Автор Тема: Интервю с ilusia  (Прочетена 6089 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Attention

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 981
  • Пол: Жена
  • ... amor vincit omnia
Re: Интервю с ilusia
« Отговор #45 -: Декември 25, 2005, 15:16:57 pm »
Ако пред теб застанат двама мъже.Единия го сънуваш и бленуваш и толкова много желаеш,но така и не си могла да го имаш.А другия е влюбен в теб от години,приятел ти е и се чувстваш добре с него.
Кога ще избереш?Любовта на живота ти която може да си търси само забавления,или верният приятел,който те обича  [inlovee]
Would you die for the one you love?

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Интервю с ilusia
« Отговор #46 -: Декември 25, 2005, 18:36:54 pm »
Би ли простила предателство от приятел :question:
бих го порстила но не бих го забравила ни бех приела този човек отново като " приятел"
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Интервю с ilusia
« Отговор #47 -: Декември 25, 2005, 18:38:25 pm »
Ако пред теб застанат двама мъже.Единия го сънуваш и бленуваш и толкова много желаеш,но така и не си могла да го имаш.А другия е влюбен в теб от години,приятел ти е и се чувстваш добре с него.
Кога ще избереш?Любовта на живота ти която може да си търси само забавления,или верният приятел,който те обича  [inlovee]
макма му как знаеш каков да попиташ :).......... [shame] [lol]
ще избера любовта на живота си .....приятелят ми го приемам като приятел .. немога да испитвам друго към него.. а и никога не бих заменила любовта си със утешителна награда.. моят приятл заслужава най-доброто а не някогй койото е с него защото не може да има друг  [inlovee]
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Интервю с ilusia
« Отговор #48 -: Декември 25, 2005, 22:03:07 pm »
има ли още или да приключваме?
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: Интервю с ilusia
« Отговор #49 -: Декември 26, 2005, 12:45:32 pm »
има има :) ами без мен на къде
Сънчо аз искам да те попитам, кога можеш да наречеш някого приятел и правиш ли голямо разграничение мецду приятелите и познатите си?
 :) [heart__]
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Интервю с ilusia
« Отговор #50 -: Декември 26, 2005, 13:28:57 pm »
Мога да нараека някого приятел във секи момент стига да го почувствам ;)
Ами да правя, за мен познатите говорят, а приятелите действат :)  [inlovee]
приятел... мога да му се обадя в 3 през нощта и първите му думи да са " какво ти се е случило " .... ето това е приятел.. да е до теб :) и не да те утешава след грешките ти а да не допуска да ги правиш
« Последна редакция: Декември 26, 2005, 14:48:31 pm от Arinna »
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Интервю с ilusia
« Отговор #51 -: Декември 26, 2005, 14:09:12 pm »
Здравей,ilusia :)наистина има много интересни въпросчета,които са ти задавали,но нека и аз се вредя с един въпрос!Ако изневериш на човека,когото обичаш би ли му казала и как мислиш-той би ли ти простил?!
Между другото къде милиш да ходиш на моренце :question:и изобщо не се притеснявай за килограмите си,сегашните мъже харесват по-така момичета.Вярвай ми [namigG]
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Интервю с ilusia
« Отговор #52 -: Декември 26, 2005, 19:29:24 pm »
ако изневеря ли
зависи от връзката ми :) по принцип не изневерявам на човека до себе си, защото след като съм с него, значи аз съм само с него :) но ако се случи, ако държа на него бих му казала.. не зная как би реагирал, може бих провалила връзката си, но  ще бъда честна, защото той го заслужава...винаги казвам нещата направо ;) мразя да говоря зад гърба на хората :) наскоро ми се случи просто да говоря за 1 човек с друг човек и му го казах :) просто защото мисля , че когато сме честни, искрени и открити.. когато казваме нещата точно както са, бихме били истински щастливи и бихме спестили много болки на човека до нас :) как би се почувствал той ако разбере от друго място ? Грешката съм я направила, не е нужно да му давам още разочарования :)
:)
така , че красавице говори с него... кажи му искрено всичко, защо си му изневерила :) и така ;)
« Последна редакция: Декември 27, 2005, 18:35:15 pm от KUKLI4KATA »
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен Dorito

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 916
  • Пол: Жена
  • Fuck me,I`m famous
Re: Интервю с ilusia
« Отговор #53 -: Декември 26, 2005, 21:22:49 pm »
обичала ли си ? (имам предвид момче) :)
ОБИЧАМ НОЩЕМ ДА МЕ ПАЛИШ,ОБИЧАМ СУТРИН ДА МЕ ГАЛИШ,ОБИЧАМ ДА НЕ ПИТАМЕ ЗАЩО,ОБИЧАМ РАНО ДА СЕ ВРЪЩАШ,ОБИЧАМ КАКТО МЕ ПРЕГРЪЩАШ,ОБИЧАМ.. И ВЕЧЕ ЗНАЯ ЗА КАКВО...

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Интервю с ilusia
« Отговор #54 -: Декември 26, 2005, 21:25:08 pm »
да :) 1 цели 3 години  [shame]
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен qNiChkA

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 453
  • Пол: Жена
  • •yAyA •
Re: Интервю с ilusia
« Отговор #55 -: Декември 27, 2005, 02:09:19 am »
Уу МилАтА вСе ЕдНи тъжни и СлоЖни ВъпроСи ти зАдавАТ,Я неЩичКо По ВеселЯШКо :) разкАЖи Най-ГоЛямата си ПАкОСт и ЩУроТия КОято Си пРАВила :) [inlovee]
Защо света така е подреден..веднъж си победител..а после победен !!!

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Интервю с ilusia
« Отговор #56 -: Декември 27, 2005, 11:51:44 am »
аа най- голямата ми пакост като малка беше: дядо ми даваше малко парички когато на село събирах джанки за ракия, ама те бяха много гадни и разпльокани :) и той ми даваше май по 10 ст на кофа и аз идиотка сложих отдолу домати, много домати и отгоре напълних с джаники :) и като ги изсипваха в ракията беше много забвано ;)
друго - брах от село копър :) и го продавах :) паднах в 1 фонтан и ходих мокра и боса от центъра на София до вкъщи :) щукна ми да замина и заминах :) амм покривала съм братовчедка и в безразборните й простотии :) един ден гаджето й трябваше да спи в нас на село и то къщата пълна с мама и всичките роднини, ма не, та не трябвало да го вкараме :) и то така стана , че той мина от едната страна на колата, а дядо ми от другата и дори не го видя :) а в това време тя тръгна да го търси и я подгониха едни кучета, аз прескачах някакви огради за да ..абе весело :) на 1 декември да съм презерватив :))))  кво още...  а да да направя торта от бонбони за почти непозната :) бяхме на семинар :) и тя имаше рожден ден ;) и аз откраднах много бонбони от кафе пазузата и 1 банан от стола и на парното разтапяйй :) после навънка стягай :)а на тоя семинар аз много исках да зарадвам едно момченце щото имаше много тъжни очички :) и само му правих някакви дребни подаръци :) писъмца, бонбонки, панделки и т.н. :) ( НЕ ГО ХАРЕСВАХ ) просто имаше много тъжни очи
аа да и да преобърна света за да испратя един подарък ;) тогава не инфаркт н нервна криза ми не знам какво не получих
а да един ден ми беше ного тъжно в училище и нямаше лсънце и аз си купих един жълт балон и всеки ме питаше каков е тов и аз е кака какво МОЕТО ПОРТАТИВНО СЛЪНЦЕ  :>
« Последна редакция: Декември 27, 2005, 18:31:36 pm от KUKLI4KATA »
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен aflame fairy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 670
  • Пол: Жена
Re: Интервю с ilusia
« Отговор #57 -: Декември 27, 2005, 12:07:09 pm »
ilusia [heart__] с какво би искала да се занимаваш в бъдеще??
".. Но щом простре ръка душата ти да вземе
Тя в миг ще се смути
всесилникът Живот преварил я навреме -
и ти...отдавна без душа си ти .."

Неактивен qNiChkA

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 453
  • Пол: Жена
  • •yAyA •
Re: Интервю с ilusia
« Отговор #58 -: Декември 27, 2005, 17:21:37 pm »
аа няои голямата ми пакост като малка беше дядо ми даваше малко парички когатона село събирах джанки за ракия ама те бяха много гадни и распльокани :) и тои ми даваше маи по 10 ст на кофа и аз идиотка сложих отдолу домати много домати и отгоре напълних с джаники :) и като ги испиаха в ракията беше много забвано ;)
друго брах от село копар :) и го продавах :) паднах в 1 фонтан и ходих мокра и боса от центъра на софя до квъщи :) щукна ми да замина и заминах :) амм покривала съм братовчедка и в безразборните и простотоии :) един дне гаджето и търябваше да псив нас на село и то къщатата пълна с мама и всичките роднини ма не та не тярбвло да го вкараме :) и то така стана , че той мина от едната страна на колата а дядо ми от дргуата и дори не го видя :) а в това време тя тръгна да го търсия и я подхгониха едни кучета аз прескачах някакви огради за да ..абе весело :) на 1 декември да съм презерватив :))))  ккво още...  а да да напоравя тортра от бонобни за почти непеозната :) бяхме на семинар :) и тя имаше рожден ден ;) и аз откраднах мног бонбони от кафе пазузата и 1 банана от стола и на праното растапяии :) после на вънка стягаиии :)а на тоясеминар аз мног исках да зарадвам едно момченце щото имаше много тъжно очички :) и само му правих някакви дребни подаръци :) присъмца понбонки панделки и тн :) ( НЕ ГО ХАРЕСВАХ ) прсото има6е много тъжни очи
аа да и да преобърна света за да испратя един подарък ;) тогава не инфаркт н нервна криза ми не знам какво не получих
а да един ден ми беше ного тъжно в училище и нямаше лсънце и аз си купих един жълт балон и всеки ме питаше каков е тов и аз е кака какво МОЕТО ПОРТАТИВНО СЛЪНЦЕ  :>

Хахахахаххах Малее [xa xa xa xa xa xa] [xa xa xa xa xa xa] [xa xa xa xa xa xa] [xa xa xa xa xa xa] [xa xa xa xa xa xa]
Защо света така е подреден..веднъж си победител..а после победен !!!

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Интервю с ilusia
« Отговор #59 -: Декември 27, 2005, 18:16:04 pm »
ilusia [heart__] с какво би искала да се занимаваш в бъдеще??
с хора :) нямам точна и ясна представа относно онова, което наистина искам, знам 2 неща
няма да  в София :)
и искам работа с хора :) не съм по точните науки, нито по дисциплината, ценя свободата си и живота си няма да го прекарам на бюро :)
« Последна редакция: Декември 27, 2005, 18:32:32 pm от KUKLI4KATA »
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc