Автор Тема: ТВОЯТ ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ  (Прочетена 44205 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен GeRiNcEnCe

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 367
  • Пол: Жена
  • God forgives....I don`t!
Re: Домашните ни любимци
« Отговор #75 -: Септември 15, 2007, 01:10:49 am »
Това е моят Ричко :) [heart__]
Трагедията на живота е не, че свършва толкова скоро, а че чакаме толкова дълго, за да го започнем!!!

Неактивен TallyWeijl

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2200
  • Пол: Жена
  • It feel's like I'm fallin' I'm fallin' I'm fallin'
Re: ТВОЯТ ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ
« Отговор #76 -: Септември 15, 2007, 18:19:44 pm »
моето бебенце  :)

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: ТВОЯТ ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ
« Отговор #77 -: Септември 15, 2007, 19:03:54 pm »
И аз мили ми съфорумци,като много от вас си имам домашен любимец и то не един и два.През дългите години прекарани като странстващ лирически герой,аз съм обиколил какви ли не кътчета на планетата и съм виждал какви ли не чудати същества...но от всички тях,завинаги в сърцето ми останаха змиите...Затова реших да си направя един терариум в който си отглеждам 3 змии...Чудни същества са те...некъф ужас,некъф Ат...Казват се И,СИ и ДИ...кратки имена та да се помнят лесно [lol].Змията И намерих между едни камъни близо до Асенова крепост,докато преследвах некъф дзвер...още не мога да определя към кой вид змии спада,дори понякога не съм сигурен,че е просто змия-мой приятели също пътешественици като мен се опасяват като порасне повече да не се превърне във ламя.Ако се окаже ламя се надявам да има родствена връзка със Добрата ламя Спаска ! Ам змията Си,хванах във дъждовната гора в Латинска Америка...тъкмо дояждаше некъф гърджаф мисионер ! Си е от породата Латино-американска  петниста змия...иначе е добро същество.Третата змия Ди е от породата Фелибелийска породиста пепелянка...улових я докато се мъчеше да отхапе крака на паметника на Альоша...много опасен вид са, да знаете...Та събрах тези 3 змии в един терариум,но поради професията ми на странстващ лирически герои често пъти се налагаше да ги оставям сами...Както се досещате 3 змии сами на едно място си е като бомба със закъснител...затова сложих скрита камера в терариума и косите ми се изправиха 3 пъти когато се прибрах от последния си круиз и си пуснах записите...но мили ми съфорумци вижте сами с очите си! Подбрал съм ви само най-доброто...

Неактивен XpacTa_lavista

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3489
  • Пол: Мъж
  • Дървен философ, но дрянов
Re: ТВОЯТ ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ
« Отговор #78 -: Септември 16, 2007, 07:44:14 am »
И аз мили ми съфорумци,като много от вас си имам домашен любимец и то не един и два.През дългите години прекарани като странстващ лирически герой,аз съм обиколил какви ли не кътчета на планетата и съм виждал какви ли не чудати същества...но от всички тях,завинаги в сърцето ми останаха змиите...Затова реших да си направя един терариум в който си отглеждам 3 змии...Чудни същества са те...некъф ужас,некъф Ат...Казват се И,СИ и ДИ...кратки имена та да се помнят лесно [lol].Змията И намерих между едни камъни близо до Асенова крепост,докато преследвах некъф дзвер...още не мога да определя към кой вид змии спада,дори понякога не съм сигурен,че е просто змия-мой приятели също пътешественици като мен се опасяват като порасне повече да не се превърне във ламя.Ако се окаже ламя се надявам да има родствена връзка със Добрата ламя Спаска ! Ам змията Си,хванах във дъждовната гора в Латинска Америка...тъкмо дояждаше некъф гърджаф мисионер ! Си е от породата Латино-американска  петниста змия...иначе е добро същество.Третата змия Ди е от породата Фелибелийска породиста пепелянка...улових я докато се мъчеше да отхапе крака на паметника на Альоша...много опасен вид са, да знаете...Та събрах тези 3 змии в един терариум,но поради професията ми на странстващ лирически герои често пъти се налагаше да ги оставям сами...Както се досещате 3 змии сами на едно място си е като бомба със закъснител...затова сложих скрита камера в терариума и косите ми се изправиха 3 пъти когато се прибрах от последния си круиз и си пуснах записите...но мили ми съфорумци вижте сами с очите си! Подбрал съм ви само най-доброто...
На ракиена диета ли си ги оставил [lol]
Когато човек върви без път...
 
             ...най-често стига до гарата

  Нека бъдем грамотни! Да се научим да пишем правилно поне на родния си език!

Неактивен natalia_999

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1004
  • Пол: Жена
    • www.bg.tilllate.com
Re: ТВОЯТ ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ
« Отговор #79 -: Септември 16, 2007, 11:16:49 am »
Май в трябваше да ги пусна в "Аз и моята любов" ама карай  [lol]


Неактивен natalia_999

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1004
  • Пол: Жена
    • www.bg.tilllate.com
Re: ТВОЯТ ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ
« Отговор #80 -: Септември 16, 2007, 11:18:44 am »
ето още 2  :)

Неактивен secret^dream

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 84
  • Пол: Жена
Re: ТВОЯТ ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ
« Отговор #81 -: Септември 17, 2007, 17:59:15 pm »
natalia_999 ,прекрасно е  :)

Ето го и моето зверче - Лиза

Неактивен secret^dream

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 84
  • Пол: Жена
Re: ТВОЯТ ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ
« Отговор #82 -: Септември 17, 2007, 18:01:20 pm »
И още едничка.  Много позира.

Неактивен ^STREET_BOY^

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 652
  • Пол: Мъж
    • http://dreik.sytes.net
Re: ТВОЯТ ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ
« Отговор #83 -: Септември 21, 2007, 15:47:23 pm »

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: ТВОЯТ ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ
« Отговор #84 -: Септември 22, 2007, 01:46:46 am »
Аз имам същото папагалче,изглежда по същият начин,казва се Кати,щоту ми е русичко [lol]
Ам имах и зайче Beauty...но майка ми не издържа на буйният и нрав... :arrow:
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен last_unicorn

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 964
  • Пол: Жена
    • профил в myspace.com
Re: ТВОЯТ ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ
« Отговор #85 -: Септември 22, 2007, 11:58:53 am »
леле, колко е прекрасно зайчето  [heart__] [inlovee]
And you can't fight the tears that ain't comming Or the moment of truth in your lies

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Re: ТВОЯТ ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ
« Отговор #86 -: Октомври 05, 2007, 18:01:35 pm »
Моето бебе [heart__]

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: ТВОЯТ ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ
« Отговор #87 -: Октомври 14, 2007, 13:15:15 pm »
Олеее, всичките колко са сладкиии  [inlovee] [inlovee] [inlovee]
Ето го и моето Арчи  :)
"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: ТВОЯТ ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ
« Отговор #88 -: Октомври 14, 2007, 18:11:31 pm »
Ааа какви красавци и красавици има тук  [inlovee]

Аз да се похваля - имам си ново куче и вече станаха 2  [lol] Новото ми и то е хъски, мъжко, на 1г., същите цветове като моята Дарма [inlovee]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен Tajni4ka_:(

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2012
  • Пол: Жена
  • Моят нов любовник-самотата....
    • Tajni4ka
Re: ТВОЯТ ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ
« Отговор #89 -: Октомври 14, 2007, 23:03:12 pm »
Най-сладкото котенце си е моето [heart__]
Лъки:
Не сме се забравили, а всъщност никога не сме били...
Душите ни ограбени все  други са имали...
Но защо не спираме да се желаем?
И без да сме започнали не можем да спрем!!