Автор Тема: Най-старата държава в Европа,България я приемат в Европейският съюз!Майтап!  (Прочетена 5945 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Oxauo

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 157
  • Пол: Мъж
  • The truth is out there
Така,да има от каквод а се срамуваме,в Българиа,както каза афлей феъри,но има две понятия Родина И Държава>първото ми е мило,второто го вкарвам в газовата камера,с извинение!Не са малко нещатата,от които трябв да се срамуваме,съгалсен съм....но!Да зачекнем другите,които също не са марагритки!Една Америка,която ми е лубимката,фаворитката м/у държавите в света!Сега за Франция,Германия и Англия по-къно ще изтъкна факти!

Просто търся пример...
Та тази прословута,авантюристична дуржава..няма голи мацки по летищата както каза Афлейм,всички те посрещат с Хелоу!Мей Ай хелп ю?Хаум ду ю ду?Но.всичко спира дотам!Тази държава си потърси интересите по цял свят!То не избива във Виетнам,тоне изби за 2 секунди близо 300 000 души в Хирошима и Нагасаки!То не взривява по случайност един автобу с в Сърбия със 68 деца в него....бил подозрителен?!

Но американеца като стане се докосва до сърцето и си пее химна нали?!Не се чувства гузно!
А,да ен забравяме,кой ни докара до това положение, в което сме в момента!Милата,родна,расистка,безкрупулна Америка!
сега дори летища ще си разполагат в България..ама каква любов,каква солидарност.извинете ме ,но ми се доплака :p

Аз не ритам да съм в Европа!Че аз съм си в нея,просто подхванах темата!Защотото ми е смешно,единствено това което сум поставил за заглавие!А,ситуацията,вкоято сме в момента.......и всичката низост и простотия я доведе ,прословутата Демокрация!както винаги криворазбрана от нас!Така е като живеем в Духа на 30-те години на миналият век както е било в Сащ!Ще го минем и този период,но цялата ситуация ъ нас,са манипулира за да имаме копрупция,невежество,и да търсим вината в себе си...и да не мислим,цхе някой друг ни го е "подарил това"

Не сме идеални,подла нация сме,гадна,завистлива..да!Но,кажете ми в коя друга държава ще ти дадат хляб ,ако си на улицата и просиш?!Колко сме гостоприемни и широкоскроени!А този кофти облик на родината,който визираш Афлейм Феъри,аз и ти ли сме го създали?!Или първенюшката,псевдоаристокрация в България?!Това че "деца идиоти на майки героини ни управляват?!Сега,в тези 15-16 години прословута "нечовешка демокрация " и ние става ме като европейците студени,и коравосърдечни!Скот след скот ,цяла европейска маса народ"е вметнах една дума,но така е актуално сега !Бог да го прости Гео Милев !  така че,ако ще си мерим пишките както..каза ти ,то май само нашата няма да "мирише"на садизъм!

Неактивен innna

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1371
  • Пол: Жена
  • Addicted to Me
    • Козметиката
абе никой не може да обвиняваме за тъпото положиние в което сме- най-малко американците!
ние сме си виновни защото си избираме кофти хора да ни управляват благодарение на невежеството ни [confused]
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...
Буда


Неактивен aflame fairy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 670
  • Пол: Жена
хммм...момент...аз не визирам никакав облик..и мисля, че ме бъркаш с някой друг...
даже бих казала че те подкрепям..България като родина ми е много мила..много свята..аз съм горда поради причината, че съм родена и пораснала тук, а не в Америка или Гремания...имаме една наистина велика история, с която само можем да се гордеем...но настоящето е истински провал за нас..но факт е ...петте века робство си оказват влияние...и ние нищо неможем да променим...
".. Но щом простре ръка душата ти да вземе
Тя в миг ще се смути
всесилникът Живот преварил я навреме -
и ти...отдавна без душа си ти .."

Неактивен Oxauo

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 157
  • Пол: Мъж
  • The truth is out there
Афлей,май греша,хм,кой ли го е писал :p

Съжалявам госпожице! :)

Инче,най-много те са виновни мила,най-много те,тези безскрупулни наследници на някои нацисти от бившата Фашистка Германия....управляващите де :)
Само импогледни стратегиите на действие и ще се убедиш :)

Искам да се замислиш в/у нещо!Спомни си как е започнала 2-та световна война и после погледни събарянето на небостъргачите !Я,ами сега,кой ли ги събори?!

Неактивен aflame fairy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 670
  • Пол: Жена
хммм..не съм много добра с историята [shame], но ще се позаинтерисовам...
".. Но щом простре ръка душата ти да вземе
Тя в миг ще се смути
всесилникът Живот преварил я навреме -
и ти...отдавна без душа си ти .."

Angel Soul

  • Гост
Охайо, ти в колко европейски държави си бил , че плюеш така? Щото ми се струва, че нещо приказваш без да знаеш и да си видял някои неща... Нека те светна в едно нещо, което навремето един поживял, попътувал университетски преподавате ми каза - "Всяка държава има няколко мита за народа си, между които неизменно присъстват трудолюбивостта и гостоприемството..."  Сега тепърва от личен опит мога да потвърдя думите му.

И нека ти разбия още един мит - любезността в някои държави не е признак на лицемерие , а на култура. Принципът е следният -трябва ли за това, че на мен ми е крив денят , да скапя деня на някой друг? И работи чудесно, що се отнася до служебни взаимоотношения и по-далечни познанства. Толкова ли е лошо в речника ни да присъстват по-честичко думичките "моля", "благодаря", "заповядай" ?

А  американците няма нужда да ги намесваш - нали темата беше за Европа или нещо съм объркала? [намиг-] Европейските ценности доста се различават от американските, макар последните да се опитват да завземат света... Мога да те уверя, че в Европа американците не са много обичани.

Неактивен Oxauo

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 157
  • Пол: Мъж
  • The truth is out there
били обичани?ахахахаА трябва ли да бъда?ТРябва да съм в Китай,за да знам че те са със дръпнати очи?!И американците били обичани!Боже цял свят ги анатемосва!И Европа все пак е на вериги към Америка!
« Последна редакция: Декември 13, 2005, 17:13:28 pm от Arinna »

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Angel Soul, много добре се изрази :) Мисля, че си абсолютно права. :)

Мога да те уверя, че в Европа американците не са много обичани.
Охайо, душа моя :) Кой е споменавал, че въобще американците са обичани :)

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
година и нещо по-късно ... ответни реакции


:question:
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Barbarian

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 622
  • Пол: Мъж
  • die,die,die my darling...
Ми....кво да се каже. Чеп за зеле не става от нас. Изобщо не сме за там и не знам защо се натискахме толкова. Сега ще ядем яко хурката и това си е. Били сме едно време,но сега и времето и ние сме далече от това което е било.

Неактивен nMz

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 764
  • Пол: Мъж
  • Усмихни се ! Утре ще е по-лошо !
Само на мен ли ми се струва , че още робството не е свършило ?  [confused]

Охайо ... Не смятам , че тук има човек , който не обича България ... Просто реално погледнато нещата стоят така ...

Ангел Соул ... Ти си бройка 1/100 ... И това , че в Европа не обичали американците ... Нас българите да не би много да ни тачат ? :)
Ако ти се даде мечта , то непременно ще ти се даде и възможност за осъществяването й !

Неактивен ^STREET_BOY^

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 652
  • Пол: Мъж
    • http://dreik.sytes.net
Ми безразлични сме им...

Неактивен dreams_hunter

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 460
  • Пол: Мъж
  • мразя да мисля
Май ние сме безразлични към случващото се в България [confused]
Потъваме и пак се смеем.
Изчезваме, какво от т'ва?
Опитахме и вас да вземем,
но ще потънат ли лайна?
Не правим опит да излезем,
дори не ритаме с крака.
Край нас се носи труп изплезен -
щом може нека е така.