Автор Тема: Валентинките  (Прочетена 14237 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен DeTe_Ha_Xaoca

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3282
  • Пол: Жена
  • Super girls don't cry!
Валентинките
« -: Февруари 20, 2007, 17:21:44 pm »
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....
                                           [heart__]  [heart__]  [heart__]
Ти си моето сладко опиянение. Ти си моето наказание. Ти си моето минало. Ти си моето настояще. Обичам те! Бъди моето бъдеще!
                                           [heart__]  [heart__]  [heart__]
Честит Свети Валентин! Повече усмивки на лицето, парички в портмонето и любов в сърцето!
                                            [heart__]  [heart__]  [heart__]
За Св.Валентин искам да ти подаря нещо мило,нещо сладко,нещо секси, но дисплея ти е прекалено малък да ме побере,затова ела при мен да си вземеш падаръка!
                                             [heart__]  [heart__]  [heart__]
Ако всеки път, когато си мислех за теб падаше по 1 звезда, Луната щеше да разбере какво е самота. Не искам да съм на нейно място на 14.02.06
                                              [heart__]  [heart__]  [heart__]
Любовни думи ти шептя, Те покоряват нежната душа. Жарко гледаш ме сега, Мълвейки думичка една - Обичам те в деня на любовта!
                                                [heart__]  [heart__]  [heart__]
Красива си и в този ден, Любовен е за теб и мен. Очите ти са като две звезди, Запалващи душата ми!
                                                [heart__]  [heart__]  [heart__]
Всеки влюбен пристанище има, моя пристан бе твойто сърце. Честит Свети Валентин!
                                                 [heart__]  [heart__]  [heart__]
Честит Свети Любовтин! Ох, извинявай - не гледам какво пиша, но то е, защото съм се побъркала по тебе!
                                                 [heart__]  [heart__]  [heart__]
Обичам те силно, обичам те страстно, желая ти на този ден всичко прекрасно! Честит Свети Валентин!
                                             [heart__]  [heart__]  [heart__]
Червената Шапчица изпраща СМС за 14 февруари до Кумчо Вълчо: "Искам те, желая те, ела ме изяж!"
                                            [heart__]  [heart__]  [heart__]
Цялото ми тяло трепти изпълнено с лудо страстно желание за теб! Обичам те! Честит Свети Валентин!
                                            [heart__]  [heart__]  [heart__]
Обичай ме,защоти те обичамОбичай ме ,защото вярвам в теб.Обичай ме,защото друг не искам.Обичай ме,защото искам само теб!!!
                                             [heart__]  [heart__]  [heart__]
Не зная защо те обикнахНе зная какво ме плениЗа теб  да мисля,азсвикнах,за теб даживея дори!!!
                                             [heart__]  [heart__]  [heart__]
Бих искала да ти кажа многоБих искала да ти кажа всичко.Обичам те-това е много!Обичам те-това е всичко!
                                             [heart__]  [heart__]  [heart__]
Ако друга те погледне-кажи й ,че ще ревнувамАко ти каже ,че те харесва каи й ,че съществувам.А ако иска да бъде с теб кажи й ,че ще тъгувам.
                                               [heart__]  [heart__]  [heart__]
Желая рози пътят ти да кичат, живей в прегръдките на любовта и нека всяка твоя мисъл бъде сбъдната !
                                                 [heart__]  [heart__]  [heart__]
1. Оби4ам те толкова много , и никога няма да те забразбя !
                                                   [heart__]  [heart__]  [heart__]
2.Всеки миг , когато те видя сьрцето ми тупти за теб , защото те оби4ам !
                                               [heart__]  [heart__]  [heart__]
3. Всеки пьт щом стана ти си в мислите ми , всеки пьт като лягам ти отново си тук !
                                             [heart__]  [heart__]  [heart__]
4. Оби4ам те както никойт друг , ти си моя живот ти си моето мьни4ко щастие на което ще се раддвам и ще оби4ам  завинаги , и което НИКОГА , НИКОГА няма да забравя !
                                           [heart__]  [heart__]  [heart__]
5. Оби4ам те тооооолкова много !
                                          [heart__]  [heart__]  [heart__]
6.Готова сьм на вси4ко да те имам ! Искам те сьс мен , ти си моята любов , която няма да забравя дори на другия край  света !
                                          [heart__]  [heart__]  [heart__]
7. Ти си моят ден , без който не мога , ти си водата и храната без която не мога !
                                           [heart__]  [heart__]  [heart__]
8. Оби4ам те , както никой друг , не мога да опиша оби4та която изпитвам кьм теб !
                                       [heart__]  [heart__]  [heart__]
9. Знай , 4е ти си единствен !
                                      [heart__]  [heart__]  [heart__]
10. Няма да те забравя знай , без теб не мога и ден ! Оби4ам те силно и много !
                                    [heart__]  [heart__]  [heart__]
11. Всеки ден те оби4ам и харесвам цсе пове4е и пове4е !
                                    [heart__]  [heart__]  [heart__]
12. Като те видя , сьрцето ми бие толкова силно 4е 6те хврькне !
                                     [heart__]  [heart__]  [heart__]
13. Мой мили4ьк Петьр ! Ти си моето щастие
                                    [heart__]  [heart__]  [heart__]
14. 16 буквата П , 16 е моето любимо 4исло , 16 е картата за  библиотеката в   у4илище , 16 е 4исллото което няма да забравя !
                                       [heart__]  [heart__]  [heart__]
15.. Мое мили4ко , щастиице , мое малко сьрце !
                                      [heart__]  [heart__]  [heart__]
16. Петре - така те аз нари4ам , защото те оби4ам !
                                     [heart__]  [heart__]  [heart__]







You can't stop me from loving again, breathing again, feeling again... I will love again

Неактивен DeTe_Ha_Xaoca

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3282
  • Пол: Жена
  • Super girls don't cry!
Re: Валентинките
« Отговор #1 -: Февруари 20, 2007, 17:55:23 pm »
Кафето е черно като дявола,горещо като ада,чисто като ангела и нежно като любовта!
                             [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Премислих колко път съм извървяла и колко нощи в любовта се вричах, на тебе свойта вярност съм отдала, защото ме научи да обичам.
                             [inlovee] [inlovee] [inlovee]
Не бягай от първата обич, в живота е само една, всичко след нея е една гол1ма лъжа!
                             [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Омайни рози, Букет цветя, Изпращам ти мила, Чакам те! Ако не дойдеш, Мразя те! Ти ме остави, Единствен на света
                             [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Не ти желая път от рози, такъв незная в земния ни свят, но нека силна да си преди утро, и делникът ти да е ден богат. Богат с другари радост и усмивки, богат с жарта на оня вечен зов, за който няма нито миг почивка и се нарича "истинска любов"
                              [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Знай че любовта не струва ако приятелство не съществува.
                              [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Тихичко те мразя. Тихичко те искам. Тихичко подсмърчам в тъмното сама. Искам да те няма всъщност да те има. Виж колко съм послушна моля те ела!
                              [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
I don't care what the world has to say. I just know that I love you today
                             inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Обичай за да те обичат, обичай без сълзи за една голяма истинска любов ако е нужно ти жертва направи!
                             [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Две неща ми трябват на земята- любовта и свободата.
                             [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Не се целувай пред входната врата, защото любовта може и да е сляпа, но съседите не са!
                              [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Ако изгониш любовта през вратата, тя ще влезе през прозореца!
                               [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Какво е любовта, ако не изгаряща болка от желанието, от ревността, от раздялата.
                              [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Едно сърце безумно те обича. Едно сърце безумно те кълне, че вечно тебе ще обича, че вечно тебе ще кълне.
                                [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Като водка силни. Като белиз екзотични. Като коняка топли. Като текила страстни. Като шампанско еротични. Толкова вкусни си представям твоите устни.
                                [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Помолих бог да ми даде дърво той ми даде гора, помолих го да ми даде цвете, той ми даде градина. Помолих бог да ми даде езеро, той ми даде океан, помолих го да ми прати ангел, а той ми прати теб!
                                [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Леглото ти със бели рози ще покрия, аз всяка роза я целунах във нощта, на всяка казах колко те обичам и колко пусто е без тебе на света.
                                [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Обичай дълбоко!Отмъщавай жестоко!
                                 [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Love is a tear. Love is a smile. Love is a hug. Love is a kiss. Love is a word. Love is the all world!
                                 [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
С любовта не се спори, тя съществува!
                                 [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Преди да обичаш се научи да прощаваш, защото който обича всичко прощава.
                                 [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Любовта е истинска само когато те кара да страдаш!
                                 [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Любовта е чадър под който няма място за трима!
                                 [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
По пътя на любовта няма пътни знаци и за това често стават катастрофи.
                                 [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Любовта има една могъща сестра, омразата. Внимавай да не обидиш първата, защото втората ще те погуби!
                                 [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Мъжът всякога иска да е първата любов на една жена, а жената всякога иска да е последната любов на един мъж!
                                 [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Любовта е огън.Мъката дим, няма огън без дим!
                                 [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Един ден ти ще ме попитащ кое е по-важно за мен ти или животът ми.Аз ще отговоря животът ми и ти ще си отидеш без дори да знаеш, че ти си моя живот.
                                 [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Най-великото нещо което ще научиш е как да обичаш, и как да бъдеш обичан в замяна!
                                 [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Когато човек страда не винаги обича, но когато човек обича винаги страда!
                                   [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Ако можех два пъти да се влюбя, първия път щеше да е в теб, а окажеш ли се грешка, втория път щях да се влюбя в грешката си!
                                    [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]


                                       
                                               
                                           

                                 
You can't stop me from loving again, breathing again, feeling again... I will love again

Неактивен DeTe_Ha_Xaoca

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3282
  • Пол: Жена
  • Super girls don't cry!
Re: Валентинките
« Отговор #2 -: Февруари 20, 2007, 22:51:57 pm »
Недей да казваш,че ще си отидеш, аз вече го разбрах сама, със мен недей да се сбогуваш със стари фрази и слова и няма като в стара драма да лея сълза подир сълза, до тук вървяхме двама, на татък мога и сама!
                                      [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
За да те върна с плач, готова съм да ослепея,за да те върна с вик готова съм да онемея. За да те имам не един а два живота бих отнела!
                                       [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Аз повдигнах тъжните клепачи, аз те гледах с влага на очи и мълчах защото те обичам и единствената ми мечта си ти. Ти мислиш че ще те забравя, но знай сърцето ме боли, ти беше първата ми обич и последна може би....
                                        [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Когато лебедът умира, той пее, пее пред смъртта. Той пее пее и не умира, защото вярва в любовта!
                                      [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Мило момче ако ти кажа "Обичам те" за теб ще е малко, ако ти кажа,че ще умра за теб за мен ще е много. Защото аз трябва да живея за да те обичам!
                                    [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Искам да те нарисувам! Не с молив не с четка, с устни ще те нарисувам, с благодарните си устни- с десет пръстчета възторг. Ще започна от лицето, ще опиша крехък профил, ще наподобя косите на ликуващ водопад, ще се върна на челото, във очите ти ще падна и на устните ти тънки, дълго, дълго ще се спра!
                                    [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Всеки час по една роза,всяка минура по една усмивка, всяка секунда по една целувка и безкрайно много обич за теб непрекъснато!
                                   [inlovee]   [inlovee]  [inlovee]
Любовта е непреодолимото желание да си непреодолимо желан.
                                   [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Сексът не е любов, но е добър заместител!
                                   [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Любовта е болест и като всяка друга болест се лекува в леглото!
                                   [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Завистта гледа през микроскоп, а любовта през телескоп
                                   [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]
Любовта е най-голямата глупост на мъдреца и мъростта на глупака!
                                   [inlovee]  [inlovee]  [inlovee]

                               
You can't stop me from loving again, breathing again, feeling again... I will love again

Неактивен djulia.caa

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 77
  • Пол: Жена
Re: Валентинките
« Отговор #3 -: Април 30, 2007, 21:55:52 pm »
опитвам се да не мисля но твоята целувка дяволски ми липсва.                           [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__]                                                   сърцето ми плаче крещи и не спира за милост те моли и малко любов до смърт те обича за тебе умира а обич такава е обич до гроб [heart__] [heart__] [heart__] [heart__]      кажи ревнуваш ли ме и плачеш ли без глас така жадуваш ли ме тъй както тебе аз?извикаи го високо 4е те боли жестоко за да остана с теб сега [heart__] [heart__] [heart__]  мислиш ли понякога за мен за приказката ни красива ще бъдем ли отново заедно някои ден без теб любов е просто дума сива [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__]
ОБИЧАЛ ЛИ СИ БЕЗ ДА ТЕ ОБИЧАТ И СТРАДАЛ ЛИ СИ КАКТО АЗ СЕГА И ВИЖДАЛ ЛИ СИ КАК СЪЛЗИ СЕ СТИЧАТ КОГАТО ЗА ТЕБЕ МИСЛЯ АЗ?НАВЯРНО НЕ!ТИ ВИНАГИ СИ БИЛ  ОБИЧАН,ЖЕЛАЯ ТИ УСПЕХИ В любовТА,НО ИСКАМ САМО ДА ТИ КАЖА:ОБИЧАХ ТЕ НО ТИ НЕ МЕ РАЗБРА

Неактивен gali

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 50
  • Пол: Жена
    • galito.dir.bg
Re: Валентинките
« Отговор #4 -: Февруари 15, 2009, 12:57:28 pm »
Budi moqta doza sutri6no kafe
Budi moqta slun4eva usmivka
Budi moqt um, du6a, surce
Budi. I 6te sam nai golqmata 6tastlivka
Darqvam sebe si I iskam teb v zamqna
Za men si valentinka nai jelana.
 [heart__] [heart__] [heart__] [heart__]

Eдна стрела прониза моето сърце,
една сълза се стича по твоето лице
- това е знак, че искам теб
- това е знак, че ти си любимия човек!

 [inlovee] [inlovee] [inlovee]


С мен остани в нощта на Свети Валентин,
 в страсти да се потопим
 и две сърца да възпламеним!

 [heart__] [heart__] [heart__]

Ти си част от моето сърце,
без тебе то разделя се надве,
ти ми даваш хиляди неща,
както днес, в деня на любовта!
 [inlovee] [inlovee] [inlovee]


V TARSENE NA TOVA KOETO NQMAME
NIE GUBIM TOVA KOETO IMAME

Неактивен 1912

  • Новак
  • *
  • Публикации: 23
Re: Валентинките
« Отговор #5 -: Януари 25, 2010, 00:11:36 am »
Да обичаш и да бъдеш обичан-игра най-красива. Бъди ми съперник-днес е турнира!

###

Без теб я няма любовта, няма слънце и луна. Щом не си до мен, няма нощ и ден, без теб я няма радостта... Обичам те! - не го забравяй! 
               
###

Сънувах топла зимна вечер, момиче нежно, мило и красиво. Сънувах ли? - или бе реалност. - Необяснимо!         
             
###

Ти си сладък миг, действащ като наркотик... Ти си розата в полето, завладяваща сърцето. Сърцето ми бушува, защото само тебе то жадува!!!

###

Ти си ален мак в полето, ти си птица в небето - помни, че те обичам и в тебе аз се вричам!

###

Една стрела прониза моето сърце, една сълза се стича по твоето лице - това е знак, че искам теб - това е знак, че ти си любимия човек!

###


С мен остани в нощта на Свети Валентин, в страсти да се потопим и две сърца да възпламеним!

###

Ти си част от моето сърце, без тебе то разделя се надве, ти ми даваш хиляди неща, както днес, в деня на любовта!

###

Давам ти моето сърце,
с думите ОБИЧАМ ТЕ !!!

###

Обичам те, защо да крия?
Обичам те, нима това е грях?
Дори пред всички да отричам,
ОБИЧАМ ТЕ, откакто те видях!
Честит Свети Валентин.


###

Обичам очите ти,
обичам да докосвам устните ти,
но най-много обичам
да усещам как тупти сърцето ти!
Честит Свети Валентин!!!

###

Любовта е танц прекрасен, птица, която трябва да лети.
Тя може веднъж да ни докосне, но вечно да продължи.
Ела, танцувай този танц с мен!

###

Желая ти много здраве - то винаги е нужно,
много щастие - то никога не стига,
море от любов и бряг,
на които винаги да те чака някой!
Честит Св. Валентин!

###

Какво ще правиш в този ден?
Защо не вземеш да се влюбиш в мен?
Аз пък още щом те зърна,
тъпкано ще ти го върна!

###

Обичам те!
Нека това да бъде само нашия първи Св. Валентин
Нека остареем прегърнати и влюбени
Нека всеки ден за нас бъде Празника на любовта.

###

Да съм духът в бутилката,която вълните изхвърлят на белия пясък. Ще съм пред теб, когато я отвориш, от щастие ще плача, когато проговориш.

###

Заради теб ще оцелея, ще ме има. За тялото не трябва много храна и вино, а твоята любов ще бъде лек, любими. Така ще преживеем всяка дълга зима.

###

Видя ли твойте 2 очи, страстта в мен започва да гори и, макар че аз не го изричам-ти знай, че много те обичам!

###

Един красив балон, в ръцете на пикантен слон, те чака скромно у дома - ела да ти го подаря.

###

Усещаш, че литваш - тя дава крила. Най-светлото чувство навярно е тя. За нея си вечно готов - навярно това е Любов!

###

Снощи под небето славно, с тебе беше ми забавно - свих си хиляди звезди, една от всички беше ти!

###

Влюбен ли си ти, не зная, но аз изгарям в любовта за тебе всяка нощ мечтая да слеем тяло и душа!

###

Нека любовта ни да вдъхва живот като жива вода, нека да разцъфти като рядко цвете сред пустинните пясъци и да устои на всички бури и урагани.


###

Сред букет от рози и купища от шоколад, аз ще търся твоите устни, защото те са най-красиви и най-сладки от всичко!

###

Едно ти никога не забравяй, едно ти винаги помни, че някъде далеч в безкрая едно сърце за теб тупти!

###

От всичко се отричам,от живота си дори,ако някого обичам,знай това си ти!

###

Цял ден си пея и си сричам само, само теб обичам.

###

Скъпичко, всеки сантиметър от разстоянието между нас е капка кръв от сърцето ми!

###

Да те издигна и да те погазя, да те разплача и да съм спокойна, така жестоко искам да си мой, че от обич мога да те мразя!

###

Господине, поръчали сте събуждане по телефона след 360 дни сън за датата 14.02. - това е днес. Събуди се!

###

Искам да те прегръщам, когато заспиваш, де те докосвам, когато сънуваш, да те целувам, когато се събудиш и да правим любов през останалото време!

###

Днескашния ден е този, когато цветята ще са рози, любовта ще е в огромни дози, а сексът нека де е във различни пози!

###

1-3,1-3,1-3-"Обичам те" - чак две не виждам!!!

###

Моето щастие с твоето име наричам, защото ти съществуваш и аз те обичам!

###

За най-големия ми любовчия, стани ти днес мой кибритлия, запали ти страстно моето сърце, за да се чувствам по-добре!

###

И ето, Коледа отмина, но аз не станах на мезе, и в този ден, поглеждайки към теб, усещам, че аз съм влюбено прасе! 

###

Ти си моята гугутка, ти си най-хубавата...жена! Ела двама да празнуваме и яко да се поцелуваме! И под нощния лазур да ти покажа моя..подарък!

###

Любими, ти си моят светъл лъч в края на тунела. Все бъди! Само да не си насрещен влак...                     

###

На тебе се вричам, до гроб те обичам, в шума и покоя, бъди само моя!

###

Любов моя, искам да ти кажа: лежиш ми на сърцето, като свиня на шосето! :D

###

О-чаквам те Б-оязливо, И-скам те, Ч-аровнико! А-ко М-ожеш, Т-ази вечер Е-ла!

###

Сълзи се спускат по моето лице, а душата ми мълчи. Защо? - защо те обича, а не може да го изрече. Затова тя ти пише и без думи ти казва ОБИЧАЙ МЕ и ти!

###

Мене жокер не ми трябва. Нито пък джакпот! Аз искам само теб и твоята любов. Днес!

###

За Св.Валентин искам да ти подаря нещо мило,нещо сладко,нещо секси, но дисплея ти е прекалено малък да ме побере,затова ела при мен да си вземеш падаръка!

###

Ако за деня на влюбените желаеш еротичен масаж - натисни 1, за нежност и романтика - натисни 2, за любов - 3, а за всичко това набери моя номер!

###

Ако всеки път, когато си мислех за теб падаше по 1 звезда, Луната щеше да разбере какво е самота. Не искам да съм на нейно място на 14.02

###

В този светъл, страстен ден, ти пробуждаш звяра в мен, искам те сега при мен, ела! Да ти разкрия любовта!

###

Не питай защо те обикнах още от първия ден, а питай ако те загубя,какво ще стане с мен!

###

Преди да легнеш тази вечер, отвори прозореца, почувствай как вятъра те гали, чуй смеха на звездите и приеми целувката, която луната ти праща от мен!

###

Исках да бъда част от теб, да се промъкна между ударите на сърцето ти. Днес аз съм ритъмът на сърцето ти и самия теб повече от всякога. Обичам те!

###

Днес е светъл ден за нас, скоро ще настъпи час, в който ще те изтезавам шумно - ще те любя парещо и неразумно!

###

Честит Свети Валентин, подарявам ти себе си! Обичай ме днес! Утре! Вдругиден! Обичай ме през всички дни до вечността!

###

Хубава си дявол да те вземе
и нека този дявол бъда аз.
И срещу дявол ще изляза на сражение
ако той застане между нас!

###

Хиляда пъти дай да те целуна...
и после сто... и после пак хиляда.
И после, много, хиляди щом станат
ще ги размесим неброени,
та никой лош човек да не завиди,
че толкоз много са били.

###

Мило, ти си моето сладкишче,
ти си моята близалка - ще те близкам сладко!
Честит Свети Валентин!

###

Миличко,
ден след ден стана част от мен.
Обичам те!

###

Обичам те!
Обичам те сега
лудо, огнено, горещо.
С дива ярост ще опитвам
твойте устни пламенни, горещи.

###

Желая ти всеки час по една усмивка,
всяка минута по една прегръдка,
всяка секунда по една целувка...
и безкрайно много ЛЮБОВ непрекъснато само за теб.

###

Обичам те
през мъка и сълзи!
Обичам те дори и да боли!
Грях е,
трябва да призная,
но твоята любов ме праща в рая.
Честити Свети Валентин.

###

За Св.Валентин искам да ти подаря нещо мило, нещо сладко, нещо секси, но дисплея ти е прекалено малък да ме побере. Затова ела при мен да си вземеш падаръка.

###

Обичам те силно,
обичам те страстно,
желаяти на този ден всичко прекрасно!
Честит Свети Валентин!!!

###

ЧЕСТИТ СВ.ВАЛЕНТИН!
Желая ти всеки час по една усмивка,
всяка минута по една прегръдка,
всяка секунда по една целувка...
и безкрайно много ЛЮБОВ непрекъснато само за теб!

###

Бъди звезда за всички, но слънце само за мен. С душата си обичай всички, но със сърцето само мен.

###

Спях, но не сънувах. Някой ме събуди - беше ти. Сега съм будна, нo сънувам, защото ти си любовта...

###

Не вярвай,че жар са звездите и слънцето свети над нас,че истина се крие в лъжите, но вярвай: ОБИЧАМ ТЕ АЗ!

###

Само с теб искам да съм аз, ти си моята любов и страст!

###

Ако нявга видиш зор, ела и с мене направи отбор! Медалът ти е в кърпа вързан, щом със мене си обвързан!

###

Има образ любовта, Зная, че пред мен е тя, Чувства, че това си ти, Затова - до мене ти бъди!

###

Всеки влюбен пристанище има, моя пристан бе твойто сърце. Честит Свети Валентин!

###

Излез навън, виж поройния дъжд, който се сипе,капките, които събереш са любовта ми към теб, а останалите - любовта ти към мен...

###

Честит Свети Валентин.
Да пребъде любовта ти и да грее като ярка звезда!
Желая ти много любов, щастие, късмет и
един мъж, който да ти помага в живота,
един мъж който да те глези,
един мъж който да плаща всяка твоя прищявка
и най-важното - последните трима да не се познават.

###

За да съчетаеш двата празника в едно, пожелавам ти винаги да си пиян от любов.

###

Желая ти всеки ден от живота ти да бъде Ден на Влюбените.

###

Честит Свети Валентин!
Пращам ти това купидонче,
мое сладко бонбонче,
да ти съобщи в този час
колко много те обичам аз!!!

###

Нека на 14-ти Февруари
най-голямата любов да те завари,
да намериш сродната душа
и да бъдеш със усмивка на уста!
Нека всеки, който днес те види,
благородно за щастието ти да завиди!

###

На Св.Валентин вратата рано отвори,
Валентинка ще ти стана,
само ако ме искаш ти!

Неактивен emanuelasterisk

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
  • Пол: Жена
    • emanuelasterisk.ucoz.com
Re: Валентинките
« Отговор #6 -: Януари 29, 2010, 21:54:05 pm »
Не е любов да сграбчиш живота на другия! Не е любов от слабостта си да търсиш подслон! Не е любов да оковаваш някого в чувства,. Не е любов ако е “дай ми да ти дам”. Не е любов, ако не е изкуство. Любов е споделеното мълчание на нечий поглед, който тихо вижда в теб. да светиш с него, ще ти е достатъчно. Защото слабите не са способни на любов... Защото любовта е даване и то е безостатъчно!!!
Моята любов за теб е като вода...

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Валентинките
« Отговор #7 -: Февруари 09, 2012, 18:56:06 pm »
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.