Автор Тема: Непоносимост към какво?  (Прочетена 16917 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #30 -: Декември 03, 2007, 23:56:55 pm »
мазните коси,блях.... [confused]
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #31 -: Декември 07, 2007, 01:02:21 am »
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.

Неактивен koteto

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 676
  • Пол: Жена
  • Kids like us should wear a warning ``
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #32 -: Януари 01, 2008, 03:42:40 am »
Ами най-непоносимото за мен е размазан грим .. И също много мразя като видя някоя жена-добре облечена,гримирана и на блузата й мокри петна под мишниците й...толкова неможе да си сложи дезодорант против изпотяване!И да не забравя-напудрените баби по трамваите които се мажат с розово масло (ама по 1 литър на ден) и си слагат от онова ужасно светло розово червило и наситено син молив на очите по бръчките (много по-добре биха изглеждали без нищо!) ... олющен лак .. а още повече ако е черен ..  [sad3] и дебеланките с тесните дунки и стегнатите колани .. това е всичко май .. сигурно изглеждам като някоя параноичка ... а и също превзетите "госпожици" които видях един ден в трамвая ( на път за училище) явно за първи път се возиха в такова нещо и бяха толкова "възмотени" че чак  едната се "разрева"(ако може да се каже рев) като видя малко кал на пода ( а навън беше валяло) и гледаха всичко с една вкисната физиономия ... да-мръсно е!да-мирише! но щом толкова много хора се возят значи не е чак толкова непоносимо ... та това всичко беше за разглезени лигли ... на по 13-14 годинки
I'm not so good at advice...but can I interest you in a sarcastic comment? 

                          

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #33 -: Януари 01, 2008, 19:32:44 pm »
Ами най-непоносимото за мен е размазан грим .. И също много мразя като видя някоя жена-добре облечена,гримирана и на блузата й мокри петна под мишниците й...толкова неможе да си сложи дезодорант против изпотяване!

да ти кажа това е напълно нормално и понякога ако ще цял дезодорант да си изпръска под мишниците пак ще се появят петна...  [confused]

аз имам непоносимост към претруфаните госпожички с много грим,които се молят един дъжд да не завали,че ще им развали перфектното личице  [confused]
 и други неща,но да не издребняваме  [lol] не понасям хора,които не се обличат според фигурата си .. и не могат да съчетават цветовете  [evil] имам познати,които често се обличат в едни смешни комбинации - розово и оранжево, крещящо зелено и също крещящо оранжево.... ауууу,не знам какво ми става тогава !   [confused] [evil]

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #34 -: Януари 01, 2008, 20:06:06 pm »
Дам и аз съм съгласна с Бети :) Аз пък много мразя момичета, които не могат да преценяват кои дрехи и грим за вечерни и кои дневни [confused] Имам една позната..еми тя в 7 часа сутринта като ми тръгне с черните сенки до челото, много фон-дьо тен и така по-тежък грим... [oops] Грозно ми е [shame]

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #35 -: Януари 01, 2008, 20:48:36 pm »
Пфф, така е Миме.. Ужасно е... Аз пък снощи... Едно от момичетата беше супер симпатична, обачеееее.. Гримът й  [oops] Бял молив на клепачите, наслоен, и кафяво червило, с мн дебело очертан тъмно-червен молив  [confused] [confused] [confused] нз.. Мн ми е грозно пък това на мене, аз по принцип молив за устни не харесвам, но наистина беше ужасно, като баба [confused]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #36 -: Януари 01, 2008, 21:07:23 pm »
 [lol] Дам...на някои така им действа..Вместо да се разкрасяват, погрозняват :p
Ммм мразя също така като някоя девойка [lol] си я изкарала нарочно 2 кичура..като бакенбард [oops] Така се връзва на опашка и така отстрани оставя да виси [oops] Не знам дали някой се сеща [shame] :p

Неактивен иринка

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4069
  • Пол: Жена
  • Take it easy
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #37 -: Януари 01, 2008, 21:15:40 pm »
Ахахахах,аз се сещам,Миме.Даже имам около себе си един такъв пример... [lol]Много  е гадно пххх

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #38 -: Януари 02, 2008, 01:47:54 am »
ау,това звучи грозно и гадно  [oops] не съм виждала такива май  [shame]

Неактивен benny

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 62
  • Пол: Мъж
  • Много красива
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #39 -: Януари 02, 2008, 02:25:01 am »
Към тежки гримове [lol], към лоша хигиена, мърлявост, към тежки парфюми и най-много да се кача в някой автобус лятото и някои да си вдигне ръката и да видя обрасли мишници блях [toi e] или отвратилна миризма на пот
Show me the meaning of being lonely
Is this the feeling I need to walk with
Tell me why I cant be there where you are
Theres something missing in my heart

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #40 -: Януари 02, 2008, 04:07:06 am »
мъже  :)със смешни слънчеви очила-демоде [lol]
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен lovesnoopdogg666

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 678
  • Пол: Жена
  • Любовта оправдава средствата...
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #41 -: Януари 22, 2008, 01:16:20 am »
олееее,като каза лято се сетих-АМИ ТЪПИТЕ БАНСКИ ТАБУТА ОТ ЕДНО ВРЕМЕ С ТАЛИЯ ДО ГУШАТА...........супер грозни са ми...е,да Памела като спасителка изглежда супер,но филма не е от вчера.... [lol] ами комбинацията от анцунг и токчета  [smeeh] :toofunny: редовно мярвам някоя "мацка" подобно облечена или  с клин,къси спортни панталони и дълги ботуши с тънко токче...Всякакви ги има....има такива комбинации,че  бих предпочела да изляза гола,няма да ме е срам толкова :}}
Подбирай внимателно делата си, защото ти ще живееш със спомените си.

Неактивен innna

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1371
  • Пол: Жена
  • Addicted to Me
    • Козметиката
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #42 -: Януари 22, 2008, 10:11:15 am »
Аз имам непоносимост към раздърпани дрехи....например сега през зимата много често се случва да видя някое пуловерче на топченца или просто плетката да се е раздърпала...или пък разшити дрехи със стърчащи конци  :p

Ама най-много мразя неподдържани нокти и ръце!  :>
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...
Буда


Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #43 -: Януари 24, 2008, 23:56:01 pm »
яко натруфени девойки...или 14-15 годишните,които слагат 5 тона грим и не могат да се усмихнат,защото лицето ще се нацепи..а да не говорим,когато се облекат за училище се едно отива на околовръстен път...то си им личи,че са малки,ама не те трябва да се правят с 10 години по-големи..и това е АДСКИ ГРОЗНО!!!!!направо полудявам когато видя такава карикатура и се счупвам да се смея,защото е наистина жалко да правиш на нещо,което не си...кипрят се,за да ги забележи някой батко..и що?се едно ще стане нещо... [lol]  но тяхна си работа...на мен ми е забавно да ги гледам как си кълчат краката с тънките токчета и как се пребиват  [lol]  [lol] един ден ще се питат защо въобще са се правили на нещо,което не са..естествено,ако им дойде акъла
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.

Неактивен NeViDim_DqvOl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1063
  • Пол: Жена
  • Заедно макар и разделени!
Re: Непоносимост към какво?
« Отговор #44 -: Януари 25, 2008, 14:40:48 pm »
яко натруфени девойки...или 14-15 годишните,които слагат 5 тона грим и не могат да се усмихнат,защото лицето ще се нацепи..а да не говорим,когато се облекат за училище се едно отива на околовръстен път...то си им личи,че са малки,ама не те трябва да се правят с 10 години по-големи..и това е АДСКИ ГРОЗНО!!!!!направо полудявам когато видя такава карикатура и се счупвам да се смея,защото е наистина жалко да правиш на нещо,което не си...кипрят се,за да ги забележи някой батко..и що?се едно ще стане нещо... [lol]  но тяхна си работа...на мен ми е забавно да ги гледам как си кълчат краката с тънките токчета и как се пребиват  [lol]  [lol] един ден ще се питат защо въобще са се правили на нещо,което не са..естествено,ако им дойде акъла
съгласна съм  [lol]
МЕЧТАЙ за каквото искаш да мечтаеш, ИДИ където искаш да отидеш, БЪДИ такъв, какъвто искаш да бъдеш, защото имаш САМО ЕДИН ЖИВОТ И ЕДИНСТВЕН ШАНС да направиш всички неща, които искаш да направиш!