Автор Тема: Интервю с grozotia  (Прочетена 5382 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Интервю с grozotia
« -: Декември 11, 2007, 20:18:40 pm »
1. Кое е водещото в ценностната ти система, което мислиш, че те отличава най- много от останалите?
2. Какво изразява потребителското ти име (grozotia)- човство за вътрешна или за външна грозота? И ако не е нито едно от двете- за какво тогава?
3. Да имаш нещо свое, което да не ти е достатъчно или да имаш нещо чуждо, което те удовлетворява?
 :)

 








"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен ranenia skorpion

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1455
Re: Интервю с grozotia
« Отговор #1 -: Декември 11, 2007, 20:26:15 pm »
Здрасти....



1. Това на аватара  наистина ли беше ти, и ако да - защо ги премахна, точно след като се раздуха онзи случай...
С  " Розата "  ?
"И само ТАМ един прозорец свети ...
сред цялата космична тъмнина,
сега те викат - хиляди планети,
но ти се връщаш .... вечно у дома... "

Неактивен Mr_FLIRT

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1439
  • Пол: Мъж
  • Miracle!!!
Re: Интервю с grozotia
« Отговор #2 -: Декември 11, 2007, 20:27:10 pm »
Здрасти. Кой е въпроса, който никога не се те питали, а винаги си искала и също така кой е най-високият връх, който си изкачвала? Как би се описала на някой непознат?
Познавам те, а никога не съм те виждал. Винаги имам смелост да съм около теб, но никога да те докосна или да ти дам лице.

Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: Интервю с grozotia
« Отговор #3 -: Декември 12, 2007, 00:43:41 am »
Здравей  :)
1 Какво искаш и какво все още не си постигнала в живота си?
2 Кои са истинските неща в живота за теб?
3 Кое е най-необходимото за теб?
4 Била ли си способна да кажеш "Обичам те",но да е ИСТИНСКО?
5 Кое е чувството,което най-често изпитваш?
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.

Неактивен XpacTa_lavista

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3489
  • Пол: Мъж
  • Дървен философ, но дрянов
Re: Интервю с grozotia
« Отговор #4 -: Декември 12, 2007, 15:42:12 pm »
Здравей и от мен  :) Смяташ ли, че стихче.ком прилича на малка, кокетна градска махала, тоест-убеди ли се в това?
Какво мислиш за този клип?

http://zazz.bg/play:7e02a3e8
Когато човек върви без път...
 
             ...най-често стига до гарата

  Нека бъдем грамотни! Да се научим да пишем правилно поне на родния си език!

Неактивен grozotia

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 253
  • Пол: Жена
  • This strange machinery is keeping U from seeing me
Re: Интервю с grozotia
« Отговор #5 -: Декември 12, 2007, 21:29:52 pm »
1. Кое е водещото в ценностната ти система, което мислиш, че те отличава най- много от останалите?
2. Какво изразява потребителското ти име (grozotia)- човство за вътрешна или за външна грозота? И ако не е нито едно от двете- за какво тогава?
3. Да имаш нещо свое, което да не ти е достатъчно или да имаш нещо чуждо, което те удовлетворява?
 :)

 

Първо искам да благодаря, че е проявен интерес към мен.
   Относно кое е водещото в ценностната ми система.. Честно казано, не съм се замисляла, но мисля, че имам доста качества, които се ценят от околните.
   Никът ми "грозотия" може да се приеме като "скромност", въпреки, че не смятам, че скромността е качество, от което се нуждая.
   Предпочитам да имам всичко мое, което ме удовлетворява напълно. А и смятам, че се получава точно така. Благодаря :)

Здрасти....

1. Това на аватара  наистина ли беше ти, и ако да - защо ги премахна, точно след като се раздуха онзи случай...
С  " Розата "  ?

   Честно казано не виждам каква връзка има случая с "Розата" и снимката ми? Обясни. Благодаря.

Здрасти. Кой е въпроса, който никога не се те питали, а винаги си искала и също така кой е най-високият връх, който си изкачвала? Как би се описала на някой непознат?

  Баш ми е драго, че има зададен въпрос точно от теб към мен. Има много въпроси, които ме касаят и които никога никой не е отправял към мен, но се надявам, в бъдеще да ми бъдат зададени някои от тях.
  Най-високият връх, който съм изкачвала, е взимането ми на "Фърст Сертификат" с буква "А" по Английски език, с което доста се гордея.  :)
  Обикновено не си падам по разговорите с непознати. Или не по тези да се описвам пред такива. Обичам да опознавам хората, както и те мен, с течение на време, време, през което по някакъв начин се "сближавам" с тях и те с мен, разбира се. Благодаря!

Здравей  :)
1 Какво искаш и какво все още не си постигнала в живота си?
2 Кои са истинските неща в живота за теб?
3 Кое е най-необходимото за теб?
4 Била ли си способна да кажеш "Обичам те",но да е ИСТИНСКО?
5 Кое е чувството,което най-често изпитваш?

Доста неща те интересуват относно мен :)
 1.  Имам много цели и мечти, които не спирам да преследвам и да реализирам някои от тях.
 2. Семейството, приятелството, любовта и взаимоотношенията с околните.
 3. Знанието!
 4. Да, способна съм, и го правя. Смея да твърдя, че имам страхотен човек до себе си ( ако имаш предвид половинката), за когото твърдя, че наистина означава много за мен. Иначе казвам "Обичам те" на майка ми, на баща ми.. и на други членове от семейството.
 5. Щастие.
   Благодаря и на теб  :)

Здравей и от мен  :) Смяташ ли, че стихче.ком прилича на малка, кокетна градска махала, тоест-убеди ли се в това?
Какво мислиш за този клип?

http://zazz.bg/play:7e02a3e8

   Стихче.ком е готин форум, който посещавам от известно време. Не съм се замисляла на какво прилича, но определено може да се оприличи на "малка, но весела къщурка" :)
   Не изслушах клипа, защото не ми зарежда страницата.

   Благодаря :)
..на една дълга и красива почивка..

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Re: Интервю с grozotia
« Отговор #6 -: Декември 12, 2007, 22:18:02 pm »

   Никът ми "грозотия" може да се приеме като "скромност", въпреки, че не смятам, че скромността е качество, от което се нуждая.


Да разбирам значи, че си от хората, живеещи на максимата "Скромността е за тези, които нямат други качества", която лично за мен е доста тесногръда и повърхностна. Изказване от този тип ме навежда на мисълта за човек, който няма реална преценка за себе си, а просто едно голямо его, което постоянно се опитва да вземе превес над трезвата самооценка и самокритика, а все пак именно самокритиката е ключът към осъвършенстване. Но... това са мои размисли, разбира се...
От друга страна, ако наистина никът ти говореше за "скромност", не мисля че щеше да парадираш с нея по този начин, още повече при положение, че казваш, че нямаш нужда от това качество. Мисля, че доста си противоречиш в този си отговор.
Благодаря все пак
:)

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен ranenia skorpion

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1455
Re: Интервю с grozotia
« Отговор #7 -: Декември 12, 2007, 22:34:10 pm »
какво има да обяснявам...
отначало се застъпих за теб, виждаики онова произведение в крадени, защото , наистина си мислех че е твое...
не бягаше на нападките, и се защитаваше с думи !
после изскочиха още линкове към въпросната "Роза", и тотално се обърках в представите дали не подкрепям грешния човек.
С две думи - омешах се, както и повечето тук...
Но ти или много умело ни разиграваш или наистина си е твое въпреки изтъкнатите от другите потребители, причини да се съмняват....
Та, мисля че снимката я махна, като се разрази този спор относно авторството ?
Или може би греша ?!
"И само ТАМ един прозорец свети ...
сред цялата космична тъмнина,
сега те викат - хиляди планети,
но ти се връщаш .... вечно у дома... "

Неактивен elf`s_soul

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1137
  • Пол: Жена
  • Реалността е фалшива. Мечтите са истински.
Re: Интервю с grozotia
« Отговор #8 -: Декември 12, 2007, 22:58:25 pm »
Недоверчива или Наивна ?!

П.П.
... и се защитаваше с думи !...

 Оха, а те какви думи бяха само... всичката аргументираност и яснота лъхаше от тях...
 
 Тук хората търсят честност, ако си искрена, истината ще е само в твоя полза..

Дори да бягам с всички сили.. Загубила ли съм те, аз няма да мога да те стигна там където отиваш..  

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Интервю с grozotia
« Отговор #9 -: Декември 12, 2007, 23:48:57 pm »
Самоуверен подпис имаш, гледам. Моето питане е следното... На какво отгоре си толкова самоуверена. Кое те кара да смяташ себе си за достойна да бъдеш нескромна и защо скромността според теб не е качество, от което имаш нужда. Знаеш ли изобщо, какво значи скромност?
Благодаря :)

Неактивен tuik

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 825
  • Пол: Мъж
Re: Интервю с grozotia
« Отговор #10 -: Декември 13, 2007, 00:34:13 am »
А аз имам един въпрос, към всички който използват Интервюто като място за още напатки.


ТАКА ЛИ ТРЯБВА ДА Е? ТУК ЛИ Е МЯСТОТО ЗА ДА СЕ ДОИЗЯСНЯВАТ НЕЩАТА МАМКА МУ? НЕ Е ЛИ ТОВА МЯСТО КЪДЕТО ЗАДАВАШ ВЪПРОСИ ЧИЙТО ОТГОВОРИ БИ ИСКАЛ ДА ПОЛУЧИШ НО СА ДОСТАТЪЧНО ЛИЧНИ ЗА ДА ГИ ЗАДАДЕШ ДРУГАДЕ...?


Хайде да използваме подразделите по предназначение!!!
Развей черен флаг,
на който пише без думи:
"МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ...
МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ..."

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Интервю с grozotia
« Отговор #11 -: Декември 13, 2007, 00:41:33 am »
Аз видях само един въпрос отнесен до изясняването на нещата. Мисля, че останалите питаме по съществото на темата. Освен това не разбирам, защо да има напатки... пък и сами по себе си интервютата до сега също са били с доста лични въпроси. Ако имаш възражения относно това... можеш да погледнеш и други интервюта.
С най-добри чувства... :)

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: Интервю с grozotia
« Отговор #12 -: Декември 13, 2007, 00:49:16 am »
А аз имам един въпрос, към всички който използват Интервюто като място за още напатки.


ТАКА ЛИ ТРЯБВА ДА Е? ТУК ЛИ Е МЯСТОТО ЗА ДА СЕ ДОИЗЯСНЯВАТ НЕЩАТА МАМКА МУ? НЕ Е ЛИ ТОВА МЯСТО КЪДЕТО ЗАДАВАШ ВЪПРОСИ ЧИЙТО ОТГОВОРИ БИ ИСКАЛ ДА ПОЛУЧИШ НО СА ДОСТАТЪЧНО ЛИЧНИ ЗА ДА ГИ ЗАДАДЕШ ДРУГАДЕ...?


Хайде да използваме подразделите по предназначение!!!

Подкрепям :)

Апропо, разбрах случайно за случая с въпросната "роза", не е нито за пръв, нито за последен път подобна случка, така че не мисля, че е станало нещо кой знае какво. Вместо да налитате като лешояди на мърша, можете да изберете по-подходящи средства за доказване на истината. А и нали знаете онази максима "Невинен до доказване на противното". Ако продължите по този начин, има още дълго време да си разменята лафовете "Лъжеш!" - "Не лъжа!":)
От друга страна пък признатият грях е половин грях :)

***********

Грозотийо, как разбра за форума и защо реши да се "внедриш" в него? :)

“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен XpacTa_lavista

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3489
  • Пол: Мъж
  • Дървен философ, но дрянов
Re: Интервю с grozotia
« Отговор #13 -: Декември 13, 2007, 06:14:42 am »
Как разбра, че клипът ми е за слушане, а не за гледане, щом не ти го отваря?
Когато човек върви без път...
 
             ...най-често стига до гарата

  Нека бъдем грамотни! Да се научим да пишем правилно поне на родния си език!

Неактивен {dulgokoska}

  • Гений
  • ****
  • Публикации: 8771
  • Пол: Жена
  • Няма нищо по-голямо от малките неща.
    • `Квiти в волоссi`
Re: Интервю с grozotia
« Отговор #14 -: Декември 13, 2007, 06:23:13 am »
на мен пък ми прозвуча като "не ми трябва ОЩЕ скромност", пък да се ограничаваш, може да се приеме за вид самокритика :)

Как ти е името? :) а колко драстична е разликата "критика - обида" при теб?
Лесно ли се засягаш, русокоске? :)
"- Как ты с ним справляешься?
- Я его люблю."