Автор Тема: Интервю с SkitnicaVmoretO  (Прочетена 6897 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Интервю с SkitnicaVmoretO
« Отговор #30 -: Ноември 05, 2007, 12:20:30 pm »
ee [shame] [shame] извинявай че те накарах да се повториш.... [shame]

а имаш ли стихотворение което да олицетворява мечтата ти за живота или за любовта ако имаш ко е то ако нямаш защо?

Неактивен SkitnicaVmoretO

  • Модератор
  • Master of disaster
  • *****
  • Публикации: 4176
  • Пол: Жена
  • I died to become immortal...
    • SkitnicaVmoretO
Re: Интервю с SkitnicaVmoretO
« Отговор #31 -: Ноември 05, 2007, 15:04:47 pm »
ee [shame] [shame] извинявай че те накарах да се повториш.... [shame]

а имаш ли стихотворение което да олицетворява мечтата ти за живота или за любовта ако имаш ко е то ако нямаш защо?
Няма нищо  [inlovee]

Стихотворение което да олицетврява представата ми за живота имам : Мразя клишета, коловози и рамки

Такова което да олицетворява любовта обаче, не. Нямам, Мисля, че всяка любов е уникална и различна по своему, така че няма как да бъде идеализирана в стих  :)
"Светът ще свърши, казват, в огън,
а други - в лед.
Ако говорим за желание,
избирам огън без терзание.
Но ако пак му дойде ред
да мре, омраза съм поел
такава,
че и ледът за тази цел,
бих казал, става."

Робърт Фрост

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Интервю с SkitnicaVmoretO
« Отговор #32 -: Ноември 05, 2007, 18:14:25 pm »
Здравей.Моят въпрос е :
Как се виждаш след 10г?
[inloveee]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен elf`s_soul

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1137
  • Пол: Жена
  • Реалността е фалшива. Мечтите са истински.
Re: Интервю с SkitnicaVmoretO
« Отговор #33 -: Ноември 05, 2007, 20:21:26 pm »
Едно усмихнато Здравей и от мен.. :)

Искам и аз да ти задам въпросче..

Кое е любимото ти място... ? Защо... Заради някакъв споемн или просто те успокоява или развеселява?!  [heart__]

И продължавай да пишеш.. :)  [heart__]

Дори да бягам с всички сили.. Загубила ли съм те, аз няма да мога да те стигна там където отиваш..  

Неактивен SkitnicaVmoretO

  • Модератор
  • Master of disaster
  • *****
  • Публикации: 4176
  • Пол: Жена
  • I died to become immortal...
    • SkitnicaVmoretO
Re: Интервю с SkitnicaVmoretO
« Отговор #34 -: Ноември 05, 2007, 22:31:19 pm »
Здравей.Моят въпрос е :
Как се виждаш след 10г?
[inloveee]

Здравей, Тони. Вече отговорих на този въпрос, но ти благодаря за него, въпреки това  [inlovee]


Как се виждам след 10 години... замисляла съм се. Твоя въпрос за пореден път ме хвърля в размисъл. Знам, че живота може да ми поднесе всякакви изненади, но ми се иска след 10 години да съм отново себе си... малко пораснала, но и винаги по малко дете. Надявам се започнала своя кариера, обичам да съм независима. Надявам се ако не омъжена, поне сгодена... с поне една издадена стихосбирка... знам ли. Общо взето искам като се погледна след 10 години в огледалото, да знам че нямам всичко, но съм щастлива с постигнатото (каквото и да е то).

"Светът ще свърши, казват, в огън,
а други - в лед.
Ако говорим за желание,
избирам огън без терзание.
Но ако пак му дойде ред
да мре, омраза съм поел
такава,
че и ледът за тази цел,
бих казал, става."

Робърт Фрост

Неактивен SkitnicaVmoretO

  • Модератор
  • Master of disaster
  • *****
  • Публикации: 4176
  • Пол: Жена
  • I died to become immortal...
    • SkitnicaVmoretO
Re: Интервю с SkitnicaVmoretO
« Отговор #35 -: Ноември 05, 2007, 22:38:58 pm »
Едно усмихнато Здравей и от мен.. :)

Искам и аз да ти задам въпросче..

Кое е любимото ти място... ? Защо... Заради някакъв споемн или просто те успокоява или развеселява?!  [heart__]

И продължавай да пишеш.. :)  [heart__]

Здравей, душичке.  [gu6] [air kiss] Първо, обещавам да продължа да пиша, докато ръцете могат да държат химикала:)

Имам две любими места. И двете са такива от сантименталност.  Първото е един парк тук в Стара Загора. Там прекарах детството си, там пораснах, така че с него свързвам най-чистите си спомени. В същото време към дешна дата е единственото място на което ходя сама за да размишлявам.  Другото за съжаление е много далеч, в едно село в Родопите - Неделино, причината е малко лична, но да кажем, че само там съм се чувствала истински значима за някого.  :)
"Светът ще свърши, казват, в огън,
а други - в лед.
Ако говорим за желание,
избирам огън без терзание.
Но ако пак му дойде ред
да мре, омраза съм поел
такава,
че и ледът за тази цел,
бих казал, става."

Робърт Фрост

Неактивен EvIcHkA

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 736
  • Пол: Жена
  • ﮩ Rain of feelings... ﮩ
Re: Интервю с SkitnicaVmoretO
« Отговор #36 -: Ноември 05, 2007, 22:58:54 pm »
Здравей и от мен  :)

В какво не вярваш?

Вяра. Мечти. Надявам се. Чужда. Отлитам. Отдалечавам се. Без крила...

Неактивен SkitnicaVmoretO

  • Модератор
  • Master of disaster
  • *****
  • Публикации: 4176
  • Пол: Жена
  • I died to become immortal...
    • SkitnicaVmoretO
Re: Интервю с SkitnicaVmoretO
« Отговор #37 -: Ноември 06, 2007, 00:02:14 am »
Здравей и от мен  :)

В какво не вярваш?


Здрасти  :) Не вярвам в две неща : В правилата, границите и реда, които хората се опитват да налагат в живота си, защото накрая сякаш дните им минават под строй и губят цялото удоволствие на импровизацията.
Другото в което не вярвам е случайността. Има една хубава приказка -" Всяка случайност е скрита форма на необходимост." Мисля, че всичко в този живот го причиняваме ние самите, в резултат на собствените си желания, съзнателно или не.
"Светът ще свърши, казват, в огън,
а други - в лед.
Ако говорим за желание,
избирам огън без терзание.
Но ако пак му дойде ред
да мре, омраза съм поел
такава,
че и ледът за тази цел,
бих казал, става."

Робърт Фрост

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Интервю с SkitnicaVmoretO
« Отговор #38 -: Ноември 06, 2007, 09:03:02 am »
Здравей.Моят въпрос е :
Как се виждаш след 10г?
[inloveee]

Здравей, Тони. Вече отговорих на този въпрос, но ти благодаря за него, въпреки това  [inlovee]


Как се виждам след 10 години... замисляла съм се. Твоя въпрос за пореден път ме хвърля в размисъл. Знам, че живота може да ми поднесе всякакви изненади, но ми се иска след 10 години да съм отново себе си... малко пораснала, но и винаги по малко дете. Надявам се започнала своя кариера, обичам да съм независима. Надявам се ако не омъжена, поне сгодена... с поне една издадена стихосбирка... знам ли. Общо взето искам като се погледна след 10 години в огледалото, да знам че нямам всичко, но съм щастлива с постигнатото (каквото и да е то).


Хубаво ама не е това ,което искам да чуя .
А то е:Характер,външност,маниери...Т.е. това ,което сега определяш като свой недостатък ,дали би се справила с него за 10г?Кое от качествата си сега би искала да запазиш?А с кое ще ти е най-трудно да се справиш?
Ако и това го има като въпрос ,сори.
:)

И от мен едно пожелание:Продължавай да пишеш .Отдава ти се . [inlovee]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен SkitnicaVmoretO

  • Модератор
  • Master of disaster
  • *****
  • Публикации: 4176
  • Пол: Жена
  • I died to become immortal...
    • SkitnicaVmoretO
Re: Интервю с SkitnicaVmoretO
« Отговор #39 -: Ноември 06, 2007, 16:08:48 pm »


Хубаво ама не е това ,което искам да чуя .
А то е: Характер,външност,маниери...Т.е. това ,което сега определяш като свой недостатък ,дали би се справила с него за 10г?Кое от качествата си сега би искала да запазиш?А с кое ще ти е най-трудно да се справиш?
Ако и това го има като въпрос ,сори.
:)

И от мен едно пожелание:Продължавай да пишеш .Отдава ти се . [inlovee]

Мисля, че с някои по-дребни недостатъци, бих се справила. Такива които ги придобиваме покрай пубертета, да го кажа съвсем точно ще се справя с "лапешките" си прищевки. Има неща обаче които не мисля, че ще успея да променя - ината например. Той не стига, че е типичен за зодията ми ами и аз си имам повечко от него. Спортната злоба, нещо на което ужасно съм свикнала в училище и мисля, че ще го прехвърля и на работното си място. Може би и малко егоизъм. Макар, че тази черта си я проявявам крайно рядко.
От друга страна се надявам да не загубя търпението си, волята и упоритостта. Иска ми се да ми остане повечко от тях.
Колкото до външност и маниери, там ми е много трудно да преценя. Държа много на външния си вид. Забелязвам сама едно израстване в себе си и приятелките ми, което малко по-малко ни превръща в жени относно стила на обличане, изграждането на определен образ и заемане на определено място в обкръжението ни, предполагам тези неща тепърва ще ги доразвивам.
  :)

п.п. Радвам се, че и ти си сред хората оценили стиховете ми. Благодаря ти.   [inlovee]
"Светът ще свърши, казват, в огън,
а други - в лед.
Ако говорим за желание,
избирам огън без терзание.
Но ако пак му дойде ред
да мре, омраза съм поел
такава,
че и ледът за тази цел,
бих казал, става."

Робърт Фрост