Автор Тема: Кажи "Обичам те"....  (Прочетена 51868 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Shady^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1270
  • Пол: Жена
  • Cry Me A River
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #210 -: Юли 28, 2006, 10:43:34 am »
ами аз не ви познавам много добре всички от форума, ама пак си ви обичкам [i love you] :lovetogether: [I love you] :fireheart: :iloveyouinblue: :flyingkiss: :hot: :kissoflove: [cool heart] [heart-4eta] [cart-heart] [heart-love] [happy heart] [spining heart] [burning heart] [heart4] [love]
                                                                                                 What Goes Around...
                                                                                                                                          ...Comes Around

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #211 -: Юли 28, 2006, 12:20:07 pm »
 :)Обичам всички тук,прекрасните сте,не спирайте да ме радвате....
Обичам и моето слънчице,Бебеееее обичкам теееее [inlovee] [inlovee] [inlovee]
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен luda_fenka_Cena

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1643
  • Пол: Жена
  • ТаКа Е хУбАвО, Че ТеБ тЕ иМа!!!
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #212 -: Юли 28, 2006, 15:23:58 pm »
Обичкам си мойто мило!!!много~много~много
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен,най-злочест.
От парещите въглени на мъката,си направи сам стълба и излез.
Светът когато мръкне пред очите ти и притъмнее в тези две очи,
сам слънце си създай и от лъчите му,създай си стълба и по нея се качи.
Когато от безпътица премазан си и си зазидан в четири стени.
От всички свои пътища прерязани,нов път си направи и пак тръгни.
Трънлив и зъл е на живота ребуса,на кръст разпъва нашите души.
Загубил всичко,не загубвай себе си, единствено така ще го решиш!

Неактивен FALLEN

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3585
  • Пол: Жена
  • Моля те,спаси ме...От самата мен...Спаси ме...
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #213 -: Юли 28, 2006, 19:46:30 pm »
Така и така сме искренни,та и аз да се присъсединя...[hey sexyy]
Обичам те,мамо и татко,и бабо теб също.Нищо че ви ядосвам,това не значи че чувствата ми са се променили...
Обичам те Киара(кучето ни),защото само ти не можеш да ми викаш [pleZz] [usmivkaa]
Обичам си ви и вас,всички от форума,защото ние сме неизменни приятели и споделяме емоциите си [dance4] [cvetee] [inloveee]
И Обичам те за всички онези,които са до мен,макар и пръснати из градове и села,обичам ви приятели [I love you]
 :iloveyouinblue: :iloveyouinblue: :iloveyouinblue: :iloveyouinblue:
Не ме мрази! Аз достатъчно се мразя!
Сякаш чувствата сега не са модерни...
Но ден след ден не можах да си докажа,
че те мразя и пак те обичам неймоверно...

 
И аз бавно изчезвам...
Изчезнах...
Но ти във мен остана!...

Неактивен srebarna_liliq

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1712
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #214 -: Юли 29, 2006, 01:57:18 am »
ОБИЧАМ НИКО [heart4] [heart4] [heart4] :flyingkiss: :flyingkiss:

Неактивен koteto14

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 316
  • Пол: Жена
  • KiSs Me BaBy
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #215 -: Юли 29, 2006, 02:01:29 am »
ОБИЧАМ ВСИЧКИТЕ СИ ПРИЯТЕЛИ ЗАщОТО ВЪВ ВСИЧКИ МОМЕНТИ ТРУДНИ ИЛИ ХУБАВИ ТЕ СА ДО МЕН ОБИЧАМ ВИИИИИИИИИИИИ [heart__] [inlovee] [cvetee] [inloveee] [bear] :fireheart: :kissoflove: :lovetogether: :flowers: :lovesick: :bemine: [I love you] [i love you] [inloveee] [burning heart] [wish all my love] [i love you2] [spining heart] [heart-4eta] [cool heart] [hapiness] [so_happy] [gentle-fen2] [gentle-fen] [flowers] [bubles] [happy heart] [spining heart] [be mine2] [cart-heart] [heart-love] [hugs and kisses] :callme: :iloveyouinblue: :flyingkiss: :hot: [love] [air kiss] [kiss2] [chatlove] [love] [hearts4] :lovetogether:
ОБИЧАМ ДА МЕ ГЛЕДАТ ВСИЧКИ В ОЧИТЕ,ОБИЧАМ ДА ГЛЕДАМ КАК МРАЗЯТ МЕ ЖЕНИТЕ,ОБИЧАМ ДА ПРЪСКАМ ЧАР С ПУЛНА СИЛА,ОБИЧАМ ДА ОБРЪЩАМ 30 ЧАШКИ С ТЕКИЛА,ОБИЧАМ ДА МЕ ГЛЕДАТ КАК ТАНЦУВАМ АЗ НА БАРА,ОБИЧАМ ДА МИНАВАМ ЩОМ ЧЕРВЕН Е СВЕТОФАРА,ОБИЧАМ ВСИЧКИ ПОГЛЕДИ ВПЕРЕНИ В МЕН,ОБИЧАМ ДА УСЕЩАМ КАК МЕ МОЛИШ НАРАНЕН,ОБИЧАМ АЗ ДА ЗНАЯ,ЧЕ ИЗЦЯЛО ТЕ ВЛАДЕЯ,ОБИЧАМ И НЕЩАТА,ЗА КОИТО АЗ КОПНЕЯ,ОБИЧАМ BMW-ТО СИ ГОЛА АЗ ДА МИЯ,ОБИЧАМ БАНКНОТИТЕ ДА СА С ПО 4 НУЛИ,ОБИЧАМ ВСИЧКО ЛЪСКАВО И СКЪПО ЧУ ЛИ?

Неактивен srebarna_liliq

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1712
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #216 -: Юли 29, 2006, 02:02:57 am »
ОБИЧАМ ВСИЧКИТЕ СИ ПРИЯТЕЛИ ЗАщОТО ВЪВ ВСИЧКИ МОМЕНТИ ТРУДНИ ИЛИ ХУБАВИ ТЕ СА ДО МЕН ОБИЧАМ ВИИИИИИИИИИИИ [heart__] [inlovee] [cvetee] [inloveee] [bear] :fireheart: :kissoflove: :lovetogether: :flowers: :lovesick: :bemine: [I love you] [i love you] [inloveee] [burning heart] [wish all my love] [i love you2] [spining heart] [heart-4eta] [cool heart] [hapiness] [so_happy] [gentle-fen2] [gentle-fen] [flowers] [bubles] [happy heart] [spining heart] [be mine2] [cart-heart] [heart-love] [hugs and kisses] :callme: :iloveyouinblue: :flyingkiss: :hot: [love] [air kiss] [kiss2] [chatlove] [love] [hearts4] :lovetogether:
И аз те обичам!!!

sexy_men_skru4

  • Гост
за вас е по добре че не ме познавате тва да го знаете от мене за6тото сам някакав странен човек поне родителите ме мислят за човек все още аз нз кав сам !


дано разбера дайе дали имам сърце и ако имам някога дали 6те се разтопи НО ДАНО НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!

Вече само 1 знам 6те се пробвам дастана не6то и 6те полойа труда си вархо футбола защото само там ми е сърцето  за ни6то друго не ми пука колкото за футбол мойеби се заблойдажам сам но е тека за тва си йижея да гледам този спорт и ДАНО НЯКОИ ДЕН И НА КОПРИНЕНАТА ФЛАНЕЛКА ДА ЗАПИШЕ МОЕТО ИМЕ  тогава мойеби 6те имам сърце и за други неща да правя но сега какво и да права не ми гоставя текова удоволствие от това да докосна топката и да тичам това е аз сам саможижляк секи би го разбрал ако ме познава  но точно защото сам текав и заради та ми е добре и все сам добре  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЗНАМ чЕ ОТ ТОВА НЯМА ДА МОЖЕТЕ РА СХВАНЕТЕ НОщО ЗАщОТО СТЕ ЖАЛКИ ПОДОБИЯ НА ХОРА А НЕ В САщНОСТ СТЕ МАРЗАЛИВЦИ ДЕТО СЕДЯТ ЦЯЛ ДЕН НА СТОЛА ПРЕД РС И СЕ ТАП4АТ АБЕ ХОРА ВРАЗМАРДАИТЕ СЕ СИ4КИ СТАВАТЕ ОТ ТОЗИ СТОЛ СВИНЕ НА ДЕН КАТО ТРУПАТЕ ПО 100 ГРАМА Е КЖО ИСКАТЕ ДА СТАВА НЕ6ТО ОТ ВАС Е СТАВА ВИКАМО СЕ ВСЕЯДНО!!!!!!!!!!!!!!! ТВА БЕшЕ МАЛАК УРОК ЗА ВАС АКО НЕ ИСКАТЕ НА 12-19 ГОДИНИ ДА СТЕ ОТ 60-100 КИЛОГРАМА И ДА ВИ Е СРАМ ПО УЛИЦИТЕ И ДА НЕМОЙЕТЕ ДА СИ КУПИТЕ ДРЕХИ 6ТОТО ИМ СВАР6ВА ПЛАТА СЕ НА ГРАДНАТА ОБИКОЛКА И НА ТАЛИАТА ЗЕМЕТЕ СЕ ПРОБАИТЕ ДА ЗАПРЕЛИ4АТЕ НА ХОРААААААААААААААААААААААА!!!    [usmivkaa] [cais007] [namigG] [pleZz] [smeeh] [bravisimo] [a taka] [oh kotioo] [cvetee] [hey sexyy] [inloveee] [svirrr] [twist] [dance4] [mhmm] [sad3] [reeeev] [devil4o] [grrr] [toi e] [na na na na] [sradlio2] [sradlio] [pisna miii] [aaaaaaaaaa] [mhmmmm] [reevvv] [boii] huh [bear] [namigggg] [good_] [think] [hip hip uraaa] [nomer edno] [plqqsss] [6666t] [think2] [questionn] [sorry] =:) [happy] [bunny4] [slun] [hip hip ura] :toofunny: [crying] [bulgaria] [kiuchekdens] [i'm sorry] =hi =df [hey sexy] [your mamma] [i love you] [I love you] :bemine: :flowers: :lovetogether: :kissoflove: :fireheart: :iloveyouinblue: [knife] :callme: [knife] :flyingkiss: :hot: :realmad: [hapiness] [cool heart] [heart-4eta] [happy heart] [flowers] [gentle-fen] [gentle-fen2] [i like you] [cart-heart] [heart-love] [hugs and kisses] [wish all my love] [spining heart] [so_happy] [bubles] [frozen] [peace] [xa xa xa xa xa xa] [bunny] [be mine2] [be mine2] [burning heart] [happy birthday] [zabraneno 18] [gu6] [devill] [devill] [not fair] [o my god] [pccc] [gentlefen] [indian] [brmmmm] [kisss] [kiss2] [love] [chatlove] [na na] [rolleyes] [ami segaaa] [spri saaaaa] [plqsssss] [evala] [bgzname] [ihuuu] [rd] [bqloo] [praznichno]

Неактивен koteto14

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 316
  • Пол: Жена
  • KiSs Me BaBy
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #218 -: Юли 29, 2006, 02:46:38 am »
аз те познавам много добре но незнаех че толкожа много обичаш футбола знаех че го обичаш но чак толкова сега разбрах!!!!!!!!!!!!!!!!!
ОБИЧАМ ДА МЕ ГЛЕДАТ ВСИЧКИ В ОЧИТЕ,ОБИЧАМ ДА ГЛЕДАМ КАК МРАЗЯТ МЕ ЖЕНИТЕ,ОБИЧАМ ДА ПРЪСКАМ ЧАР С ПУЛНА СИЛА,ОБИЧАМ ДА ОБРЪЩАМ 30 ЧАШКИ С ТЕКИЛА,ОБИЧАМ ДА МЕ ГЛЕДАТ КАК ТАНЦУВАМ АЗ НА БАРА,ОБИЧАМ ДА МИНАВАМ ЩОМ ЧЕРВЕН Е СВЕТОФАРА,ОБИЧАМ ВСИЧКИ ПОГЛЕДИ ВПЕРЕНИ В МЕН,ОБИЧАМ ДА УСЕЩАМ КАК МЕ МОЛИШ НАРАНЕН,ОБИЧАМ АЗ ДА ЗНАЯ,ЧЕ ИЗЦЯЛО ТЕ ВЛАДЕЯ,ОБИЧАМ И НЕЩАТА,ЗА КОИТО АЗ КОПНЕЯ,ОБИЧАМ BMW-ТО СИ ГОЛА АЗ ДА МИЯ,ОБИЧАМ БАНКНОТИТЕ ДА СА С ПО 4 НУЛИ,ОБИЧАМ ВСИЧКО ЛЪСКАВО И СКЪПО ЧУ ЛИ?

Неактивен luda_fenka_Cena

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1643
  • Пол: Жена
  • ТаКа Е хУбАвО, Че ТеБ тЕ иМа!!!
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #219 -: Юли 29, 2006, 10:21:17 am »
аз те познавам много добре но незнаех че толкожа много обичаш футбола знаех че го обичаш но чак толкова сега разбрах!!!!!!!!!!!!!!!!!
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен,най-злочест.
От парещите въглени на мъката,си направи сам стълба и излез.
Светът когато мръкне пред очите ти и притъмнее в тези две очи,
сам слънце си създай и от лъчите му,създай си стълба и по нея се качи.
Когато от безпътица премазан си и си зазидан в четири стени.
От всички свои пътища прерязани,нов път си направи и пак тръгни.
Трънлив и зъл е на живота ребуса,на кръст разпъва нашите души.
Загубил всичко,не загубвай себе си, единствено така ще го решиш!

Неактивен luda_fenka_Cena

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1643
  • Пол: Жена
  • ТаКа Е хУбАвО, Че ТеБ тЕ иМа!!!
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #220 -: Юли 29, 2006, 11:00:07 am »
Обичам ПепиИиИии!!!
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен,най-злочест.
От парещите въглени на мъката,си направи сам стълба и излез.
Светът когато мръкне пред очите ти и притъмнее в тези две очи,
сам слънце си създай и от лъчите му,създай си стълба и по нея се качи.
Когато от безпътица премазан си и си зазидан в четири стени.
От всички свои пътища прерязани,нов път си направи и пак тръгни.
Трънлив и зъл е на живота ребуса,на кръст разпъва нашите души.
Загубил всичко,не загубвай себе си, единствено така ще го решиш!

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #221 -: Юли 29, 2006, 14:49:35 pm »
Обичам те,мамо...  :flowers:

Неактивен Angel_Eyes

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1074
  • Пол: Жена
  • Last kiss
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #222 -: Юли 30, 2006, 00:35:46 am »
Обичам сестра ми...

Бебо, обечам те, обичам те..... [wish all my love]


В момента не е в София и ми липсва много... [uaaaaa]

И въпреки, че от скоро пиша тук..мисля, че сте много добрички и мили....

 :kissoflove:


« Последна редакция: Юли 30, 2006, 00:39:31 am от Angel_Eyes »
Любовта - тя започва тогава когато заради друг ти си готов да измениш на себе си!

Неактивен Boss_baby_MM

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1597
  • Пол: Жена
  • Едва ли някога бил си обичан ти,както от мене сега
    • http://princeska.stih4e.com
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #223 -: Юли 31, 2006, 01:31:39 am »
Обичам те слънчице мое, не си отивай надалече от мен!   [reeeev] :fireheart: [crying]
Ако те няма, знам, ще полудея, знам!
Без теб не мога, знам, да оцелея!
От много сълзи, знам, ще ослепея, знам!
Ако те няма, знам, няма да живея!

Неактивен teamote^

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3512
  • Пол: Жена
Re: Кажи "Обичам те"....
« Отговор #224 -: Август 17, 2006, 13:44:26 pm »
Обичкам ви всички  [inlovee]