Автор Тема: Аз съм пожарникар  (Прочетена 1274 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

PurpleANGEL

  • Гост
Аз съм пожарникар
« -: Декември 04, 2005, 00:44:58 am »
Аз съм пожарникар. Практикувам тази професия вече 15 години. Сега лежа в болница с 88% изгаряния и в момента четете мислите ми, които успяха да разчетат с някакво ново устройство, което изпробваха върху мен.

Но нека ви разкажа как се стигна до тук. Една сутрин, както всяка друга сутрин, станах, оправих се и тръгнах към колата. Отворих вратата, запалих двигателя и докато чакам да загрее натискам запалката, за да дръпна един фас. Когато я поднесох към устата си усетих странен удар и неволно наврях запалката в лицето си... Съседката се учи да паркира... Както и да е, дреболия (викам си), малко Panthenol и ще ми мине. От там е дупката в челото ми. Така и не запалих фаса... Запътих се за службата, но гледам на пътя закъсал и понеже имах доста време (не обичам да закъснявам, затова подранявам), та реших да му помогна. Спрях до него и го питам какво му е на колата. Той съответно ми вдига многозначително рамене и аз реших като бивш шлосер да поема инициативата в свои ръце. Под капака леко пуши, та реших да видя какво е (любопитство). Вдигам капака и какво да видя - пара, колата прегряла. Тъкмо затварям капака, капачката на радиатора хвръкна, та и малкото останала вряла вода заля новата ми риза и мен съответно. От там са изгарянията по корема и гърдите. Върнах се вкъщи да се преоблека и пак обратно за службата. Реших да се обадя на шефа и да му кажа, че ще закъснея, защото ще мина през бърза помощ да ми обработят корема. Телефонът ми е на зарядно в колата, че батерията му беше паднала, та взех го аз, набрах и си го поднасям към ухото. Какво стана с кабела така и не разбрах, но се получи волтова дъга, която подпали и проби ухото ми. Сега съм с едно ухо. Окопитих се и продължих към бърза помощ като на шефа мислех да се обяснявам после. Стигнах поликлиниката и влязох да търся кабинета. Отварям една врата, а там разни колби и бутилки се варят на бавен огън на някакви газеничета. Едното газениче нещо не му беше както трябва и аз реших да го наместя. Посягам и усещам силен удар по ръката - една сестра ме перна с ядосан поглед. При създалата се обстановка аз дръпнах ръката си назад и съответно бутнах съседното газениче, което заля и подпали дрехите ми. Не носете изкуствени материи, лепят се като се запалят! Добре, че е лято и панталоните ми бяха къси. Приеха ме по спешност в интензивното и тръгнаха да ме мажат с някакви мазила. Още съм тук. Вчера сутринта дойде една сестра, поднасяйки ми закуска. Симпатична дама. Явно искаше да седне до мен и да ме попита как съм, но седна върху ръката ми. Аз дръпнах ръката си, а тя помисли, че я щипвам и скочи. В този момент усетих странен, познат аромат. Миришеше на изгорял памук. Поглеждам надолу и гледам, че сестрата носела закуската със запалена свещичка за по-приятна атмосфера, която паднала на чаршафа ми, а сестрата при скока бутнала дезинфекционния спирт на същото място при свещичката. До преди малко краката ми горяха, сега вече потушиха пламъците и се опитват да разберат какво си мисля с тази машинка. Странно късо съединение в машинката подпали косата ми, но вече всичко е наред. И ето ме сега с 88% изгаряния, а шефа още не знае, че ще закъснея (все още има време да стигна до службата).








Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Аз съм пожарникар
« Отговор #1 -: Декември 04, 2005, 01:53:01 am »
А това е пожарникар...... [oops]

Да си призная, смешни са ситуацийте... ма дали защото аз всичко си представям едно към едно или просто нямам чувство за хумор... не ми беше чак толкова смешно, а по-скоро гледах опулено [oops] [shame]

PurpleANGEL

  • Гост
Re: Аз съм пожарникар
« Отговор #2 -: Декември 04, 2005, 02:30:33 am »
Това си го измислихр защото нямаше какво да правя...
 :toofunny:

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Аз съм пожарникар
« Отговор #3 -: Декември 04, 2005, 02:36:47 am »
Голя-я-я-я-я-я-я-я-я-я-я-я-яма фантазия вадиш [lol]
Защо не си привабил някъде и за кучето на пожарникаря [lol] К'о се е случило с него?

Angel Soul

  • Гост
Re: Аз съм пожарникар
« Отговор #4 -: Декември 05, 2005, 21:58:41 pm »
Ти пък сега, като е решил да се самубива по трудния начин, що да тормози и кучето? [плез]

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Аз съм пожарникар
« Отговор #5 -: Декември 05, 2005, 22:20:36 pm »
 [smeeh] [smeeh] [smeeh] [bravisimo] [a taka]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

PurpleANGEL

  • Гост
Re: Аз съм пожарникар
« Отговор #6 -: Декември 05, 2005, 23:00:24 pm »
Само не разбрах какво е това куче, но може би от изгарянията не съм го забелязал...   [lol]

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Аз съм пожарникар
« Отговор #7 -: Декември 07, 2005, 10:01:38 am »
[lol] Е как кое... Пожарникарите нали имат и куче... В службата... [shame] [lol]
Просто ако беше прибавил и кучето с някакви действия... да е станало още по-голям смях...