Автор Тема: Ромите- омраза или съжаление  (Прочетена 25663 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #75 -: Януари 26, 2008, 07:51:28 am »
[lol] Далеч съм от мисълта да ти променям мнението, просто такова изказване ми се струва малко самонадеяно от устата на... колко беше... 18- годишно момиче?! То всеки се учи за различен период от време,де и, не знам, може ти вече да си се изучила достатъчно, че нищо да не е в състояние да ти промени мнението, макар на мен лично, това да ми се струва невъзможно, защото човек никога не е застрахован от грешки. Ако е така- евала- ти си моят герой.
Поздрави! :)

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #76 -: Януари 26, 2008, 11:17:51 am »
Анимационен, или игрален е въпросът :question:  [lol] [lol] [lol]

Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #77 -: Януари 26, 2008, 12:51:11 pm »
от всяка уста ще прозвучи самонадеяно,независимо от възрастта.а и тя не е прецедент за грешки...пък човек се учи цял живот,а не в определено време  :)
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #78 -: Януари 26, 2008, 13:03:59 pm »
Ми, да де, и аз това казах  :)
OMG [oops]

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #79 -: Януари 26, 2008, 13:05:50 pm »
извинявай...сега ставам  [lol] и ми е малко трудно да чета  [shame]
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.

Неактивен Sexy_Scorpionka

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2210
  • Пол: Жена
  • The show must go on!
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #80 -: Януари 26, 2008, 13:19:03 pm »
Анимационен, или игрален е въпросът :question:  [lol] [lol] [lol]

Ми, да де, и аз това казах  :)
OMG [oops]


 [smeeh] [smeeh] [smeeh]
:arrow:И такаа аз и без  това се набутах м/у шамарите поне да кажа нещо по въроса  [lol].
Всеки има право на мнение и лична позиция от прочетеното до тук имам предвид в темата оставам с впечатлението ,че ромите не са народния любимец очудващо защо????  [lol] [lol] [lol]. Ся сериозно .. нямам нищо против тях всички сме хора на таз земя .. мисля ,че не сме ние човек който ще каже кой да живее и кой не../казвам това щото имаше и такива изказвания от вида на "циганите на сапун"/.Факт е че те нямат никакво желание да прогресират обяснението ми за това е ,че .. явно така им харесва.Аз съм от малък град и тук 50/50 са малцинства и българи ... но някак си успяваме да поддържаме мира и уважението в града .. Не веднъж съм виждала българин да помага на турчин в беда и обратното.За това хорааа правете мир а не бойна :).

Всички ние се нуждаем от някого, а ако го нямаме заспиваме с мисълта, че някога ще го открием.

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #81 -: Януари 26, 2008, 13:50:06 pm »
мдаммм ...точно казано, нека да спрем да сме хуманни, нека танковете навлязат ... малко кръв да се пролее ... и всеки да си знае правата ....

Мда Иво,нищо против теб нямам батка,обаче и ти като мен,не си ходил в казарма и си хващал пушка само в Контра Страйк...та в тоя ред на мисли,когато влязат танковете,такива като теб и много други дето само говорят,няма да са отпред да леят кръв,ами ще се покрият и ще оставят други да им ядат лайната.В типичен български стил,когато е за приказки,всички стават герои,но когато оппре до действия,героите стават мишки и питат : Абе, къде е батко ?...

Неактивен ranenia skorpion

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1455
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #82 -: Януари 26, 2008, 14:01:58 pm »
аз съм пресен уволнен...ако мога така да се изразя, от казармата и мога да ви кажа, че като бивш командир на танк, моят такъв не палеше на Полигона в Сливница, няма да споменавам Шлемофоните, които пък въобще не бачкаха, [lol] , камо ли да запали в някоя циганска махала и да мине на саморазправа... [lol]
А и това да се разправяш с мангалите, като проливаш кръв, е доста смело...
мда, и аз не ги харесвам по принцип но има цигани и цигани....
Както Българи и Българи....
Я му осигури една свестна работа на дадения мангал, да видим дали ще крадне и безчинства, като знае че е осигурен финансово и материално....
"И само ТАМ един прозорец свети ...
сред цялата космична тъмнина,
сега те викат - хиляди планети,
но ти се връщаш .... вечно у дома... "

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #83 -: Януари 26, 2008, 14:56:41 pm »
мдаммм ...точно казано, нека да спрем да сме хуманни, нека танковете навлязат ... малко кръв да се пролее ... и всеки да си знае правата ....

Мда Иво,нищо против теб нямам батка,обаче и ти като мен,не си ходил в казарма и си хващал пушка само в Контра Страйк...та в тоя ред на мисли,когато влязат танковете,такива като теб и много други дето само говорят,няма да са отпред да леят кръв,ами ще се покрият и ще оставят други да им ядат лайната.В типичен български стил,когато е за приказки,всички стават герои,но когато оппре до действия,героите стават мишки и питат : Абе, къде е батко ?...

Мда Виктор, но нали затова имаме професионална армия, след като примерно от енергото не могат да ги накарат да си платят, не може никой да иде да им дръпне шалтера, нека те да се намесят. Естесвено е, че ние невзрящите ще се скрием, аз даже не знам от къде да подкарам танка ти миговориш да тръгна с него да се правя на мъж ... не е там работата и много добре го знаеш.
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #84 -: Януари 26, 2008, 14:58:11 pm »
Анимационен, или игрален е въпросът :question:  [lol] [lol] [lol]

Я ми разтълкувай това грачене???
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #85 -: Януари 26, 2008, 17:21:56 pm »
Ако четеш и малко по-нагоре, преди да лаеш, нямаше да ми задаваш глупави въпроси. Грааааааааа  [smeeh]

Неактивен meteor

  • Наказан
  • Master
  • *
  • Публикации: 1076
  • Пол: Мъж
  • д-р Ханибал Лектър
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #86 -: Януари 26, 2008, 17:36:42 pm »
аз съм пресен уволнен...ако мога така да се изразя, от казармата и мога да ви кажа, че като бивш командир на танк, моят такъв не палеше на Полигона в Сливница, няма да споменавам Шлемофоните, които пък въобще не бачкаха, [lol] , камо ли да запали в някоя циганска махала и да мине на саморазправа... [lol]

Затова на сухопътните им викаме кашони и зеленчуци. Истината е във флота. Единствения проблем е ,че махалите са на сушата, иначе щяхме да ги изринем с вълните.
Нека другите да внасят ред в хаоса.
Аз пък ще внасям хаос в реда.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #87 -: Януари 26, 2008, 18:07:08 pm »
аз съм пресен уволнен...ако мога така да се изразя, от казармата и мога да ви кажа, че като бивш командир на танк, моят такъв не палеше на Полигона в Сливница, няма да споменавам Шлемофоните, които пък въобще не бачкаха, [lol] , камо ли да запали в някоя циганска махала и да мине на саморазправа... [lol]

Затова на сухопътните им викаме кашони и зеленчуци. Истината е във флота. Единствения проблем е ,че махалите са на сушата, иначе щяхме да ги изринем с вълните.

Е,айде сега .Вашата роля е друга .Има си хора за тая работа и правителство ,което да разпореди .Недей да се вреш между шамарите и ти . :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #88 -: Януари 26, 2008, 23:03:28 pm »
Айдеее, радвайте се и правете купон 3 дена,защото бат Сали се оказа фалшификатор и мошенник.Сега спокойно може да твърдите,че всички цигани фалшифицират пари,паспорти и шофьорски книжки :).Честито  [bravisimo]

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Ромите- омраза или съжаление
« Отговор #89 -: Януари 27, 2008, 14:28:31 pm »
Бат Сали не знам защо ми беше последната надежда за циганите ,че може би има и свестни .Сега от една страна си мисля ,че може и да са го натопили ,напълно вероятно е.Щото в едните новини нищо не казаха за него ,а във вечерните ...хоп и той подследствен .Как стана не разбрах ?Но това са си мои размисли .
Все пак си ги мразя,мързеливо и крадливо племе са си .Квото и да ги правиш ,това е. [evil]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!