Автор Тема: Как се качва видео на уеб сайт???  (Прочетена 2907 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Как се качва видео на уеб сайт???
« -: Юни 12, 2007, 23:30:51 pm »
Някой може ли да ми каже как да си кача на сайта видео клип които да може да се гледа в реално време. Тоест имам предвид да е има нещо като телевизорче както е във vbox7 примерно и като дадеш нали плей и то да тръгва? Ако някой има представа да ми каже защото аз пробвах със какви ли не програми и тестови плейари но нищо не се получи.... ще чакам да пишете. Моля ви помогнете ми!







Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: Как се качва видео на уеб сайт???
« Отговор #1 -: Юни 13, 2007, 08:30:05 am »
не знам как го правиш сайта...хтмл ли, джава ли, с програми ли...

иначе ако имаш блог то мисля че си има такава опция..аз лично качвам от youtube...

"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: Как се качва видео на уеб сайт???
« Отговор #2 -: Юни 13, 2007, 17:39:26 pm »
не знам как го правиш сайта...хтмл ли, джава ли, с програми ли...

иначе ако имаш блог то мисля че си има такава опция..аз лично качвам от youtube...


Ем по принцип с програми тоест с една де ам иска ми да пиша '''хтмл''' и я пиша, но пак не става. Кажете ми някоя програма или нещо с което да се качи или най-добре ми дайте точен хтмл за качване защото аз маи не мога да се справя.
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен ^STREET_BOY^

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 652
  • Пол: Мъж
    • http://dreik.sytes.net
Re: Как се качва видео на уеб сайт???
« Отговор #3 -: Юни 16, 2007, 18:14:50 pm »
Може да погледнеш в сайта на http://joomla-bg.com
там има такъв компонент за джумла. Aз лично не съм го пробвал още. Не ми се е налагало ама казват, че бачка [mhmmmm]

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: Как се качва видео на уеб сайт???
« Отговор #4 -: Юни 18, 2007, 17:42:32 pm »
Може да погледнеш в сайта на http://joomla-bg.com
там има такъв компонент за джумла. Aз лично не съм го пробвал още. Не ми се е налагало ама казват, че бачка [mhmmmm]
Ще пробвам ,благодаря :)
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: Как се качва видео на уеб сайт???
« Отговор #5 -: Юни 19, 2007, 17:35:52 pm »
Може да погледнеш в сайта на http://joomla-bg.com
там има такъв компонент за джумла. Aз лично не съм го пробвал още. Не ми се е налагало ама казват, че бачка [mhmmmm]
Е дам уви с моя късмет.... това което даде е добро... ама ако кажеш защо не работи? Грешка няма да имаш :)
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен ^STREET_BOY^

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 652
  • Пол: Мъж
    • http://dreik.sytes.net
Re: Как се качва видео на уеб сайт???
« Отговор #6 -: Юни 21, 2007, 11:02:03 am »
Ами хубаво е да се разровиш там по форума им. Ползвай и търсачката на форума, писано е доста по тая тема, а пък в краен случай създай нова с твоето питане [namigG]

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: Как се качва видео на уеб сайт???
« Отговор #7 -: Юни 21, 2007, 17:21:51 pm »
Ами хубаво е да се разровиш там по форума им. Ползвай и търсачката на форума, писано е доста по тая тема, а пък в краен случай създай нова с твоето питане [namigG]
Дам, така ще направя :) Благодаря ти пак  [a taka]
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..