Автор Тема: ИГРА: Мъдрост ...  (Прочетена 1956 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен edin_zabraven_mig

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 167
  • Пол: Жена
  • Трябва да се хвърлиш,за да провериш имаш ли криле!
ИГРА: Мъдрост ...
« -: Декември 24, 2007, 16:21:58 pm »
Реших да измисля една игричка, тъй като страшно много ми хареса една тема - ПРИТЧИ, а и аз лично много обичам да чета такива, както и сентенции ... Та идеята ми е следната :

Казвам едно изречение, което може да е нещо, на което не намирате отговор, нещо, за което искате да видите различна гледна точка от Вашата или пък някоя сентенция. Задачата на следващия е да напише притча, в която отговаря на въпроса на предния, която да има дълбок смисъл - мистерия и мъдрост (задължително е притчата да сте я написали самите вие ). Иначе всичко останало е "концерт по желание". Трябва да се съобразите със следните неща:

  • Написаното от вас да бъде отговор на зададеното от предишния под формата на притча (може да  бъде колкото искате засукано, стига да отговаря на този аргумент)
  • След като сте сътворили своята притча, трябва да зададете тема на следващия, за да може и той да се потруди, по същия начин, по който сте го направили Вие.


Ето я и темичката за следващия :arrow: Лилията и лъвът
« Последна редакция: Декември 24, 2007, 16:25:42 pm от edin_zabraven_mig »








Аз тихо, потайно, съм седнала
в скута на свойта съдба.
Ръце към нея протегнала,
чакам я, търся я с гняв,
но този гняв е мълчание,
което капка по капка тече,
но по-скоро отчаяние,
на едно малко, страхливо дете!

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: ИГРА: Мъдрост ...
« Отговор #1 -: Януари 21, 2008, 05:12:54 am »
Тази тема изобщо няма място тук, в този раздел, според мен!  [evil]

Неактивен Tramel

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 680
  • Пол: Жена
  • Обичана и отричана
Re: ИГРА: Мъдрост ...
« Отговор #2 -: Ноември 05, 2008, 15:49:12 pm »
Струва ми се, че идеята не е лоша, макар че може да се доизпипа... нека Гео се изкаже по въпроса и ако се съгласи - да прецизират условието :)