Автор Тема: Защо не работи съдебната система?  (Прочетена 16275 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Защо не работи съдебната система?
« Отговор #30 -: Януари 31, 2008, 11:21:03 am »
Не съм безгрешен, но той е нагъл ...  но най-много ме е яд на това, че така се раздуха, и пред цяла България се показа, че като си някой известен минаваш по тънката лайсна, ако беше обикновен човек - нямаше толкова да се раздухва, щеше вече да си лежи в затвора с гъзобол ... ама на ... и вие за това се пените, защото имате симпатии към световния шампион ... ох, горкичкия - дано да го видим пак на леда ... и пак убийственно да прослави България ... че има един утрепан, и няква си в кома - майната им, в името на България, пък и нали е секси русоляв, ах, сладур ... как да не му го сложиш ...
А по новините дават ужасно малко от реалността, на 100 катастрофи сигурно казват, че са станали 10 ... всичко там яко се пресява ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Защо не работи съдебната система?
« Отговор #31 -: Януари 31, 2008, 11:35:14 am »
само да ти кажа че ако не беше пък известен ти също нямаше да го плюеш толкова и като цяло нямаше да се дигне тоолкова шум и родителите нямаше да искат 2 милиона ако беше обикновен човек и изобщо нямаше да се стигне до тука....защото при нас правосъдието не се дели на бедни и богати а е като цигански хазарт тоя минава тоя не...да ти припомня случай от преди може би 2 3 години където управата пусна кретен с 3,4 промиля алкохол убил 3 ма души в катастрофа и го пуснаха с предупреждение щото иначе му било чисто досието...айде не ми обяснявай богатите и известните тва ако не беше богат щял дрън дрън дрън...аре моля ти се колко неизвестни утрепки се отървават просто щото имат добри адвокати аре моля ти се ти го изкарваш масов хладнокръвен убиец.....от тея най долните...поне си понесе някакви последствия..можеше да си бие шута за Русия и да тегли една майна на сичко...не можеш да му отречеш че си понесе последствията...тва че съда му даде условно и аз не съм съгласна но нито е избягал нито се е напраил на велик нито се е измъкнал с пари.....

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Защо не работи съдебната система?
« Отговор #32 -: Януари 31, 2008, 11:38:24 am »
Ами естествено, че нямаше да го плюя, щеше да е на топло ... и аре моля ви се, защо всички виждате 2 милиона, защо не погледнете - разходи за лечение на пострадал човек, докторите са казали, че дори повече от 2 милиона ще струва лечението и ... ти ако си на мястото на родителите на момичето????
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Защо не работи съдебната система?
« Отговор #33 -: Януари 31, 2008, 11:40:40 am »
и с кое по точно е нагъл...можеш да кажеш че е нагъл ако беше избягал или се беше покрил или не беше поел отговорност...отговори ми с кое по точно е нагъл...с тва че иска да си продължи кариерата...няма ли право да мечтае...сега ще ми кажеш не няма защото е убил 1 човек...дори и престъпниците имат право на мечти още повече ти тоя максим го изкара самия Дявол Сатаната в неговия образ...ебаси мамата...да ти имам и злобата...щото в момента това което правиш е злоба......и не мога да си обясня защо аре погледни малко нещата обективно....да казват за 10 не за 100 катастрофи но стават...пак те питам аре прати ме мене в затвора щото се ударих в тролей засякох го без да искам ама тебе тва не те грее аре прати ме щото беше моя вината за инцидента...само дето не пострада тролея пострадах аз...ама кво щеше ли да ме пратиш в затвора ако се бе наранил някой...най вероятно щеше кво значение има тва че не е било нарочно сигурно ще кажеш че е било ебати замисления и преценен атентат да утрепа хората в тролея...затова съм ги засякла.....
точно така звучиш

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Защо не работи съдебната система?
« Отговор #34 -: Януари 31, 2008, 11:42:42 am »
добре аз съм за нека да поеме лечението поне това трябва да направи с това съм съгласна
но не можеш да кажеш че щеше да е на птопло мога да ти извада много примери за кретени дето са се отървали с 3пъти по тежки престъпления от максим  а не са и на половина толкова известни...моля ти се4 иво имаш глава не си глупав разсъждавай обективно

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Защо не работи съдебната система?
« Отговор #35 -: Януари 31, 2008, 11:57:20 am »
какво мен няма ли да ме осъждаш и да викаш убиеца е на свобода...вярно при мен не беше тежка катастрофата но можеше и да стане...... никой не си знае съдбата...много добре знам и какво и м е на родителите защото братовчед ми загина в катастрофа...но не сблъсък с друга кола а момче което просто е изгубило контрол над колата бяха 4 ма души в колата само братовчед ми загина...беше на 16 тоя който караше кво...да ходя да го съдя затова че не се е научил да кара??? така че не ми обяснявай да се поставям на нечие място защото знам какво е...всеки търси виновни...някой който да обвини за злопшолуките...ама понякога си е работа на съдбата..ако искаш да си намериш виновен винаги го имаш...шанса да не умре никой е = на шанса да умре някой...шанса да загине Максим е същия като да загине онова момче...просто Максим е имал късмет...пак те питам ако искаш да умре и той че да спреш да си проявяваш злобата???

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Защо не работи съдебната система?
« Отговор #36 -: Януари 31, 2008, 12:14:32 pm »
ох ... теб ще те вкарам някъде другаде ... ти по-горе сама си отговори за наглостта му :)
цялата ми злоба идва от това, че всички се съобразяват с кариерата му ... и заради това получава условна присъда ... и знам, че не е единствения случай, има хиляди покрити и забравени, но това сега нашумя ... това стана показно ... и плановете му за кариера при условие, че още 1 дело не беше минало ... как може да си правиш планове без да си знаеш присъдата ... или може би я е знаел ...
 и нали знаеш, мацко, nothing personal ... не ми се ядосвай ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Защо не работи съдебната система?
« Отговор #37 -: Януари 31, 2008, 13:50:34 pm »
нали знаеш че си те обичам :) :p ама обичам и да споря като мисля че съм права....

ако можеш намери онази статия от монитор че не мога да я намера в нета...за "НОВИНИ" идиотите дето са виновни за Индиго ги пускат на свобода не условна не нещо си абсолютно никаква присъда...ето това вече не е честно

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Защо не работи съдебната система?
« Отговор #38 -: Януари 31, 2008, 14:19:29 pm »
извинете не съм информирана правилно присъди имало-парични глоби за ...800 лв....толкова струва живота на 7 деца

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Защо не работи съдебната система?
« Отговор #39 -: Януари 31, 2008, 14:43:40 pm »
вчера точно бях на зъбомъчител, и чух новината и както ми ровеше в устата аз се разсмях и тя подскочи, за малко да ми разчовърка и здрави зъби ... 800 лв. смешна работа ....
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: Защо не работи съдебната система?
« Отговор #40 -: Януари 31, 2008, 22:12:30 pm »
е това си е гавра,7 деца и живота им да струва  800 лв ...то попринцип човешкия живот е безценен,но няма значение
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.

Неактивен Dalechen

  • Почти безобиден
  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 828
  • Пол: Мъж
Re: Защо не работи съдебната система?
« Отговор #41 -: Февруари 01, 2008, 04:18:00 am »
Намирам присъдата срещу Стависки за справедлива.
Един човек може да бъде безкрайно добър и безкрайно лош.
Зависи коя струна са докоснали в душата му.

Моите стихове:
http://forum.stih4e.com/index.php/topic,21107.0.html

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Защо не работи съдебната система?
« Отговор #42 -: Февруари 01, 2008, 19:15:25 pm »
Баце Иво, за тебе май няма нищо по-абсурдно от това, че Ставийски се размина така тънкко, а. Е, аз пък съм доволна, защото ти не си.
Всъщност този човек със сигурност носи толкова много товар на плещите си след тази случка, че затворът вероятно щеше да го унищожи. Той не заслужава подобна участ. И не си мисли, че говоря така, защото го харесвам. Не е заради това. Уважавам го, че си призна, че не се крие. Той пое абсолютно всички удари по начин, по който единици биха могли... Изисква се огромна смелост, за да устоиш на всичко, през което той е минал.
Но разбира се че ти, Иво, не би могъл да разбереш това. Ядосан си, че всички го оневиняват. Харесва ти да злобееш...
« Последна редакция: Февруари 01, 2008, 19:17:08 pm от Magic`Green`eyes »

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Защо не работи съдебната система?
« Отговор #43 -: Февруари 01, 2008, 19:31:03 pm »
нещо бъркаш двата щата  :) "Е, аз пък съм доволна, защото ти не си." - ето това е злобеене  [lol]
Само не разбрах защо го пое така надълбоко и лично моето недоволство, че тръгна да атакуваш ...
И не казвай всички, не налагай себе си под "всички", има много недоволни хора, както и има такива като теб доволни ... но иди питай майката на убитото момче ... иди питай близките на загинали хора на пътя ... не гледай само от едната страна ...
а в заключение, системата ни не работи, защото има ужасно много хора, които са там и те решават - такива хора като теб с такова мислене ...
Ти си доволна - нормално е, аз продължавам да съм си недоволен ... но какво от това ... нали по стар български обичай да си кажем - нали на мен не се е случило ... утре ще е забравено ... живи и здрави ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Защо не работи съдебната система?
« Отговор #44 -: Февруари 04, 2008, 22:55:11 pm »
"Е, аз пък съм доволна, защото ти не си." - ето това е злобеене  [lol]
E, номера беше на теб да ти е забавно.

Като кон с капаци си. А уж за жените се мълви приказката, че са като радиоточка. Май някои хора трябва да я преосмислят.

И не си мисли, че не гледам и от другата страна. Вече две момичета се опитахме да ти покажем едната страна на нещата, но ти си знаеш твоето, все едно твой близък е пострадал в този инцидент.

В крайна сметката, ти си знаеш. Имаш си глава на рамете - използвай я.

За твърде много неща в животите ни се изисква и малко сърце... Съжалявам, че ти си останал без твоето.