Автор Тема: Бял списък на фризьори, маникюристи, козметици и т.н.  (Прочетена 3512 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Преглеждайки един друг форум по друг повод видях теми с черен и бял списък на какво ли не ..
Е мисля, че няма да е лошо тук да си спретнем един бял списък на салони за красота и всичко свързано с грижите за външния ни вид( фризьорство, маникюр и тн)
Това своевременно е начин да похвалим хората, които ни помагат да изглеждаме добре и да ги препоръчаме на другите :)

Моля, само всеки да пише за кой град става съпрос и някакъв приблизителен адрес на съответния салон, може дори и телефон и естествено име на дадения човек, а междувременно ще си спретнем и един черен списък в друга тема  [pleZz] [cais007] [namigG]

Давайте - вие сте  [inlovee]







Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен innna

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1371
  • Пол: Жена
  • Addicted to Me
    • Козметиката
Re: Бял списък на фризьори, маникюристи, козметици и т.н.
« Отговор #1 -: Ноември 17, 2007, 17:18:21 pm »
Салони Арлет...има ги в София, но сигурно и в други градове!

Харесвам ги! :)
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...
Буда


Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Бял списък на фризьори, маникюристи, козметици и т.н.
« Отговор #2 -: Ноември 27, 2007, 12:54:11 pm »
фр.студио ХЕЛИТА,там са супер добри! :)
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен innna

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1371
  • Пол: Жена
  • Addicted to Me
    • Козметиката
Искам да похваля маникюристката и фризьорката в салон "ДЖИЯ", на ул. Раковска 150! Тя е едно и също лице всъщност [lol] Работи много старателно, вчера ми направи ноктопластика- много съм доволна! И сешоар ми е правила, заедно с удължената коса и стана много добре :) Наистина момичето се страе много... :)
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...
Буда


Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
м и в Мания правят стрхотни неща,по отношение на ноктите :)
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Казвайте градове де. [lol]
Аз съм доволна от козметичката в Дома на красотата в Бургас. [inlovee]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Аз пък все съм недоволна  [lol] [lol] [lol]

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Най-накрая да попадна на страхотен фризьор [inlovee] Вече почти година съм при него и не е като другите [confused] Те като видят, че им ставаш редовен клиент, те претупват с всеки следващ път [confused]
Но Тони е перфектен всеки път и е голям бонбон :) С удоволствие ходя при него :)