Автор Тема: Интервю с Lake_Lady  (Прочетена 6930 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Интервю с Lake_Lady
« Отговор #30 -: Януари 26, 2008, 15:56:09 pm »
vanilla_g, съжалявам, че пиша, но това дете ме нерви .. не може ли един бан да и се даде .. за ... седмица-две-месец, защото напада и тормози съфорумче!!!!! [reeeev]




Lake_Lady, бъркаш ме, аз съм онова русото, дето сега отива да изкупи цигарите от магазинчето до спирката! :> :> :>
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен Lake_Lady

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1374
  • Пол: Жена
  • My Smooth Operator...
Re: Интервю с Lake_Lady
« Отговор #31 -: Януари 26, 2008, 21:20:54 pm »
Я присмехулника да си седне на 4-буквието, за да донесе утре 6-ца  [toi e] [inlovee]

Lake_Lady, няя се разберем така  [lol]

1. Какво е чисто зло? ( Ако се затрудняваш - погледни таз над мен  :p [lol] )

2. Доброто може ли да е мръсно ?

3. Неутралитетът добро или лошо е?

4. Утопията за теб е .. и как си я представяш ..

Или ти ще се откажеш да пушиш в мое присъствие, или аз ще пропуша от яд заради вас 2те  [lol] [lol] [lol]

О, пак ли ти, ангелче...Няма отърване от тебе, тююююю ... :p

1/2 . Понеже смятам да ударя с един куршум два заека, ще отговоря на първия и втория ти въпрос едновременно...Темата за доброто и злото може да се пусне направо като отделна, така че няма да се разпростирам много. Ще приведа един свой любим цитат на Халил Джубран от книгата му с есета "Пророкът" /препоръчвам я на всички, между другото  :) / Та там той казва : "Мога да ви говоря за доброто у вас, ала за злото - не. Понеже що е злото, ако не добро, измъчено до смърт от глад и жажда?! Истина ви казвам, когато доброто у вас изгладнее, то дири храна и в най-тъмните пещери, а когато изжаднее, пие даже от мъртвата вода..."

3. Зависи от ситуацията. Ако неутралитетът значи отказ да заемеш позиция, е малодушие. Ако пък всеки един от другите варианти е неприемлив, тогава е единственият възможен избор.

4. Утопията е не по-различна от мечтите, които не се сбъдват. За мен ,например, тя се изразява в това всички хора по света да бъдат добри и да творят добро.  [shame] Хубаво е човек да има утопии, все пак те ни карат да не забравяме идеалите си.

П.С. Ако пак се включиш, минавам на пури!!!  [lol]


В прегръдката си ме събираш цялата и ме разпиляваш из Вселената...
http://www.vbox7.com/play:8854186b

Неактивен Lake_Lady

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1374
  • Пол: Жена
  • My Smooth Operator...
Re: Интервю с Lake_Lady
« Отговор #32 -: Януари 26, 2008, 21:34:30 pm »
Здравей, не се познаваме... но така и така си на разпит... поне да те поразчекнем както трябва... :Д
Ммм така... к'во да те питам?!...
Айде малко пикантерии.. Имаш ли си приятел... Ако "да" - сериозно ли е..? ... Ще споделиш ли името му евентуално..  [lol] ?
 Колко е била най-дългата ти връзка... ?
Какво е за таб секса на нестандартно място.. и правила ли си... ?
Наркотици?! - мнение? употребяваш ли?
Това зя сега.. приятно интервю ти желая :)

Здравей и на теб!  :) Благодаря за въпросите!
Ами да, имам приятел. Дали е сериозно...Винаги съм се чудела какво трябва да се разбира под думата "сериозна връзка". От това колко дълго са двама души заедно? Или от това колко са силни чувствата им и дали са взаимни? Или от това доколко се познават един друг? Има хора, които ходят с години, а дори не познават партньора си както трябва....Затова ще кажа само, че има някой до мен засега.  :p Името нищо няма да ви говори, така че не виждам смисъл да го споменавам.
Най -дългата ми връзка е била около две години, с прекъсвания, траещи до месец.  :p
Сексът на нестандартни места си е тръпка.  :p Не съм му чак върла фенка все пак...Сещам се за две такива места в момента - в кола и в една изоставена къща /ако ги смятате за нетрадиционни /...  [shame]  [shame] [shame] Ужас, какви неща ме карате да говоря, тцъ-тцъ-тцъ, ще развратим младото поколение...
Относно наркотиците...Определено съм против!!! Мисля, че всеки може да се сети за аргументите. Употребявам единствено цигари и алкохол, повече цигари /Fallen Angel, това не го чети!!!  :> /
В прегръдката си ме събираш цялата и ме разпиляваш из Вселената...
http://www.vbox7.com/play:8854186b

Неактивен Lake_Lady

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1374
  • Пол: Жена
  • My Smooth Operator...
Re: Интервю с Lake_Lady
« Отговор #33 -: Януари 26, 2008, 21:43:55 pm »
С кой от мъжката част би правила секс и с коя от женската част :> (става въпрос за хората от форума :> )?

Хммм, както се казва - благодаря ви за този въпрос! [lol]
Ако съдя по аватарите на мъжката част, рискувам след това да се събудя до някой дракон, череп или анимационен герой, така че ще усмиря първичните си инстинкти. [usmivkaa]
Относно женската част...Ъъъъ, не си падам по жени!  [oops] [oops] [oops]
В прегръдката си ме събираш цялата и ме разпиляваш из Вселената...
http://www.vbox7.com/play:8854186b

Неактивен meteor

  • Наказан
  • Master
  • *
  • Публикации: 1076
  • Пол: Мъж
  • д-р Ханибал Лектър
Re: Интервю с Lake_Lady
« Отговор #34 -: Януари 27, 2008, 10:43:16 am »
Хриле или Криле ?
Нека другите да внасят ред в хаоса.
Аз пък ще внасям хаос в реда.

Неактивен meteor

  • Наказан
  • Master
  • *
  • Публикации: 1076
  • Пол: Мъж
  • д-р Ханибал Лектър
Re: Интервю с Lake_Lady
« Отговор #35 -: Януари 27, 2008, 13:31:12 pm »
За тебе е промоцията "летящи риби".
Нека другите да внасят ред в хаоса.
Аз пък ще внасям хаос в реда.

Неактивен Lake_Lady

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1374
  • Пол: Жена
  • My Smooth Operator...
Re: Интервю с Lake_Lady
« Отговор #36 -: Януари 27, 2008, 13:44:31 pm »
За тебе е промоцията "летящи риби".
Ахахах...  :) Хитро, не се бях сетила... [lol] Но сега се сещам за един албум на Константин Цеков /от ФСБ/, който се казваше  "Крилете на рибите"...  :)
« Последна редакция: Януари 27, 2008, 14:06:08 pm от Lake_Lady »
В прегръдката си ме събираш цялата и ме разпиляваш из Вселената...
http://www.vbox7.com/play:8854186b