Анкета

коя кола бихте карали с най-голямо удоволствие?

Мерцедес
Ауди
БМВ

Автор Тема: Каква кола имате или искате да имате?  (Прочетена 41535 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен srebarna_liliq

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1712
Re: Каква кола имате или искате да имате?
« Отговор #90 -: Август 25, 2006, 17:18:41 pm »
ето още!

Неактивен SLaDuR

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 429
  • Пол: Мъж
  • Donde miras chica !?
Re: Каква кола имате или искате да имате?
« Отговор #91 -: Август 26, 2006, 00:59:54 am »
И понеже така изтъкваш свойте качества на толкова добър шофьор бих искал да те поканя за едно малко състезаниице ! Край Пловдив има една писта Дракон Калояново ! Та ... мисълта ми е такава аз никога не съм имал претенции за някви добри шофьорски качества . Но ако си съгласен бих бил поласкан да се погоним малко с теб само двамката на тая писта !
Не мислиш ли че ставаш смешен :) да бия път? За някво състезание, ти добре ли си?  [mhmm] [xa xa xa xa xa xa]
това е мойта кола, голям ентосяст си...
само да отбележа, ти нали беше с калибра, аз от тук мога да ти кажа какво ще стане, ако аз и ти на прав път... познай от пръв пат кой ще победи.Но това ги правих като бях на 18 годинки, нарадвах се на глупостите, по добре си пази колата отколкото за някв 18 годишно да се доказваш и да си хабиш колата.
А и не съм отворен, явно така ти се е сторило. :)
« Последна редакция: Август 26, 2006, 01:03:54 am от SLaDuR »

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Каква кола имате или искате да имате?
« Отговор #92 -: Август 28, 2006, 01:22:22 am »
Абе важното е да е светло синя  [lol]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: Каква кола имате или искате да имате?
« Отговор #93 -: Август 28, 2006, 13:41:54 pm »
Ох, хора виждам, че се надговаряте и почти е забавно, обаче ми се струва, че няма защо да го правите пред всички - темата вече е не просто разводнена, а направо разбозена ...  [confused]
Имайте някакво уважение към авторката - затова сме направили тема - Свободна тема,  в която да се водят именно такива "разговори" като вашия ...!

Относно колите: Сега сме със скромното Пежо 205, което ужасно много си обичам и много ще ми липсва, но утре си взимаме 405 с приятеля ми .. иначе колите на баща ми евче не ги броя за "мои" ...

Попринцип мечтата ми е Ауди А8 ... колкото и непрактично да е ... или пък Пежо 407 ...

Както казват във форума на Пежо ...

"ДА КАРАШ ПЕЖО Е СТРАСТ"



П.С. Моля за в бъдеще, когато искате да си водите някакви подобни диалози използвайте следната тема: http://www.stih4e.com/forum4e/index.php?topic=6159.0

Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен Boss_baby_MM

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1597
  • Пол: Жена
  • Едва ли някога бил си обичан ти,както от мене сега
    • http://princeska.stih4e.com
Re: Каква кола имате или искате да имате?
« Отговор #94 -: Август 28, 2006, 15:01:20 pm »
Ох, хора виждам, че се надговаряте и почти е забавно, обаче ми се струва, че няма защо да го правите пред всички - темата вече е не просто разводнена, а направо разбозена ...  [confused]
Имайте някакво уважение към авторката - затова сме направили тема - Свободна тема,  в която да се водят именно такива "разговори" като вашия ...

П.С. Моля за в бъдеще, когато искате да си водите някакви подобни диалози използвайте следната тема: http://www.stih4e.com/forum4e/index.php?topic=6159.0

Много ти благодаря! :kissoflove: Дано само да те послушат.....
Ако те няма, знам, ще полудея, знам!
Без теб не мога, знам, да оцелея!
От много сълзи, знам, ще ослепея, знам!
Ако те няма, знам, няма да живея!

Неактивен GadNa_Ku4Ka

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 564
  • Пол: Жена
  • Where Is The love??? :((
    • myspace page
Re: Каква кола имате или искате да имате?
« Отговор #95 -: Август 28, 2006, 21:50:56 pm »
хубава

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: Каква кола имате или искате да имате?
« Отговор #96 -: Август 29, 2006, 00:39:44 am »
Мхахахахахахахахахахахаха Сладурченценце смешен си признавам голям забавляк ! Каде си тръгнал с тоя Компресор бе ? Както е известно на хората които си имат някво понятие ( Ти не си от тях спокоино ) от коли се знае че турбото винаги е било по добро ! А немислиш  ли че като към турбото прибавим и 4х4 ставаш прекалено смешен за да ми се дъха ! Нито на право нито на ляво нито на дясно важиш ! Еми недеи да идваш то вие рабирачите си знаете говори те си на оная работа и си мислите ,че можете нещо ! Но пък аз съм навит и да се сложим по някое левче ! Аиде ти ше сложиш левче аз ще заложа нужния ти бензин от софия до пловдив и обратно ! ако падна отиваме и зареждаме ! Та ако не си разбрал става въпрос за Калибра Турбо 4х4 204 коня ( фабрика ,а вече има доста неща които не са фабрични ) такаче ако още си ,че пътя бил прав бил крив има значение ела да се пробваме !
:) я по - кродко го раздавай, какво като ти е 200 к.с? какво като имаш турбо?Мислиш си, че в хубава кола ли се возиш? Мислиш ли, че изобщо това "калибра" е кола? Аз не мисля! Горката ти и калибра, колко ли е продухана, щом на всеки предлагаш състезания...

Ти явно си страшно ограничен човек и явно не виждаш по - далеч от носа си ! Та ..... Та колко е продухана явно не искаш да дойдеш да видиш сам ( лесно обяснимо е ) ! Няма да ти обеснявам защо " продуханата калибра " има нещо ,което един мерцедес никога няма да има поради простата причина ,че с твойто малко ограничено мозъче няма да разбереш Александърчо ! Та.... Повече по - добре недей да пишеш под моите постове !!!!!! Особенно на тема коли , защото колкото коли съм карал и съм разглобявал ти явно толкова не си виждал ! А като се замисля ти някога виждал ли си разглобен мотор на истински мерцедес ( Тия които са преди 94-95 година ) и на тоя блед спомен от някогашната марка каквато е била мерцедес (Къфто е твоя ) ? Като видиш тога ела пак да си поговорим ! 
хмм, ти май не правиш разлика междо "мотор" и "ГВИГАТЕЛ" виждал съм на кола " ГВИГАТЕЛ" разглобен, но за "мотор" не съм виждал  [lol]
А ти виждал ли си гвигател на Мерцедес 2005? Аре да не те питам, дали си разглубявал,поне дали си го виждал.... защото се съмнявам. Не бери грижа повече ум влагам в това което пиша, за разлика от теб... Ти може да си разглобявал гвигатели, но щом на гвигател викаш мотор, значи ясно ми е колко ги чаткаш, не казвам, че съм голям разбирач, а и относно моя мерцедес какво има... спрямо твоята калибра, аз нямам трубо, ти нямаш лукса... А колко му е да се сложи турбо, давам на едни мой приятели 1000 лева и го имам, но на мен това не ми е мечта, да права мерцедеса по - мощен, за какво? Ей така за гъзария, за такива като тебе, или хората с ограничен акъл... аре не ми говори по - добре, защото разваляш темата, и за всичко ти си виновен.ВСе мислиш, че някой спори с теб, или е надут, просто за тия твои години надали акъла ти е дошъл, щом говориш така...
Превърна го в спор!


Излагате се! Или по - тончо излагаш се ужасно ... Много съжалявам за ОФФ - а,обаче аз ли греша или няма такава дума като Гвигател ??? Е да го беше написал един път .. щях да реша, че е грешка. Нямах никакво желание да те засрамвам ... ама тъй като спорите за коли, което е все пак ужс ериозна тема, защо не помислим малк за правописа ... :) То верно, че на кой ли му пука де .. ама все пак малко е прекалено ...

П.С. Пак съжалявам за ОФФ - а !!!

П.С. 2 . Предполагам, че има и други фрапантни случаи, но е по - добре да не се вглеждам по - внимателно !!!
« Последна редакция: Август 29, 2006, 00:43:24 am от ReNKaTa »
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен SLaDuR

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 429
  • Пол: Мъж
  • Donde miras chica !?
Re: Каква кола имате или искате да имате?
« Отговор #97 -: Август 29, 2006, 00:42:06 am »
Това за мен, не е от голямо значение :) с кво си ме засрамила? Това,че съм направил 3- 4 грешки , моля ти се...  [evil]

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Каква кола имате или искате да имате?
« Отговор #98 -: Август 29, 2006, 00:55:27 am »
ами .. наще имат Пежо 407 .. ей тва отдолу.. точно същия свят .. ;) А аз бих искала също Пежо 407,само че кабрио .. Или  ей този Мерцедес най-отдолу ..( Отново кабрио  [shame] [inlovee] )
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: Каква кола имате или искате да имате?
« Отговор #99 -: Август 29, 2006, 00:59:52 am »
Няма 407 Кабрио скъпа  - май ще трябва да минеш на вариант мерцедес  [lol]
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Каква кола имате или искате да имате?
« Отговор #100 -: Август 29, 2006, 10:56:03 am »
Абе.. аз знам,че има ..  [think2] [confused]
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: Каква кола имате или искате да имате?
« Отговор #101 -: Август 29, 2006, 16:23:50 pm »
Опс, излъгала съм те - права си има - или поне чичо Гуугъл показва някакви снимки, което значи, че има .. Моля за извинение - и най - добрите грешат понякога ...
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен SLaDuR

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 429
  • Пол: Мъж
  • Donde miras chica !?
Re: Каква кола имате или искате да имате?
« Отговор #102 -: Август 29, 2006, 20:13:37 pm »
В форума като си седите и си мечтаете за готини коли... надали ще дойдат при вас самички , аз искам е това :>

 507 к.с. Направо Самолет е! няма Пежо, нема рено , това е истината... 5000 кобиков 25/100 ;) Градско 30/100 :)

Неактивен nejno_angel4e

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2727
  • Пол: Жена
  • l'amour de l'art
Re: Каква кола имате или искате да имате?
« Отговор #103 -: Август 30, 2006, 11:29:49 am »
искам toyota  [lol]  [inlovee]
My heart is my strength...
...and my weakness

Неактивен OvCeL4EnCetO

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1689
  • Пол: Жена
  • <3
Re: Каква кола имате или искате да имате?
« Отговор #104 -: Септември 01, 2006, 14:05:13 pm »
Е,хора кажете коя ола бихте карали?
Ако имате снимки-пускайте!
Life is beautiful.So simple.