Автор Тема: Какъв си в секса според деня от седмицата, в който си роден  (Прочетена 13921 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Nefertiti

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 735
  • Пол: Жена
  • Some Like It Hot

Надали има човек, който поне веднъж от любопитство да не е надзърнал в хороскопите и да не е попрочел това - онова за своята сексуалност и зодиите. Оказва се, че не само датата, на която сте се родили, и разположението на звездите тогава определят дали ще сте звяр в леглото, ленивец или капризен. Важен е и денят от седмицата, в който сте се появили на бял свят. Според това са определени седем типа сексуалност.

ПОНЕДЕЛНИК

Родените в този ден са подвластни на Луната, която определя техния променлив характер. Доста са капризни в леглото. За да останат задоволени, им трябва достоен партньор, който да налага темпото, тъй като те лесно се поддават на чуждо влияние. Отзивчиви, ласкави и чувствителни. Същевременно обаче не бива партньорът им да е прекалено властен. Ако искате да завоювате разположението им, независимо дали става дума за мъж или жена, не ги притискайте. По-голям ефект ще постигнете, ако ги предразположите. Затова - правете им подаръци. Не рискувайте обаче с прекалено скъпи парфюми или маркови дрехи. Капризите им се простират и извън кревата и вкусовете им трудно могат да се предугадят. Затова по-добре заложете на вкусна и романтична вечеря. Родените в понеделник обичат деликатеси, често сами рискуват да приготвят засукани ястия, с които предразполагат партньора си. За секс предпочитат дома си или друга позната обстановка. Което не означава непременно, че правят любов само в пухеното легло. Могат да ви изненадат с неочаквани пози на пода или кухненската маса.

ВТОРНИК

Родените тогава са под влиянието на Марс. Те са избухливи, обичат да командват дори в секса. Непредвидими са в постъпките си и си падат по това да впечатлят със странни преживявания партньора си. Но това може и да коства разочарованието на другия, особено ако не си пада по непланираните неща. Кипят от енергия, често налитат на гаджето неочаквано, което обаче е нож с две остриета. Или възпламенява мерака на партньора, или го стъписва и той блокира. Тяхната буйност им помага да поддържат доста дълго любовния огън. Предпочитат бурния и твърд секс. Затова дамите, които залагат на нежността, ще бъдат разочаровани.

СРЯДА

Родените в най-веселия ден на седмицата са подвластни на Меркурий - бързоногият вестител на боговете. Те се отличават с остър език. Имат доста пиперлив речник, който може да обърка всекиго. Често партньорите им се чудят дали получават комплименти и обяснения в любов, или ги иронизират. В секса тези хора са свръх изобретателни. Склонни са към експерименти. Готови са да пробват дори най-сложната и практически невъзможна за прилагане поза от Кама-сутра. Ненаситни са за ласки, но самите те понякога пренебрегват любовната прелюдия в секса. Когато са във вихъра си обаче, те носят невероятна наслада на партньора си. Те буквално се раздават в секса и не търпят никакви предразсъдъци. Лошото е, че доста от представителите на родените в сряда не могат да се ограничат само с един партньор. Да въртят поне две - три гаджета наведнъж е нещо съвсем нормално за тях. Докато не си намерят майстора.

ЧЕТВЪРТЪК

Това са хората на Юпитер. Родените в този ден са хора, отнасящи се много сериозно към семейството. Те са достолепни, държат да бъдат уважавани. Дори в секса проявяват своето достойнство. Правят любов бавно, наслаждавайки се на всяко движение. Не са склонни особено към експерименти. Владеят немного любовни техники, но затова пък - до съвършенство. Можеш да ги спечелиш с изискани блюда и отлично вино. Разбира се, до това сексуално държание те стигат едва в средна възраст. След като в младостта си са разбили не едно и две сърца и са събрали куп спомени за авантюристични връзки. Поданиците на Юпитер обичат да пътешестват и да правят любов на открито сред природата или на необичайни места.

ПЕТЪК

Това е денят на Венера - покровителка на любовта и изкуството. Родените тогава са царете на флирта. Свалячите обаче правят всичко това с една единствена цел - да бъдат забелязани. Често разбиват женски или мъжки сърца, без да имат и най-малка идея да се стига дотам. Те са изключително обаятелни, но и доста самовлюбени. Обичат сладките неща, за тях е много важна външната красота - копринени чаршафи, мека светлина. Падат си по масажите, дългите любовни игри, в които предпочитат пасивната роля. След което обаче стават като зверове в леглото без ни най-малка капка агресивност. Красивият им глас, артистичността им са техните оръжия в любовта. Които съответно им носят богата плячка. Ако сте от онези, които търсят здравата семейна връзка, по-добре бягайте далеч от хората на Венера. Те ще ви доставят върховна сексуална наслада, но в живота не можете да разчитате докрай на тях.

СЪБОТА

Въпреки че е почивен ден, в нея се вихри една доста сериозна планета. На Сатурн са подвластни учените и философите. За родените в събота всяко влюбване може да бъде фатално. Особено в ранната им младост. Защото едва ли не във всеки, по когото си паднат, те виждат своите родители. И това възприятие на любовния живот им пречи, затова са доста сдържани в секса и не могат да оценят по достойнство любовните наслади. Около 30-те си години обаче те проявяват неочаквана импулсивност и ярка чувственост в интимните отношения. Трудно се разгарят в леглото, но затова пък възпламените ли ги, спиране няма. Тогава те са способни да изненадат всекиго с невероятна издръжливост и смяна на темпото в секса. От тези хора стават идеални съпрузи. Веднъж открили своя партньор, те му остават верни до гроб.

НЕДЕЛЯ

Родените тогава са деца на Слънцето. Винаги лъчезарни и усмихнати. Истински творци в секса. Тях не можеш да ги изненадаш с нова поза в леглото. Дори и за пръв път да я пробват, те ще я отиграят така, сякаш са я практикували години наред. Винаги могат да ви предложат нещо, което го няма и в Кама-сутра. Експериментират с лекота. Буйни и издръжливи в леглото, те са способни да доставят невероятна наслада на партньорите си. Много активни, без непременно да са лидерите в секса, те оставят много пространство за творчество и на другия. Притежават невероятното качество да съчетават бурния секс с изключителна нежност. Правенето на любов с тях е удоволствие, което се помни дълго.







Искрена, Весела, Жизнена, Мечтателна, Красива, Креативна...както никои друг

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly


ЧЕТВЪРТЪК

Това са хората на Юпитер. Родените в този ден са хора, отнасящи се много сериозно към семейството. Те са достолепни, държат да бъдат уважавани. Дори в секса проявяват своето достойнство. Правят любов бавно, наслаждавайки се на всяко движение. Не са склонни особено към експерименти. Владеят немного любовни техники, но затова пък - до съвършенство. Можеш да ги спечелиш с изискани блюда и отлично вино. Разбира се, до това сексуално държание те стигат едва в средна възраст. След като в младостта си са разбили не едно и две сърца и са събрали куп спомени за авантюристични връзки. Поданиците на Юпитер обичат да пътешестват и да правят любов на открито сред природата или на необичайни места.

Донякъде има нещо вярно..... [lol]
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен Devil`s Bride

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2826
  • Пол: Жена
  • Търси ме в спомена за бившите крила...


ЧЕТВЪРТЪК

Това са хората на Юпитер. Родените в този ден са хора, отнасящи се много сериозно към семейството. Те са достолепни, държат да бъдат уважавани. Дори в секса проявяват своето достойнство. Правят любов бавно, наслаждавайки се на всяко движение. Не са склонни особено към експерименти. Владеят немного любовни техники, но затова пък - до съвършенство. Можеш да ги спечелиш с изискани блюда и отлично вино. Разбира се, до това сексуално държание те стигат едва в средна възраст. След като в младостта си са разбили не едно и две сърца и са събрали куп спомени за авантюристични връзки. Поданиците на Юпитер обичат да пътешестват и да правят любов на открито сред природата или на необичайни места.

Донякъде има нещо вярно..... [lol]
И аз съм четвъртък :) Само това за разбитите сърца не ми хареса  [confused] :)

Неактивен madelin

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 568
  • Пол: Жена
  • I`m still loving you ...


ВТОРНИК

Родените тогава са под влиянието на Марс. Те са избухливи, обичат да командват дори в секса. Непредвидими са в постъпките си и си падат по това да впечатлят със странни преживявания партньора си. Но това може и да коства разочарованието на другия, особено ако не си пада по непланираните неща. Кипят от енергия, често налитат на гаджето неочаквано, което обаче е нож с две остриета. Или възпламенява мерака на партньора, или го стъписва и той блокира. Тяхната буйност им помага да поддържат доста дълго любовния огън. Предпочитат бурния и твърд секс. Затова дамите, които залагат на нежността, ще бъдат разочаровани.



донякъде е вярно.   [lol] :p
Остани, ще ти го казвам даже да ме рани.Остани, ще те обичам и да боли.Остани, ще го повтарям без да се уморя.Остани и ще повярваш във любовта.

Неактивен FALLEN

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3585
  • Пол: Жена
  • Моля те,спаси ме...От самата мен...Спаси ме...
ЧЕТВЪРТЪК

Това са хората на Юпитер. Родените в този ден са хора, отнасящи се много сериозно към семейството. Те са достолепни, държат да бъдат уважавани. Дори в секса проявяват своето достойнство. Правят любов бавно, наслаждавайки се на всяко движение. Не са склонни особено към експерименти. Владеят немного любовни техники, но затова пък - до съвършенство. Можеш да ги спечелиш с изискани блюда и отлично вино. Разбира се, до това сексуално държание те стигат едва в средна възраст. След като в младостта си са разбили не едно и две сърца и са събрали куп спомени за авантюристични връзки. Поданиците на Юпитер обичат да пътешестват и да правят любов на открито сред природата или на необичайни места.
Не ме мрази! Аз достатъчно се мразя!
Сякаш чувствата сега не са модерни...
Но ден след ден не можах да си докажа,
че те мразя и пак те обичам неймоверно...

 
И аз бавно изчезвам...
Изчезнах...
Но ти във мен остана!...

Неактивен porazena

  • Новак
  • *
  • Публикации: 19
  • Пол: Жена
  • изгубено щастие

СЪБОТА

Въпреки че е почивен ден, в нея се вихри една доста сериозна планета. На Сатурн са подвластни учените и философите. За родените в събота всяко влюбване може да бъде фатално. Особено в ранната им младост. Защото едва ли не във всеки, по когото си паднат, те виждат своите родители. И това възприятие на любовния живот им пречи, затова са доста сдържани в секса и не могат да оценят по достойнство любовните наслади. Около 30-те си години обаче те проявяват неочаквана импулсивност и ярка чувственост в интимните отношения. Трудно се разгарят в леглото, но затова пък възпламените ли ги, спиране няма. Тогава те са способни да изненадат всекиго с невероятна издръжливост и смяна на темпото в секса. От тези хора стават идеални съпрузи. Веднъж открили своя партньор, те му остават верни до гроб.

днес си обичан, утре мразен

Неактивен Tajni4ka_:(

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2012
  • Пол: Жена
  • Моят нов любовник-самотата....
    • Tajni4ka
ЧЕТВЪРТЪК

Това са хората на Юпитер. Родените в този ден са хора, отнасящи се много сериозно към семейството. Те са достолепни, държат да бъдат уважавани. Дори в секса проявяват своето достойнство. Правят любов бавно, наслаждавайки се на всяко движение. Не са склонни особено към експерименти. Владеят немного любовни техники, но затова пък - до съвършенство. Можеш да ги спечелиш с изискани блюда и отлично вино. Разбира се, до това сексуално държание те стигат едва в средна възраст. След като в младостта си са разбили не едно и две сърца и са събрали куп спомени за авантюристични връзки. Поданиците на Юпитер обичат да пътешестват и да правят любов на открито сред природата или на необичайни места.


 [a taka]
Не сме се забравили, а всъщност никога не сме били...
Душите ни ограбени все  други са имали...
Но защо не спираме да се желаем?
И без да сме започнали не можем да спрем!!

Неактивен SkitnicaVmoretO

  • Модератор
  • Master of disaster
  • *****
  • Публикации: 4176
  • Пол: Жена
  • I died to become immortal...
    • SkitnicaVmoretO
Уоу...
СРЯДА

Родените в най-веселия ден на седмицата са подвластни на Меркурий - бързоногият вестител на боговете. Те се отличават с остър език. Имат доста пиперлив речник, който може да обърка всекиго. Често партньорите им се чудят дали получават комплименти и обяснения в любов, или ги иронизират. В секса тези хора са свръх изобретателни. Склонни са към експерименти. Готови са да пробват дори най-сложната и практически невъзможна за прилагане поза от Кама-сутра. Ненаситни са за ласки, но самите те понякога пренебрегват любовната прелюдия в секса. Когато са във вихъра си обаче, те носят невероятна наслада на партньора си. Те буквално се раздават в секса и не търпят никакви предразсъдъци. Лошото е, че доста от представителите на родените в сряда не могат да се ограничат само с един партньор. Да въртят поне две - три гаджета наведнъж е нещо съвсем нормално за тях. Докато не си намерят майстора.
"Светът ще свърши, казват, в огън,
а други - в лед.
Ако говорим за желание,
избирам огън без терзание.
Но ако пак му дойде ред
да мре, омраза съм поел
такава,
че и ледът за тази цел,
бих казал, става."

Робърт Фрост

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Уоу...
СРЯДА

Родените в най-веселия ден на седмицата са подвластни на Меркурий - бързоногият вестител на боговете. Те се отличават с остър език. Имат доста пиперлив речник, който може да обърка всекиго. Често партньорите им се чудят дали получават комплименти и обяснения в любов, или ги иронизират. В секса тези хора са свръх изобретателни. Склонни са към експерименти. Готови са да пробват дори най-сложната и практически невъзможна за прилагане поза от Кама-сутра. Ненаситни са за ласки, но самите те понякога пренебрегват любовната прелюдия в секса. Когато са във вихъра си обаче, те носят невероятна наслада на партньора си. Те буквално се раздават в секса и не търпят никакви предразсъдъци. Лошото е, че доста от представителите на родените в сряда не могат да се ограничат само с един партньор. Да въртят поне две - три гаджета наведнъж е нещо съвсем нормално за тях. Докато не си намерят майстора.


Неактивен Niq_BERK

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 66
  • Пол: Жена
  • Най-рядката доблест е тая да мислиш.
ПЕТЪК

Това е денят на Венера - покровителка на любовта и изкуството. Родените тогава са царете на флирта. Свалячите обаче правят всичко това с една единствена цел - да бъдат забелязани. Често разбиват женски или мъжки сърца, без да имат и най-малка идея да се стига дотам. Те са изключително обаятелни, но и доста самовлюбени. Обичат сладките неща, за тях е много важна външната красота - копринени чаршафи, мека светлина. Падат си по масажите, дългите любовни игри, в които предпочитат пасивната роля. След което обаче стават като зверове в леглото без ни най-малка капка агресивност. Красивият им глас, артистичността им са техните оръжия в любовта. Които съответно им носят богата плячка. Ако сте от онези, които търсят здравата семейна връзка, по-добре бягайте далеч от хората на Венера. Те ще ви доставят върховна сексуална наслада, но в живота не можете да разчитате докрай на тях.

само с част от последните две изречение не съм съгласна   :)
Непрогледна е нощта без звезди,но душата,
над която не бди жена,е по-непрогледна.
Студена е пустинята без слънце,но душата,
в която не грее жена,е по-студена

Неактивен ivalenny

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1376
  • Пол: Жена
  • ~Следвам само сърцето си!~
Цитат
НЕДЕЛЯ

Родените тогава са деца на Слънцето. Винаги лъчезарни и усмихнати. Истински творци в секса. Тях не можеш да ги изненадаш с нова поза в леглото. Дори и за пръв път да я пробват, те ще я отиграят така, сякаш са я практикували години наред. Винаги могат да ви предложат нещо, което го няма и в Кама-сутра. Експериментират с лекота. Буйни и издръжливи в леглото, те са способни да доставят невероятна наслада на партньорите си. Много активни, без непременно да са лидерите в секса, те оставят много пространство за творчество и на другия. Притежават невероятното качество да съчетават бурния секс с изключителна нежност. Правенето на любов с тях е удоволствие, което се помни дълго.
 


Напълно вярно браво  [lol] [inlovee]

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...


ЧЕТВЪРТЪК

Това са хората на Юпитер. Родените в този ден са хора, отнасящи се много сериозно към семейството. Те са достолепни, държат да бъдат уважавани. Дори в секса проявяват своето достойнство. Правят любов бавно, наслаждавайки се на всяко движение. Не са склонни особено към експерименти. Владеят немного любовни техники, но затова пък - до съвършенство. Можеш да ги спечелиш с изискани блюда и отлично вино. Разбира се, до това сексуално държание те стигат едва в средна възраст. След като в младостта си са разбили не едно и две сърца и са събрали куп спомени за авантюристични връзки. Поданиците на Юпитер обичат да пътешестват и да правят любов на открито сред природата или на необичайни места.

Донякъде има нещо вярно..... [lol]
И аз съм четвъртък :) Само това за разбитите сърца не ми хареса  [confused] :)
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?


ЧЕТВЪРТЪК

Това са хората на Юпитер. Родените в този ден са хора, отнасящи се много сериозно към семейството. Те са достолепни, държат да бъдат уважавани. Дори в секса проявяват своето достойнство. Правят любов бавно, наслаждавайки се на всяко движение. Не са склонни особено към експерименти. Владеят немного любовни техники, но затова пък - до съвършенство. Можеш да ги спечелиш с изискани блюда и отлично вино. Разбира се, до това сексуално държание те стигат едва в средна възраст. След като в младостта си са разбили не едно и две сърца и са събрали куп спомени за авантюристични връзки. Поданиците на Юпитер обичат да пътешестват и да правят любов на открито сред природата или на необичайни места.

Донякъде има нещо вярно..... [lol]
И аз съм четвъртък :) Само това за разбитите сърца не ми хареса  [confused] :)
[lol] [lol] [lol] [lol]
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....

Неактивен zuzka

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 52
  • Пол: Жена
  • Влюбванто е миг,но любовта е вечност!!!
ПЕТЪК

Това е денят на Венера - покровителка на любовта и изкуството. Родените тогава са царете на флирта. Свалячите обаче правят всичко това с една единствена цел - да бъдат забелязани. Често разбиват женски или мъжки сърца, без да имат и най-малка идея да се стига дотам. Те са изключително обаятелни, но и доста самовлюбени. Обичат сладките неща, за тях е много важна външната красота - копринени чаршафи, мека светлина. Падат си по масажите, дългите любовни игри, в които предпочитат пасивната роля. След което обаче стават като зверове в леглото без ни най-малка капка агресивност. Красивият им глас, артистичността им са техните оръжия в любовта. Които съответно им носят богата плячка. Ако сте от онези, които търсят здравата семейна връзка, по-добре бягайте далеч от хората на Венера. Те ще ви доставят върховна сексуална наслада, но в живота не можете да разчитате докрай на тях.

Неактивен koteto

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 676
  • Пол: Жена
  • Kids like us should wear a warning ``
Уоу...
СРЯДА

Родените в най-веселия ден на седмицата са подвластни на Меркурий - бързоногият вестител на боговете. Те се отличават с остър език. Имат доста пиперлив речник, който може да обърка всекиго. Често партньорите им се чудят дали получават комплименти и обяснения в любов, или ги иронизират. В секса тези хора са свръх изобретателни. Склонни са към експерименти. Готови са да пробват дори най-сложната и практически невъзможна за прилагане поза от Кама-сутра. Ненаситни са за ласки, но самите те понякога пренебрегват любовната прелюдия в секса. Когато са във вихъра си обаче, те носят невероятна наслада на партньора си. Те буквално се раздават в секса и не търпят никакви предразсъдъци. Лошото е, че доста от представителите на родените в сряда не могат да се ограничат само с един партньор. Да въртят поне две - три гаджета наведнъж е нещо съвсем нормално за тях. Докато не си намерят майстора.


това трябва да се пробва  :p
I'm not so good at advice...but can I interest you in a sarcastic comment?