Автор Тема: Боже, помогни ми , боже...  (Прочетена 1182 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен GaLLeRy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2535
  • Пол: Жена
  • ««I m lost without ur love»»
Боже, помогни ми , боже...
« -: Май 31, 2007, 23:36:40 pm »
       Новата държава, новите хора, новото начало – всичко на ново. Уж щях да отвярям новата страница. Имах възможност да посетя един нов за мен свят . А този свят е топъл бих казала горещ от слънце и изпотени , иначе чисти улици. И хората се топли и дружелюбни. Даже бих казала , че такава топлота и дружелюбност рядко би се срещнала у нас. Но тези , иначе светли хора, са ми някак чужди , държат се странно – някак прекалено нормално , казват си „добър ден” дори да не се познават. Но за мен са прекалено непознати  и говорят странни думи, които не мога да разбера.Май аз не съм за този свят.
    Но хубаво е. Не бих могла да се оплача.
    И точно когато си мислих, че наистина ще започна нещо ново се случи нещо , което върна лентата назад. Някак си той отново се появи в живота ми. По-сигурен в себе си от всякога, готов да ми прости . В продължение на цели две години се молих на всички съществуващи и несъществуващи богове да стане това, и в миг то се случи. Но защо ?
Нима някой е решил , че пак ще бъда цяла и жива ? Нима го заслужавам. А дали това не е поредното изпитание , поредната шега , пратена ми от сатаните....
   Когато чух гласа му сърцето ми спря за секунда.Мислих ,че сънувам и чаках да се събудя и да видя празната стая. Но не се събудих или може би все още сънувам – не знам. Той ми говореше и говореше, а аз не чувах нищо ... Бях като вцепенена.
   Имам ли наистина втори шанс за живот? Дали той отново ще има смелост да жертва всичко , за да бъде с мен. Дали ще ми помогне да сваля черната пелерина ?
   Аз съм най- щастливия човек на света. Аз ще се почувствам отново щастлива, отново обичана и отново истинска ...
   Аз съм най – объркания човек на света . Заслужавам ли го след грешките ? Да бъда ли пак старата „Аз” – тази , която обичаше и отдаваше всичко за Него ? Да бъда ли ? Ще бъда ли? Ще бъдем ли.. ?
  Боже, помогни ми , боже...
   







No PaIn InSiDe... YoU`Re My PrOtEcTiOn

Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: Боже, помогни ми , боже...
« Отговор #1 -: Юни 04, 2007, 13:56:22 pm »
[heart__]

Животът доста често ни изправя
 пред подобни препятствия и дилеми... [confused]
Стискам палци всичко да се оправи при теб! :)
« Последна редакция: Юни 04, 2007, 13:58:26 pm от me4tatelka »
"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/

Неактивен Jane

  • Коледна муза
  • Master
  • ******
  • Публикации: 1510
  • Пол: Жена
  • Лесно е да оставиш отпечатък, но да го заличиш....
Re: Боже, помогни ми , боже...
« Отговор #2 -: Юни 04, 2007, 23:11:29 pm »
Човек невинаги има шанса да получи втори шанс...
Не можеш вечно да се виниш.. позволи сама на себе си да бъдеш щастлива, ако се чувстваш готова за това.
Колко живота имаш?!
Не пропилявай нищо! Всеки миг е ценен, заедно с всичко, което ни носи..

Под сълзите на есенните листа...

Неактивен « {} Chocolate {} »

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 245
Re: Боже, помогни ми , боже...
« Отговор #3 -: Юни 05, 2007, 22:29:05 pm »
 [bravisimo]

Неактивен GaLLeRy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2535
  • Пол: Жена
  • ««I m lost without ur love»»
Re: Боже, помогни ми , боже...
« Отговор #4 -: Юни 11, 2007, 10:27:09 am »
[heart__]

Животът доста често ни изправя
 пред подобни препятствия и дилеми... [confused]
Стискам палци всичко да се оправи при теб! :)


Благодаря ти , но нещата няма да се оправят , все пак живота ни мачка :(
No PaIn InSiDe... YoU`Re My PrOtEcTiOn

Неактивен GaLLeRy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2535
  • Пол: Жена
  • ««I m lost without ur love»»
Re: Боже, помогни ми , боже...
« Отговор #5 -: Юни 11, 2007, 10:28:04 am »
Човек невинаги има шанса да получи втори шанс...
Не можеш вечно да се виниш.. позволи сама на себе си да бъдеш щастлива, ако се чувстваш готова за това.
Колко живота имаш?!
Не пропилявай нищо! Всеки миг е ценен, заедно с всичко, което ни носи..



Тия думички много ми помогнаха, спомних си неща , които бях забравила !!! Наистина ти благодаря за товааа!!!
No PaIn InSiDe... YoU`Re My PrOtEcTiOn