Автор Тема: Продавам теми по литература и история  (Прочетена 5260 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ledeno_stydena

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 323
  • Пол: Жена
  • PeOpLe AlWaYs LeAvE
Продавам теми по литература и история
« -: Август 10, 2007, 22:06:07 pm »
Продавам теми по литература за Софийския,развити са ми от преподаватели от там и теми по история,който се интересува нека ми пише.За цена ще се договорим :)








Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: Продавам теми по литература и история
« Отговор #1 -: Август 30, 2007, 16:53:01 pm »
Аз се интересувам от темите по литература, каква е цената? Влезе ли с тяхна помощ?
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен DOBESTO

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 439
  • Пол: Жена
  • и в най-хубавите мигове от живота ни има болка
Re: Продавам теми по литература и история
« Отговор #2 -: Април 08, 2008, 00:34:48 am »
ЗА ДА НЕ ПОСТВАМ НОВА ТЕМА, И АЗ ПРОДАВАМ ТАКИВА ТЕМИчКИ, НЕ чЕ ВЕчЕ НЕ Е МАЛКО КЪСНО ДЕ...
И ПРЕД МОРНИТЕ НИ ВЗОРИ,
ЧУЖДИ ЗА БЕЗСМЪРТЕН ГРЯХ
ВЕЧНОСТТА ЩЕ СЕ РАЗТВОРИ
СРЕД МОРЕ ОТ ЗВЕЗДЕН ПРАХ

Неактивен nevermind

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Продавам теми по литература и история
« Отговор #3 -: Март 10, 2010, 11:15:47 am »
Продавам Теми по литература и история за СУ,темите са идеални,с тяхна помощ съм вече 2 курс Право в СУ:)за контакти-скайп:hypocricy :)

Неактивен sweetgirl

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Продавам теми по литература и история
« Отговор #4 -: Август 11, 2010, 01:14:38 am »
Здравейте, студентка съм Право и продавам теми по история и помощни материали по история и български език  [lol] Предлагам книга с подробна информация за университетите в България, специалностите в тях и конспектите за изпита по история за всеки от тях. Също така ръководство с примерни тестове по История на УНСС, учебник по история-профилирана подготовка, написан от доценти на СУ, книга с примерни кандидатстудентски теми по История на България на Михаил Аначков, книжка с тестове по история, Таблици с различните династии,тестове по история от ЮЗУ, Русе, УНСС и за матурата, разработени теми по история до 17-ти век, а за останалите теми-информацията от учебника е предостатъчна. По литература предлагам ръководство с примерни тестове на УНСС, тестове за матура и кандидатстване, анализи за Иван Вазов, Алеко Константинов, Йордан Йовков, таблица с произведенията за кандидатстване, основната тема в тях и герои, основните правописни правила, също така предлагам и произведения от списъка, а те са: • Иван Вазов
поезия: "Българският език", "Отечество любезно", "Паисий", "Опълченците на Шипка"; Пейзаж, Иде ли
• Алеко Константинов
Миш-Маш, Страст, Херострат II, По „изборите” в Свищов,
• Пейо Яворов
поезия: "Градушка", На нивата,  "Заточеници", "Две хубави очи",
"Стон", "Две души", "Сенки", "Маска", Калиопа, Май, Нощ, Обичам те, Проклятие, Чудовище, Хайдушки  песни, Пръстен с опал, Вълшебница, Арменци, Ела, Блян,
• Атанас Далчев
поезия: "Прозорец", "Болница", "Стаята", "Къщата", "Повест", "Книгите", Дяволско, Камък
• Елисавета Багряна
поезия: "Вечната"
• Йордан Йовков – Старопланински легенди  
• Никола Вапцаров
поезия:"Писмо"("Ти помниш ли..."), "Песен за човека", "Завод", "Прощално", "Борбата е безмилостно жестока...", Двубой, Пролет, Романтика, Доклад,
Цена: 100 лева телефон 0886449461