Автор Тема: "Спайс гърлс" се събират през декември за световно турне  (Прочетена 784 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Заради напредналата бременност на Ема Бънтън, певиците отказаха участие в утрешния концерт на "Уембли" в памет на принцеса Даяна




Легендарната британска група "Спайс гърлс" ще се завърне на сцената през декември за световно турне.

Заради напредналата бременност на най-младата - 31-годишната Ема Бънтън, спайските отказаха на принцовете Уилиям и Хари да участват в организирания утре концерт в памет на майка им принцеса Даяна.

Виктория, някогашната "Пош Спайс", майка на тримата синове на футболната звезда Дейвид Бекъм, обясни на пресконференция в Лондон една от главните причини за завръщането: "Нека децата ни да видят какви бяхме някога и как го правехме на сцената".

Виктория е единствената от петте, които не успя да направи хит като солистка.

Мел Си, певицата с най-успешна солова кариера, обяви, че турнето ще е израз на огромна благодарност към феновете.

То ще започне на 7 декември в Лос Анжелис, където вече е новото жилище на семейство Бекъм. Ще последват концерти в Лас Вегас, Ню Йорк, Лондон, Кьолн, Мадрид, Пекин, Хонгконг, Сидни, Капщадт, Буенос Айрес,

Слухове за завръщането на певиците на сцената има отдавна, твърди се, че са записали нов сингъл. През 90-те години на миналия век групата продаде над 50 милиона албума, главно във Великобритания. Най-големите им успехи са песни като "Wannabe", "Spice Up Your Live" и "Say You'll Be There".

Завръщането ще е само заради турнето, с което окончателно петте искат да кажат "Сбогом!" на сцената.

Разпадането започна през 1998 г., когато Гари Халиуел, наричана навремето "Джинджър спайс", напусна състава. Останалите, вече като квартет, продължиха до 2001 г., когато издадоха последния албум.

"Спайс гърлс" имаха същата съдба като групата "Тейк дат" - след няколко години на сцената първоначално от тях се отдели един, останалите известно време продължиха като квартет и после всички се ориентираха към солова кариера, с различен успех.

Тази година Пош Спайс подписа договор с Ен Би Си за участие в реалити от продуцентите на американското "Мюзик айдъл".

Шоуто ще проследява зашеметяващо-бляскавия живот на звездата, докато семейство Бекъм се мести от Лондон в Ел Ей, където отива да играе Дейвид.










Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен {dulgokoska}

  • Гений
  • ****
  • Публикации: 8771
  • Пол: Жена
  • Няма нищо по-голямо от малките неща.
    • `Квiти в волоссi`
не е лошо да се правят подобни събирания от носталгия :)
ако имаше и в България, бих отишла с удоволствие, все пак бяха част от детството ми
"- Как ты с ним справляешься?
- Я его люблю."


Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Пази боже сляпо да прогледне...  [lol]

Неактивен Boss_baby_MM

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1597
  • Пол: Жена
  • Едва ли някога бил си обичан ти,както от мене сега
    • http://princeska.stih4e.com
Като малка много ги харесвах, но сега вече мисля, че са изпята песен.
Ако те няма, знам, ще полудея, знам!
Без теб не мога, знам, да оцелея!
От много сълзи, знам, ще ослепея, знам!
Ако те няма, знам, няма да живея!