Автор Тема: ГРАЖДАНСКА ПЕТИЦИЯ - Срещу неравното третиране ....  (Прочетена 6962 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: ГРАЖДАНСКА ПЕТИЦИЯ - Срещу неравното третиране ....
« Отговор #30 -: Септември 06, 2007, 20:24:35 pm »
тц тц тц кво толкова против моята ирония,баси :) то човек да не се обади.Иронията мили ми съфорумци е начин да покажеш позиция и да изразиш мнение...някой ме разбраха прекрасно,други не :).Относно личните настроения - Иво много добре знаеш че има хора на които позволявам да ме наричат както си искат и хора на които не позволявам :)...Туик не е от хората на които позволявам,но явно трябваше да му го натъртя за да схване :) това е всичко :).Айде дайте си лабаво и се забавлявайте :)
Кораааааво издишаш. Не съм те виждал в никоя друга тема да издишаш така.Що ли?  :)


Не знам що,може би ти който издишаш във всяка тема в която си писал ще ми кажеш :)-тва 1 и 2ро пиша във форума да забавлявам себе си,а не безгласни кибици като теб.Когато нямаш какво да кажеш по-добре си трай

Неактивен Barbarian

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 622
  • Пол: Мъж
  • die,die,die my darling...
Re: ГРАЖДАНСКА ПЕТИЦИЯ - Срещу неравното третиране ....
« Отговор #31 -: Септември 07, 2007, 00:24:15 am »
тц тц тц кво толкова против моята ирония,баси :) то човек да не се обади.Иронията мили ми съфорумци е начин да покажеш позиция и да изразиш мнение...някой ме разбраха прекрасно,други не :).Относно личните настроения - Иво много добре знаеш че има хора на които позволявам да ме наричат както си искат и хора на които не позволявам :)...Туик не е от хората на които позволявам,но явно трябваше да му го натъртя за да схване :) това е всичко :).Айде дайте си лабаво и се забавлявайте :)
Кораааааво издишаш. Не съм те виждал в никоя друга тема да издишаш така.Що ли?  :)


Не знам що,може би ти който издишаш във всяка тема в която си писал ще ми кажеш :)-тва 1 и 2ро пиша във форума да забавлявам себе си,а не безгласни кибици като теб.Когато нямаш какво да кажеш по-добре си трай
Па,да ти кажем. Тея дето ги хортуваш,че се забавляваш ги хортувай на някой друг дето не е кибичил,оти то от километри си личи че издишаш тука.
Това,че не изказах мнение е защото оня тип Туик ти е смачкал фасона,ама ти си го не признаваш. На смачкан фасон кво да правя,да му пикам отогоре ли? :)

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: ГРАЖДАНСКА ПЕТИЦИЯ - Срещу неравното третиране ....
« Отговор #32 -: Септември 07, 2007, 02:10:56 am »
мда така е :) по тоя случай на туик може да му построиш паметник заради чутовното геройство,а на теб щи уредя орден "Бай Ганю" за остроумие...

Неактивен NeMogaDaPisha

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 912
  • Пол: Мъж
  • Can you feel the rock?
Re: ГРАЖДАНСКА ПЕТИЦИЯ - Срещу неравното третиране ....
« Отговор #33 -: Септември 07, 2007, 09:33:46 am »
Ето я моята любима тема [lol].Нали живея в най - циганския град в нашата мила родина, в който 90% от населението са циганета и турци.В нашият иначе толкова симпатичен клас сме 24 чакала.Знаете ли колко сме бъгларите.Едва 5.От останалите знаете ли на колко искам да видя как им вадят очите или да го направя лично?На 16.Само трима горе - долу, ляво - дясно са "бели овце".И то тези трима от нашия клас са единствените и в града.Всички малки и големи турци и цигани са в нещо като съюз.И по моите скромни сметки излиза, че тук българин не може да живее спокойно.Знам, че ми е малко тъп поста, ама някой който живее в подобна кочина, може пък да вземе да ме разбере [lol].
Докато сте млади розите берете,
че времето уви не спира,
а цъфналото неска цвете
утре дойде ли - умира.

Неактивен иринка

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4069
  • Пол: Жена
  • Take it easy
Re: ГРАЖДАНСКА ПЕТИЦИЯ - Срещу неравното третиране ....
« Отговор #34 -: Септември 07, 2007, 09:50:50 am »
Ето я моята любима тема [lol].Нали живея в най - циганския град в нашата мила родина, в който 90% от населението са циганета и турци.В нашият иначе толкова симпатичен клас сме 24 чакала.Знаете ли колко сме бъгларите.Едва 5.От останалите знаете ли на колко искам да видя как им вадят очите или да го направя лично?На 16.Само трима горе - долу, ляво - дясно са "бели овце".И то тези трима от нашия клас са единствените и в града.Всички малки и големи турци и цигани са в нещо като съюз.И по моите скромни сметки излиза, че тук българин не може да живее спокойно.Знам, че ми е малко тъп поста, ама някой който живее в подобна кочина, може пък да вземе да ме разбере [lol].

Ахам,аз живея в подобна кочина :) И трябва да кажа,че никак не ми е ОК ,даже снощи попаднах на няк'ва ужасна гледка : бой -3-ма мангали решили,че ще бият някакво детенце,та да му вземат цигарите :) И най-забавното е ,че дойдоха още цяла тълпа мангали да помагат,ама нито един българин не посмя да отиде да оттърве детето.И как да да не им се радваш ,а?
Сигурно и моя пост не е по темата,ама ако някой реши ,че не  е да ми го изтрие :)

Неактивен NeMogaDaPisha

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 912
  • Пол: Мъж
  • Can you feel the rock?
Re: ГРАЖДАНСКА ПЕТИЦИЯ - Срещу неравното третиране ....
« Отговор #35 -: Септември 07, 2007, 10:08:49 am »
Аз за т'ва не пуша [lol].

И тук съм попадал на такива гледки, но никой българин няма да тръгне да помага.Защото не може.Само веднъж съм виждал българин да защитава друг българин.Но т'ва не е, защото на никой не му пука за другия, ами от страх.Поне тук е така.Да ви кажа най щастливия момент от живота ми е след мача България - Турция, три дена не са излизали от тях, нз що :p.Редовно се карам с някой за това, че стават малко нахални и редовно си получавам заплахи.В час пък редовно повдигам тая тема, като ме изнервят.Е как няма да ти стане едно такова "смотано", когато някой, който има 3 верни отговора на тест от 15 въпроса казва, че няма 6, защото не бил българин [lol].Най - се кефя като има Байрям, ония бифтеци ги няма, идват само 1-2.Е от тия двамата, единия е пич.Другия му събирам от 5 години, както и на мозинството от останалите.Да - ние сме смесен район.Смесено - турци и цигани [lol], ама както и да е.Да са живи и здрави [cheers].

П.С.
Отново един относително тъп и необмислен пост, но мен ме мързи да дишам + т'ва ми е студено и не ми се мисли [lol].
Докато сте млади розите берете,
че времето уви не спира,
а цъфналото неска цвете
утре дойде ли - умира.

Неактивен Barbarian

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 622
  • Пол: Мъж
  • die,die,die my darling...
Re: ГРАЖДАНСКА ПЕТИЦИЯ - Срещу неравното третиране ....
« Отговор #36 -: Септември 07, 2007, 15:25:28 pm »
мда така е :) по тоя случай на туик може да му построиш паметник заради чутовното геройство,а на теб щи уредя орден "Бай Ганю" за остроумие...
Строи ти,та да станеш човек! :) А ордена бай ти ганьо го дай на съмишлениците си,дето все под вола теле търсят,че го и намират. Ти не ги гледай,че са таквиз мазни всеки гледа  да ти измъкне нещо.
 Тея полит конспирации дето ги хортуваш в кой вестник ги чете?
 Вземи прочети малко мненията на хората и се убеди,че примери за дескриминация спрямо българите в България има колкото щеш. А и предполагам сам можеш да дадеш такива,ама ти веднага гледаш да се хванеш в защита на малцинството в случая. Поради що не знам.На много толерантен европейски мислещ ли да се направиш от комплекс,че и ти евентуално си от него (малцинството) ли та караш по инерция,не знам,но не си малоумен. Затова си отвори очите за истината,която все повече и повече излиза наяве!
В петицията няма нищо,ама нищо расистко или дескриминационно,така,че няма защо да се палиш толкова!
 Посочени са ти и примери и цитати от конституцията и примери за нейното нарушаване. Отречи ,че не е така! Или всички неща казани там са лъжа? За съжаление   
 обаче са самата истина. 

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: ГРАЖДАНСКА ПЕТИЦИЯ - Срещу неравното третиране ....
« Отговор #37 -: Септември 07, 2007, 16:07:24 pm »
добре мойто момче,затапи ме много хубаво...браво...гениален си.Надявам се сега вече да млъкнеш щото немам нерви да се занимавам с детски гъз като теб.Айде със здраве и умната !!!

Неактивен Perto

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 867
  • Пол: Мъж
  • And I will live today...Even if it's going wrong
    • Цанко Церковски
Re: ГРАЖДАНСКА ПЕТИЦИЯ - Срещу неравното третиране ....
« Отговор #38 -: Септември 07, 2007, 16:14:21 pm »
Хора, като се замислим, всъщност ромите и турците решават нашата сътба, защото сега на изборите пак те ще определят настоящите ни местни управници (кметове), а всащност те са адски, ама адски неграмотни, ей тва ме дразни в тапата ни държава, че дава право на едни неграмотници да определят сътбата ни......и аз съм за петицията, дори предлагам да се направи закон, които забранява на хора без образование да гласуват  [bulgaria] [bulgaria] [bulgaria] [bulgaria] [bulgaria]

Неактивен Barbarian

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 622
  • Пол: Мъж
  • die,die,die my darling...
Re: ГРАЖДАНСКА ПЕТИЦИЯ - Срещу неравното третиране ....
« Отговор #39 -: Септември 07, 2007, 17:41:36 pm »
добре мойто момче,затапи ме много хубаво...браво...гениален си.Надявам се сега вече да млъкнеш щото немам нерви да се занимавам с детски гъз като теб.Айде със здраве и умната !!!
:)

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: ГРАЖДАНСКА ПЕТИЦИЯ - Срещу неравното третиране ....
« Отговор #40 -: Септември 27, 2011, 16:41:33 pm »
Нутсо , мислиш ли че това ще промени нещо ?

ranenia skorpion, тогава си мислех че може би ще ... но се видя, че е НЕ ... за съжаление ... дори и този сайт за петициите вече не съществува май ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.