Автор Тема: Отношението ви с класа?  (Прочетена 3434 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #30 -: Декември 03, 2007, 18:05:01 pm »
Отношенията ми с класа никога не са били цветущи, но поне нямаше интриги и скандали. Е, тук там някоя злобичка и караница, но се справихме.
Виж в курса е друго нещо  [inlovee] Наистина рано или късно всичко си идва на местата. Сега момичетата от класа ми, които най-силно ми създаваха проблеми изобщо не се разбират с курса си и дори на 8 ми няма да са заедно, а ние сме заедно по цял ден. Почти всички се събрахме за 8 ми, малко хора сме 27, но пък сме готини  [lol] на всеки празник - имен ден или рожден ден купуваме по нещо :) Днес купихме една страхотна волейболна топка на Найк за наш'то бебе в групата, който си е професионален състезател , написахме му в/у топката всякакви пожелания и всички се подписахме. Бебчо се размаза от кеф.
Другата седмица една колежка има ден ден и на нея смятахме да й купим фанелка, да щамповаме една снимка от 8 ми и да се подпишем, но няма да стане, че няма време ;) за т'ва пак... ъъъ добре де отнесох се :) идеята е, не забравяйте, че когато нещо свършва друго почва :) истинските хора са на всякъде... Уверявам ви студентския живот е рай  [lol] [shame] Малко мизерен  и безпаричен, но рай  [inlovee] [inlovee] [inlovee]
« Последна редакция: Декември 05, 2007, 07:48:36 am от SkitnicaVmoretO »
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен Naughty

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #31 -: Март 11, 2009, 23:57:13 pm »
Почти половината сме заедно от 8ми клас.
После в 9ти дойдоха и другите. Станахме около 17момичета и 8 момчета. Целия 9ти бяхме заедно, после се разделихме на групички. А хората в самите групички постоянно се меняха  [lol] и сега вече в 12ти клас сме по-задружни, днес си поплакахме 4-5 момичета, покрай една доста болна тема  [sad3]
но пък все още има такива, които много ме дразнят  [evil]
Немога да повярвам, че ни остава само месец и половина заедно  [oops] [oops] [oops]

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #32 -: Април 18, 2009, 01:19:51 am »
Наскоро какво ни беше станало,бяхме се разделили на големи групички, никога до сега не беше имало такова разделение  [oops] От известно време насам обаче пак сме си всички заедно и пак много се обичаме  [inlovee]
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.