Автор Тема: имате ли в училище откачени госпожи?  (Прочетена 8567 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Moni4ka

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1363
  • Пол: Жена
  • JuSt SmILe :) :) :)
Re: имате ли в училище откачени госпожи?
« Отговор #15 -: Февруари 27, 2006, 21:03:37 pm »
oda vsi4ki sa perkoliasali ot men
хихихи  [smeeh] [smeeh] [smeeh]

Неактивен Ellectra

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1144
  • Пол: Жена
  • It'S mY lifE!
Re: имате ли в училище откачени госпожи?
« Отговор #16 -: Март 15, 2006, 19:57:28 pm »
Абе те като се вдаскалят и изпляскват.Тайй...от моето училище има една даскала по БЕЛ - тя е много добра българичка и при нея искаш неискаш ще научиш БЕЛ, но за сметка на това е луда.Като вземе да обижда учениците...съвсем директно им казва че са тъпи и прости..да ходят да пасат патките и фитките или на къра да копаят лозето обаче с големите мотики, за да може като ги вдигнат да им пазят сянка...или пък ги пита дали знаят какво е сапун и за какво се използва.Един път две мои съученички бяха на коридора след като би звънеца и тя като ги видя и вика.."Кокошкииииии какво правите на коридора веднага в кабинета."Даскалката по немски също е много добра като преподавател, но е стара мома..говори се, че е девствена и ей такива работи.Едната по английска е много зле горката ( знае английски колкото и аз) супер истерична..като е ядосаме малко и като ревне и напуска часа.По биология едната и нея я гонят карастанчовите...единия си рожден ден го празнувала с 7 клас в къщата си..на лагера лятото пък се напушвала с учениците.Оххх...ай стига че всички ше ги изкарам, че са за Раднево  [lol]
Но понякога ще се връщам в реалното,
ще те търся незрима в нощта,
ще се спъвам и ще падам понякога...
и ще плача... но пак ще вървя...!

Неактивен sexy_shadow

  • Новак
  • *
  • Публикации: 49
  • Пол: Жена
  • hihihih
Re: имате ли в училище откачени госпожи?
« Отговор #17 -: Октомври 25, 2006, 10:25:43 am »
Ми... [oops] Все пак уча в елитна гимназия... не е хубаво да има откачени... та май при нас няма такива откачени кат при някой други... Те даскалите после откачат :p след като минат покрай наш'та стая.. апа ако вземат и да се отбият да ни предадът някой урок... напра'о си умират :p
бойе колко жиарно и при нас е така [heart__]

Неактивен ArmaggeddoN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 607
  • Пол: Мъж
  • Преградите духът ми победи...
Re: имате ли в училище откачени госпожи?
« Отговор #18 -: Октомври 26, 2006, 10:26:03 am »
При нас всички са събирани от "кол и въже".В мойто училище нормален учител се среща толкова рядко колкото космата жаба.Имаме точно две космати жаби.
Настане вечер, месец изгрее,
звезди обсипят свода небесен.
Гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен.

Неактивен VLADISLAVA

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 426
  • Пол: Жена
  • NeveR Be The SamE aGaIn
Re: имате ли в училище откачени госпожи?
« Отговор #19 -: Октомври 28, 2006, 15:14:25 pm »
Те ако не бяха откачени нямаше да станат даскалки :>
Не прошу я ничего, пусть,
Что когда-то счастливa я былa,
Измотала душу мне грусть.
Ждать тебя уж больше нет сил.
Ты поверишь, я б других не замечалa лиц?
Live Your Life And Feel Free To Follow Your Dreams :)

PaolaRey

  • Гост
Re: имате ли в училище откачени госпожи?
« Отговор #20 -: Октомври 28, 2006, 16:20:24 pm »
Предишното даскалу:
Ангелинкова(биология)
Питам я госпожо 4та или 5та точка е тва - отговор - Да....въри разбери 4та ли е 5та ли е  [lol]
Пак аз ама я базикам и и викам госпожо вие от София или от Пловдив сте - Да  [lol]
Пишеше шестици наляво надясно....преписването не с невидими пищови ами направо с учебника...вижда те и ти намига  [lol]
Таа по Физика забраих и името...
НекФа и таа майна само шестици наляво надясно....първия срок незнаех 1 дума и ми писа 6 чудно как  [oops]
И катт започне да обясняваа.....леле мале...
Тая по Химия - Откачалка от класа....само да гъкнеш ииии имаш чувтвото чес поглед ще те изде...  [lol]
Тая по БГ - Същата  [lol]
Госпожата по География също пишеше шестици наляво надясно....
Тая по математика (класната) пък пишеше на всички 3ки и 4ки без на един зубар....

Сегашното даскалу
Химия - Праим я луда....тая ни вика ше ви оставя целия клас на изпит ние сме зависили от нея абе некФи простотии и кат почне да върти очички  [lol]
Английски - СексиТуУу мн си са обичкаме ние  [heart__]  [lol]
Биология - Ку-ку и половина (ама ме кефи)
История - още по голямо ку-ку (ама и тя ме кефи)
Математика - Преди 1 седмица се заяждаше с мене ама ся кат ме видя чи сЪм се изулирала и съм спряла да бъбра и закъсняям зе да ми се подмазва  [lol]
Рисуване - ноу Комент
Физическо - Малии как ни мрази (Мене,Любена,Дена и Таня и Любомир)Тоя го праим на 2 стинки майна леле та рапорт ли не писа та забележка + отсъствие и 2ка ли не писа откачФаме го.... [lol]
ИииИИи тва са лудитее
Ааа чух че имало некъФ РоманоФ и тоа бил откачалка....ма не го знам да го тормозя  :>

Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: имате ли в училище откачени госпожи?
« Отговор #21 -: Януари 07, 2008, 22:10:30 pm »
Луди да искаш, те всичките в нашето даскало са такива, на всеки десет има по един нормален , но като сметнеш , че всичко общо са 24 даскала, излиза че има 2-3 нормални  [lol]
По География - горкичкият господин , пишеше само шестици наляво надясно,пък даже и да незнаеш посоките  [lol] Праихме го на луд , преписвахме при него както си искаме.

По Биология - Една много старичка жена(май и е време за пенсия) , викаме й госпожа Кресла , ужасна е , целият клас мълчи , оная почва да се бука че сме говорили и най - странното е че се на мен и на едно момче прави забележка, който и да говори се нас набеждава,сигурно само нашите имена знае  [lol]

По БЕЛ - класната ме кефи, но понякога изпада в истерии и напоследак взе да и се случва доста често ... , с приятелки се чудим на какво ли се дължи?! И стигнахме до извода,че или е в мено пауза или 23 дена е в цикъл , а 7 не е ( тогава е добре)

По Физика - си имаме една Злобинка , на никой не я пожелавам, ужасна жена, повече от 2 и 3 не пише  [lol] Казва, че сме много умни  и т.н. от нея комплименти да искаш , ама иначе поече от 4 най- много няма да видиш  [lol] , единия път така падна в нашта стая , че сигурно ще ни помни цял живот , горката жена обувката си скъса  [lol] Викаме да я пенсионираме вече, да ходи да си пасе козичките , че за друго май вече не я бива  :p

По Химия - Една мноо младичка госпожа, лично на мен много ми харесва ,много си я уважаваме нея, ама и нея я прехващат карастанчовите, но по -рядко отколкото класната(явно нейният цикъл си е редовен) [lol]

По Философия - Една много страшна,само като те погледне и замръзваш, все говори за нет мн е печена като говори за тфа,само да не вземе да изпитва,че тогаа стаа зла .

По Математика - една математичка , до там математичка ,че сигурно цяла вечер задачи сънува, таз жена е толко вманиачена и така ни тормози иска сички да сме занели идеално математиката,пък аз горката едвам кретам по математика,ама ходя при нея на уроци и пише по някоя шестица,то може и затуй да се прави на строга в училище за да ходим да и даваме пари за уроци  [lol]

По Английски - имаме една дет мисли че много го разбира езика, ама дефакто имам саъченички които го чаткат повече от нея [lol] До сега не помня да сме взели цял урок при нея все взимаме по - малко и все се оплаква , че времето не стигало, е как да стигне бе ,тя през цялто време ни разправя за кучето си,за внука си , за синовете си , за снаха си , каде щяла да ходи през ваканцийте , каде пък била преди 10 години , направо ми се приспива от простотийте й.

По История - един "дядо" на възраста на моя дядо  [lol] преподавал е на майка ми , на баща ми , на брат ми , че сега на мен ... голям историк е , много знае, но то пък чак толкова като неговото не бива, почва за изпитва,казваш му го както ти го е продиктувал нбо си заместил една думичка с някой синоним и вика: Искам да ми говориш с исторически термини,какви са тези неща от теб? Чеше се постоянно по главата като маймуните точно и се чудим вече аджеба тоя човек дали няма въшки  [lol]

По Музика - пък сложили една дето неможе да пее,то аз като съм болна по - хубаво пея , грачи там като някоя гарга  и се мисли за актуална[lol]

По Физкултура - ужасна жена значи, избягаш ли от час после те тормози до дупка, не покриеш ли някой норматив те праи на луд пише двоки на поразия , пък уж по физкултура казват че само шестици се пишат  [lol] еее пишеха се когато учителят ни беше мъж и го въртяхме както поискаме , ама ся за 6 може да мечтаем  [lol]



Неактивен Sweet_As_Candy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 793
  • Пол: Жена
  • Live Love & Laugh
Re: имате ли в училище откачени госпожи?
« Отговор #22 -: Януари 07, 2008, 22:13:39 pm »
Аз имам една дето разправя че изкарва дъщеря си на магистралата там да си учи уроците и докато не ги научи не я пуска да влезне в колата. ( магистралите тука са с по 5-6 линии от едната страна)



Неактивен LiMituU

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1810
  • Пол: Жена
  • Животът е болест, предавана по полов път!!!
Re: имате ли в училище откачени госпожи?
« Отговор #23 -: Януари 26, 2008, 22:43:20 pm »
хахах и при мене има, ама една оглавява класацията...миналата година най-редовно ни караше да се засилваме и да се блъснем в стената, а миналата седмица каза на едно момче от моя клас, че е влюбена в него...абе то какви изпълнения са..немога да се сетя сега за всичко :) аа...да един път ми забрани да нося една блуза, защото ми се виждат раменете..хах каза ми дата, на която вече мога да я обличам... :)
Истинското предназначение на човека е да живее, а не да съществува!

Неактивен Susana

  • Новак
  • *
  • Публикации: 36
  • Пол: Жена
Re: имате ли в училище откачени госпожи?
« Отговор #24 -: Февруари 06, 2008, 10:02:42 am »
Дааа госпожатаа по немски хахаха ... няма такъв образ просто.
Толкова да я храним,че понякога я съжалявам.
Ама тя е рускиня от Сибир,преподава немски ии говори на английски в час ... изцепката й " електрически пържолник " или "Защо bitte UBS" .. до ден днешен никой не разбра какво беше това ххаха ... ;]
Хората станаха толкова студени ... празни погледи и души ...
Колко излишни думи ... Колко фалш, колко суета,а живота е един и е толкова кратък и красив.
Усмихни се,когато гледаш как спи любимия човек,защото не се знае дали утре ще можеш.
Направи добро,без да очакваш да ти се върне. Красотата не е в лицето,нито в жестовете и думите,
красотата е там,където малко достигат и са я открили .. в душата.
Be real :)

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: имате ли в училище откачени госпожи?
« Отговор #25 -: Февруари 06, 2008, 11:34:28 am »
Нашите сякаш не са чак толкова откачени. Може би само този по математика, който прати един съученик да му плаща членския внос в ловното дружество  [lol] С него постоянно се бъзикаме и се пръкват чудни лафчета, има си колело на късмета с нашите номера, направено от хард диск и така избира кой да излиза на дъската [lol]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен PLayFuL_GirL

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 735
  • Пол: Жена
Re: имате ли в училище откачени госпожи?
« Отговор #26 -: Февруари 06, 2008, 12:27:10 pm »
навсякъде има по някой ама в повечето случеи няколко изперкали учители...ама и ние не сме лесни...доста ги затормозяваме  [think2]

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: имате ли в училище откачени госпожи?
« Отговор #27 -: Февруари 16, 2008, 21:40:07 pm »
охооо.. гъмжим от откачалки  [lol]
то всички са по малко шашави,то и ние вече сме така..
то с това 10-11 часа на ден всеки би откачил  [lol] [lol] [lol]

Неактивен white_dove

  • Новак
  • *
  • Публикации: 24
  • Пол: Жена
Re: имате ли в училище откачени госпожи?
« Отговор #28 -: Юни 02, 2008, 02:20:45 am »
Имаме една по немски на около 60 години,ходи с една розова шапчица и се държи като Хитлер!
Като влезне и трябва двамата дежурни да са на дъската и да казват "Klase,stehen auf!"(клас стани)
Веднъж единия дежурен не се яви навреме и го накара да пише 20 пъти на немски,че повече няма да се повтори и му написа забележка,че не си изпълнява задълженията на дежурен.
Аз веднъж отсъствах от часа й,сутринта трябваше да ходя да ми взимат кръв и на другия ден ме накара да пиша обяснения(като в Полицията) на листче защо съм отсъствала.
А като никой не иска да го изпитат и пише забележка почти всеки път,че няма желаещи за изпитване и после си избира някой

Неактивен nedka141

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 926
  • Пол: Жена
  • Мисля, че съм те виждал някъде...В сънищата ми!
Re: имате ли в училище откачени госпожи?
« Отговор #29 -: Април 27, 2009, 19:02:55 pm »
в старото ми училище по не 5-6 учителя по история сменихме:
 Един пиян
един мой съученик му вика господине пуснете ме по рано че ще ходя на мач и  5 минути преди да свърши часа оня аре нали щеше да ходиш на война
имаме сега едно луда по физика и химия аз викам госпойо аз сме учили 6 и тя вика да а ако не сме учили госпожо искам 5 и тя вика добре