Автор Тема: Кажи "Обичам те"....  (Прочетена 51773 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен merita

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 728
  • Пол: Жена
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #120 -: Януари 02, 2006, 23:34:48 pm »
Оби4ам те ваньо дори и ве4е да не си до мене.Дори и да не искам отново да сме заедно те оби4ам и само ти знаеш много добре че някой ден след много години когато живота си отива от мене последната ми мисъл ще е при тебе. Ще бъда и с други мъже но знаеш 4е ти беше всичко за мене и не 4аст от сърцето ми е с тебе а цялото е при тебе. ЩЕ те чакам в друг живот когато ще е възможна любовта ни.Оби4ам те!

Неактивен iDeF1x

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #121 -: Януари 03, 2006, 00:01:29 am »
уффффффффффф МЪЖЕ абе вие толкова ли сте комплексирани , че не вярвате , че някои може да ви обича.... баси какво значние има от колко време се познавате ... ако го чувствам как ли пък няма да си замълча ? Има хора който познавам от години и никога не съм им го казвала... и хора който познавам от няколко дни и вече са го чували от мен......... любовта е всеобхватно понятие един ден обичаш а другият не.. риторично е........има моменти в който чувстваш , че обичаш някого.......... в следващият просто не ти идва отвъте... и какво толкова му мислите дудма като дума все ено испери ми чорапите.........ако само с думи се доказваше любовта......... ехеее ми нека си го казваме ама който има и слата да го докаже евалата
това не е само до мъже бре и до двата пола ;)

Неактивен iDeF1x

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #122 -: Януари 03, 2006, 00:05:00 am »
уффффффффффф МЪЖЕ абе вие толкова ли сте комплексирани , че не вярвате , че някои може да ви обича.... баси какво значние има от колко време се познавате ... ако го чувствам как ли пък няма да си замълча ? Има хора който познавам от години и никога не съм им го казвала... и хора който познавам от няколко дни и вече са го чували от мен......... любовта е всеобхватно понятие един ден обичаш а другият не.. риторично е........има моменти в който чувстваш , че обичаш някого.......... в следващият просто не ти идва отвъте... и какво толкова му мислите дудма като дума все ено испери ми чорапите.........ако само с думи се доказваше любовта......... ехеее ми нека си го казваме ама който има и слата да го докаже евалата
еми да ти го казваш защото го чувстваш и го казваш , някои го казват ей така дори може да не го чувства :) дори повечето са така правят :) ахахаха  :>
« Последна редакция: Януари 03, 2006, 00:06:56 am от iDeF1x »

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #123 -: Януари 13, 2006, 02:12:02 am »
ОБИчАМ ТЕ МИЛО......АДСКИ МНОГО ТЕ ОБИчАМ.....ДО БОЛКАА....НЕ МОГА БЕЗ ТЕБ....МОЛЯ ТЕ ПРОСТИ МИ !!! [reeeev] [burning heart] ИСКАМ ДА СМЕ ЗАЕДНО..... :lovetogether: [love] ДАНО НАИСТИНА ДА ГО РАЗБЕРЕш.....И ДА СЕ ВЪРНЕш ПРИ МЕН !!! [molitva]
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #124 -: Януари 13, 2006, 10:47:07 am »
уффффффффффф МЪЖЕ абе вие толкова ли сте комплексирани , че не вярвате , че някои може да ви обича.... баси какво значние има от колко време се познавате ... ако го чувствам как ли пък няма да си замълча ? Има хора който познавам от години и никога не съм им го казвала... и хора който познавам от няколко дни и вече са го чували от мен......... любовта е всеобхватно понятие един ден обичаш а другият не.. риторично е........има моменти в който чувстваш , че обичаш някого.......... в следващият просто не ти идва отвъте... и какво толкова му мислите дудма като дума все ено испери ми чорапите.........ако само с думи се доказваше любовта......... ехеее ми нека си го казваме ама който има и слата да го докаже евалата
еми да ти го казваш защото го чувстваш и го казваш , някои го казват ей така дори може да не го чувства :) дори повечето са така правят :) ахахаха  :>
Дори и така да е дори и да не го вярват... когато ти го кажат нима не се чувстваш щастлив ? Точно в момент в който имаш нужда от "обичам те" ако ти го каже някои било то като любов или просто приятелско обичам те... нима няма да озари поне малко денят ти ??? :) аз може би обесценявам малко тази дума защотот я поватярм често но само на специялни хора... за мен нямаутре .. ако не го кажа днес.. утре него може да го няма и ще съжалявам цял живот за това...да може да звучи много по така ако се казже 1 по важен повод...но според мен важнотот е хората около мен да се 4увстват оби4ани и щастливи :) аз не очаквам отговр и аз те обичам... напротив чувствам се испълнена когато го кажа ;) 4есто си и патя от тва...........ИЗВИНЯВАИ :(
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен Dorito

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 916
  • Пол: Жена
  • Fuck me,I`m famous
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #125 -: Януари 13, 2006, 15:09:40 pm »
обичам си Наскооо иииии Робс ии Кититооо иии Дидитоо ии Маритоооо ии Иринкаа и Вилитоо  :) аа и брат миии ама него мнооооого си го обичкам  :kissoflove: :kissoflove: [I love you] [i love you] :flyingkiss: [i love you2] [spining heart] [heart4]
ОБИЧАМ НОЩЕМ ДА МЕ ПАЛИШ,ОБИЧАМ СУТРИН ДА МЕ ГАЛИШ,ОБИЧАМ ДА НЕ ПИТАМЕ ЗАЩО,ОБИЧАМ РАНО ДА СЕ ВРЪЩАШ,ОБИЧАМ КАКТО МЕ ПРЕГРЪЩАШ,ОБИЧАМ.. И ВЕЧЕ ЗНАЯ ЗА КАКВО...

Неактивен bezdaren_nekadarnik

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1388
  • Пол: Мъж
  • NON OMNES BEATI SUNT,QUI BEATI VIVENTUR ESSE
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #126 -: Януари 13, 2006, 16:21:55 pm »
ОБИЧАМ ТАЯ ДЕТО НЕ МЕ ОБИЧА

ПАРАДОКС,НАЛИ????

НО Е ИСТИНА....

И ТОВА Е МОЯТА ТРАГЕДИЯ....
"С никаква красота жената не може да заплати на мъжа за своята пустота"
                  А. П. Чехов

http://forum.stih4e.com/index.php/topic,3619.msg66453.html#msg66453

Душата ми окована лежи на студа,
писъкът на сърцето ми цепи мрака,
извират от очите ми реки...
Сам сред хора-чужд на всеки...

Неактивен bezdaren_nekadarnik

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1388
  • Пол: Мъж
  • NON OMNES BEATI SUNT,QUI BEATI VIVENTUR ESSE
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #127 -: Януари 13, 2006, 16:52:24 pm »
ЩЕ СПРА ДА ТЕ ОБИЧАМ,КОГАТО ГЛУХ ХУДОЖНИК НАРИСУВА ЗВУКА ОТ ПАДАНЕТО НА ЛИСТЕНЦЕ ОТ РОЗА ВЪРХУ КРИСТАЛЕН ПОД!!!!!
"С никаква красота жената не може да заплати на мъжа за своята пустота"
                  А. П. Чехов

http://forum.stih4e.com/index.php/topic,3619.msg66453.html#msg66453

Душата ми окована лежи на студа,
писъкът на сърцето ми цепи мрака,
извират от очите ми реки...
Сам сред хора-чужд на всеки...

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #128 -: Януари 13, 2006, 16:54:37 pm »
ЩЕ СПРА ДА ТЕ ОБИЧАМ,КОГАТО ГЛУХ ХУДОЖНИК НАРИСУВА ЗВУКА ОТ ПАДАНЕТО НА ЛИСТЕНЦЕ ОТ РОЗА ВЪРХУ КРИСТАЛЕН ПОД!!!!!

Колко хубаво звучи ! ! ! !  [heart__] [heart__] [heart__]
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #129 -: Януари 13, 2006, 18:13:23 pm »
готин стих да
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #130 -: Януари 14, 2006, 10:12:52 am »
Искам да кажа на брат ми ,че изключително много го обичам !!! Не ми е истинския брат де .. най - добрия ми приятел - Прекрасен човек ..разбира ме за сичко , помага ми ако имам проблеми.. за сичко мога да разчитам на него ! Обичам те братчету мииии !!!!!!!! [inlovee] [heart__] [shame]

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #131 -: Януари 14, 2006, 20:26:28 pm »
искам да кажа на всички от форума колко много ги обичам!! Всички значите ааааадски много за мен и много ви ценя!!

Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #132 -: Януари 14, 2006, 23:35:16 pm »
искам да кажа на всички от форума колко много ги обичам!! Всички значите ааааадски много за мен и много ви ценя!!

 :kissoflove: :kissoflove: :kissoflove: :kissoflove: :kissoflove: обичкам те Пепинце  [inlovee] [inlovee] [inlovee]
"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/

Неактивен merito13

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 966
  • Пол: Жена
  • Give yourself to me....
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #133 -: Януари 15, 2006, 14:04:31 pm »
МАле да не помислите че сьм лесбиика,но аз искам да кажа едно голямо ОБИЧАМ ТЕ на Бонита тя е много яка мацка и ме кефи много толкова си приличаме
Oт уморените листа, които знаят,
че само миг и ще са вече спомен.
На нещо мило идва вече краят,
но пак ще се завърне.Свят огромен.
             {by Gentiana}

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #134 -: Януари 18, 2006, 07:09:17 am »
Обичаммммммммммм, Реален!!!!! Който за съжаление не е във форума, но някога беше! Ох, душата, хахах :Р
  Дай та цуням фе! :Р
Обичаммм и още едно момченце, ма него хептем не го знаете :Р (само Реален да не чуе, ма ще ставам неговата Ева, хахаххахахахха :> :> :> :> )