Автор Тема: Бермудският Триъгълник  (Прочетена 13081 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mr_FLIRT

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1439
  • Пол: Мъж
  • Miracle!!!
Re: Бермудският Триъгълник
« Отговор #15 -: Февруари 01, 2008, 19:11:34 pm »
Мулдашев се е опитал да я посети, но е осъзнал, че това е невъзможно

Аз до колкото знам я посетил  [mhmm]. Дори си пазя вестника, където имаше статия за него и за преживяването му.
Познавам те, а никога не съм те виждал. Винаги имам смелост да съм около теб, но никога да те докосна или да ти дам лице.

Неактивен XpacTa_lavista

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3489
  • Пол: Мъж
  • Дървен философ, но дрянов
Re: Бермудският Триъгълник
« Отговор #16 -: Февруари 03, 2008, 09:09:22 am »
Мулдашев се е опитал да я посети, но е осъзнал, че това е невъзможно

Аз до колкото знам я посетил  [mhmm]. Дори си пазя вестника, където имаше статия за него и за преживяването му.
Абе поне от това, което съм чел, не е успял. Върнал се е на половината път по собствено желание. Не съм дочел цялата тетралогия, не знам...
Когато човек върви без път...
 
             ...най-често стига до гарата

  Нека бъдем грамотни! Да се научим да пишем правилно поне на родния си език!

Неактивен Drqnosvki

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Бермудският Триъгълник
« Отговор #17 -: Март 20, 2009, 10:35:46 am »
Otgovora e samo edin liulkata na jivota za horata syzdadeni ot po vis6a rasa.Ako se pozainteresuvate malko 6te pro4etete za edinstveniq vodlaz koito e otcelql sled vlizaneto v piramidata koqto e na 30 metra dylbo4ina tono predi 3000 metrovata bezdna,za Atinqnite koito opisvat kak sa se strahuvali ot 4  metrovite hora ot drugiq kontinent sy6tite tezi hora koito sa opisani i obejestveni ot egiptenite i mnogo mnogo drugi rasi priemani za nai rzvitite civilizacii za tqhnoto vreme i skeletite namereni v pe6tera v siriq koito nakarali arheolozite da izpadnat v ujas za6toto dosstigli do 5 metra i mnogo mnogo drugi takiva ne6ta te sa navarzani samo4e na nas ni e po odobno da mislim po drugiq na4in.Ta taka teq raboti s evoluiralata maimuna i cyrkvata koqto se smqta za nai golqmata mafiq ot samoto i syzdavane aide nqma nujda da ni gi obesnqvat!

Неактивен karamadjata

  • Новак
  • *
  • Публикации: 2
Re: Бермудският Триъгълник
« Отговор #18 -: Май 02, 2009, 19:43:52 pm »
Az vqrvam na palno i az govorih s tate i sme na edno mnenie 4e tam ili ima dupka vav vremeto ili magnitno pole .  [inlovee] [mhmm]

Неактивен blood killer

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 198
  • Пол: Мъж
  • Знам, че имам сърце, защото усещам как се разбива!
Re: Бермудският Триъгълник
« Отговор #19 -: Юни 08, 2009, 14:36:36 pm »
az pak ne izkau4vam temata za EHLO :> [oops] :)govori se 4e ima dypka :da kaja i po dr tema ;- v4era 4etoh v edin vesnik  za nekvi dyhove-stopadjii(moje i da zvo4i mn sme6no no  e istina)mn e interaesno :eto i vesnika :22 брои 2009 г(sega) 30 стотинки- Трета Възраст
 ..И нИщо Не МожЕ да Ме ТРогНе. И ниЩо нЯМа Да мЕ спРе! НяМа За МеН ЗакОни! В гЪрдИте Си НямАм СърЦе!...

Или го направи или не го прави. Няма "опитвам"!
-- Йода, Star wars

Неактивен _betty_

  • Новак
  • *
  • Публикации: 20
Re: Бермудският Триъгълник
« Отговор #20 -: Юни 09, 2009, 21:54:12 pm »
Аз лично мисля, че всички тези неща са верни.. [oops]

Неактивен blood killer

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 198
  • Пол: Мъж
  • Знам, че имам сърце, защото усещам как се разбива!
Re: Бермудският Триъгълник
« Отговор #21 -: Юни 22, 2009, 09:07:09 am »
и аз така             гледахте ли сношти ,,триъгълника,, мн яко беше :p....................
 ..И нИщо Не МожЕ да Ме ТРогНе. И ниЩо нЯМа Да мЕ спРе! НяМа За МеН ЗакОни! В гЪрдИте Си НямАм СърЦе!...

Или го направи или не го прави. Няма "опитвам"!
-- Йода, Star wars

krasitopeev

  • Гост
Re: Бермудският Триъгълник
« Отговор #22 -: Февруари 03, 2010, 04:07:23 am »
Аз съм склонен да вярвам, че или има намеса на извънземни, или това е тунел към друго място...

Неактивен kate_77

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Re: Бермудският Триъгълник
« Отговор #23 -: Май 09, 2011, 19:00:47 pm »
Е...Бермудския триъгълник е черната дупка на земята.. :)