Автор Тема: Познай филмчето ...  (Прочетена 9234 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен An0nImNaTaA

  • Новак
  • *
  • Публикации: 34
  • Пол: Жена
  • ~y0u~reaLLy~aRe~mY~eXtasY~
    • ThiS iS mY sItE
Познай филмчето ...
« -: Ноември 04, 2007, 21:43:10 pm »
Ето какви са правилата:някои обяснява сюжета на филм а следващият трябва да познае сюжета на кой филм е това  :)

Надявам се да ви хареса,а ако вече има такава тема изтрийте моята  :)

А ето и моя филм [този ще е лесен за да може да тръгне темичката]

Сам търка пода в столовата, справя се с мащеха и доведени сестри, и мечтае да отиде в Принстън (най-подходящото място тези които искат да станат принцеси, да намерят принц).

Но може би принцът вече е налице: нейният анонимен приятел он Интернет с когото си урежда среща в нощта на Халоуин. Сам изпада в праника, когато разбира, че загадъчният епознат е най-популярното момче.

Възможно ли той да обича момиче, което не е от елита? Възможно ли е вълшебните приказки да се сбъдват ?

Aко Сам повярва в себе си, мечтите й ще се превърнат в реалност.
« Последна редакция: Юни 11, 2008, 15:53:03 pm от Don_NUTSO »







http://prize.zzl.org/vote.php?id=z <-fLizaitee pLsss
Нямам нищо общо, нищо общо с лошите момичета, изобщо.Аз съм безгрешна, не правя лоши неща.
Аз не съм скандална, не съм скандална, не правя лоши неща с момчетата.
Нямам нищо общо, нищо общо, не се съмнявай в това изобщо, ти си ми втори, не се съмнявай в това, не се съмнявай в това.

Неактивен ~Mim4enCe~

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 93
  • Пол: Жена
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #1 -: Ноември 04, 2007, 22:24:08 pm »
A Cinderella Story / Историята на Пепеляшка   :)


 :arrow:  Американска стажантка в анлийския Vogue помага на приятелите си да намерят любовта. Захласната в опитите си, тя не вижда (или не иска да види) истинската любов.

Много оригинален диалог, пиперливи лондончанки и гейове от артистичните среди придават невероятен колорит на този филм. Реалност и фантазии се вплитат и разплитат, но накрая всичко си идва на мястото.

Неактивен ^DjeNNiTy^

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 310
  • Пол: Жена
  • Aплодисменти за тези, които знаят какво искат!
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #2 -: Ноември 15, 2007, 19:42:42 pm »
О това е Love and Other Disasters  [lol]
 :arrow:“Здравей Майкъл! Искам да си поиграем…” [lol]
Брилянтният, но извратен мозък, който всяваше хаос сред жертвите си  е тук отново, за още един кръг от ужасяващи игри на живот и смърт.
8 мистериозно свързани непознати, които вече се борят за живота си и трябва да намерят противоотровата достатъчно бързо.
Дали ме намрази или не успя след като всичко на цирк заприлича?!
По пътя ни,уморени от тежестта,забравихме с теб как се обича!
By {dulgokoska}

Неактивен An0nImNaTaA

  • Новак
  • *
  • Публикации: 34
  • Пол: Жена
  • ~y0u~reaLLy~aRe~mY~eXtasY~
    • ThiS iS mY sItE
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #3 -: Ноември 18, 2007, 14:29:38 pm »
АмммМ мИсля чЕ е Saw но нЕ сЪм сиГурнА  :)

 :arrow: Заминаващ клас колежани за Париж са на летището чакащи полета си.Едно от момчетата получава ужасно видение в самолета преди да излети,как самолета тръгва и се взривява във въздуха веднага щом излети, след което всички умират в самолета.Сабуждайки се и вярвайки на своето видение, момчето слиза от самолета и повлича със себе си още 6 съученици.Вдигнали скандал на летището, приятелите се разправят един с друг,докато в един момент самолета набира височина и се взривява във въздуха над летището, както във видението на хлапето......Изпаднали в паника и смаяни как е възможно всичко това да е истина,слезлите от самолета се радват и са щастливи че са живи,но щастието им няма да трае дълго.Скоро останалите живи от полет 180 ще разберат какво е страх и смърттa да е по петите им.Загадачна сила ги избива един по един по брутални и кървави начини.Изплъзнали се от плана на смъртта,като са слезли от  самолета където им е било писано да умрат,сега смъртта е по петите им, убивайки ги по най-брутални начини...
http://prize.zzl.org/vote.php?id=z <-fLizaitee pLsss
Нямам нищо общо, нищо общо с лошите момичета, изобщо.Аз съм безгрешна, не правя лоши неща.
Аз не съм скандална, не съм скандална, не правя лоши неща с момчетата.
Нямам нищо общо, нищо общо, не се съмнявай в това изобщо, ти си ми втори, не се съмнявай в това, не се съмнявай в това.

Неактивен ^DjeNNiTy^

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 310
  • Пол: Жена
  • Aплодисменти за тези, които знаят какво искат!
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #4 -: Ноември 18, 2007, 21:40:16 pm »
Saw е да. А твоето трябва да е Последен изход - първата част  :)
 :arrow:
Пет семейства, притежаващи нечувана сила, сключват пакт за мълчание
Едно от тях се лакоми за повече и е отлъчено
Потомоците им бяха неизвестни... досега
Представете си, че можете да направите абсолютно всичко, което пожелаете, но колкото повече използвате силата си, толкова повече тя изтощава организма Ви...

На пръв поглед Кейлъб, Поуг, Тайлър и Рийд са просто студенти и разглезени богаташки хлапета, учещи в скъп колеж в Нова Англия. Но те също така са и потомци на четирите фамилии, основали колонията Ипсуич през XVII век. Обединява ги не само приятелството им от деца, но и необикновените сили, с които и четиримата са надарени още от рождение.
Дали ме намрази или не успя след като всичко на цирк заприлича?!
По пътя ни,уморени от тежестта,забравихме с теб как се обича!
By {dulgokoska}

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #5 -: Ноември 21, 2007, 15:00:08 pm »
Филма е Заветът :) А аз съм влюбена в Кейлъб [lol] [inlovee] [inlovee] [inlovee]


 :arrow: Какво би било, ако ангeлите ходеха сред хората и един от тях се влюби в един от нас?
Сет е ангел, който трябва да реши, дали е готов да жертва безсмъртието си и да стане човек – заради шанса жената на мечтите му да го обикне. Тази жена е Маги, прагматичен сърдечен хирург, която не вярва в ангели… докато не среща Сет.
Ще се превърне ли любовта в тяхна обща съдба? Готови ли са да поемат всички рискове? Изборът е пред тях.

Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #6 -: Ноември 21, 2007, 15:33:23 pm »
"Град на ангели"  [heart__] Невероятен филм...

 :arrow: Филмът поглежда към една двойка в началото и залеза на техния живот.
Али е дете на богаташи, летуващо в семейното провинциално имение. Ноа е работник в местната дъскорезница. Нейните родители са сноби. Неговият баща широко скроен човек. Ноа се влюбва в Али от пръв поглед. Но майка й отсича "Той не е за теб". Лятото свършва, Али заминава, а очакваните от Ноа писма така и не пристигат. Али трябва да избира между момчето, което обича и мъжът, одобряван от нейните родители. ....  :)
 
"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #7 -: Ноември 21, 2007, 15:42:22 pm »
"Тетрадката"  :) [inlovee] Не бях сигурна, но като видях имената Ноа и Али и се уверих :p


"Излез, излез, където и да си?" [lol]

За какво се разправяя..ето:
Психолога Дейвид Калауей загубва жена си при странни обстоятелства и се опитва да помогне на дъщеря си Емили, да превъзмогне загубата на майка си. Местят се в друг град, далеч от случилото се, с намерението да започнат нов живот...Но... [lol] :> скоро и двамата стават жертва на "Чарли" - новият въображаем приятел на Емили? Кой ли ще се окаже Чарли [oops] :p

Неактивен An0nImNaTaA

  • Новак
  • *
  • Публикации: 34
  • Пол: Жена
  • ~y0u~reaLLy~aRe~mY~eXtasY~
    • ThiS iS mY sItE
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #8 -: Ноември 22, 2007, 13:21:38 pm »
Hide & Seek/Криеница мИсля Че Еее  :)

 :arrow: В едно малко градче група ученици се откроява сред връстниците си: те са страстни почитатели на филмите на ужасите. Цялото им свободно време е посветено на киното, но никой от околните не взема страстта на групичката насериозно. А това поражда множество интересни ситуации, в които реалността и митологията на жанра се преплитат в странни и неочаквани форми.Филмите на ужасите имат своите горещи почитатели, както и своите отрицатели. Уес Крейвън, един от признатите съвременни майстори на жанра, поднася на своите фенове творба, която има претенциите да бъде нова дума в еволюцията на популярния жанр. Познавайки икониката на традиционния филм на ужасите, както и драматургическите клишета на структуриране, режисьорът "префасонира" ужасиите на сюжета с помощтта на хумора и иронията. Неговите закачки спрямо традицията са очевидни и това придизвиква живата реакция на залата. Към това следва да отчетем и умението му да създава съспенс в разгръщането на фабулата. Всичко това превръща "....." в истинско зрелище, което ще намери благодарната си публика сред младите зрители. Те вече имат и щогоде изграден вкус към този доскоро непознат у нас жанр.
http://prize.zzl.org/vote.php?id=z <-fLizaitee pLsss
Нямам нищо общо, нищо общо с лошите момичета, изобщо.Аз съм безгрешна, не правя лоши неща.
Аз не съм скандална, не съм скандална, не правя лоши неща с момчетата.
Нямам нищо общо, нищо общо, не се съмнявай в това изобщо, ти си ми втори, не се съмнявай в това, не се съмнявай в това.

Неактивен ^DjeNNiTy^

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 310
  • Пол: Жена
  • Aплодисменти за тези, които знаят какво искат!
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #9 -: Ноември 22, 2007, 22:09:09 pm »
[think2] Хм..това ми напомня на едната част на "Градски легенди"  :) И понеже едва ли е то ... няма да давам нов сюжет  :)
Дали ме намрази или не успя след като всичко на цирк заприлича?!
По пътя ни,уморени от тежестта,забравихме с теб как се обича!
By {dulgokoska}

Неактивен An0nImNaTaA

  • Новак
  • *
  • Публикации: 34
  • Пол: Жена
  • ~y0u~reaLLy~aRe~mY~eXtasY~
    • ThiS iS mY sItE
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #10 -: Декември 08, 2007, 16:38:56 pm »
мммм не това е филма Писък

 :arrow:  Алекс Лъвът е кралят на градската джунгла, основната атракция в Централния зоопарк в Ню Йорк. Той и неговите най-добри приятели Марти - Зебрата, Мелман - Жирафа и Глория - Хипопотамката през целия си живот са живели в блаженно пленничество - редовно получават храна, а посетителите им се радват.

Един ден Марти позволява на любопитството му да го завладее и с помощта на няколко чудновати пингвини, избягва от зоопарка, за да опознае света, който толкова му липсва.

Алекс, Мелман и Глория го последват, но преди да се впуснат в див живот по улиците, те са заловени, затворени в клетки и качени на кораб...за да намерят истинска свобода.
http://prize.zzl.org/vote.php?id=z <-fLizaitee pLsss
Нямам нищо общо, нищо общо с лошите момичета, изобщо.Аз съм безгрешна, не правя лоши неща.
Аз не съм скандална, не съм скандална, не правя лоши неща с момчетата.
Нямам нищо общо, нищо общо, не се съмнявай в това изобщо, ти си ми втори, не се съмнявай в това, не се съмнявай в това.

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #11 -: Декември 10, 2007, 22:13:10 pm »
Maдагаскар  [inlovee]

Романтична комедия в която Чък е невероятен късметлия, той винаги е с най-хубавите момичета и никога няма проблеми. На едно от поредните партитата се запознава с изключително красиво момиче, което от своя страна няма абсолютно никакъв късмет. След първата целувка помежду им всичко се обръща на 180 градуса и щасливият Чък остава без грам късмет.

Неактивен ^DjeNNiTy^

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 310
  • Пол: Жена
  • Aплодисменти за тези, които знаят какво искат!
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #12 -: Декември 10, 2007, 22:45:53 pm »
[lol] Филма е жесток ..Чък късметлията те май не си го превеждът тъй ..ама така си му викам  :arrow:
Недоразумение на борда на самолет изважда кроткия и деликатен Дейв Бъзник извън контрол. Принуден да се подложи на психотерапевтични сеанси по овладяване на гнева,  Дейв попада под грижите на прочутия д-р Бъди Райдъл ... в група, пълна с ексцентрични и буйни типове. Със странния си терапевтичен подход докторът скоро довежда Дейв на косъм от действително полудяване. Бъди даже се премества да живее в апартамента на Дейв, за да му помогне в борбата с вътрешните му демони. Самият Бъди няма никакви вътрешни демони... поне докато не започва да отправя неприлични предложения към приятелката на Дейв и да го подтиква да се противопоставя на всичко, което чувства, без значение дали става дума за  миналото или настоящето му. Сега, Дейв е на ход...
Дали ме намрази или не успя след като всичко на цирк заприлича?!
По пътя ни,уморени от тежестта,забравихме с теб как се обича!
By {dulgokoska}

Неактивен An0nImNaTaA

  • Новак
  • *
  • Публикации: 34
  • Пол: Жена
  • ~y0u~reaLLy~aRe~mY~eXtasY~
    • ThiS iS mY sItE
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #13 -: Декември 11, 2007, 20:14:56 pm »
ееемии тфа е супер як филм ПСИХАРОТЕРАПИЯ есстт  [lol]
 :arrow:  Сюжетът на този филм звучи като поредната градска легенда - една видеокасета, изпълнена с кошмарни образи и един телефон, който съобщава на онзи, който я е гледал, че след седем дни ще го споходи смъртта. После следват седем дни ужаси. Журналистката Рейчъл Келъргледа скептично на тази история, докато не умират четирима тийнейджъри, точно една седмица след като са гледали касетата. Това принуждава журналистката да издири въпросното видео и да разнищи мистерията около предизвестената смърт.
http://prize.zzl.org/vote.php?id=z <-fLizaitee pLsss
Нямам нищо общо, нищо общо с лошите момичета, изобщо.Аз съм безгрешна, не правя лоши неща.
Аз не съм скандална, не съм скандална, не правя лоши неща с момчетата.
Нямам нищо общо, нищо общо, не се съмнявай в това изобщо, ти си ми втори, не се съмнявай в това, не се съмнявай в това.

Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: п0зНай фиЛмчЕт0о0 :)
« Отговор #14 -: Декември 11, 2007, 20:20:25 pm »
"Предизвестена смърт"  :p

 :arrow: 40-те г. на 20 век. Анди Дюфрен е млад проспериращ банкер, чийто живот се променя драматично, когато е обвинен в убийството на жена си и нейният любовник и е осъден на доживотен затвор... Куражът на Анди и приятелството му с черноборсаджията на затвора „Ред” Рединг ще му помогнат да запази надеждата си жива.

Това не е филм за отчаянието и самотата. Не е филм за изолацията. Това е филм за възкресените надежди, за приятелството, за мечтите и куражът на един мъж. Това е филм за свободата.
"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/