Автор Тема: Дружат ли момичетата по външен вид?  (Прочетена 1914 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен madelin

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 568
  • Пол: Жена
  • I`m still loving you ...
Re: Дружат ли момичетата по външен вид?
« Отговор #15 -: Февруари 08, 2007, 22:11:13 pm »
В грешка си..

подкрепям напълно. имам приятелка, с която се познаваме от 14 години. и не съм си и помисляла,че тя е само едно красиво лице. наи- малкото защото това не е достатъчно за приятелство. аз лично не мога да съм приятелка с една тъпа празноглавка и ме не вълнува много дали е мис свят или не. душата и сърцето са по - важни.
Остани, ще ти го казвам даже да ме рани.Остани, ще те обичам и да боли.Остани, ще го повтарям без да се уморя.Остани и ще повярваш във любовта.

Неактивен Rocka_Rola

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 392
  • Пол: Мъж
  • "Amused itself to death"
Re: Дружат ли момичетата по външен вид?
« Отговор #16 -: Февруари 09, 2007, 11:28:57 am »
аве според мен сам прав.Аз поне не познавам дори две момичета за които мога дас кажа че ас априятелки.
"There's someone in my head   but it's not me ..."

Неактивен madelin

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 568
  • Пол: Жена
  • I`m still loving you ...
Re: Дружат ли момичетата по външен вид?
« Отговор #17 -: Февруари 09, 2007, 13:30:14 pm »
аве според мен сам прав.Аз поне не познавам дори две момичета за които мога дас кажа че ас априятелки.
това си е твое мнение. момичета - приятелки има.
Остани, ще ти го казвам даже да ме рани.Остани, ще те обичам и да боли.Остани, ще го повтарям без да се уморя.Остани и ще повярваш във любовта.

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Re: Дружат ли момичетата по външен вид?
« Отговор #18 -: Февруари 09, 2007, 13:32:32 pm »
Цитат
Дружат ли момичетата по външен вид?

Някои да, други не!
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Дружат ли момичетата по външен вид?
« Отговор #19 -: Февруари 09, 2007, 15:31:52 pm »
Естествено,че може да има приятелки,без злоба  [shame]
Аз повече съм на мнение,че не може да има приятелство м/у момче и момиче...но да не се отклонявам [lol]

Съгласна съм с Калиста.Веднага давам пример с моите Приятелки Ние,които сме си все заедно.4-те сме точно като жените от Сексът и града  [hey sexyy][lol] Имаме колкото общи,толкова и различни интереси, начин на мислене, обличане...
Забелязала съм в моя клас има 4-5 групи и ако никой не знае кой с кого е,само като ни погледне и ни слуша 10-15 мин,веднага ще каже кои са групите! [ooooo] [namigG]

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Дружат ли момичетата по външен вид?
« Отговор #20 -: Февруари 10, 2007, 10:09:08 am »
аве според мен сам прав.Аз поне не познавам дори две момичета за които мога дас кажа че ас априятелки.

И аз веднага давам пример с моите... Както каза Мимито ние не си приличаме по начин на мислене, още по-малко по обличане... Но аз давам всичко за тях, сигурна съм и те за мен :)
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен Unforgotten`feeling`f

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1490
  • Пол: Жена
  • ~Леден полъх...разпръсква огнени целувки~
Re: Дружат ли момичетата по външен вид?
« Отговор #21 -: Февруари 11, 2007, 10:15:02 am »
Прави сте, че женската злоба е често срещана, аз съм чувала, че съберат ли се повече от 5 момичета на едно място, скоро става какафония, дъжд от интриги, лъжи и омраза, лицемерие.
Е, все пак има хора, които могат да ти бъдат приятели, трябва много да внимаваш на кого се доверяваш, не винаги ти мисли доброто, само защото ти му го мислиш.

Аз също съм била разочарована от мои псевдо - приятелки, но мога да кажа, че сега си имам някаква представа на кого мога да разчитам и се съобразявам. С моята най - добра приятелка се познаваме от детската градина, после бяхме заедно до 4-ти клас, после класа ни се разпадна и случайно пак двете попаднахме в 1 клас  [oops] След 7-ми клас кандидатствахме и ни приеха пак двете...Сега сме 11 и мн държим една на друга....знам, че на нея мога да й се доверя. Имам си и още 2-3 приятелки, които са ми доста скъпи, останалото са познати!

Преди време имах страшно много "приятели", но успях да видя, че така е само за пред хората. Много от тях ми направиха мръсно, говориха глупости за мен, лъгаха ме. Сега може да си имам малко приятелки, но знам, че са истински.

Относно въпроса ти, надявам се с моите приятелки да сме от 3-тата групичка  [lol]
~Time now to spread your wings, to take to flight.Aim for the burning sun.

Неактивен Nefertiti

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 735
  • Пол: Жена
  • Some Like It Hot
Re: Дружат ли момичетата по външен вид?
« Отговор #22 -: Февруари 16, 2007, 07:45:24 am »
Забелязала съм го това XpacTa_lavista, в мовто училище има двечки , които  и двете са изрусени, облечени в черни елечета и със сини дънки, абе това е само пример за това как се обличат, но не мога да разбера защо трябва да са еднакви??? [oops] Много е глупаво...Според мен всеки човек трябва да си има индивидуялност и да бъде достатъчко уверен в себе си , за да я покаже на другите и съответно те го харесат или не...само така би могъл да си намери истински приятели :)
Аз много си обичам хората от моята компания, всички сме доста различни като личности, но това не ни пречи  да сме заедно, свързват ни приятните разговори и хубавото време прекарано заедно...не веднъж момичетата от моята компания са ми доказали , че мога да им разчитам и са ми помагали във възлов за мен момент :) Просто имам страхотни хора около мен  [heart__]
Искрена, Весела, Жизнена, Мечтателна, Красива, Креативна...както никои друг

Неактивен Porcelain_Doll

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 63
  • Пол: Жена
Re: Дружат ли момичетата по външен вид?
« Отговор #23 -: Февруари 20, 2007, 23:56:23 pm »
Обичам мойте кучки  [inlovee] и с тях много си приличаме ,по характер и стил на обличане и такижа неща ФаФлите са супер  [heart__]

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Дружат ли момичетата по външен вид?
« Отговор #24 -: Февруари 21, 2007, 20:33:14 pm »
Обичам мойте кучки  [inlovee] и с тях много си приличаме ,по характер и стил на обличане и такижа неща ФаФлите са супер  [heart__]

Предупреждение имаш! :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!