Автор Тема: Кой е първият човек, за когото се сещате като чуете stih4e.com?  (Прочетена 12071 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Тони, никога не съм съдила за хората по взаимоотношенията им с други хора.
Не съм и предполагала, че ти ще го направиш. Не знам дали е така или погрешно съм разбрала ироничната нотка в поста ти, но не ме съди за неща, с които не си запозната. Напълно разбирам приятелските ти чувства към Иво, но не смятам за правилно при положение, че до сега съм забелязвала доброто ти отношение към мен, след една лична случка, която не засяга по никакъв начин теб, така коренно да го променяш.
Дано съм сбъркала, защото ще ми бъде много неприятно, ако се окажа права.


Запозната съм дотолкова ,доколкото чета  оттук -оттам ваши постове и си правя изводите. :)
Мъчно ми е много .Защото си личеше всичко и последните няколко дни една мъка навсякъде и се гоните из форума и не се стигате.Да,права си, не знам причините .Никой не ми се е доверявал ама ако от цялата работа пострадаме ние ,ще е много лошо ,с това вярвам си съгласна.Да,имам добро отношение към Иво.Не го познавам лично ,но от разговорите съдя че е добър човек и си личеше как цъфти ,защото има кой да го обича.Сега забелязвам обратното и честно да ти кажа не ми харесва.Не виня никой .Вие си знаете къде ви стиска обувката,но не мога да не съм откровена  . Усещам че последствията са за нас ,а на това няма как да не реагирам. :)
Не съм искала да те обидя ,ако съм го направила ,не е било нарочно . :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Mr_FLIRT

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1439
  • Пол: Мъж
  • Miracle!!!
Иска ли питане....Don_NUTSO разбирасе. Помня още как му дойде идеята и как направи www.ivo13.hit.bg  и онзи бял гълъб, който се рееше в началото из 505.
Познавам те, а никога не съм те виждал. Винаги имам смелост да съм около теб, но никога да те докосна или да ти дам лице.

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Цитат на: author=tonnny_bg link=topic=22091.msg430685#msg430685 date=1173037836
Запозната съм дотолкова ,доколкото чета  оттук -оттам ваши постове и си правя изводите. :)
Мъчно ми е много .Защото си личеше всичко и последните няколко дни една мъка навсякъде и се гоните из форума и не се стигате.Да,права си, не знам причините .Никой не ми се е доверявал ама ако от цялата работа пострадаме ние ,ще е много лошо ,с това вярвам си съгласна.Да,имам добро отношение към Иво.Не го познавам лично ,но от разговорите съдя че е добър човек и си личеше как цъфти ,защото има кой да го обича.Сега забелязвам обратното и честно да ти кажа не ми харесва.Не виня никой .Вие си знаете къде ви стиска обувката,но не мога да не съм откровена  . Усещам че последствията са за нас ,а на това няма как да не реагирам. :)
Не съм искала да те обидя ,ако съм го направила ,не е било нарочно . :)

Знам, че не си искала да ме обидиш, за момент реагирах остро, защото напоследък наистина ми идва малко в повечко тъжната вълна.

Искрено се надявам, че никой от вас няма да пострада от тази ситуация. Не мога да обещая нищо, освен, че ще направя всичко по възможностите си, за да не се стига до каквито и да било промени, а за останалото... мился, че има един човек, който много се нуждае от вашата подкрепа сега и мисля, че трябва да му кажем, че stih4e.com никога няма да е същото без него, защото той е неразделна част от този форум.  :)
« Последна редакция: Март 04, 2007, 22:03:44 pm от vanilla_g »

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Не се сещам за определен човек, а за една дума - приятели!  [heart__]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Първо за DON_NUTSO , а след това за boginqta_ :)
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

angel4e_f

  • Гост
Don_NUTSO,kalista [inlovee]

Неактивен medenata

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3918
  • Пол: Жена
  • Обичам те! Моето търсене приключи...
 [heart__]  Петров,Тайна_Майна,Ейми Лии,Слънце  [heart__]

Неактивен CraZy`ADDicTeD

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 540
  • Пол: Жена
  • ҳ̸Ҳ̸°•°●•٠·˙LeAvE mE aLoNe˙·٠•●°•°ҳ̸Ҳ̸
за white_chik [inlovee] ...много си я обичкам!

°•°●•٠·˙Tonight Leave me alone I'm lonely Alone I'm lonely I'm tired Leave me alone I'm lonely Alone I'm lonely tonight
Go away Come back Go away Come back Why can't I just have it both ways Go away Come back Go away Come back˙·٠•●°•°

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Защо с мен? Някои разбирам, но има други които не ... аз нямам нищо общо :) един прост админ ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
за Дон Нуцо... :)

щото не си един прост админ, а защото си много готин човек..хаха и знаеш, че не ти правя комплименти, предполагам... :) [lol]
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Защо с мен? Някои разбирам, но има други които не ... аз нямам нищо общо :) един прост админ ...

На скромен ли се правиш- айде познаваме се. Скромността е липса на качества, а ти имаш страшно много такива, защо ти е да си скромен.
Аз ти казах какво си ти за сайта, не смаятам да го повтарям публично- ти ще се сетиш и сам. Именно затова пуснах тази тема и мисля, че ти го доказах- тези постове говорят сами по себе си.  :)

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Гео и Дон Нуцо
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен PETIA{P}^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1307
  • Пол: Жена
Don_NUTSO ..

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
За метеор  [lol]
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен gabi_gabi

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1374
  • Пол: Жена
  • Нека не мечтаем, а се обичаме...
    • gabinka
амиии първото, за което се сещам е интерфейса на сайта... това синичкото  :) а като хора.. за:

слънцето   [cart-heart]  [so_happy]

тайна майна   [spining heart] [spining heart]

и

авичка  [heart-4eta] [heart-4eta]
В един живот една любов се пада.

Или я следваш неотлъчно.
Или я гледаш как си заминава.

By phibi

Всеки миг е още един шанс... да се усмихнеш..