Автор Тема: Непоносимост към какво?  (Прочетена 16916 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Непоносимост към какво?
« -: Август 07, 2007, 11:42:14 am »
Към кои неща свързани изобщо със стила на хората около вас имате,кое ви дразни?







Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен TallyWeijl

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2200
  • Пол: Жена
  • It feel's like I'm fallin' I'm fallin' I'm fallin'
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #1 -: Август 07, 2007, 11:44:18 am »
остри обувки, изкуствени нокти [pisna miii]

Неактивен ivorysoul

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2478
  • Пол: Жена
  • No one is an island
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #2 -: Август 07, 2007, 11:49:29 am »
мрежести обувки
Let your soul be your pilot

Неактивен TallyWeijl

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2200
  • Пол: Жена
  • It feel's like I'm fallin' I'm fallin' I'm fallin'
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #3 -: Август 07, 2007, 11:51:50 am »
а... и като цяло не си падам по кича, плъзнал навсякъде :)

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #4 -: Август 07, 2007, 12:15:26 pm »
мен мен дразни примерно много слабо момиче с широки панталони,от тея свлечените [oops]дразни ме мн. плоско момиче с ооооогромно деколте...мъж с мустаци [lol]
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен TallyWeijl

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2200
  • Пол: Жена
  • It feel's like I'm fallin' I'm fallin' I'm fallin'
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #5 -: Август 07, 2007, 12:28:35 pm »
мъж с мустаци [lol]
оооо даааа [oops] [evil] [lol]
и мъж с къса коса и опашчица отзад. [oops] направо ми се повдига. УЖАСНОООО!!! [oops]

и още нещо. нямам нищо против дебели хора, даже ми създават едно такова желание да ги гушна ( не непознати де [lol] ) но адски грозно и е като видя някоя мадама, така доооста охранена и се вмъкнала в нещо супер тясно. онзи ден видях една с извинение толкова дебела, с такива паласки, сякаш имаше втори шифт цици на гърба и сложила някакъв потник, който се вдигнал супер мн, панталон с ниска талия разбира и всичко висииииииии [oops] адски грозно!!! мисля, че човек трябва да се приема и да се харесва какъвто е, ама... малко да мисли като се облича... [confused]
« Последна редакция: Август 07, 2007, 12:34:02 pm от TallyWeijl »

Неактивен dylgokoska

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1387
  • Пол: Жена
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #6 -: Август 07, 2007, 15:22:27 pm »
мъж с мустаци [lol]
оооо даааа [oops] [evil] [lol]
и мъж с къса коса и опашчица отзад. [oops] направо ми се повдига. УЖАСНОООО!!! [oops]

и още нещо. нямам нищо против дебели хора, даже ми създават едно такова желание да ги гушна ( не непознати де [lol] ) но адски грозно и е като видя някоя мадама, така доооста охранена и се вмъкнала в нещо супер тясно. онзи ден видях една с извинение толкова дебела, с такива паласки, сякаш имаше втори шифт цици на гърба и сложила някакъв потник, който се вдигнал супер мн, панталон с ниска талия разбира и всичко висииииииии [oops] адски грозно!!! мисля, че човек трябва да се приема и да се харесва какъвто е, ама... малко да мисли като се облича... [confused]

И аз полудявам като видя някоя такава. Аз самата не съм слаба, не съм и чак дебела, де, но се съобразявам какво мога и какво не мога да нося..
Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен, ако не опиташ. /Б. Силс/

Неактивен slunce

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3277
  • Пол: Жена
  • ~Сърцето вижда преди очите~
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #7 -: Август 07, 2007, 21:55:13 pm »
мъж с мустаци [lol]
оооо даааа [oops] [evil] [lol]
и мъж с къса коса и опашчица отзад. [oops] направо ми се повдига. УЖАСНОООО!!! [oops]

и още нещо. нямам нищо против дебели хора, даже ми създават едно такова желание да ги гушна ( не непознати де [lol] ) но адски грозно и е като видя някоя мадама, така доооста охранена и се вмъкнала в нещо супер тясно. онзи ден видях една с извинение толкова дебела, с такива паласки, сякаш имаше втори шифт цици на гърба и сложила някакъв потник, който се вдигнал супер мн, панталон с ниска талия разбира и всичко висииииииии [oops] адски грозно!!! мисля, че човек трябва да се приема и да се харесва какъвто е, ама... малко да мисли като се облича... [confused]

На същото мнение съм. Не може всички да са идеални,но и да носят дрехи,които им стоят ужасно/ не са техния номер/
Нима за да са модерни и да носят изрязани дрешки трябва да се излагат така. Не стават нито по-хубави,нито по харесвани.

Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете...

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #8 -: Август 08, 2007, 16:51:56 pm »
остри обувки, изкуствени нокти [pisna miii]
Определено - майка ми преди 23- дена ми купи остри обувки - да съм имала - като ги видях и лошо ми стана   [lol] [lol]

 :arrow: Много силен грим, обувки с дупка отпред  [lol] [lol]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #9 -: Август 08, 2007, 22:47:20 pm »
И мен тези обувки с дупка не ми харесват [lol] Не харесвам и мрежести чорапогащници..също така и някое по-пълничко момиче с дънки тип "цигара" [oops] Не обичам и аз тези,които всичко им виси,а пък ходях с гол корем или някакви по-разголени дрехи...то от корема,колана на дънките не им се вижда [lol]
Не обичам и очертани с молив устни..обаче така очертание,че са на 2,3 см от истинкият им контур...
Не обичам и момчета с прическа паница [lol]
Не ми харесват и тези обувки (преди 1-2 години мисля,че ги спрягаха за модерни) -като на Малкия Мук [lol] или по-точно Аладин [lol] [lol] [lol]
Още имам да пиша,ама като се сетя [lol] [lol] [lol]

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #10 -: Август 11, 2007, 09:18:55 am »
и тези тип метали дето са цялите в обици...аууууууу [evil]а и мъже с дълги коси не харесвам......
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен « {} Chocolate {} »

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 245
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #11 -: Август 11, 2007, 22:42:50 pm »
Полудявам като видя някой със криви, неизпилени нокти... Счупил се е нокътът, добре, ама да го оставиш на поизвола на съдбата...  [evil]

Неактивен Always and forever

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 385
  • Пол: Жена
  • my heart can't possibly break again ...
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #12 -: Август 12, 2007, 00:39:08 am »
мен мен дразни примерно много слабо момиче с широки панталони,от тея свлечените [oops]дразни ме мн. плоско момиче с ооооогромно деколте...мъж с мустаци [lol]

да,и тези мрежестите обувки ... ужасни са... тези гадни шалвари  [evil] много грим ме дразни,дразни ме,когато видя хора,които не подбират цветовете,с които да се обличат... познавам едно момиче редовно носи  розови блузи и оранжеви панталони или крещящо оранжево с крещящо зелено... синьо с кафяво... още такива гнусни цветови комбинации ме побиват тръпки като ги видя  [evil] Дразня се,когато видя някой фиешън .. с бръснатите крака,скубаните вежди,прическите... бляххх  [confused]
Somewhere between all our laughs,long talks,stupid little rights,and all your jokes,I fell in love...

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #13 -: Август 13, 2007, 13:34:46 pm »
а да за ноктите,мразя неподдържани специално женски нокти...а и ако са мръсни...уууффф [evil]и неепилирането на видни места [confused]
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #14 -: Август 13, 2007, 13:41:25 pm »
Аз пък не харесвам тези момичета, които примерно си слагат грим вечерта,после не го трият и на сутринта наслагват отгоре [oops] Ужасно изглежда [confused]