Автор Тема: Manchester United - Червените Дяволи!!!!  (Прочетена 24167 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен *fifka*

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 244
  • Пол: Жена
Re: Manchester United - Червените Дяволи!!!!
« Отговор #60 -: Февруари 16, 2008, 23:47:06 pm »
Страхотна аргументация - няма що!

П.П.Поздравления и за страхотното модериране! [bravisimo]

Неактивен ArmaggeddoN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 607
  • Пол: Мъж
  • Преградите духът ми победи...
Re: Manchester United - Червените Дяволи!!!!
« Отговор #61 -: Февруари 16, 2008, 23:51:39 pm »
Каква аргументация, бе момиче, каква модерация  [lol]
Аз аргументи няма нужда да прилагам, отборът на който симпатизирам ви даде тамън 4 аргумента  [lol]
А изобщо не виждам за какво модериране говориш, като си пиша за победа на Манчестър, в темата на Манчестър  [lol]
Ти какво искаш да пиша в тази тема, латински сентенции ли?  [lol]
Единствения офтопик който има в тази тема са твоите молитви към модераторите  [lol]
Настане вечер, месец изгрее,
звезди обсипят свода небесен.
Гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен.

Неактивен Blake

  • Модератор
  • Master
  • *****
  • Публикации: 1315
  • Пол: Мъж
  • The dead is just the beginning
    • My blog
Re: Manchester United - Червените Дяволи!!!!
« Отговор #62 -: Февруари 17, 2008, 10:04:07 am »
Страхотна аргументация - няма що!

П.П.Поздравления и за страхотното модериране! [bravisimo]

Не мога да разбера кое да изтрия О-0

Честита победа на всички , стопли ми се душицата в студената февруаска вечер
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Until then I`ll walk alone
http://blaze0fglory.blogspot.com/

Неактивен *fifka*

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 244
  • Пол: Жена
Re: Manchester United - Червените Дяволи!!!!
« Отговор #63 -: Февруари 17, 2008, 10:13:07 am »
Цитирам фен на Юнайтед!
Premier Ship - следващият път пишете в тази тема, ако искате да се дискотира някой мач, предстоящо събитие или отбор.
Не виждаш кое трябва да изтриеш, защото не искаш да го видиш! Ако темата е за победите на Манчестър - няма проблеми, просто както вече казах, противоречите си!

Без лоши чувства!

Неактивен Blake

  • Модератор
  • Master
  • *****
  • Публикации: 1315
  • Пол: Мъж
  • The dead is just the beginning
    • My blog
Re: Manchester United - Червените Дяволи!!!!
« Отговор #64 -: Февруари 17, 2008, 10:24:23 am »
Знам за темата но пък хората искаха направиха си тема за Юнайтед...
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Until then I`ll walk alone
http://blaze0fglory.blogspot.com/

Неактивен meteor

  • Наказан
  • Master
  • *
  • Публикации: 1076
  • Пол: Мъж
  • д-р Ханибал Лектър
Re: Manchester United - Червените Дяволи!!!!
« Отговор #65 -: Февруари 17, 2008, 20:19:30 pm »
Какъв шамар. Тази четворка трябваше да е осморка. Искам да изразя голямото удоволствие, което ми достави играта на НаНи. Бях доста скептичен към този футболист, но той показа, че има място в този шампионски отбор. Естествено, че е задължително да се отбележи и най - добрият мач на Флечър. Макар все още да считам, че не е за този отбор, той изигра невероятен мач. Ако продължи с подобна игра, много бързо ще си променя мнението за него.
Нека другите да внасят ред в хаоса.
Аз пък ще внасям хаос в реда.

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: Manchester United - Червените Дяволи!!!!
« Отговор #66 -: Февруари 26, 2008, 23:53:07 pm »
Знам за темата но пък хората искаха направиха си тема за Юнайтед...
Правилно аз съм я писал  :>
Всеки пише каквото иска стига да се отнася до Ман.Юнайтед!
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен *fifka*

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 244
  • Пол: Жена
Re: Manchester United - Червените Дяволи!!!!
« Отговор #67 -: Февруари 27, 2008, 01:26:51 am »
Предстои реванш между Ман. Юнайтед и Лион! Французите уж са без сериозна конкуренция за първото място в La Liga, но в Шампионската лига винаги стигат до една фаза и после... Дали този път няма да достигнат до нещо повече от 1/8-финал или 1/4-финал. Преди това обаче трябва да победят шампиона на Англия. Изглежда доста трудно, но не и невъзможно.

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: Manchester United - Червените Дяволи!!!!
« Отговор #68 -: Март 19, 2008, 19:05:39 pm »
Важното е че Ман.Юнайтед продължават напред и да се надяваме че тази година ще гледаме английски финал :) аз лично искам да е Ман.Юнайтед - Ливърпул а вие???
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен *fifka*

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 244
  • Пол: Жена
Re: Manchester United - Червените Дяволи!!!!
« Отговор #69 -: Март 19, 2008, 19:57:14 pm »
... да се надяваме че тази година ще гледаме английски финал :) аз лично искам да е Ман.Юнайтед - Ливърпул а вие???

Ужас!

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Manchester United - Червените Дяволи!!!!
« Отговор #70 -: Март 23, 2008, 19:46:12 pm »
Важното е че Ман.Юнайтед продължават напред и да се надяваме че тази година ще гледаме английски финал :) аз лично искам да е Ман.Юнайтед - Ливърпул а вие???


чудесен избор...днес ги ошмулихме с 3,защо на финала да не бъдат 5 :)... като гледам и ония сакати прасета вървят към изненадваща победа над малолетните пиленца на мосю Бриколаж така че едната титла я земахме почти защо да не вземем и другата...
« Последна редакция: Март 23, 2008, 19:51:42 pm от ludnegar »

Неактивен *fifka*

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 244
  • Пол: Жена
Re: Manchester United - Червените Дяволи!!!!
« Отговор #71 -: Март 23, 2008, 22:36:15 pm »
Най-интересно ще е ако "сакатите прасета" ви измъкнат титлата под носа. [usmivkaa] Дрогба е невероятен! Дано Челси не остане с празни ръце тази година.

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Manchester United - Червените Дяволи!!!!
« Отговор #72 -: Март 23, 2008, 23:51:15 pm »
Най-интересно ще е ако "сакатите прасета" ви измъкнат титлата под носа. [usmivkaa] Дрогба е невероятен! Дано Челси не остане с празни ръце тази година.
 

никак няма да ми е интересно ако стане така... [reeeev],но да бъдем реалисти...да Дрогба е невероятен (единствения футболист на Челси който харесвам ) Джо Кол също е невероятен,Шон Райт Филипс пък е много бърз,Шевченко струва 60 милиона,Петър Чех е най-добрия вратар в света,нооо тази година Кристияно Роналдо е бог,а ако аз стана трениор на Челси,ще имат повече успехи отколкото с некадърен футболен инвалид като Авраам Гранд(справка-Тотнъм- Челси 4:4 ).Когато в 2 отбора има много силни и равностойни футболисти,вече умението на тренера става жизнено важно.От тук до края титлата ще се решава от сър Алекс и Авраам Гранд...и нали се сещаш какво ще се случи.Авраам ще се превърне в поредния безработен футболен "спец".Ще поеме националния отбор на Узбекистан или може би на Косово и гордо ще разправя на шиптарите за това как го е блъснал влак във Премиършип

Неактивен *fifka*

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 244
  • Пол: Жена
Re: Manchester United - Червените Дяволи!!!!
« Отговор #73 -: Март 24, 2008, 11:12:40 am »
Най-интересно ще е ако "сакатите прасета" ви измъкнат титлата под носа. [usmivkaa] Дрогба е невероятен! Дано Челси не остане с празни ръце тази година.
 

никак няма да ми е интересно ако стане така... [reeeev],но да бъдем реалисти...да Дрогба е невероятен (единствения футболист на Челси който харесвам ) Джо Кол също е невероятен,Шон Райт Филипс пък е много бърз,Шевченко струва 60 милиона,Петър Чех е най-добрия вратар в света,нооо тази година Кристияно Роналдо е бог,а ако аз стана трениор на Челси,ще имат повече успехи отколкото с некадърен футболен инвалид като Авраам Гранд(справка-Тотнъм- Челси 4:4 ).Когато в 2 отбора има много силни и равностойни футболисти,вече умението на тренера става жизнено важно.От тук до края титлата ще се решава от сър Алекс и Авраам Гранд...и нали се сещаш какво ще се случи.Авраам ще се превърне в поредния безработен футболен "спец".Ще поеме националния отбор на Узбекистан или може би на Косово и гордо ще разправя на шиптарите за това как го е блъснал влак във Премиършип
Ехехе... не го подценявай Гранд. Ако беше толкова некадърен надали щеше да заема този пост. Още повече, че става дума за отбор, който няма затруднения от финансово естество и не е проблем да намери добър заместник на Моуриньо. Е, не е легенда като Фъргюсън, но пък за момента си върши работата що годе добре! [namigG]
Колкото за титлата в Англия, не ми се вярва Манчестър да се издъни... но в Шампионската лига битката тепърва предстои!  [xa xa xa2324]

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Manchester United - Червените Дяволи!!!!
« Отговор #74 -: Април 02, 2008, 14:06:47 pm »
 Рома отново коленичи пред Манчестър Юнайтед ...  [dugaaaa] [ihuuu] [ihuuu] [kiuchekdens] [kiuchekdens] [kiuchekdens] [kiuchekdens] [kiuchekdens] [kiuchekdens] [kiuchekdens] [kiuchekdens] [cool dance] [cool dance] [cool dance]