 2008, 16:47:45 pm от Lake_Lady »
В прегръдката си ме събираш цялата и ме разпиляваш из Вселената...
http://www.vbox7.com/play:8854186b

Неактивен phibi

  • Почетна Ерато
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2341
  • Пол: Жена
  • no more hiding who I am...
Re: Интервю с Lake_Lady
« Отговор #18 -: Януари 25, 2008, 20:09:31 pm »
Здравей и от мен :)
Ако участваше в пиеса в операта и трябваше сама да напишеш финалните си думи, какви биха били те?
Забрави каквото съм писала.
Каквото съм казвала - също...



Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Интервю с Lake_Lady
« Отговор #19 -: Януари 25, 2008, 20:12:35 pm »
Само да отбележа, че нямах намерение да се включвам към гадовете по-горе, но ти сама си го (ме) навлече на главата, нали знаеш  :p :p :p :p

1. Ти си дамата от езерото .. трябва да дадеш Ескалибур на някой заблуден крал .. какво точно би представлявал този твой Ескалибур  [confused] [confused]

2. Ти си дамата от аватара ти .. изпълнена с магия .. къде е изворът на силата ти?

3. Ти си ти .. Какво си ти? Къде си ти в миналото, сега и след малко ..

4. Ще ми говориш ли пак за фасове .. и ако "да" .. съзнаваш ли, че I'll be back  :>
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен Lake_Lady

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1374
  • Пол: Жена
  • My Smooth Operator...
Re: Интервю с Lake_Lady
« Отговор #20 -: Януари 25, 2008, 21:08:04 pm »
Здравей и от мен :)
Ако участваше в пиеса в операта и трябваше сама да напишеш финалните си думи, какви биха били те?


"Не зная аз дали се заслужаваше
да бъда туй, което вий видяхте...
Сърцето си поднесох ви на масата
оголено, разискрено от тайни.
Не знам дали си струваше и болката,
която аз приех без ропот -
обвита аз я криех във мълчание,
далеч от вашите критични погледи.
Избрах за себе си да бъда независима,
сама за себе си да бъда пристан и море,
със собствения кораб на мечтите си
да стигна до най-чудни светове...
Но аз не чувствам ярост, нито гняв,
усмихвам се, поглеждайки нагоре
защото знам - че даже в полет с ятото
пак може да е птицата свободна..."


 :) Импровизирах... [shame]



В прегръдката си ме събираш цялата и ме разпиляваш из Вселената...
http://www.vbox7.com/play:8854186b

Неактивен Lake_Lady

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1374
  • Пол: Жена
  • My Smooth Operator...
Re: Интервю с Lake_Lady
« Отговор #21 -: Януари 25, 2008, 21:46:32 pm »
Само да отбележа, че нямах намерение да се включвам към гадовете по-горе, но ти сама си го (ме) навлече на главата, нали знаеш  :p :p :p :p

1. Ти си дамата от езерото .. трябва да дадеш Ескалибур на някой заблуден крал .. какво точно би представлявал този твой Ескалибур  [confused] [confused]

2. Ти си дамата от аватара ти .. изпълнена с магия .. къде е изворът на силата ти?

3. Ти си ти .. Какво си ти? Къде си ти в миналото, сега и след малко ..

4. Ще ми говориш ли пак за фасове .. и ако "да" .. съзнаваш ли, че I'll be back  :>

:)
Както се казва - "В какво се забърках?!..."  [oops] Ще трябва да призова самия Мерлин на помощ...

1. Той ще е моята сила. Ще бъде най-съкровеното, което имам и пазя. Ще бъде моите тайни, които не признавам дори пред себе си. Ще е моите емоции и сърце...Не бих могла да дам своя Екскалибур на заблудения, пък бил той и крал...Ще го дам на достойния.

2. Моята слабост е моя сила понякога...Тя ме кара да се вгледам в себе си и да потърся това, което не намирам навън. Тя ме учи да усещам вятъра и да следвам пътя му. Учи ме да виждам красотата на поляните и да забелязвам сгушеното цвете край пътя, по който минават суровите воини. Учи ме да оценявам ласката и да я чувствам като център и обяснение на всичко, което не съм можела да назова. Уча се да гледам, но и да виждам; да слушам, но и да чувам. Да заема мястото, което търся цял живот, като разбирам хармонията на целия заобикалящ ме свят...

3. И аз това се питам...Струва ми се, че винаги съм била това, което съм сега и че винаги ще бъда. На всеки следващ етап просто откривам различните свои страни. Цял живот търсим парченцата пъзел, за да се сглобим...

4....Съжалявам, но докато пишех, пепелникът неусетно се запълни с няколко фаса... :> :> :>
В прегръдката си ме събираш цялата и ме разпиляваш из Вселената...
http://www.vbox7.com/play:8854186b

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Интервю с Lake_Lady
« Отговор #22 -: Януари 25, 2008, 23:10:09 pm »
 [smeeh]  Хахаахаха.  [oops] Извинете.  :p

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Интервю с Lake_Lady
« Отговор #23 -: Януари 25, 2008, 23:22:43 pm »
Я присмехулника да си седне на 4-буквието, за да донесе утре 6-ца  [toi e] [inlovee]


Lake_Lady, няя се разберем така  [lol]


1. Какво е чисто зло? ( Ако се затрудняваш - погледни таз над мен  :p [lol] )

2. Доброто може ли да е мръсно ?

3. Неутралитетът добро или лошо е?

4. Утопията за теб е .. и как си я представяш ..



Или ти ще се откажеш да пушиш в мое присъствие, или аз ще пропуша от яд заради вас 2те  [lol] [lol] [lol]

Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Интервю с Lake_Lady
« Отговор #24 -: Януари 25, 2008, 23:33:10 pm »
[confused] Ха ха, много смешно. Стига си тормозила момичето с въпросите си, няма да правиш 5 серии, ааааааааа!  [evil]
П.П. Тамън си запалих цигарка  :> [lol]
П.П.П. Lake_Lady, извинявай, че ти оспамихме интервюто!  [shame]

Неактивен elf`s_soul

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1137
  • Пол: Жена
  • Реалността е фалшива. Мечтите са истински.
Re: Интервю с Lake_Lady
« Отговор #25 -: Януари 25, 2008, 23:34:09 pm »
Здравей, не се познаваме... но така и така си на разпит... поне да те поразчекнем както трябва... :Д

Ммм така... к'во да те питам?!...
Айде малко пикантерии.. Имаш ли си приятел... Ако "да" - сериозно ли е..? ... Ще споделиш ли името му евентуално..  [lol] ?
 Колко е била най-дългата ти връзка... ?
Какво е за таб секса на нестандартно място.. и правила ли си... ?

Наркотици?! - мнение? употребяваш ли?

Това зя сега.. приятно интервю ти желая :)

Дори да бягам с всички сили.. Загубила ли съм те, аз няма да мога да те стигна там където отиваш..  

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Интервю с Lake_Lady
« Отговор #26 -: Януари 25, 2008, 23:39:25 pm »
Lake_Lady, ето ти последен въпрос:

Какво ще донесеш на погребението на восъчната - 2 каранфила или 1 роза  [lol] :> [lol] :> [lol] :> [lol] :> [lol]


vOsYcHnA_pRiNcEsA седни да учиш, за да не идвам в скайп, да те ева[inlovee]
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Re: Интервю с Lake_Lady
« Отговор #27 -: Януари 25, 2008, 23:42:04 pm »
Lake_Lady, донеси 2 комплекта китки, 'щото тези двете живи ще ги закопая само след малко, ако продължават :> [lol]

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Интервю с Lake_Lady
« Отговор #28 -: Януари 26, 2008, 01:41:44 am »
С кой от мъжката част би правила секс и с коя от женската част :> (става въпрос за хората от форума :> )?
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Lake_Lady

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1374
  • Пол: Жена
  • My Smooth Operator...
Re: Интервю с Lake_Lady
« Отговор #29 -: Януари 26, 2008, 15:50:14 pm »
 [cvetee] [cvetee] [cvetee] [cvetee] [cvetee] [cvetee] [cvetee] [cvetee] [cvetee] [cvetee] [cvetee] [cvetee] [inloveee] [inloveee] [inloveee] [inloveee] [inloveee] [inloveee] [inloveee] [inloveee] [inloveee] [inloveee]
Дойдох само да ви оставя цветята, че много ми тежаха.  [lol]  Трябва пак да излизам, щото тези няма да ви стигнат, като гледам... :p После ще се включа с отговорите [inlovee]

П.С. Fallin Angel, сетих се откъде те познавам! Оня ден някаква руса девойка изкупи целия TABEX от аптеката... [devil4o] [devil4o] [devil4o]
В прегръдката си ме събираш цялата и ме разпиляваш из Вселената...
http://www.vbox7.com/play:8854186b