Автор Тема: Познай ме!Търся моя ангел:)  (Прочетена 12455 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #75 -: Май 21, 2007, 22:11:31 pm »
Това харесва ли ти?!
коте
котенце
котенце(:
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен $tambeto

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 343
  • Пол: Мъж
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #76 -: Май 21, 2007, 22:26:40 pm »
Това харесва ли ти?!
коте
котенце
котенце(:
Лелеееее,страхотно е  [inlovee] твое ли е?

Неактивен $tambeto

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 343
  • Пол: Мъж
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #77 -: Май 21, 2007, 22:28:33 pm »
Изглежда малко тъжно  [confused] и все едно е плакало,май няма кой да му чисти гурличките постоянно  [lol] много е сладко :)

Неактивен penywise

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 334
  • Пол: Мъж
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #78 -: Май 22, 2007, 18:23:20 pm »
наистина ли ТОВА е мъжа-мечта на всяка жена?
A perfect blossom is a rare thing. You could spend your life looking for one. And it would not be a wasted life.

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #79 -: Юни 07, 2007, 12:10:09 pm »
Всеки има право на мнение , всеки има право на мислене и никой няма правото да налага своето , особено по подобен начин.
Моля всички страни в грозният спор ако желаят да си отворят отделна тема или Лс и да продължат да си мерят кой каквото има.. НО не по този начин !
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен $tambeto

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 343
  • Пол: Мъж
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #80 -: Юни 07, 2007, 21:50:52 pm »
Mай сте прекалили с триенето  [lol] Имаше коментари които не бяха свързани по никакъв начин със заяждане.На мен не ми пречеше,даже им се радвах на коментарите,още веднъж видях че има страшно много лицемерие и простота във хората.Можеше само да изтриете думите които сметнете че не трябва да са във форума.

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #81 -: Юни 07, 2007, 22:12:08 pm »
И аз мисля, че триенето на коментарите беше излишно. Все пак не може да има само суперлативи по адрес на когото и да е. И щом се "експозира" трябва да очаква и отрицателни мнения за себе си. Ако аз имах такава тема всъщност повече щях да се радвам на именно тия мнения. Не знам защо омразата на непознати винаги е по-искрена от симпатиите на споменатите.
Общо взето Стамбето е олицетворение на това, което едно момиченце търси у гаджето си. Нещо като Руши Видинлиев на форума. Надали е гей. И надали ще стане. И надали е искрен. Дано когато наистина трябва, да е такъв.
На мен не ми харесваш, и 100% го знаеш. Което само по себе си не значи нищо, но все па успех с намирането на това, което търсиш.
П.С.: Хората не са ангели с по едно крило. Ангели на земята няма. И единственият начин да полетиш е да си купиш билет за полет на някоя авиокомпания. От символа в началото на прякора ти личи, че знаеш как да купуваш.
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #82 -: Юни 07, 2007, 22:16:21 pm »
[confused]$tambeto
Съжалявам , по инерция може и да съм затрила някое и друго мнение - който държи ще го напише пак.

repi-s-lychec
Абсолютно съгласна по всички параграфи , но един модератор поякога трябва да се абстрахира от собственото си мнение.... за съжаление....
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен $tambeto

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 343
  • Пол: Мъж
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #83 -: Юни 07, 2007, 22:45:07 pm »

П.С.: Хората не са ангели с по едно крило. Ангели на земята няма. И единственият начин да полетиш е да си купиш билет за полет на някоя авиокомпания. От символа в началото на прякора ти личи, че знаеш как да купуваш.
Е летял съм 4 пъти и да ти кажа не съм се замислял там да търся ангели :)
Не търся ангел вече скъпа,знам че няма такива и съществуват само в приказките а аз живея в реалността.Наистина ми се иска да има такава жена но вероятно много повече ще ми допадне жена с обратните качества,по принцип така се получава.Нали знаете къде са ангелите,а на мен не ми се ходи още там макар да не вярвам в подобни неща.А заглавието е такова защото изискванията които написах са наистина за ангел.Истината е че жените не сте каквито бяхте едно време,или поне такива каквито виждах като малък.То мъжете вече не сме същите,изтритите коментари го доказаха,и не трябваше да се трият.Както се вижда не останах обиден или засрамен от нещо,даже и не си крия самоличността и профила за разлика от хора с аватари на кучета  [lol] и тем подобни.Очаквах от породилия се спор да открия слаба точка в характера и да се стремя да я променя,си но за съжаление не успях да открия а и аргументите с които ме нападаха бяха по точно както се изказаха други "мерене на *****"
А това че не ме харесваш няма никакъв проблем.Да не би да е задължително всички да се харесваме,все нещо трябва да ни дразни.Нямам никакви лоши чувства към теб и не мога да имам защото нито те познавам нито те знам как изглеждаш,нито ти знам характера или социалното положение че да си извадя извод защо си така негативно настроена към по голямата част от хората.То и ако някой си мисли че може да опознае и да си извади преценка за даден човек само от познанството му в интернет се заблуждава много.Да,можеби ще опознае една част от характера му но само тази която той самия иска да покаже.

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #84 -: Юни 08, 2007, 03:07:16 am »
Повярвай ми, думите говорят доста. И както се пееше в някаква песен, трябва да си затвориш очите, за да видиш. Имам сравнително точна преценка за хората. Хубавото в тоя форум, а и като цяло в интернет пространството е, че не ми се налага да бъда сдържана. Не, че на живо нямам смелостта да казвам какво мисля. Нямам против и обратното - да ми казват какво мислят за мен, ако е лошо - още по-забавно. Мога да изредя точни причини, поради които не харесвам теб или когото и да е, както и нещата, които харесвам у някого, защото нещата не са само бели, или черни.
Та ако искаш да си вадиш поука - можеше да зачетеш написаното от хората с аватари на кучета. Доста грубоватичко поднесено, но като цяло и доста вярно. Ти сам знаеш какъв си. И сам знаеш какъв казваш, че си. Не мисли, че понеже някой не те вижда и определено не получава особено точна информация от теб за теб, не може да разбере какъв всъщност си. Ти си тръстиката от китайската поговорка, че тръстиката се вее, накъдето задуха вятъра. Но понеже тръстиката е захарна, та затуй на хората не им пука особено за постоянството й. Като цяло наистина си противоречиш, ту си извисен романтик, ту прагматик, ту идеалист, ту циник. Според това кое би прозвучало сладко.
Някъде имаше една тема пусната от мен, за т.нар. attention whores. Ти си точно от тая категория ценители на опаковки, които сами всъщност се опаковат в красиво целуфанче, за да се намери кой да ги вземе. И понеже под целуфанчето няма кой знае какво, но целуфанчето е красивичко, го оставят докато не се излъже да го вземе друг.
Не си нито грозен, нито тъп, дори може да се каже, че имаш известен усет към естетичното. Защото все пак умееш да привличаш вниманието на други ценители на опаковки, или на такива, които още не са осъзнали, че търсят съдържание. Въпросът е кога точно ще добиеш това съдържание? Кога ще започнеш гледайки се в огледалото да виждаш и образите около теб? Кога ще събереш смелостта да дадеш вярна преценка за себе си на околните? Защото е много по-болезнено те сами да откриват недостатъците ти, отколкото поначало да ги приемат като част от теб.
И ако един ден те питат ти кой си и ти им кажеш "един махленски олигофрен", а те да го разберат като " някакъв готин тип", а не се получи обратното, тогава ще разбереш колко е приятно да си на ти с пороците и слабите си страни.
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

Неактивен penywise

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 334
  • Пол: Мъж
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #85 -: Юни 08, 2007, 07:07:52 am »
Наистина не разбрах модераторската намеса...

Не видях нито един мой пост нарушаващ правилата на форума.

Защо са ми изтрити?  [confused]

А и разговора си вървеше прекрасно...
(гледам и още върви, май на "мъжкия" не са му вързали още) [lol]
A perfect blossom is a rare thing. You could spend your life looking for one. And it would not be a wasted life.

Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #86 -: Юни 18, 2007, 17:01:46 pm »
 [bravisimo]

Неактивен $tambeto

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 343
  • Пол: Мъж
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #87 -: Юни 19, 2007, 19:07:04 pm »
Въпросът е кога точно ще добиеш това съдържание? Кога ще започнеш гледайки се в огледалото да виждаш и образите около теб? Кога ще събереш смелостта да дадеш вярна преценка за себе си на околните? Защото е много по-болезнено те сами да откриват недостатъците ти, отколкото поначало да ги приемат като част от теб.
И ако един ден те питат ти кой си и ти им кажеш "един махленски олигофрен", а те да го разберат като " някакъв готин тип", а не се получи обратното, тогава ще разбереш колко е приятно да си на ти с пороците и слабите си страни.
Много думи,много нещо и не схванах нищо конкретно по темата.Взимаш се прекалено на сериозно с това че можеш да познаваш хората,и категорично ти заявявам че грешиш много,не само за мен а и за други като чета във форума.Казваш да си взема пример от въпросните хора,те за теб някакви идоли ли са и олицетворение на добрия мъж?Аз не се опитвам да променя тях,защо трябва аз да стана като тях.Избрал съм си какъв да стана и съм си изградил характер които никой не може да промени,дори и аз.Ти като харесваш лошите момчета какво правиш в моята тема?Разбирам че не си ангел,няма да пишеш по темата поне кажи конкретно на другите защо да не се занимават с мене.Казваш че аз съм от хората които само опаковката е хубава а и че това съм и търсил?Може и да си права и поне ще си първата която мисли така защото казах по доло че хората ме ценят за това което съм а не за това как изглеждам.Както виждам по всичките постове в темата и ти противоричиш много.
П.п.Май исках да кажа нещо го написах несвързано,малко съм омотан в тези жеги.Задавайте ми конкретни въпроси и ще ви отговоря.Като ви дразня не посещавайте темата или прескачайте коментарите ми,не помня да съм се обърнал лично към когото и да е от вашата компания.

Неактивен $tambeto

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 343
  • Пол: Мъж
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #88 -: Юни 19, 2007, 19:07:32 pm »

Неактивен $tambeto

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 343
  • Пол: Мъж
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #89 -: Юни 19, 2007, 19:12:01 pm »
Да добавя само че въпросния "АНГЕЛ" съществува и аз знам къде е  [inlovee] Даже не очаквах че ще е толкова близо до мен(като разстояние,почти сме комшии),така че да знаете че мечтите се сбъдват понякога но трябва да сте готови за тях защото на мен ми дойде като гръм от ясно небе и мога да кажа че съм малко неподготвен.Така че внимавайте какво и кога си пожелавате.