Автор Тема: "По-добре да съжаляваш за неща, които си направил...?"  (Прочетена 5129 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: "По-добре да съжаляваш за неща, които си направил...?"
« Отговор #15 -: Октомври 31, 2007, 17:12:02 pm »
 [smeeh]
Извинявам се...  [shame]

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: "По-добре да съжаляваш за неща, които си направил...?"
« Отговор #16 -: Октомври 31, 2007, 18:36:36 pm »
[smeeh]
Извинявам се...  [shame]

Ти за какво се извиняваш? [lol]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: "По-добре да съжаляваш за неща, които си направил...?"
« Отговор #17 -: Октомври 31, 2007, 18:38:11 pm »
[smeeh]
Извинявам се...  [shame]

Ти за какво се извиняваш? [lol]

Ами... избухнах, когато видях, какво си написала... иииии ... не се стърпях да нафлудя темата  [shame] [shame] [shame]

Неактивен slan4iceto

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 251
  • всеки ден е стъпало което изкачвам откривайки се
Re: "По-добре да съжаляваш за неща, които си направил...?"
« Отговор #18 -: Октомври 31, 2007, 23:23:34 pm »
 [lol] [lol] [lol] леле ужас, като гледам как съм го написала  [lol] [lol] [lol]
ОБЩУВАИ САМО С ТЕЗИ КОТО ТИ ДАВАТ СИЛА ЗА ЖИВОТ!!!!!    ~ ЗА ДА СВЕТИШ ТРЯБВА ДА ГОРИШ~

Неактивен Barbarian

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 622
  • Пол: Мъж
  • die,die,die my darling...
Re: "По-добре да съжаляваш за неща, които си направил...?"
« Отговор #19 -: Ноември 01, 2007, 08:47:16 am »
[lol] [lol] [lol] леле ужас, като гледам как съм го написала  [lol] [lol] [lol]

 Ми,както си написала и това с което си се самовъзмущаваш.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: "По-добре да съжаляваш за неща, които си направил...?"
« Отговор #20 -: Ноември 01, 2007, 12:41:48 pm »
Такаа.Направих лека забележка ,защото много държа на правопис и правоговор и съм сигурна ,че  slan4iceto ще внимава повече .Стига флууд вече.По темата продължаваме. :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: "По-добре да съжаляваш за неща, които си направил...?"
« Отговор #21 -: Ноември 02, 2007, 08:32:30 am »
не бива да съжалавяш. това което е сторено, е сторено. миналото е минало  :) гледаш напред и се учиш от грешките...ако си ги осъзнал разбира се  :p
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: "По-добре да съжаляваш за неща, които си направил...?"
« Отговор #22 -: Февруари 21, 2008, 11:13:52 am »
 [confused]  Аз винаги съжалявам за неща, които не съм направила, а не за такива, които съм .
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен *fifka*

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 244
  • Пол: Жена
Re: "По-добре да съжаляваш за неща, които си направил...?"
« Отговор #23 -: Февруари 21, 2008, 11:44:50 am »
Относно горните два поста - твърдите, че съжалявате за неща, които не сте направили, а не за това, което сте направили. На мен ми звучи доста противоречиво. Веднага се аргументирам, давайки пример:
Съжалявате за нещо, което не сте направили - да речем, че не сте казали нещо на някой в точния момент. Та идеята ми е не съжалявате ли, че сте си замълчели - това е нещо, което сте направили. [think2]


Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: "По-добре да съжаляваш за неща, които си направил...?"
« Отговор #24 -: Февруари 21, 2008, 11:56:54 am »
Ами то не става въпрос само до думи, а и до действия. Така, че казвам като цяло неща, които не съм направила.. Но иначе.. Да, и ти си права ;) 
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен *fifka*

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 244
  • Пол: Жена
Re: "По-добре да съжаляваш за неща, които си направил...?"
« Отговор #25 -: Февруари 21, 2008, 12:02:54 pm »
Незнам, аз си мисля, че всеки съжалява малко или много за някое от нещата, които е направил. Може би трябва да се утешаваме с това, че винаги е можело да бъде и по-зле! [namigG]

Неактивен Royksopp

  • Новак
  • *
  • Публикации: 22
  • Пол: Жена
  • Don't try to fix me: I'm not broken
    • 'cause I've seen love dies, way too many times.. when it deserved to be alive.
Re: "По-добре да съжаляваш за неща, които си направил...?"
« Отговор #26 -: Февруари 21, 2008, 17:23:36 pm »
Не, не си ме разбрал/а явно. Ще дам няколко примера за да се аргументирам..

Първи случай. Била съм с някое момче, но с течение на обстоятелствата сме скъсали и аз не съм успяла (няма значение дали след или по време на връзката) да кажа нещата, които са вървели срещу него, нещата, които са му пречели.. След време, той продължава да се губи като човек, дори е станал по-зле.. В такъв случай съжалявам за нещата, които не съм успяла да направя/кажа.

Втори случай. Била съм с някое момче, но не съм го оценила, той ме оставя, в последствие аз разбирам, че той е голямата ми любов.. Сърцето ми е разбито и т.н и т.н (типичният сапунен сериал). Но въпреки този факт, се научавам, да ценя хората около себе си.. В този случай, не съжалявам за стореното.

Сега разбираш ли за какво ти говоря?

П.П Примерите са съвсем случайни :)
« Последна редакция: Февруари 21, 2008, 17:25:43 pm от Royksopp »
Deep down inside I know our love will die.
Stay or forever go. Play or you'll nver know. You will decide if I'm all you'll be waiting for.
And our words don't make sense and I do understand, falling in love isn't part of our plan. But I try to accept it and not think it works. 'Cause I know I might lose you by taking a chance.. but love without pain isn't really romance.
Deep down inside I know I will survive.

Неактивен *fifka*

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 244
  • Пол: Жена
Re: "По-добре да съжаляваш за неща, които си направил...?"
« Отговор #27 -: Февруари 21, 2008, 22:02:35 pm »


Втори случай. Била съм с някое момче, но не съм го оценила, той ме оставя, в последствие аз разбирам, че той е голямата ми любов.. Сърцето ми е разбито и т.н и т.н (типичният сапунен сериал). Но въпреки този факт, се научавам, да ценя хората около себе си.. В този случай, не съжалявам за стореното.

Сега разбираш ли за какво ти говоря?

П.П Примерите са съвсем случайни :)

ОК, научаваш се да цениш хората около себе си... Ама как няма да съжаляваш щом това ти е голямата любов?!
Пак не разбирам. Нищо, важното е ти да се разбираш :)

Неактивен Royksopp

  • Новак
  • *
  • Публикации: 22
  • Пол: Жена
  • Don't try to fix me: I'm not broken
    • 'cause I've seen love dies, way too many times.. when it deserved to be alive.
Re: "По-добре да съжаляваш за неща, които си направил...?"
« Отговор #28 -: Февруари 21, 2008, 23:42:57 pm »
Добре де, пресилено е малко голяма любов.. Да кажем, човек за който те е грижа.. или започва да те е грижа след време..

Както и да е, права си, важното е аз да се разбирам ;DDD 
Deep down inside I know our love will die.
Stay or forever go. Play or you'll nver know. You will decide if I'm all you'll be waiting for.
And our words don't make sense and I do understand, falling in love isn't part of our plan. But I try to accept it and not think it works. 'Cause I know I might lose you by taking a chance.. but love without pain isn't really romance.
Deep down inside I know I will survive.

Неактивен Kiti_f

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 855
  • Пол: Жена
  • ...Не,никой не познава своето сърце!
Re: "По-добре да съжаляваш за неща, които си направил...?"
« Отговор #29 -: Февруари 22, 2008, 08:46:51 am »
Не мисля,че трябва да съжаляваме за нещата които сме сторили в миналото си.Поне сме опитали и ако погледнем положително на нещата не сме и загубили.Както в живота обикновенно се случва понякога човек когато рискува печели,но има и случай в които губи от постъпката си.И в двата случая трябва да си вземем поуката от стореното и да погледнем от добрата му страна,а не да съжаляваме,защото все пак сме опитали и сме разбрали какъв е резултата в крайна сметка.
Само с теб ще вървя през мъгли - като сън, в който вече съм аз.
Ще изгоря невидимо във вечността. Защо отново съм тук? Тъжен звук или пулс.
Без път се лутам в приказна гора. Търся те. Усещам, че ме галиш.
Какво си ти? Целуваш ме. Защо съм с теб?