Автор Тема: Черен списък на фризьори, маникюристи, козметици и т.н.  (Прочетена 2437 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Същото като белия списък, само че тук ще се оплакваме и ще оплюваме некадърните ...

Правилата от белия списък си важат ..

Дерзайте  [oh kotioo]







Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен NeMogaDaPisha

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 912
  • Пол: Мъж
  • Can you feel the rock?
Мойта фУизорка [lol].Не стига, че като отида и казвам да ми остай косата дълга, само да вземе леко, колкото да не я настъпвам като вървя, тя или ме прави - ( минус ) 5 номер или излизам с прическа тип "Гръмнал бройлер в трастика".Ама нищо, да е жива и здрава :p [lol].
Докато сте млади розите берете,
че времето уви не спира,
а цъфналото неска цвете
утре дойде ли - умира.

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Мойта фУизорка [lol].Не стига, че като отида и казвам да ми остай косата дълга, само да вземе леко, колкото да не я настъпвам като вървя, тя или ме прави - ( минус ) 5 номер или излизам с прическа тип "Гръмнал бройлер в трастика".Ама нищо, да е жива и здрава :p [lol].


Сега можеш да споделиш и коя е и къде и е салона, че да не "гръмне" и някой друг - така всички ще си се спъваме в косите ;)

А някой малко по сериозно нещо да каже  [na na na na]
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен NeMogaDaPisha

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 912
  • Пол: Мъж
  • Can you feel the rock?
Не и знам името, обаче е в Исперих и не вярвам някой от стихчето да пострада [lol].
Докато сте млади розите берете,
че времето уви не спира,
а цъфналото неска цвете
утре дойде ли - умира.

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Не и знам името, обаче е в Исперих и не вярвам някой от стихчето да пострада [lol].

Ооох милото ми братче [shame] [lol] [lol] [lol] Ела кака ти да те подстриже [kiuchekdens]

Аааа, абе не знам за черни списъци, ама сега за пръв път попаднах на наистина добър фризьор.. Т.е не добър, а по-точно СЪВЕСТЕН [confused] Като ходиш първите пъти и се стараят, за да те спечелят като клиент и после.. на 2 на 3  [pisna miii] Повечето са такива или поне аз на такива попадах  [oops] Който са близо 10... [confused]
Сега поне попаднах на най-най-най-перфектния  [hey sexyy] :p [lol]

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Не и знам името, обаче е в Исперих и не вярвам някой от стихчето да пострада [lol].

Ооох милото ми братче [shame] [lol] [lol] [lol] Ела кака ти да те подстриже [kiuchekdens]

Аааа, абе не знам за черни списъци, ама сега за пръв път попаднах на наистина добър фризьор.. Т.е не добър, а по-точно СЪВЕСТЕН [confused] Като ходиш първите пъти и се стараят, за да те спечелят като клиент и после.. на 2 на 3  [pisna miii] Повечето са такива или поне аз на такива попадах  [oops] Който са близо 10... [confused]
Сега поне попаднах на най-най-най-перфектния  [hey sexyy] :p [lol]



Мименце за това си има черен и бял списък - за да споделши добри впечатления от кадърните и да предпазиш другите от некадърните ...  [evala] [intimo]
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Да де, аз затова писа в темата [lol] [inlovee]
Ааа мога да ви кажа кой е най-лошия "фризьор" [lol]  - дядо ми... [oops] [lol] Ахаха като малка реши, че бритона ми влиза в очите и ме подстрига изключително късо и бях на нещо като зиг-заг  [reeeev] [smeeh]