Автор Тема: Какво мислите за "ходенето на врачка"  (Прочетена 34806 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

angel4e_f

  • Гост
Re: Какво мислите за "ходенето на врачка"
« Отговор #15 -: Август 21, 2007, 15:15:12 pm »
А пък иначе още като по-малка ми е гледала една жена(някаква приятелка на приятелката на...айде объркано стана [lol] ) Абе както и да е..за всички познала,а пък понеже аз не съм имала голямо минало тогава [lol] ми е казала за бъдещето: Щяла съм да живея в Италия и мъжа ми щял да е замесен в мафията  [xa xa xa xa xa xa]


аха и на мен така ми бяха казали преди много време,само аз съм щяла да живея в Англия [lol]

Неактивен bonbon4etu

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 489
  • Пол: Жена
Re: Какво мислите за "ходенето на врачка"
« Отговор #16 -: Август 21, 2007, 23:15:43 pm »
хаха Тва са тъпни...Познавам хора които ходят много често и не само ходят ами и вярват на всяка казана дума .Врачката казала ,че приятеля и изневерява и аиде маината му и всякакви други простотии направо като чуя за врачки и побеснявам..Мразя ги тея глупости ...
Take Me Away From The Things I Did Today

Неактивен Always and forever

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 385
  • Пол: Жена
  • my heart can't possibly break again ...
Re: Какво мислите за "ходенето на врачка"
« Отговор #17 -: Август 23, 2007, 23:48:07 pm »
ами не бих отишла... не знам,тази работа ми се струва много шарлатанска  :)
Somewhere between all our laughs,long talks,stupid little rights,and all your jokes,I fell in love...

Неактивен Infinity

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 78
  • Пол: Жена
Re: Какво мислите за "ходенето на врачка"
« Отговор #18 -: Септември 03, 2007, 17:36:08 pm »
Не вярвам на такива глупости  :p , а и за какво ни е да знаем бъдещето, както то така или иначе ще се случи и нищо не можем да променим. Животът е по-интересен, когато ти поднася изненади  :)
"Подарявай си по една усмивка всеки ден, вместо цяла камара в края на седмицата!"

Неактивен I_Lov3_Him_Eternally

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1441
  • Пол: Жена
    • http://i-lov3-him-eternally.blogspot.com/
Re: Какво мислите за "ходенето на врачка"
« Отговор #19 -: Август 02, 2008, 02:10:54 am »
1 на 100 да случиш на истинска, такива като баба Ванга не се срещат всеки ден, дори и да знам не бих отишла .. не искам да си знам бъдещето  [neVervaaam]
wanna fall from the stars.. straight into your arms..

Неактивен mi6ity_90

  • Новак
  • *
  • Публикации: 30
  • Пол: Жена
  • Бъдещето остана в миналото
Re: Какво мислите за "ходенето на врачка"
« Отговор #20 -: Юни 17, 2009, 22:37:51 pm »
Аз вярвам,че има такива хора,които найстина познават много,но те са малко,повечето со шарлатани,които гледат да ти вземат парите.До сега не съм ходила,но бих отишла ако съм убедена,че си струва. :p

Неактивен lost_angel

  • Новак
  • *
  • Публикации: 36
  • Пол: Жена
  • Всеки има право да мечтае....
Re: Какво мислите за "ходенето на врачка"
« Отговор #21 -: Август 27, 2009, 18:28:27 pm »
Попринцип не вярвам ама такива неща съм чувала че тръпки да те побият  [oops]

Може да те забравя, може и не,
Но така или иначе –
Оставаш единствен в моето сърце!
Обичам те!

Неактивен mery-jein-baby

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2520
  • Пол: Жена
  • Не искам крила!Аз не съм ангел!
Re: Какво мислите за "ходенето на врачка"
« Отговор #22 -: Февруари 26, 2010, 20:49:20 pm »
На врачка се ходи, когато човек има проблем, а не за глупости. Аз определено смятам, че някои имат силата да виждат бъдещето. Една от тиах беше Ванга, а и за Хайрие от Боян Ботево съм чувал истории, от които настръхнах.

Знаете ли аз също не вярвам в такива неща,или може би не вярвам на мен точно да се случат..И макар,че мога да кажа гордо,че не съм лош човек,се случиха някои неща!
Баща ми е на един остров 10-година,изкарва добри пари!Пари които стигат!Уреди се много добре там!
На 5-тата година започна да го боли глава,всеки път когато се връщаше в България изглеждаше с 10 години по стар,не се чувстваше добре!Ходихме по какви ли не лекари.Гледаха го на скенер да не би да има нещо в главата,тумор или нещо там (не ги разбирам),навсякъде чувахме едно и също "Отлично здраве".
А главата не спираше и той се състаряваше,отслабна супер много,кожата му започна да жълтенее!
Баща ми е много сериозен човек,строг и има своите принципи които са железни!
Той никога не е вярвал в гледачки и в Господ!
На сила го закараха в Боян Ботево!
Тати често споменава думите на жената "Когато изядеш тази вафла и стигнеш до село Минерални бани ще си нов човек".
Върна се в Димитровград и каза,че в момента който е изял вафлата му светнало всичко пред очите!
Това е за един случей а още колко има...
Много лоши хора има и от най неочаквания човек можеш да очакваш всичко!
Аз можеби никога нямаше да се реша да отида,ако снощи пред входната врата не бях видяла рибени глави наредени!
И изгоряла свещ!
Мисля в понеделник да отида,нямам вяра,но въпреки това ще отида,макар да вярвам повече в Киприановата молитва!
Ти си жив в една от мечтите ми!Най голямата!

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Какво мислите за "ходенето на врачка"
« Отговор #23 -: Март 18, 2011, 12:55:46 pm »
...рибени глави наредени!И изгоряла свещ!  :question: :question: :question:

Дали някой не си е изтървал боклука и да си светнал да си го събере,ама да са го извикали бързо и е оставил всичко пред вратата ти? [lol] [lol] [lol]
Шегичка.. [inlovee]

Аз не знам,вярвам ли,не вярвам ли/Има някои случки,които ме карат да мисля ,че има хора със способности.Когато родих малкия,ми изредиха куп болести,които имал.Като се почне от обострена жълтеница,сгъстена кръв,шум на сърцето,конюктивит и счупена ключица .След като беше сложен в кувьоз(въпреки,че се роди голямо бебе 4,440кг),го почнаха с инжекции,снимки ,не знам си какво .Накрая на 4-5 ден ,аз подписах ,че се прибираме на моя отговорност.Прегледа го лекарката от града ни и каза ,че малко са попрекалили с диагнозите и че детето е добре.Остана конюктивита ,за който биха инжекции и 'уж' счупената ключица,която се оказа само изкълчена.Седмица,две,три ...не минава и това е.Накрая позната ме посъветва да ида при една комшийка -туркиня да му баела.То всъщност баячките нямат много общо с врачките ама все пак да ви доразкажа.Та какво си приказва бабето ,после ми каза д аму мия очите с водата дето я осветила уж и така ще му мине.Почнахме ние после 3-4 дни така ,на 5 ден нищо му нямаше вече. [inlovee] Незнам дали е съвпадение нещо ама се оправи.Иначе на врачки съм ходила ама тъй за компания на приятелки и после ги убеждавам ,че човек сам си кове съдбата. [lol]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Какво мислите за "ходенето на врачка"
« Отговор #24 -: Април 16, 2011, 13:01:59 pm »
Аз не зная дали вярвам на разни такива, но подобно на случая, който Тони е имала, сестричката ми като малка имаше проблем със слуха и лекарите не можеха да разберат от къде е целия пробел. Майка ми и баща ми бяха постоянно по болниците с нея и никакъв резултат. Накрая познат на баща ми му каза да я заведат при един ходжа в някакво село до Любимец. Не зная този човек какво й е правел точно. Татко каза че й е пипал ушичките и е чел от някаква стара книга. Е, това беше краят на проблема. Повече никога не се появи.
Идея си нямам съвпадение или истина.

Сега си нося червен конец на лявата си ръка и си имам амулет специално направен за мен от специалист етнограф. Не зная реално дали ми помагат, но си имам някакво вътрешно спокойствие, като зная, че ги имам.
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: Какво мислите за "ходенето на врачка"
« Отговор #25 -: Април 19, 2011, 10:32:51 am »
Със сигурност има хора със способности, но повечето просто говорят щуротии.
Ходих веднъж и съжалявам, за което :) Уви нищо от това, което ми беше предсказано не се сбъдна, което е добре, защото в общи линии не чух нищо хубаво ..

Като цяло смятам, че е по - добре да пропусна този вид "забавления" за в бъдеще.  [confused]
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!