Автор Тема: Познай филмчето ...  (Прочетена 9193 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен An0nImNaTaA

  • Новак
  • *
  • Публикации: 34
  • Пол: Жена
  • ~y0u~reaLLy~aRe~mY~eXtasY~
    • ThiS iS mY sItE
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #15 -: Декември 11, 2007, 20:26:01 pm »
Суупер як филм Изкуплението Шоушенк

 :arrow: След еднократен сеанс при психиатър на Сузана е поставена диагноза "граничен случай на разстройство на личността" - болест с твърде неясни симптоми, която би могла да бъде открита у почти всяко подрастващо момиче. Сузана постъпва в психиатрична клиника, където прекарва две години. Там тя се чувства изоставена от всички, захвърлена далеч от обществото. Тя е заобиколена от млади жени с различни психични проблеми. Сузана постепенно се сближава с някои от тях, а зедно с Лиса предприема опит за бягство, завършило с неуспех. Но с помощта на главния лекар на клиниката и старшата сестра Сузана се решава на важна стъпка - да се върне отново към живота.
http://prize.zzl.org/vote.php?id=z <-fLizaitee pLsss
Нямам нищо общо, нищо общо с лошите момичета, изобщо.Аз съм безгрешна, не правя лоши неща.
Аз не съм скандална, не съм скандална, не правя лоши неща с момчетата.
Нямам нищо общо, нищо общо, не се съмнявай в това изобщо, ти си ми втори, не се съмнявай в това, не се съмнявай в това.

Неактивен LiMituU

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1810
  • Пол: Жена
  • Животът е болест, предавана по полов път!!!
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #16 -: Декември 11, 2007, 21:46:11 pm »
Луди години

Момиче от малък град тръгва към Лос Анджелис за да прекара лятото в гимназия за изпълнителски изкуства. Все още разстроена от смъртта на брат си, Тери Флечър, талантлива певица, се измъква от дома си за да постъпи в престижно музикално училище в Ню Йорк, без знанието на своя свръхзагрижен за нея баща. В Ню Йорк обезсърчената Тери се чувства като риба на сухо, докато романтичната връзка с привлекателния Джей, не й дава сили да се бори с проблемите – както професионални, така и лични.

Истинското предназначение на човека е да живее, а не да съществува!

Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #17 -: Декември 11, 2007, 22:10:15 pm »
"Raise your voice"  [inlovee]

 :arrow: 29-годишна учителка по английски е решена да извърши отчаян акт. Един мъж ще умре от нейната ръка. Човек, заслужаващ наказание заради причинените страдания на редица семейства и виновник за смъртта на съпруга й. Но планът й ужасяващо се е объркал и вместо виновника са загинали четирима невинни. Тя е съкрушена. Единствено младият полицай е на нейна страна.Той без колебание решава да й помогне и измисля план, който да й върне свободата, въпреки че това може да му коства кариерата, дори живота. Той знае много добре, че за да й докаже любовта си, не бива да иска нищо в замяна. Заедно, те побягват, търсейки убежище из красивата тосканска провинция, напълно осъзнаващи, че залавянето им е неизбежно.
"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/

Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #18 -: Декември 23, 2007, 21:04:48 pm »
Май ви затрудних... [think]
Филмът е "Небеса"  :)

Айде ново  :arrow: Легендите разказват за едно момче на име Кенай, което предизвикало гнева на Великите духове и те го превърнали в мечка... За да се освободи от проклятието, то ще трябва да измине дълъг път, а верен спътник му става непослушното мече Кода. Докато двамата се опитват да върнат човешкия облик на Кенай и да се спасят от преследващите ги ловци, момчето в мечешка кожа ще получи ценни уроци за живота и за това колко е важно да зачиташ всички живи същества.  :)
"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #19 -: Декември 26, 2007, 14:34:18 pm »
"Братът на мечката" ? :)
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #20 -: Декември 26, 2007, 18:35:59 pm »
"Братът на мечката" ? :)
Точно  :) Ти си  :p
"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #21 -: Декември 27, 2007, 15:00:26 pm »
Преди десет години, в далечните планини на Колорадо, младо момиче гледа безпомощно как разярени мъже избиват семейството й заради тайната, която те носят в кръвта си.
Тя оцелява и избягва в оклолните гори, и се превръща в нещо, което тези лоши хора никога няма да могат да открият...вълк.
Сега, въпреки че живее на другия край на света, Вивиан Гандийон все още бяга.
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен An0nImNaTaA

  • Новак
  • *
  • Публикации: 34
  • Пол: Жена
  • ~y0u~reaLLy~aRe~mY~eXtasY~
    • ThiS iS mY sItE
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #22 -: Декември 27, 2007, 16:45:30 pm »
Кръв и шоколад/Blood and chocolate

 :arrow: Уили е хроничен пияница и цапнат в устата секс-маниак, който пуши цигара след цигара и в края на всяка година си избира различен магазин, за да се прави на Дядо Коледа, докато крои поредния план за измама заедно с партньора си – джуджето Маркъс (Тони Кокс). Но сега тази светла традиция ще бъде нарушена от остроумен и чалнат детектив (Бърни Мак), сексапилна барманка (Лорин Греъм) и едно хлапе, което е убедено, че Уили е истинският Дядо Коледа...
http://prize.zzl.org/vote.php?id=z <-fLizaitee pLsss
Нямам нищо общо, нищо общо с лошите момичета, изобщо.Аз съм безгрешна, не правя лоши неща.
Аз не съм скандална, не съм скандална, не правя лоши неща с момчетата.
Нямам нищо общо, нищо общо, не се съмнявай в това изобщо, ти си ми втори, не се съмнявай в това, не се съмнявай в това.

Неактивен meteor

  • Наказан
  • Master
  • *
  • Публикации: 1076
  • Пол: Мъж
  • д-р Ханибал Лектър
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #23 -: Декември 30, 2007, 17:07:11 pm »
Белите не могат да скачат.

Сляп полковник наема ученик за уикенда да го предружи до Ню Йорк. Не ми се разказва нататък, но съм сигурен, че лесно ще го познаете.
Нека другите да внасят ред в хаоса.
Аз пък ще внасям хаос в реда.

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #24 -: Януари 03, 2008, 12:54:44 pm »
филма го познавам от раз един от наяй любимите ми е "Усещане за жена"!!!!!!!! невероятен страхотен филм

Краля слънце е зъл жесток и самовлюбен...до един момент когато  трима смели мускетари разменят краля

Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #25 -: Януари 03, 2008, 14:41:16 pm »
"Желязната маска" :)

 :arrow: Ричард  е млад американски авантюрист тръгнал на пътешествие само с раница на гърба си. В Тайланд той се запознава с двама французи, а случайността изпраща тримата на тайнствен остров с най-прекрасния плаж на света.
"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/

Неактивен ^DjeNNiTy^

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 310
  • Пол: Жена
  • Aплодисменти за тези, които знаят какво искат!
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #26 -: Февруари 04, 2008, 14:32:40 pm »
Охоо и това ако не е "Плажът"  [inlovee] [inlovee] [inlovee]
 :arrow:
Сто години назад, в градчето Даркнес Фол живяла една жена, която много обичала децата и за всяко паднало млечно зъбче им давала златна паричка. Наричали я Феята на зъбчетата. Ужасен пожар я обгорил така, че дневната светлина й причинявала непоносими болки и тя престанала да се показва навън.

Когато две деца изчезнали, хората решили, че тя ги е убила и я обесили като вещица. После децата се появили, а градчето забравило своята вина. Но не и Феята на зъбчетата...Оттогава тя се разхожда нощем и убива всяко дете, което се събуди и посмее да я погледне. Десетилетия по-късно малкият Кайл забравя за зловещата скитница в тъмното, отваря очи и я вижда. Никой не вярва на разказа му, но момчето става свидетел на смъртта на майка си и е пратено в лудница, набедено, че то я е убило.

Феята на зъбчетата ще напомни за себе си отново, чак когато Кайл и приятелката му от детинство Кейтлин вече са възрастни...
Дали ме намрази или не успя след като всичко на цирк заприлича?!
По пътя ни,уморени от тежестта,забравихме с теб как се обича!
By {dulgokoska}

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #27 -: Февруари 04, 2008, 14:42:33 pm »
Ооо това е "Страх от тъмното"  :> Откога мисля да го гледам... [confused] [lol]


 :arrow:
Блестящият учен Робърт Невил е може би последният човек на Земята, обезлюдена от изкуствено създаден вирус. Останал незасегнат от смъртоносната зараза, той в продължение на три години обитава онова, което е останало от Ню Йорк, отчаяно търсещ други оцелели посредством радиосигнали, които всеки ден изпраща... В руините на града, сред мрака, обаче го дебнат мутантите - хора, преживели чумата, но загубили човешкото в себе си. Осъзнал, че навярно е последната надежда на рода хомо сапиенс, Невил решава да промени ефекта от вируса, експериментирайки върху себе си. Но многобройните мутанти и неумолимо течащото време са против него...

Неактивен LiMituU

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1810
  • Пол: Жена
  • Животът е болест, предавана по полов път!!!
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #28 -: Февруари 04, 2008, 15:04:55 pm »
Аз съм легенда

:arrow: Вдъхновен от роман на Елизабет Йънг, филмът на Клер Килнър разказва историята на Кат Елис - неомъжена (не по нейн избор) жена, която решава да докаже на семейството си, че е напълно щастлива. За целта,тя плаща 6000 долара на Ник, който да я придружи до Лондон за сватбата на сестра и Ейми. Там те се срещат с бившия й годеник, кума и последния й приятел, които може да са един и същи човек, а може и да не са.
Истинското предназначение на човека е да живее, а не да съществува!

Неактивен ^DjeNNiTy^

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 310
  • Пол: Жена
  • Aплодисменти за тези, които знаят какво искат!
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #29 -: Февруари 04, 2008, 15:23:03 pm »
Мъж под наем  :p
 :arrow:
 Като дете, той има редовни загуби на паметта - "изключва" се при напечени ситуации, в това число посред перверзните игрички на Ерик Столц, като бащата на неговата любима - Кейли. Когато наближава 20-те, Евън намира начин да се връща назад във времето и не само да си припомня, но и да променя събитията. Целта му е да направи близките и приятелите си по-щастливи, но крайният резултат в настоящето става с всяка негова намеса все по-апокалиптичен. Изобщо името на играта е кое е по-кошмарно. Да нямаш крайници или да убиеш човек? Любимата ти да се самоубие или никога да не те е познавала? Или пък самият факт колко фатално зависим е животът на околните от собствените ни постъпки.
Дали ме намрази или не успя след като всичко на цирк заприлича?!
По пътя ни,уморени от тежестта,забравихме с теб как се обича!
By {dulgokoska}