Автор Тема: Ромите- омраза или съжаление  (Прочетена 25744 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #60 -: Януари 25, 2008, 23:41:29 pm »
въобще не можеш да ме убедиш,че тия не заслужават да бъдат премахнати.не ме интересува колко на оферта крадат и продават,но да се задяват с момичета и то на по 15-16 години.....си е на оферта права си... [confused]  не мога да ги трая..просто досега от един съм видяла хубаво..уважавам го,но този един не е всички.ще започна да ги защатавам,когато се вземат в ръце и започнат да живеят нормално като хора..а сега може само да чуеш от мен лоши думи и какви ли не епитети за това малцинство...

ахахахаха...мда бе, то само циганите се задяват...а българите да не би да са импотентни и да не се задяват ? Я питай Дон Нутсо едно време в залата колко годишни момичета задяваше :) а и не само той :),ама до сега не съм чул заради това някой да е намразил администраторите.А дъртите пергиши с мерцедесите дето не се задяват ами направо скъсват гъзовете на 15-17 годишни момичета какви са ? Всичките ли са цигани ?Тц тц тц.Без да ми се засягаш ама много плоско мислене демонстрираш,пък в подписа си,си написала любимата ми песен(която ще звучи на гроба ми като умра) и хем ти се кефя,хем с тоя начин на мислене и направо ти се чудя,ама както и да е :)

Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #61 -: Януари 26, 2008, 00:40:00 am »
не се засягам,но темата е за циганите,нали?много добре знам за дъртите чичковци с мерцедеси и т.н.,но темата е за друго...не ми казваш нещо ново..самата аз съм го изпитвала на гърба си(с 300 зора се отървах от един тъпанар на 40,който ме следеше,а аз не смеех да изляза от нас...)..и да ти кажа честно не виждам какво ми е плоското мислене по темата...да вярно е и за българите,но в момента не се обсъжда всичко на куп...а и явно девойките са съгласни да ги люшкат тези чичковци това си е тяхна работа,но вече отклоняваме от темата...
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #62 -: Януари 26, 2008, 01:14:37 am »
аааа,а аз останах с впечатление,че се опитваме да сме максимално обективни и близко до истината,та в тоя ред на мисли,ако не се обсъжда всичко на куп,а само едната страна на монетата,едва ли някога ще постигнем грам обективност дори.Ако ти е направило впечатление,ще забележиш,че всичко за което ти и други обвинявате циганите,спокойно може да обвините и българите.Тука чета какви ли не безумия,за изнасилвания които се правят само от цигани,за кражби само от цигани,за неплащане на ток само от цигани,полицаите ги бият само цигани.Обаче, всички признавате,че всичко лошо казано за циганите важи и за българите,ноо само циганите са лоши.Еееми да побелея дано,ако ви разбрам логиката.Ако темата е направена само за да се плюят циганите,поне и сменете заглавието,та да знаем да си мълчим и да ви гледаме сеира :)

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #63 -: Януари 26, 2008, 01:23:16 am »
дааа само циганите са лоши ... и не трябва да има компромиси, които се правят ... сапуна му е майката ... не че и от наще няма криви, но циганите са си цигани - съдба ... жалка, но факт, и заради мнозинството им, което се радва на произвол всички минават под един общ знаменател ... те съжаление не заслужават ... но типично е за мнозинството да скръсти ръце и да си гледа сеира :) така е най-весело и от време на време да пускаме по една запалена клечка ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #64 -: Януари 26, 2008, 01:29:04 am »
е аз не съм от тези,които твърдят,че изнасилванията стават от само от цигани..това е глупаво...но...аз си имам причина да ги мразя невероятно много,защото на 2 пъти ми се размина да ме нападнат...а и все пак вече казах,че познавам момиче циганка,което е мн добро..и ако всички бяха такива нямаше да се мисли за тях с лошо
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #65 -: Януари 26, 2008, 01:43:54 am »
Ох, тук май на Лична Драма стана вече... кой кого не оставял да излезе от къщи и кога бил нападнат... [confused]


Та, мисълта ми всъщност беше, че каквото правят циганите- явно сме им отпуснали синджира достатъчно, за да го правят. Че то в България, българи крадат, изнасилват и трепят, пък какво им пречи на циганите. Но неееее, хрисимият и тесногръд българин ще каже: "Той е циганин- той беше", но няма да се сети, че той- българинът е оставил положението такова. И както цигани крадат и нападат, както им плащаме сметките и социалните и не знам какво още и ревем с цели гърла, така ще си и останем, докато българинът не си оправи извратеното мислене за ценности, политика и икономика.
« Последна редакция: Януари 26, 2008, 09:13:34 am от vanilla_g »

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #66 -: Януари 26, 2008, 01:48:05 am »
vanilla_g това не го отричам определено...но какво да се прави..
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #67 -: Януари 26, 2008, 01:56:27 am »
пази, Боже, сляпо да прогледа ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #68 -: Януари 26, 2008, 02:00:10 am »
FaLLeN_AnGeL, може би аз не те разбирам нещо и ако е така- извинявам се, но това че току що се съгласи с мен е напълно взаимноизключващо се с предните ти постове, защото аз пък от своя страна не съм съгласна с тях [oops]

Е, на т'ва му се вика феномен- спор при еднакво мнение [lol]

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #69 -: Януари 26, 2008, 02:06:58 am »
попринцип съм съгласна с теб,но към цигани си имам някакво отношение.и колкото да знам,че си права за мен те са напаст и т.н.  :) иначе да ти си права,че ние сме си виновни и сме позволили...ама сега като ми е промита главата и си знам своето..като чуя за такава тема и направо само дето пяна не ми излиза от устата.. [oops]  знам,че не само може да съм права,но и да не съм..бе аз съм странен тип...на кратко - знам,че си права,но няма да спра да говоря за тях,това което и в предните постове...явно се дължи на изживяното  [confused]
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #70 -: Януари 26, 2008, 02:17:27 am »
И все пак мисля, че е много незряло да оставяш да те водят изцяло емоциите.
Може би е неприятно това, което ти се е случило, но не можеш да обвиняваш някой, на който му е дадена възможност да направи нещо и той го е направил. Крайно тесногръдо е за млад човек. Да не ти казвам поговорката за баницата- всеки я знае. Сигурна съм, че дори и ти би направила необходимото да прибираш от тук от там и да си лежиш по гръб, ако ти се отдаде този шанс. Нека сме искрени, не прикрито- хуманни.
И личен съвет- изясни се със себе си дали си права или не :)

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #71 -: Януари 26, 2008, 02:18:55 am »
мдаммм ...точно казано, нека да спрем да сме хуманни, нека танковете навлязат ... малко кръв да се пролее ... и всеки да си знае правата ....
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #72 -: Януари 26, 2008, 02:22:47 am »
ами нещо,което за себе си  знам със сигурност е - не съм от хората,които дори да имат възможност ще вземат.знам,че звучи неискренно,но е така..няма да го позволя.а за емоциите...аз съм си емоционална душа...винаги съм си такава..не мисля,че това е незряло...а напълно човешко и нормално,поне за мен .за себе си знам,че съм си права,но и знам че и другите са прави  :)
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #73 -: Януари 26, 2008, 02:25:19 am »
мдаммм ...точно казано, нека да спрем да сме хуманни, нека танковете навлязат ... малко кръв да се пролее ... и всеки да си знае правата ....

Мхммм, не ми вкарвай думи, които не съм си и помисляла в устата.
Между "прикрита хуманност" и "хуманност" аз лично намирам огромна разлика. Просто ще е трудно на който и да е да ме убеди, че в днешно време някой би поставил благополучието на съседа си пред своето. Капитализъм са го нарекли хората и неслучайно дълго време е властвал- той просто е в първичната природа на човека.


ами нещо,което за себе си  знам със сигурност е - не съм от хората,които дори да имат възможност ще вземат.знам,че звучи неискренно,но е така..няма да го позволя.а за емоциите...аз съм си емоционална душа...винаги съм си такава..не мисля,че това е незряло...а напълно човешко и нормално,поне за мен .за себе си знам,че съм си права,но и знам че и другите са прави  :)

Да кажем, че ще се съглася, че всеки е прав за себе си, защото не те познавам. Ако ми беше близка, може би щях да направя всичко по силите си да пречистя начина ти на мислене. Но при това положение- наистина изборът е твой- желая ти успех! :)
« Последна редакция: Януари 26, 2008, 02:27:38 am от vanilla_g »

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #74 -: Януари 26, 2008, 02:35:47 am »
еми всеки си има мнение и поне аз не виждам начин да си го променя  :)
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.