Автор Тема: Детективска работа...  (Прочетена 691 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен 3y3ka

  • Новак
  • *
  • Публикации: 21
  • Пол: Жена
Детективска работа...
« -: Май 03, 2007, 15:04:51 pm »
Много ми е интересно да разбера дали и други момичета са правили такива неща като мен...
Преди време бях намерила паролата на приятелят ми и реших...просто уж на майтап...да вляза в пощата му. Почувствах се много виновна, знам че не е редно...но тъкмо се реших да изляза и видях,че си е писал с бившата му приятелка...много плаках, страдат, тръщках се...
После пробвах същата парола на скайпа му...и какво мислите,че стана...успях да вляза в скайпа. И видях ника на бившата му...видях какво са си писали и отново следваше плач...
След време не издържах и споделих на момчето ми...на него му стана кофти,че не съм имала доверие в него...
Знам,че съм виновна...но просто...като го разпитвах той ме лъжеше в очите и исках сама да се убедя сама с очите си...дали има контакти с нея! И ето пишат си неща, които не е редно...Аз му имах доверие...
Простих му и той ми прости....и ето че сега сме още заедно...вече 1 година и 5 месеца!  [inlovee] Много сме си щастливи заедно, реших повече да не го шпионирам...ако ще прави нещо, това, че съм влязла в пощата или скайпа му няма да му попречи...Нали?! Сега съм по-уверена...и гледам да не мисля много много за миналото му, за моментите, в които ме е наранявал...

Но въпроса ми към вас е...редно ли е любимия човек да влиза в пощата на възлюбения си...само, защото има съмнения и иска да се увери? Вие правили ли сте го, какво стана след това?








Неактивен madelin

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 568
  • Пол: Жена
  • I`m still loving you ...
Re: Детективска работа...
« Отговор #1 -: Май 03, 2007, 15:20:00 pm »
Ех ... любов ли е това, какво е?
Ами като го шпионираш, какво си очаквала да видиш? Не ти ли дойде на ум, че може да има нещо такова? Плакала си и си се тръшкала, но за какво? Само на себе си навредила.
Без доверие как си я представяш една връзка?
Има една много вярна приказка : "дай да не се следим, защото ще се хванем." :)
Според мен щом си го следила какво и къде пише, значи първо нямаш доверие в себе си. Една жена, която знае колко струва, няма да тръгне да шпионира пощи и скайпове.
А на въпроса ти - не, не е редно. Ако се съмняваш, редно е да погледнеш човека в очите и да му зададеш въпроса, който те мъчи.
Остани, ще ти го казвам даже да ме рани.Остани, ще те обичам и да боли.Остани, ще го повтарям без да се уморя.Остани и ще повярваш във любовта.

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Детективска работа...
« Отговор #2 -: Май 03, 2007, 17:50:35 pm »
Абе то със сигурност не е много редно ..  [confused]
Ама и аз съм го правила няколко пъти тоя номер  [shame]
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен phibi

  • Почетна Ерато
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2341
  • Пол: Жена
  • no more hiding who I am...
Re: Детективска работа...
« Отговор #3 -: Май 03, 2007, 22:13:34 pm »
За мен не е нормално. Като се сетя как се измъчвах, че случайно видях профила на предишното му гадже... не мисля, че бих понесла да го "шпионирам", за него не знам. А и какво променя това? Ако е решил да направи нещо, няма как да го спра.
Забрави каквото съм писала.
Каквото съм казвала - също...



Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: Детективска работа...
« Отговор #4 -: Май 04, 2007, 12:09:26 pm »
мда...а и до сега чат пат влизам в мейла на бившата...

щото след една година...връзка...и половин изминала от както сме разделени, сякаш тя е забравила тотално за съществуванието ми  [confused]
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Детективска работа...
« Отговор #5 -: Май 04, 2007, 19:08:19 pm »
Цитат
Но въпроса ми към вас е...редно ли е любимия човек да влиза в пощата на възлюбения си...само, защото има съмнения и иска да се увери? Вие правили ли сте го, какво стана след това?
Аааамиии..по принцип неередно,но акоимам съмнения
по-скоро ще го  накарам той сам да ми покаже мейлът си :) неочаквано :>
Кълна се...никога да не забравям теб!!!