Автор Тема: Интервю със sp1d3r4e  (Прочетена 3345 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Интервю със sp1d3r4e
« -: Ноември 23, 2007, 16:10:05 pm »
 :)








"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен sp1d3r4e

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 525
  • Пол: Мъж
  • PeOpLe Can FLy
Re: Интервю със sp1d3r4e
« Отговор #1 -: Ноември 23, 2007, 18:19:23 pm »
Иха  [shame]  [inlovee]
AsTral ProjeCtion - MahaDeva
     ~~seX DruGs and Trance~~

Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: Интервю със sp1d3r4e
« Отговор #2 -: Ноември 23, 2007, 18:20:43 pm »
 [oh kotioo] ммм
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.

Неактивен innna

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1371
  • Пол: Жена
  • Addicted to Me
    • Козметиката
Re: Интервю със sp1d3r4e
« Отговор #3 -: Ноември 23, 2007, 19:52:18 pm »
Ами започвам...аз обичам да задавам въпроси [shame]


Ако трябва да опишеш живота си до сега с три думи, кои ще са те?  :)
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...
Буда


Неактивен sp1d3r4e

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 525
  • Пол: Мъж
  • PeOpLe Can FLy
Re: Интервю със sp1d3r4e
« Отговор #4 -: Ноември 23, 2007, 20:10:54 pm »
Ем от избора на думи ... 3 са малко мъничко ....

От веселата страна ако го погледна може да са бои, секс и техно   :>

Иначе спонтанен  .... неизживян и доста самотен ...
Не се е намерило човека до ся който би могъл за запълни празнините в мен ... Надявам се някои ден да стане ама знае ли човек кво го чака на завоя .... Знам едно че гледам само напред и не се отказвам лесно :)
AsTral ProjeCtion - MahaDeva
     ~~seX DruGs and Trance~~

Неактивен The Branded

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1611
  • Пол: Жена
  • Branded from life
Re: Интервю със sp1d3r4e
« Отговор #5 -: Ноември 23, 2007, 20:15:02 pm »
хайде и аз да те питам малко
1.Обичал ли си до сега истински,т.е. имал ли си голяма любов?
2.Изневерявал ли си на тази си любов?
3. Какво мислиш за образованието в България?

Неактивен sp1d3r4e

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 525
  • Пол: Мъж
  • PeOpLe Can FLy
Re: Интервю със sp1d3r4e
« Отговор #6 -: Ноември 23, 2007, 20:34:35 pm »
По първия въпрос колега ... мога да ви кажа че не съм оби4ал до сега ... в истенския смисал на дума обичам ... определено няма момиче което да ма е завладяла до толкова че да мисля само за нея .... сичко е просто момнетно привличане ... да ся ако кажа че съм имал връзка 9 месеца ... ще ме попитате е как така без обич ... ем така рядко казвам обичам те защото знам че има кофти последици ако не го мисля .... за 9 месеца връзка разбрах че има привличане само ....

2 .... странен въпрос за мене ... :) ... ем да изневерявал съм много ... ама обикновенно са били с умисал ... за да направя кофти на някои или просто за да докажа на себе си че мога да сваля някоя ... докато бях с моята през тези 9 месеца съм изневерил точно 1наж и то беше защото ми бяха казали без секс седмица ... демек го направих напук на нечие забрана ... мразя да съм спиран от някои ... нямам ли свобода нямаме сделка :)

3.... ам то това образование ли е .... кво да кажа за него ... то като се види че щом учителите стачкуват заради пари ... личи си че образованието ни е на ниво ... след някоя и др година се записвам в англия и забравям за Българското образование ... макар че така като се гледам не ми трябва да уча много при положение че имам  знанията които ми са нужни ... :)
AsTral ProjeCtion - MahaDeva
     ~~seX DruGs and Trance~~

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Интервю със sp1d3r4e
« Отговор #7 -: Ноември 24, 2007, 20:37:07 pm »
Здравей:) не сме имали никакви контакти до сега,но пък ми стана интересно...може да са много елементарни въпросчетата,но,ако има нещо ще ги продължа на лс  [lol]  [shame]
1.На колко години си и от къде?
2.Ще може ли да видим(или поне аз имам желание) някоя твоя снимка?
3.Какво би те накарало да харесваш някого?
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен sp1d3r4e

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 525
  • Пол: Мъж
  • PeOpLe Can FLy
Re: Интервю със sp1d3r4e
« Отговор #8 -: Ноември 24, 2007, 20:43:34 pm »
 [lol] [lol]
1. Хм години : 22 наскоро навършени .... от град:Варна ...
2.ем за сега мога да ти дам на л.с. информация каде можи да ми видиш снимките ... макар че не са от най новите ... ама се са нещо ... новите са се още на компа на сестра ми а аз до него нямам много достъп поради .... работното ми време  ....
3. Ем много работи ... аз по принцип бързо харесвам един човек ... дори и най големите изроди на света имат право да живеят .... а за гругото значение на харесване .... хм ем знам ли както казах аз съм човек на постъпките ... и малките действия към мойто мене ме карат да се замисля ... и да мисля се хубави работи към човека които е направил тези стъпки
AsTral ProjeCtion - MahaDeva
     ~~seX DruGs and Trance~~

Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: Интервю със sp1d3r4e
« Отговор #9 -: Ноември 24, 2007, 20:55:05 pm »
1.За какво живееш?
2.Кое е най-ценното за теб?
3.Какво искаш да нямаш и какво да имаш(като качества и т.н.)?
4.Какво искаш да подтигнеш в живата си?
5.Какво ще накара сърцето ти до претръпне?
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.

Неактивен sp1d3r4e

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 525
  • Пол: Мъж
  • PeOpLe Can FLy
Re: Интервю със sp1d3r4e
« Отговор #10 -: Ноември 25, 2007, 00:22:19 am »
1... хм за какво живея ... е това е въпрос на който не знам дали има някои които можи да ти отговори точно ... по принцип живея за себе си ... като всеки човек и аз търся смисъла за какво живеем ... какво ми е мястото в света.... кой съм аз ... и такива забавни затормозяващи мисълта въпросчета ... аз живея за да разбера какво всъщност се иска от мен ... не живея за някои или нещо ...
2 .... ам чувството ми за хумор ... характера ми който е рядкост ... не познавам момче което да е правило толкова много грешки в живота си и да излизал от тях по най неочаквания начин ... за това казвам че живея в фантазиите си ... има неща които сънувам нощно време и след ден два се случват в реалния живот ... странното което е че не всичко което "сънувам" е хубаво за мен .... смисал има ужасни моменти ... нямам много ценни качества .... запознай се с мен ... бъди ми приятел ... не враг само това мога да кажа .... не съм човек от който би се отказал лесно ... примери много и не го казвам да се хваля просто е така :)
3 ... ем исках да съм малко по самоуверен в себе си и да имах възможност да направя повечето неща които не мога вече ... да върна времето или да се клонирам ... ако можех това щях да съм безсмартен :) .... иначе като качества можи би да съм малко стиснат... както каза мама аз съм човека с най-голям разкрач м/у пръстите :) ... квото и да значи това ...но както всеки човек и аз подлежа на еволюция :)
4. ем аз повечето работи съм ги постигнал ... другите които си ги мисля ще станат рано или късно ... много съм упорит ... иначе какво са те ли ... хммм ... да уча в Англия като начало ... избрал съм си един много добър университет .... за барманство и ресторантйорство .. след него няколко години стаж и сабиране на пари ... след това копувам едно островче (ако събера толкова пари) или си копувам някое хотелче ... правя го по мое желание и с някои (гадже или съпруга) си го държим ... нещо като семейно хотелче ... на някои плаж :)
5. Ем моито сърце доста често потрепва ама в 50% от случаите е фалшиво ... лесно се доверявам .... ама и лесно се отказвам от човека в които съм се доверил ... не бих казал че съм злопаметен ... ама когато запомня някои с лошо рядко се връщам при него за да му говоря ... ако говорим за сърцето ми ... трешна още щом ти чух гласа биби .... имаше нещо в гласати които му привлече вниманието ... ама тиху ся дан разберат другите :) ......претръпването е когато се направи към моя милост много мил жест ... мнооооооооооГо отдавна не се е случвало това и съм забравил това чувство ... [inlovee]
AsTral ProjeCtion - MahaDeva
     ~~seX DruGs and Trance~~

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Интервю със sp1d3r4e
« Отговор #11 -: Ноември 25, 2007, 09:11:29 am »
Любими книги? :)
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен XpacTa_lavista

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3489
  • Пол: Мъж
  • Дървен философ, но дрянов
Re: Интервю със sp1d3r4e
« Отговор #12 -: Ноември 26, 2007, 12:14:03 pm »
Коя ти е любимата латиноамериканска държава?
Когато човек върви без път...
 
             ...най-често стига до гарата

  Нека бъдем грамотни! Да се научим да пишем правилно поне на родния си език!

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Интервю със sp1d3r4e
« Отговор #13 -: Ноември 26, 2007, 13:11:08 pm »
толкова ли си перверзен на колкото се правиш или просто това е начин да се самоизтъкваш? :)

Неактивен sp1d3r4e

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 525
  • Пол: Мъж
  • PeOpLe Can FLy
Re: Интервю със sp1d3r4e
« Отговор #14 -: Ноември 26, 2007, 14:37:15 pm »
Любими книги? :)
- ам в последно време нямам много време за книги ама по принцип ... всяка фантастика която може да ти дойде на акъла .... Като почнем от Властелина на пръстените ... Колелото на времето (не се сещам на кой беше ) ... Всички книжки за Стар Крафт .... Уаркрафт и Диабло ....


Коя ти е любимата латиноамериканска държава?
- ем за това не съм се замислил ама мисля Чили или Аржентина

толкова ли си перверзен на колкото се правиш или просто това е начин да се самоизтъкваш? :)

Ам не определено съм такъв ... смисал за кво да се изтъквам с нещо което си го имам по принцип ... а перверността не е едно от хубавите качества на човек ... смисал хубаво е ако си намериш с някои да ги правиш нещата които измисляш ... а иначе малко куцо се получава ... няма смисал да се изтъква човек ... аз не печеля нищо ако се рекламирам по този начин ... имам други по хубави качества от това :)
AsTral ProjeCtion - MahaDeva
     ~~seX DruGs and Trance~~