Автор Тема: Бъдете твърди в гащите и нежни в стиховете си...  (Прочетена 6873 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Бъдете твърди в гащите и нежни в стиховете си...
« Отговор #60 -: Март 15, 2009, 03:17:29 am »
Не знам от мен дали ще стане адвокат, ама като си рекъл - първо обърни внимание на правописа си или по-точно на липсата на такъв  [lol] Освен това, уважението не е нещо което се изисква - а се печели. :) Пък аз заставам твърдо зад думите си. Всеки с малко повече акъл би вникнал в тях. Относно моето творчество - аз не претендирам да съм поет, нито, че пиша добре. Пък и да ти кажа откровено, малко са хората тук, които мога да нарека приятели. Броят се на пръстите на едната ми ръка и със сигурност са винаги откровени с мен, защото нашата комуникация не върви само тук а и на други места и там те ми казват каквото е необходимо, заради което съм им благодарна много. Обичам си ги, те си знаят кои са. :)
Еххх, ама стига си злобял, много непрофесионално, колега...  [lol] Лека нощ и на теб. Пожелавам ти творческо вдъхновение, пък току виж ни изненадаш и напишеш нещо хубаво, да не вярва човек. :)  :>

Неактивен Kristo

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2766
  • Пол: Мъж
  • У шумЯн Йе супЯр бря дите!
    • Вторият ми блог
Re: Бъдете твърди в гащите и нежни в стиховете си...
« Отговор #61 -: Март 15, 2009, 03:35:01 am »
Това някакво кратко есе на тема "Защо си обичам приятелите?" ли трябваше да бъде?  [lol]

Малка неточност си допуснала - не уважението, а доверието се печели. Уважението е презумция, която дори и враждуващи страни си дължат. Всеки би трябвало да уважава всеки, за да покаже, че е (айде да не казвам нормален) зрял индивид. Това, което може да се спечели като надграждане - доверие, приятелство и т.н. Знам, че много ти се иска, за нуждите на спора, да обърнеш понятията така, че да съм под дължимия минимум, но уви - живота е жесток понякога... реве ми се...

Колкото до вдъхновението - ти и разни други съфорумци ме научиха, че добрите ми и качествени стихове, не се четат и съответно - оценяват и аз сам свикнах да пиша кофти стихове, колкото да предизвиквам суматоха и скандали. Но това не е което искам. Не е само мое мнение, че имам добри стихове, но също така не е мое мнение, че критериите за оценяване тук са странни. Прекалено се уважавам сам себе си, за да продължа да си уродявам стила и качеството, за да достигна до този тип стихове, каквито се харесват тук. Затова и спрях да публикувам. И да съществува някога стих, който бихте харесали, няма да имате възможност да го прочетете. Не че това ще е някакво наказание, просто ще си остана със образа на недооценения тип. Не ми харесва, но не го решавам аз...

Аз трябва да ти пожелая вдъхновение. На теб и на Падналата. Защото вие ще продължавате да пишете тук, и съответно ще сте част от средното качество на поезия във форума. А това ниво пада, въпреки добрите попадения, тук-там. За мен няма по-лесно да кажа - "Ок, пиша зле, отказвам се" и да си реша проблема. Тези които продължават ще имат тежката задача да пишат все по-добри и по-добри текстове, за да вдигат нивото и подобравят стила на форумното творчество. Пак ще си говорим...

И, за бога, мисли по-интересни заглавия на стиховете си, адски са ти постни...
Игра на безумна фантазия - новото ми електронно издание, сваляне като pdf-файл...

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Бъдете твърди в гащите и нежни в стиховете си...
« Отговор #62 -: Март 15, 2009, 10:36:25 am »
:) Ей, как ме усмихна още със ставането. То бива да си злобен и тъп, ама чак пък толкоз... Хайде, като не ти харесва тук - обирай си крушите и да те няма. :) Освен това, изобщо не съм обърнала понятията, но виждам, че на теб много ти се иска да те уважават, пък желаещи - няма. И като толкова много те ценят и уважават на други места, защо още седиш тука при нас глупаците, посредствените, егоистите, гадните, пропаднали типове и типки, дето се пънат да правят третокласна поезия, па дори и с такова качество не излиза поради естеството на ограничените ни мозъци и адски постните ни заглавия... Знаеш ли, Кристо, до скоро изпитвах чиста проба съжаление към теб, но от съвсем скоро дори и това не изпитвам. За такива като теб има един специален вид болнични заведения, които аз лично и горещо те приветствам да посетиш. Имаш сериозен пролем момче. И съвсем не се шегувам, нито заяждам. Ти имаш проблем със самооценката и с липсата на внимание, с невъзможността ти да се впишеш в обществото. Обърни си внимание. Млад човек си. Животае пред теб, ще бъде жалко заради фобиите и маниите си да го пропуснеш покрай слуха си...
Успех. :)

Неактивен Kristo

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2766
  • Пол: Мъж
  • У шумЯн Йе супЯр бря дите!
    • Вторият ми блог
Re: Бъдете твърди в гащите и нежни в стиховете си...
« Отговор #63 -: Март 15, 2009, 10:47:42 am »
Ха-ха, много забавно. Имаш ли още от странния си хумор?  :)

Аз проблеми нямам, ти си тази, която се заяжда постоянно, ти си оправяй отношенията с хората, които не познаваш. Аз съм си доволен от себе си, и това което правя, нямам проблеми в характера си. За разлика от теб. Обърни внимание, че тук са малцина, тези които не ме уважават, и по странни стечения, те съвпадат и със хората, които отговарят на "форумните злобари"... да виждаш някаква тенденция? Не? Просто има хора, на които другите са им криви, в случая аз...

Наистина е време, да спреш с глупостите и като си толкова презрителна, да спреш да се занимаваш с мен. Сериозно, като толкова нямаш отношение, какво си губиш времето. Живей си живота, момиченце. Не можеш да ме стреснеш с нищо, не ми губи времето.

И наистина си оправи заглавията, да не си тийн, на 14, които излива откачените си мисли?  [lol]
Игра на безумна фантазия - новото ми електронно издание, сваляне като pdf-файл...

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Бъдете твърди в гащите и нежни в стиховете си...
« Отговор #64 -: Март 15, 2009, 10:57:17 am »
 [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Някой ден ще ме довършиш с простотиите си... :) Аз хумор имам много, но като гледам - ти не държиш на него изобщо. Моля те да си пиеш успокоителните час по-скоро, защото не искам после да ми тежиш на съвестта. :)
Моите така наречени стихове и техните заглавия - няма да коментирам. Публикувала съм ги - всеки има възможността да се изкаже под тях. Никога не съм върнала или отхвърлила критика, която е градивна. :) Хубаво е, че  тъй умело се самоизтъкваш, но нека оставим на хората да ни оценят и преценят. На добър час... Колега. [lol]

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Бъдете твърди в гащите и нежни в стиховете си...
« Отговор #65 -: Март 15, 2009, 12:03:01 pm »
Можете да продължите на ЛС-та.
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Бъдете твърди в гащите и нежни в стиховете си...
« Отговор #66 -: Април 10, 2009, 03:05:51 am »
Въх, леле. Моите аплодисменти.Страхотно, чудесно. Тая тема е пусната през 2007-ма година. Ако не беше Кристо, тезата, която беше залегнала в основата на темата никога нямаше да бъде доказана. Кристо, благодаря ти, че доказа тезата ни... при това за по-малко от 2 години. Ти си уникален човек, не ами направо свръх човек. Тони и Вени те дъвкаха, след това те изплюха...мачкаха те, а след това направо си те наебаха по начин, по който ти едва ли някога ще ебеш жена... и въпреки това ти си остана най-великия (макар и само в свойте си очи). Това е нечовешко...титанично.Ти си като един атлантид !!! Браво батка, браво ! Изумен съм. Немаш си на идея батка, колко съм изумен. Точно така, ти си като един атлантид сред простосмъртни !!! Ти достигна невероятни нива... нива, които редица бележити и легендарни юзъри на тоя форум не можаха да достигнат. Ти си безумно уникален. В теб има по малко от всички нас. Ти си устат като Деба, упорит като Ням Поет, изнежен... като Еамон, многострадален като Свобода ! Ти имаш и много положителни качества... ти си толкова уникално тъп, колкото никой не е успял да бъде за всичките години от съществуването на този форум. Това те прави ненадминато уникален, защото повярвай ми от тук са минали легендарни титани на мисълта...бележити философи и психолози...речовити таланти с умопомрачителни ораторски умения -  писатели,поети, гласовити певци,борци за свобода,виртуозни онанисти, богомили и не на последно място блондинки с минимум 3 висши образования!!! Но ти ги надмина всичките батенце...Най-важното е, че ти си продукт на тоя форум, 3-то поколение форумец - продукт на всички нас...Ебати и кръвосмешението !!!  Точно преди да си легна си казах : Боже, какъв изрод създадохме... и си легнах !!!

Неактивен Kristo

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2766
  • Пол: Мъж
  • У шумЯн Йе супЯр бря дите!
    • Вторият ми блог
Re: Бъдете твърди в гащите и нежни в стиховете си...
« Отговор #67 -: Април 10, 2009, 14:17:50 pm »
Абе и по-тъпи форумци има, гледай по-внимателно...  [lol]
Игра на безумна фантазия - новото ми електронно издание, сваляне като pdf-файл...

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Не успях да изчета цялата тема.. нямам достатъчно време точно сега.. Но за мен възниква и още един въпрос. Не само "От кога мъжете взеха да стават такива пу*ки.?".. а също така и "От кога жените взеха да стават такива гадни куч*и?".. Нямам какво да кажа повече по темата.. И това е достатъчно ясно. :)
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Жените винаги сме си били кучки. Това, че някой не го осъзнават(или може би дори много добре си го осъзнават) и се правят на божи крави е друг въпрос. Аз смятам, че е много по-добре да си открита кучка, отколкото прикрита пумиарка.

Неактивен NoMore

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1022
  • Пол: Мъж
  • The smile in my dream... I Found on your face!
Тя-темата ....
 ах темата...,
а какво остана от темата?
Ние сме щастливи тогава, когато за всичко в нас има съответствие извън нас.

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Ей затова спрях да влизам :)

Дребни души с дребни проблеми ....

Как никой веднъж не се излъга да пропусне "Какво прави в 8.45 тази сутрин" и вместо това да дискутира зряло някоя зряла тема...

Днес се излъгах да пусна тема в раздел "България" ... Как никой не я отвори и да коментира по нея...

И в отговор на Moonlight, жените станаха такива кучки, когато спряха да бъдат и те п*тки. Когато се научиха да имат мнение извън "Мода и красота", когато решиха, че има много по-интересни неща от глупави пререкания... и честно казано, когато пораснаха :) Когато и ти пораснеш и поумнееш - ще ме разбереш. Дотогава - успех

И дет вика кака ви Восъчната:

С най-добри пожелания
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен Sexy_Scorpionka

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2210
  • Пол: Жена
  • The show must go on!
 
[lol] [lol] Ей, т'ва е мойта леля, бее  [heart__]

Мис ю къде изчезна?! ;(

Всички ние се нуждаем от някого, а ако го нямаме заспиваме с мисълта, че някога ще го открием.