Автор Тема: Re: НЕДОПУСТИМО!!! Отнемат Деца От Баща Им По Зверски Начин!!!  (Прочетена 2212 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
ами прочети по-внимателно какво съм написал и ще разбереш какво е според мен. Тоя спор ми стана безинтересен в момента, в който осъзнах, че се интересуваш повече от задника ми отколкото от темата. Поласкан съм, но Не благодаря :). Айде със здраве  [nazdaroviaaa]

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: НЕДОПУСТИМО!!! Отнемат Деца От Баща Им По Зв
« Отговор #16 -: Юни 02, 2009, 09:58:54 am »
На панаира поне нищо не му липсва
Вече ми стана безинтересно кой кой е в историята и кой за какво се бори. Цялата история се разми.
Ама е хубаво, поне че скачаме да се защитаваме, балъци или не.
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
мда :) скачаме ама все не когато и където трябва.Трябваше медиците да прекарат 2 години в затвора за да се сетъим да скочим... и то едни скоци бяха... пак други ни свършиха работата. Трябваше BBC да направим филм за могилино за да се сетим, че имаме едни деца там някъде заебани.Затова сега отвсякъде кампании за спасяването на децата на България. (сега очаквам някой да ми каже, че ония са 90% мангали и треа да ги избиваме а не да ги спасяваме). Трябваше бая народ да измре по дискотеките за да се сетим да скочим, та да въведат вечерен час - друг е въпроса колко се спазва. И така на татък, все в тоя ред.
Сега остава да видим още колко души трябва да измрат по пътищата та да вземем да скочим и да караме нормално и да не си купуваме книжки? Остава също така да видим още колко години ДПс ще е в управлението на страната, та да вземем да скочим и да гласуваме? Колкол и пъти по 3 ката трябва да ни го нанижат още та да вземем да скочим и на батенцата в парламента ? Особено много ми е любопитно и какво трябва да се случи та да вземе да скочим и да си смениме малко и манталитета? Колко ли още робства трябва да преживеем за да скокнем и да започнем да ценим историята,езика и културата си ? Бая скачане трябва да падне ми се струва :)

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Белите не могат да скачат. Пък и червените май... Все тая :)

Въпросът е, че един подскок дупка неправи. А ние нямаме сили, желание и воля за постоянни неща :)
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Имаше една притча за двете майки и детето.Всяка претендирала ,че детето е нейно ,докато съдията не казал да го разделят на половина и всяка да си вземе половинката.Тогава истинската му майка се отказала от него ,за да не го нарани .
В случая кой ли е истинския родител?Аз не знам.Но знам едно.Насила дете не се отнема. [confused]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!