Автор Тема: Има ли нужда едни и същи въпроси да се задават по 100 пъти в една и съща тема...  (Прочетена 1881 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
 [oops] [oops] [oops] [oops] [oops]
И така... Какво мислите по въпроса? Защо се задават такива еднакви или подобни въпроси в една и съща тема по стотици пъти? Така ли трябва? Каква потребност изпитват форумците да го правят? Вие правите ли го? Ако да защо, ако не... пак защо... Дерзайте :)

:) Благодаря на nMz...
« Последна редакция: Септември 16, 2007, 12:49:42 pm от vOsYcHnA_pRiNcEsA »








Неактивен gabi_gabi

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1374
  • Пол: Жена
  • Нека не мечтаем, а се обичаме...
    • gabinka
Понякога трябва... окгато пишеш есе защо например задаваш няколко пъти въпроса от заглавието...

Цитат
Защо се задават такива еднакви или подобни въпроси в една и съща тема по стотици пъти?

Баш стотици... не съм го забелязала, но пък може аз да не съм гледала

Цитат
Така ли трябва?

Всичко е "според зависи"... понякога да, понякога не...

Цитат
Каква потребност изпитват форумците да го правят?

За да могат по-добре сами да си обеснят същността на самият въпрос и понякога на това, което пишат

Цитат
Вие правите ли го? Ако да защо

Старая се да не е безцелно...
В един живот една любов се пада.

Или я следваш неотлъчно.
Или я гледаш как си заминава.

By phibi

Всеки миг е още един шанс... да се усмихнеш..

Неактивен nMz

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 764
  • Пол: Мъж
  • Усмихни се ! Утре ще е по-лошо !
Понякога трябва... окгато пишеш есе защо например задаваш няколко пъти въпроса от заглавието...

Цитат
Защо се задават такива еднакви или подобни въпроси в една и съща тема по стотици пъти?

Баш стотици... не съм го забелязала, но пък може аз да не съм гледала

Цитат
Така ли трябва?

Всичко е "според зависи"... понякога да, понякога не...

Цитат
Каква потребност изпитват форумците да го правят?

За да могат по-добре сами да си обеснят същността на самият въпрос и понякога на това, което пишат

Цитат
Вие правите ли го? Ако да защо

Старая се да не е безцелно...

А когато въпросът е ясно зададен в темата ... И просто вероятноста да се разбира двустранно е много малка ? (мога и да цитирам , въпреки че не е нужно , пък и някой може да се обиди) ... Според мен се получава така от мързел ... Защото на някои 10 мин са им прекалено ценно време и не четат какво е написано в постовете пред тях ... :)
Ако ти се даде мечта , то непременно ще ти се даде и възможност за осъществяването й !

Неактивен XpacTa_lavista

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3489
  • Пол: Мъж
  • Дървен философ, но дрянов
Според мен по-скоро има нужда от чесоезичене [lol]
Когато човек върви без път...
 
             ...най-често стига до гарата

  Нека бъдем грамотни! Да се научим да пишем правилно поне на родния си език!

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Един и същ въпрос означава copy-paste.
Истината или отговорът, обаче, могат и се разглеждат от няколко страни. Всеки въпрос доуточнява малко от тази истина...
Пример:
Какъв е смисълът на живта не е същото като За какво си заслужава да живееш ... поне според мен, но не ме обръщайте внимание, нещо съм се разфилософствала на дървени теми  [lol]
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Бих ти предложила да преустановиш философстването си за известен период от време, особено ако не си схванала за какво става дума в темата... :)

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Предлагам ти, когато друг път ти дойде въпрос, породен от друга тема, да обясниш за широката публика за какво иде реч, защото не всеки следи форумните изяви  :p
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Предложението ти е отхвърлено. Следващия...?

Неактивен gabi_gabi

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1374
  • Пол: Жена
  • Нека не мечтаем, а се обичаме...
    • gabinka
не мисля, че самата тема има много голям смисъл ... просто мненията, които са повторения на предишните се трият и т'ва е...

В един живот една любов се пада.

Или я следваш неотлъчно.
Или я гледаш как си заминава.

By phibi

Всеки миг е още един шанс... да се усмихнеш..

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Не си спомням някой да те е молил да пишеш в нея, след като е безсмислена. Пък, що се отнася до повторенията... ако се трият, то някой хора ще останат без постове :)

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Ами аз мисля, че наистина всичко е в мързела [lol] ПОнякога когато някой влезе в дадена тема, не чете 5-те страници писани преди него и затова става това повтаряне, потретване и т.н. :)

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Ами аз мисля, че наистина всичко е в мързела [lol] ПОнякога когато някой влезе в дадена тема, не чете 5-те страници писани преди него и затова става това повтаряне, потретване и т.н. :)
Именно!
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен Feanor

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1225
  • Пол: Мъж
  • Warrior of Light
Предложението ти е отхвърлено. Следващия...?
Да го повторя тогава? [think]
"There is one rule, above all other, for being a man. Whatever comes, face it on your feet."

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Предложението ти е отхвърлено. Следващия...?
Да го повторя тогава? [think]
[lol] Отхвърлено!  :p

Try again.

Feanor
« Последна редакция: Септември 17, 2007, 11:54:26 am от Feanor »

Неактивен Barbarian

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 622
  • Пол: Мъж
  • die,die,die my darling...
Епа...нека се пиша,та да има кво да се чете!
 А доколкото ,ако има случаи на повтаряне на теми или сходни...някой като реши да пуска тема не вярвам да искате да прочете сите не знам си колко страници с теми в който и да било раздел,та тогава да я пуска.  :p