Автор Тема: Писна ми от всичко това.....  (Прочетена 2944 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Elfata

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 63
  • Пол: Жена
  • Мисли каквото казваш и казвай каквото мислиш!
Писна ми от всичко това.....
« -: Юли 27, 2007, 21:13:21 pm »
Знам, че никой не може да ми помогне, но все пак искам да си излея мъките  [lol] ..... Защо по дяволите винаги когато си харесвам много някое момче, все трябва да бъда наранявана.... И то само когато много си харесам някой.... тези които малко ги харесвам с тях винаги става, но....... после пък аз ги наранявам... Но както и да е това е друга тема :) Направо имам чувството, че ми е направена черна магия  [confused] ( не че вярвам в тези глупости... ) , но защо все трябва да се случва така?! Изобщо не е честно! Не знам дали е в мен проблема или някъде другаде...... а къде?..... Понякога даже ми става толкова гадно, че ми се иска да съм безчувствена, но за съжаление е абсолютно обратното..... За капак на всичко един път както си вървях по Витошка с една приятелка и ме спира една циганка...... и казва " Ти много страдаш от любов.." И аз какво..... шах и мат..... то тогава направо ми идваше да ревна вече!  [oops]
Защо трябва да се случва всичко това с мене.... карма ли е какво е не знам, но ми писна да си късам нервите заради някакви си тъпи лигльовци..... Искам всичко това да свърши най-после!!!!  [aaaaaaaaaa] [aaaaaaaaaa] [aaaaaaaaaa] [aaaaaaaaaa] [reeeev]







I did it my way! :) / Photoshop Manq4e

Неактивен bonbon4etu

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 489
  • Пол: Жена
Re: Писна ми от всичко това.....
« Отговор #1 -: Юли 27, 2007, 21:35:27 pm »
Това е живота ,миличка...Замисли се ,ако нямаше проблеми и трудности нямаше да е толкова интересен... [inlovee] [inlovee]Ще доиде ден в който ше срешнеш човека който ти трябва...
Take Me Away From The Things I Did Today

Неактивен Elfata

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 63
  • Пол: Жена
  • Мисли каквото казваш и казвай каквото мислиш!
Re: Писна ми от всичко това.....
« Отговор #2 -: Юли 27, 2007, 22:28:16 pm »
На но като имаш само проблеми не е никак интересен  [evil]
I did it my way! :) / Photoshop Manq4e

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Писна ми от всичко това.....
« Отговор #3 -: Август 02, 2007, 18:38:28 pm »
Абе то без проблеми в тоз живот не може .Който каже че няма проблеми ,не му вярвай.
А относно момчетата какво да ти кажа,явно избираш все неподходящите за теб. :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Re: Писна ми от всичко това.....
« Отговор #4 -: Август 02, 2007, 18:42:14 pm »
Ако това са ти проблемите искам и аз такива...
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

Неактивен taina_maina

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1715
  • Пол: Жена
  • ..::I mIsS You::..
Re: Писна ми от всичко това.....
« Отговор #5 -: Август 02, 2007, 19:04:50 pm »
Ако това са ти проблемите искам и аз такива...

Хъм..Определено не ги искаш!!  [confused]

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Re: Писна ми от всичко това.....
« Отговор #6 -: Август 03, 2007, 02:24:05 am »
По-скоро това не са проблеми, а капризи. Но всеки има своето време да порастне.
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Писна ми от всичко това.....
« Отговор #7 -: Септември 07, 2007, 12:56:13 pm »
По-скоро това не са проблеми, а капризи. Но всеки има своето време да порастне.
Абе от една страна е така, обаче и на мене ми писна вече...
Не съм от хората, които казват, че с една изгубена "любов" животът свършва.. Но...
Аз малко се уморих... Ще кажеш всеки ден под стълби минавам, а черни котки пред мене... (не вярвам в тези неща, образно говоря)

Elfata аз съм същата - или мене обичат, или аз обичам.. Малкото пъти, в които е било взаимно е било за кратко, мн кратко...
Има хора тук, които ме познават добре - те също могат да ви кажат, че аз от трън, та на глог, че оттам на магарешки бодил... хаха
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен hateuall

  • Новак
  • *
  • Публикации: 18
Re: Писна ми от всичко това.....
« Отговор #8 -: Септември 08, 2007, 00:22:10 am »
Еми перфектно е, че така има страдащи души... перфектно, щото благодарение на това такава муза им идва на хората, че са написани такива жестоки произведения - стихове, песни и романи, че направо си пожелавам все така да страдате, а като последица на това аз, четейки, да се наслаждавам на родените от мъката ви творения...
А иначе - "Защо все на мен?", "Кой ме урочаса?", "Кога най-после ще свършат моите мъки?" и такива подобни си ги имаме всички, пожелавам на тези, дето сега се жалват, след някоя и друга отминала годинка и някои и други отминали любови да коментират думите на поредния, жалващ се от подобна мъка. Предполагам, че коментарът ви тогава ще се доближава до моя...
Хайде, късмет в намирането на някой да ви обича...
« Последна редакция: Септември 17, 2007, 10:56:21 am от ilusia »

Неактивен ^STREET_BOY^

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 652
  • Пол: Мъж
    • http://dreik.sytes.net
Re: Писна ми от всичко това.....
« Отговор #9 -: Октомври 13, 2007, 11:58:43 am »
По-скоро това не са проблеми, а капризи. Но всеки има своето време да порастне.
Абе от една страна е така, обаче и на мене ми писна вече...
Не съм от хората, които казват, че с една изгубена "любов" животът свършва.. Но...
Аз малко се уморих... Ще кажеш всеки ден под стълби минавам, а черни котки пред мене... (не вярвам в тези неща, образно говоря)

Elfata аз съм същата - или мене обичат, или аз обичам.. Малкото пъти, в които е било взаимно е било за кратко, мн кратко...
Има хора тук, които ме познават добре - те също могат да ви кажат, че аз от трън, та на глог, че оттам на магарешки бодил... хаха



Ами то всеки човек е така. И аз съм така и ми е гадно гадно гадно и изглежда минавам някаква невидима граница и като почна да се хиля като ненормален. [smeeh]Сигурно съм изперкал ама винаги така става. [namigG]