Автор Тема: вярвяте ли в хороскопа и в шепота на звездите какъв ще бъде деня ви???  (Прочетена 876 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LadyOfSorrow

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 88
  • Пол: Жена
  • I'm the face that you have to face
хахах тва е тема, за която се сетих след часът по астрономия (хаха не мислете че уча астрономия просто сме на такъв раздел по физика) и реших да разпитам наса-натам дали хората вярват в хороскопите си и дали всяка сутрин трябва да го четат и да се консултират със звездите какво да правят???







COME OUT, COME OUT...WHEREVER YOU ARE

Неактивен XpacTa_lavista

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3489
  • Пол: Мъж
  • Дървен философ, но дрянов
Това ежедневните хороскопи абсолютна простотия. А иначе има някакво значение рожденното време и някакви общи характеристики на зодиите, асценденти и тем подобни.
Когато човек върви без път...
 
             ...най-често стига до гарата

  Нека бъдем грамотни! Да се научим да пишем правилно поне на родния си език!

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Ами чела съм що годе сносно количество литература по въпроса. Като начало ще спомена, че съзвездията са 13,а зодиакалните знаци 12... от тук нататък всичко става една мешана скара образно казано... има тук там нещо вярно, но тези неща по вестниците и телевизиите са си чиста проба отбиване на номера и пълна измишльотина. Иначе за запалените фенове на тези неща, бих посъветвала да се консултирате с истински астролог, който прави пълен годишен хороскоп по 13-те съзвездия, а не само по името и зодията...

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
 [oops] [oops] [oops] И аз изобщо не им вярвам...добре де,не изобщо,ама може би вярвам 5 % [lol]
Преди години или беше огромна случайност (в които аз не вярвам) или...абе и аз не мога да си го обясня...В хороскопа на сестра ми пишеше,че има проблеми с крака и незабавно трябва да отиде на лекар (не се сещам какво беше точно,бях малка) и така...нз как сестра ми отиде.После ходихме до София-операции,едно друго [oops] [oops] [oops] Всичко беше много странно [confused]

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Говориш уж астроЛогия, пък тука някакви астроНомии гледам намесени...

часът по астрономия (хаха не мислете че уча астрономия просто сме на такъв раздел по физика)

Тва лошо ли е - да учиш астрономия? [confused]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен alL I aM

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 215
  • Пол: Мъж
  • alL I wAs , aM aNd wIlL Be !
Чат пак като ми попадне някои вестник и съм отегчен до смърт ги чета , но уви никога нищо от написаното ,не се е случвало ...... иначе идеята "Съборете покрива нека звездите влязът и във вашия дом " ми харесва обичам да ги гледам  [lol]

Неактивен elf`s_soul

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1137
  • Пол: Жена
  • Реалността е фалшива. Мечтите са истински.
"Дърк дари отстъпващия мъж с грациозен поклон, след което отново закрачи бъзро по улицата и разгърна вестника на страницата с хороскопа.
 "Най-вероятно е всички решения, които вземете днес, да са погрешни"- гласеше тъпата прогноза.
 Дърк изръмжа недоволно и сгъна вестника.Той никога, нито за секунда не се бе заблуждавал,че въртящите се камънаци на няколко светлинни години оттук могат да определят по някакав начин деня на човека.Цялата работа беше в това, че "Великият Заганза" беше негов стар приятел, който знаеше кога е рожденият му ден и винаги пишеше в колонката на зодията му нещо, с което да го изгъбарка. Откакто той беше започнал да води хороскопа, тиражът на весника спадна с близо една десета и само Дърк и Великият Заганза знаеха причината."
Из "Дългият, мрачен следобеден чай на душата" от Дъгламс Адамс

:) :) :)

Дори да бягам с всички сили.. Загубила ли съм те, аз няма да мога да те стигна там където отиваш..  

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
В тези от вестниците не...иначе на Алена горе - долу...   :)

Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Не съм маниячка на тема хороскопи и не им вярвам много много,но все пак ако ми попадне някой си прочитам всичко за моята зодиййка и ако има нещо хубаво тайничко се надявам да се случи,макар да знам че 90% е сигурно че няма да стане  [lol] [lol] [lol]

Неактивен Unforgotten`feeling`f

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1490
  • Пол: Жена
  • ~Леден полъх...разпръсква огнени целувки~
Заслушвам се, когато имам време, за да чуя какво ще кажат, ама не се връзвам много - много.

Повече съм склонна да вярвам на индивидуалните прогнозни, правени специално за теб, посредством датата ти на раждане, часът и т.н, отколкото на цялата зодия...
~Time now to spread your wings, to take to flight.Aim for the burning sun.

Неактивен LadyOfSorrow

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 88
  • Пол: Жена
  • I'm the face that you have to face
Говориш уж астроЛогия, пък тука някакви астроНомии гледам намесени...

часът по астрономия (хаха не мислете че уча астрономия просто сме на такъв раздел по физика)

Тва лошо ли е - да учиш астрономия? [confused]

не че е лошо просто казах защото не уча със специалност астрономия.. :)


а иначе примерно ето повечето хора не вярват обаааче все се случва нещо да се върже понякога хахахахах кое е било няй-странното което ви е съвпадало както това което каза MiMiToOoOo
COME OUT, COME OUT...WHEREVER YOU ARE

Неактивен srebarna_liliq

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1712
БО какфа идея пак ти цъфна на тебе  [lol] [lol] [lol] Хора обедена съм че ако реши да напише сичко дето мисли...ше и трябва......наистина МНОООГО място  [lol] [lol] А относно темата: няма нищо лошо да поледнеш хороскопа това не значи че му вярваш или ще следваш и ше правиш какво е казано просто е така да си го прочетеш колкото да знаеш какфо "може" да ти се случи