Автор Тема: Познай ме!Търся моя ангел:)  (Прочетена 12445 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Cr@zy_GiRL

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 421
  • Пол: Жена
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #15 -: Март 06, 2007, 21:44:53 pm »
аУуу определино хващаш окото  [namigG] .
И аз си мислех,че такива като теб вече са изчезнали...па то глей кво излезна :) ...
Надявам се да намериш това,което търсиш... :)


Transfer - Possession.mp3

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #16 -: Март 06, 2007, 21:47:49 pm »
[lol] [lol] [lol] [lol]
Стига бе... ще се изкараш мъжа мечта на всяка жена ;)))
Симпатяга си ;)  :p

Така казват всички жени с които съм имал връзки и такива с които не съм,но това не е на дневен ред сега  :)Щото съм мечта затова ли не мога да си намеря ангелчето  [confused]

Хахахах ;)
Аз като съм слънце , мечта , ангел и каквото още се сетиш според хората , защо не мога да си намеря дявола ;)
[lol]
Хах,ми познато чувство.То ако беше лесно щях ли да напиша това тук и въобще някъде?Ти не си ме разпознала,но защо пък не напишеш нещо за себе си,може аз да те позная  [hey sexyy]или някой друг за когото не подозираш :)

Груба грешка е да караш жена да говори за себе си ;) Можем го с часове  :p


Какво търся ли ?
Търся човек... търся човек с който тишината няма да е тягостна , а нещо вълшебно в което ще се намираме и преоткриваме
Търся човек в чиито очи мога да виждам себе си , без той да се губи в бездната на реалността.
Търся човек , който има сърце и има мечти. Който не се страхува да обича и който може да мрази.
Който може да бъде мой приятел , в чиито обятия да се чувствам защитена от всичко и всички и в същото време да бъде огън , пожар - да пали в мене страстта , да предизвиква тръпка.
 Да е обвит в мистичност и все пак сърцето му да е открито и чисто.
Да може да говори , да ме излушва и да иска да го чувам. Да обича да гледа звездите с мен , да слуша хубава музика , да чете книги  , да използва сивото си вещество по предназначение.
В погледа му да има величественост , презрение и загадка. Да го познавам и в същото време да го преоткривам и преопознавам всеки ден и всяка минута да е неизживяна мечта.
За себе си... какво мога да кажа... лесно влизам в сърцата на хората , трудно излизам от тях. Живея в собствен свят и пускам всеки който поиска в него но до някъде. Мразя насилието във всичките му форми , но съм човек и наранявам както и бивам наранявана. Става ми лошо от месо  [lol] Не обичам магданоз. Мечтите ми са най-голямото съкровище което имам и ги пазя с цената на живота си. Обичам приятелите си , обичам да се забавлявам , обичам и дома си. Обичам да готвя но рядко - ако съм в настроение.
Ъм... около мен може да е пълна кочина и да я прескоча и да си легна ако съм скапана - демек - непукист понякога. Друг път скачам и изчиствам цялата къща - всъщност - всичко което го правя - го правя с желание и любов. Ако не искам - просто не се захващам точно в този момент , щото нищо не излиза  [lol] :p
Ако има нещо друго - питай ;)
А обичам да флиртувам , обичам да предизвиквам , обичам да съм предизвиквана , имам чувство за хумор и киселото мляко не ми е от любимите храни ;)

 :>
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен zuzka

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 52
  • Пол: Жена
  • Влюбванто е миг,но любовта е вечност!!!
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #17 -: Март 06, 2007, 22:17:35 pm »
[lol] [lol] [lol] [lol]
Стига бе... ще се изкараш мъжа мечта на всяка жена ;)))
Симпатяга си ;)  :p

Така казват всички жени с които съм имал връзки и такива с които не съм,но това не е на дневен ред сега  :)Щото съм мечта затова ли не мога да си намеря ангелчето  [confused]
еее ще си го намерищ ангелчето виж се само какъв сладурко си  [inlovee] аз ако имам такъв човек до себе си много ще съм щастлива  :) но за съжаление....няма

Неактивен $tambeto

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 343
  • Пол: Мъж
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #18 -: Март 06, 2007, 22:31:00 pm »

Груба грешка е да караш жена да говори за себе си ;) Можем го с часове  :p[/i][/b]

Какво търся ли ?
Търся човек... търся човек с който тишината няма да е тягостна , а нещо вълшебно в което ще се намираме и преоткриваме
Търся човек в чиито очи мога да виждам себе си , без той да се губи в бездната на реалността.
Търся човек , който има сърце и има мечти. Който не се страхува да обича и който може да мрази.
Който може да бъде мой приятел , в чиито обятия да се чувствам защитена от всичко и всички и в същото време да бъде огън , пожар - да пали в мене страстта , да предизвиква тръпка.
 Да е обвит в мистичност и все пак сърцето му да е открито и чисто.
Да може да говори , да ме излушва и да иска да го чувам. Да обича да гледа звездите с мен , да слуша хубава музика , да чете книги  , да използва сивото си вещество по предназначение.
В погледа му да има величественост , презрение и загадка. Да го познавам и в същото време да го преоткривам и преопознавам всеки ден и всяка минута да е неизживяна мечта.
За себе си... какво мога да кажа... лесно влизам в сърцата на хората , трудно излизам от тях. Живея в собствен свят и пускам всеки който поиска в него но до някъде. Мразя насилието във всичките му форми , но съм човек и наранявам както и бивам наранявана. Става ми лошо от месо  [lol] Не обичам магданоз. Мечтите ми са най-голямото съкровище което имам и ги пазя с цената на живота си. Обичам приятелите си , обичам да се забавлявам , обичам и дома си. Обичам да готвя но рядко - ако съм в настроение.
Ъм... около мен може да е пълна кочина и да я прескоча и да си легна ако съм скапана - демек - непукист понякога. Друг път скачам и изчиствам цялата къща - всъщност - всичко което го правя - го правя с желание и любов. Ако не искам - просто не се захващам точно в този момент , щото нищо не излиза  [lol] :p
Ако има нещо друго - питай ;)
А обичам да флиртувам , обичам да предизвиквам , обичам да съм предизвиквана , имам чувство за хумор и киселото мляко не ми е от любимите храни ;)

 :>
За мен не е грешка,идеален слушател съм и винаги ми е приятно да изслушвам хората  :)
Хм [mhmm]като гледам съм точно такъв човек и търся подобен за споделянето на всичко което си написала.Все едно е излязло от моите мисли всичко написано от теб за това какво търсиш [inloveee]
И това за теб ми е също познато,май имаме доста допирни точки с теб  [hey sexyy]И аз съм така,много лесно влизам в сърцата на хората и не знам до сега да съм излезнал от някое,но пък много трудно допускам в своето,изключения много малко  [mhmmmm]
За чистенето и аз съм същия,голям чистник съм но понякога ме хваща такъв мързел че нямам думи  [aaaaaaaaaa]
За флиртуването просто не мога да избягам от този си недостатък,вродено си ми е и много често флиртувам.Не повече от колкото те с мен и може би е затова.Флиртовете ми обаче не стигат до крайности и си остават само такива  [namigG]

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #19 -: Март 06, 2007, 22:42:21 pm »
[lol] Може ли да те взема  [lol]

Днес ми обясняваха как трябва да стана учителка... с лекота съм разгадавала човешките сърца и души... чак плашещо :)
Понякога ми се иска да не вниквах толкова на дълбоко... но честно казано не питам дали ме пускат или не - нахълтвам със шутове... такава съм - забелязвам и най-малките подробности , всеки поглед , жест , дума навик ...
Общо взето виждам зад обозримото :)
Колкото до флиртовете.... зависи от човека , ситуацията и емоциите дали ще остане само флирт...
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен $tambeto

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 343
  • Пол: Мъж
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #20 -: Март 06, 2007, 22:59:44 pm »
Цитат
[lol] Може ли да те взема  [lol]
Ако си моето момиче няма да има какво да те спре  :)
Цитат

Днес ми обясняваха как трябва да стана учителка... с лекота съм разгадавала човешките сърца и души... чак плашещо :)
Понякога ми се иска да не вниквах толкова на дълбоко... но честно казано не питам дали ме пускат или не -нахълтвам със шутове
мразя насилието
Цитат
... такава съм - забелязвам и най-малките подробности , всеки поглед , жест , дума навик ...
Общо взето виждам зад обозримото :)
Колкото до флиртовете.... зависи от човека , ситуацията и емоциите дали ще остане само флирт... [/b]
[kiss2]
« Последна редакция: Март 07, 2007, 07:43:43 am от ilusia »

Неактивен Cr@zy_GiRL

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 421
  • Пол: Жена
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #21 -: Март 07, 2007, 00:37:43 am »
Айдее събрахте се  [lol] [a taka]


Transfer - Possession.mp3

Неактивен madelin

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 568
  • Пол: Жена
  • I`m still loving you ...
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #22 -: Март 07, 2007, 12:13:27 pm »
Айдее събрахте се  [lol] [a taka]

а дано де  [inlovee]
Остани, ще ти го казвам даже да ме рани.Остани, ще те обичам и да боли.Остани, ще го повтарям без да се уморя.Остани и ще повярваш във любовта.

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #23 -: Март 09, 2007, 13:20:34 pm »
А стига бе, няма ли някой дето да търси партньор с недостатъци? Щото като ви гледам всички толкова нежни, лирични, душевночисти и т.н. направо се комплексирам.
Между другото, веднага да включите този индивид в класацията за Мистър Форум и да го изкарате на първо място, защото като му гледам снимките се размечтавам. Той като че ли е правен в калъп за съвършенство!
Но с прискърбие ще отбележа, че ако имаше и тук-таме някой признат порок щеше да ми стане още по-симпатичен. И въпрос, щом не го влече материалното, защо прякорът му започва с $?
Успех в търсенето и най-вече в намирането на Единствената!
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #24 -: Март 09, 2007, 14:40:39 pm »
самият факт , че е толкова "перфектен"вече се превръща в недостатък  :>
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен $tambeto

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 343
  • Пол: Мъж
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #25 -: Март 09, 2007, 15:31:33 pm »
Здравейте,приятно ми е че пишете в темата ми,така може да разбера нещо за себе си за което не съм си задавал въпроси.
 1.Не съм казал че търся момиче без недостатъци,то ако така значи ми е болна психиката а и такива хора не съществуват.Понякога самите недостатъци ни привличат а и ако е перфектна то няма да има за какво да се скараме,а в споровете се раждат истините  :)
 2.Не се компрексирай,хората са така устроени че когато говорят пред непознати за себе си да изтъкват първо добрите си черти.Това е като спомените за някой или нещо,първо се сещаш да добрите спомени :)
 3.Имам си много недостатъци:малко съм си мързеливичък,обичам  доста да си поспивам и да се излежавам,трудно може да се напия дори не пия алкохол и когато вече съм почнал да пия компанията вече заспива  [smeeh]Напоследък пуша много и все не мога да се наканя да откажа цигарите,без кафе не мога.Когато съм ядосан съм голям инат и трудно можеш да ме накараш да говорим или дори да се скараме за да се разберем.Ако си момиче и се опиташ да ме свалиш в заведение ще ти е много трудно и после ще съжаляваш че си се захванала с мен защото няма да те огрее [lol]
 4.Благодаря ти за коментара ти за мен,трогнат съм  [shame]
 5.Не съм казал че не ме влече материалното а че не ме влече материалното в жените,защото много хора независимо от пола си си мечтаят да си намерят материално осигурен  партньор и да не мислят за бъдещето си.
 6.Ника ми започва със "$" точно защото ме влече материалното и работата ми е свързана с валута и затова,навсякъде в интернет пространството се пиша така :)
 7.И последно не търся единствената просто момичето което е за мен и което ще се чувства добре с мен.С две думи половинката която ми е отредена да споделим живота си,макар да не мисля още за брак :)
 п.п.Извинявайте че съм подредил отговорите като точки но така съм свикнал :)

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #26 -: Март 09, 2007, 15:38:40 pm »
Малко и от личните ми спомени  :)

Лелееее, обожавам мъже с униформи.  [inlovee]
Бягай, бягай, че идвам  :>

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен $tambeto

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 343
  • Пол: Мъж
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #27 -: Март 09, 2007, 15:41:37 pm »
Мерси vanilla_g ,наистина съм трогнат  [cvetee]Но вече не съм в униформа и имам само спомени.Е,пазя някоя друга,за специални случай може да облека пак някоя  [lol]
« Последна редакция: Март 09, 2007, 15:44:38 pm от $tambeto »

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #28 -: Март 09, 2007, 15:45:24 pm »
Мерси vanilla_g ,наистина съм трогнат  [cvetee]Но вече съм в униформа и имам само спомени.Е,пазя някоя друга,за специални случай може да облека пак някоя  [lol]

Ще го приема като предизвикателство- кога ще е "специалният случай"?  :)

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен $tambeto

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 343
  • Пол: Мъж
Re: Познай ме!Търся моя ангел:)
« Отговор #29 -: Март 09, 2007, 16:03:11 pm »
Мерси vanilla_g ,наистина съм трогнат  [cvetee]Но вече съм в униформа и имам само спомени.Е,пазя някоя друга,за специални случай може да облека пак някоя  [lol]

Ще го приема като предизвикателство- кога ще е "специалният случай"?  :)
Пътя е дълъг до там и един господ знае  :)Ако половинката ми има такива предпочитания бих го направил  :)