Анкета

На колко години бяхте когато ви предложи първото ви гадже?

7 - 10
7 (21.2%)
11 - 14
14 (42.4%)
15 - 18
7 (21.2%)
18 - 20
2 (6.1%)
още нямам гадже
3 (9.1%)

Общ брой гласове: 32

Гласуването приключено: Декември 23, 2005, 23:47:11 pm

Автор Тема: Първото гадже  (Прочетена 11107 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Първото гадже
« Отговор #15 -: Декември 07, 2005, 16:58:03 pm »
О, около мен такива неща не виреят.... ^-^, досега винаги съм си бил сам, май още доста време ще си продължавам така, има и добри страни..

НИКСИ,взе сериозно да ме притесняваш .Да знаеш.Я кажи кви са ти изискванията да взема да ти потърся нещо [namigG]

Аз нямам спомени от такива първи гаджета.Някакси ми се вижда несериозно да си ги спомням [pleZz] [cais007]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Първото гадже
« Отговор #16 -: Декември 07, 2005, 17:38:15 pm »
оХхх .. да не ви разказвам .. смяхх .. още в детската градина .. но това бяха лапешки истории затома не го броим [lol] Че аз тогава мислех за грешно момче и момиче да се целуват .. хахаха
Ам .. следващата ми стапка беше в 5-ти клас .. но и това беше лапешка история .. По-сериозно беше вече в 7-ми клас.. началото на 7-ми клас.. тогава се осъществи една от мечтите ми ..получих любовта на човека който бих могла да нарека "първата ми голяма любов" .. много пъти сме се карали и сме се разделяли най-малко 2 пъти .. но все още сме си заедно  [inlovee]
« Последна редакция: Декември 07, 2005, 17:40:00 pm от Kiss` »
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен offer{}kiSs

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 194
  • Пол: Жена
  • Всичко мога да забравя,но не и теб
Re: Първото гадже
« Отговор #17 -: Декември 09, 2005, 12:30:12 pm »
Ам .. следващата ми стапка беше в 5-ти клас .. но и това беше лапешка история .. По-сериозно беше вече в 7-ми клас.. началото на 7-ми клас.. тогава се осъществи една от мечтите ми ..получих любовта на човека който бих могла да нарека "първата ми голяма любов" .. много пъти сме се карали и сме се разделяли най-малко 2 пъти .. но все още сме си заедно 
 С при мен е така,...но все о6те съм с този 4овек и не мога да го нарека "голяма любов"  :kissoflove:
Eii baby ae da te pokanq...u vas na legloto ti...da si poigraem Mmm?

Неактивен DeTe_Ha_Xaoca

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3282
  • Пол: Жена
  • Super girls don't cry!
Re: Първото гадже
« Отговор #18 -: Декември 09, 2005, 13:12:58 pm »
Ми мойто първо гадже го хванах в 4 клас :) нямаше целувки ама много се гушкахме :) беше сладко все пак той беше 6 клас :)
You can't stop me from loving again, breathing again, feeling again... I will love again

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Първото гадже
« Отговор #19 -: Декември 09, 2005, 13:57:36 pm »
миии първото ми гадже беше когато бях на 7 години ХАХаХхааХАХа обаче беше много силна и емоционална връзка  [bear] [I love you] :bemine: :lovetogether: [heart-4eta] [burning heart] [kiss2] [kisss] [сръдльо] [intimo] [разговор]
Ххихи и аз бях така в първи клас.. каква любов.. постоянно се държахме за ръчичка ..беше невероятно  [inlovee] [lol]

Неактивен iDeF1x

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Първото гадже
« Отговор #20 -: Декември 09, 2005, 23:01:55 pm »
О, около мен такива неща не виреят.... ^-^, досега винаги съм си бил сам, май още доста време ще си продължавам така, има и добри страни..
с това мислене твое ще си останеш дърт ерген !  [lol]

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Първото гадже
« Отговор #21 -: Декември 10, 2005, 01:16:58 am »
Ми мойто първо гадже го хванах в 4 клас :) нямаше целувки ама много се гушкахме :) беше сладко все пак той беше 6 клас :)

Аз взех сериозно да се плаша вече.Малееее,кво става бе?Ми тя мойта щерка сега е в 3 клас,значи догодина ще почне да се целува с момченцата.Малеее,дано да не ме чуе дявола.Аууу,не ща да си помислям направо.
Направо съм шокирана.Сякаш вчера беше бебе,а утре вече гадже да има-ооо,не [reeeev]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: Първото гадже
« Отговор #22 -: Декември 10, 2005, 01:21:33 am »
Хаха , нееее , това са глупости !!! Аз в 3ти клас не съм си и помисляла за такива неща , чак в 8ми за първи път се целунах ( с език ) !!! Много зависи от възпитанието , съмнявам се , че твоята дъщеря Тони ще си има гадже толкова скоро....Аз много се радвам , че на 14 години си хванах първото гадже , защото съм си изживяла пълноценно детските години и сега не съжалявам....Има си време за всичко , аз не бях си и помисляла за гадже като бях толкова малка , мен ме интересуваха игрите и пакостите още хаха :>
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Първото гадже
« Отговор #23 -: Декември 10, 2005, 01:24:40 am »
 :kissoflove:За теб са целувките,Кели.Дано да е така.И аз си мисля ,че и е рано още.Тя все чете .Дано да не изгубим връзката помежду си никога [molitva] [molitva] [molitva]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: Първото гадже
« Отговор #24 -: Декември 10, 2005, 01:39:15 am »
ООо , рано е и според мен !!! Даже доста рано ! Нека да си изживее детството , пък тогава да мисли за гаджета и т.н. ! :) За всяко нещо си има време , просто трябва да си споделяте , абсолютно всичко , както според мен правите !!! Ние с майка ми и до днес си споделяме , всичко й казвам и винаги ме разбира  :) Именно майка ми така ме е възпитала първо игрите , след това гаджета и т.н.  :)И сега мноооогоо се радвам затова  :>

 :kissoflove: :flowers: И за теб , Тони :) Хехе , и адашка на майка ми си..... [cais007]
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?
Re: Първото гадже
« Отговор #25 -: Декември 16, 2005, 23:07:58 pm »
Оо още в детската градина имах ухажори :p :p Но на 14 ако не се лъжа [confused]
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....

Неактивен Dorito

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 916
  • Пол: Жена
  • Fuck me,I`m famous
Re: Първото гадже
« Отговор #26 -: Декември 17, 2005, 16:39:09 pm »
ауу.. 1во да отбележа,че темата е велика !  :)
мм.. май беше в 6-ти клас.. дам дам тогава  :)
ОБИЧАМ НОЩЕМ ДА МЕ ПАЛИШ,ОБИЧАМ СУТРИН ДА МЕ ГАЛИШ,ОБИЧАМ ДА НЕ ПИТАМЕ ЗАЩО,ОБИЧАМ РАНО ДА СЕ ВРЪЩАШ,ОБИЧАМ КАКТО МЕ ПРЕГРЪЩАШ,ОБИЧАМ.. И ВЕЧЕ ЗНАЯ ЗА КАКВО...

Неактивен Dumpster

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 559
Re: Първото гадже
« Отговор #27 -: Декември 17, 2005, 17:28:21 pm »
      Аз бях на 16 - 17, но това не е успокоение за Тони, тъй като аз съм от старата генерация [lol]! А да и съм момче! Някак си винаги съм си падал повече по игрите и приключенията, отколкото по момичетата. Но то и моите приключения са били доста по - опасни от това да правя секс например.

Неактивен chikita

  • Новак
  • *
  • Публикации: 43
  • Не са ли сладички???
Re: Първото гадже
« Отговор #28 -: Декември 29, 2005, 19:37:16 pm »
ауу.. 1во да отбележа,че темата е велика !  :)
мм.. май беше в 6-ти клас.. дам дам тогава  :)
Мерсииииииииии [shame] [lol] :)
Всяка сутрин жадуваш да го почувстваш,
да го духаш, да го допреш до усните си...
тогава горещата течност се влива в теб...
това е тайната на доброто КАФЕ!

Неактивен chikita

  • Новак
  • *
  • Публикации: 43
  • Не са ли сладички???
Re: Първото гадже
« Отговор #29 -: Декември 29, 2005, 20:04:21 pm »
О, около мен такива неща не виреят.... ^-^, досега винаги съм си бил сам, май още доста време ще си продължавам така, има и добри страни..
Как така бе Никсиии?! Ти си толкова сладък!!! [shame] [oops] [inlovee]
Всяка сутрин жадуваш да го почувстваш,
да го духаш, да го допреш до усните си...
тогава горещата течност се влива в теб...
това е тайната на доброто КАФЕ!