Автор Тема: Интервю с ToHuTy  (Прочетена 4895 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Интервю с ToHuTy
« -: Януари 30, 2007, 21:17:57 pm »
 :p







Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Tajni4ka_:(

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2012
  • Пол: Жена
  • Моят нов любовник-самотата....
    • Tajni4ka
Re: Интервю с ToHuTy
« Отговор #1 -: Януари 30, 2007, 21:24:01 pm »
Охо.....ТоНиТу [inlovee]
Много се радвам,че ще съм първата,която ще ти зададе въпросчета....

Искам да те питам само кои хора не харесваш от форума и защо,и също така кои харесваш [inlovee]
И по-конкретно ако може да отговориш за Медената [inlovee]
Не сме се забравили, а всъщност никога не сме били...
Душите ни ограбени все  други са имали...
Но защо не спираме да се желаем?
И без да сме започнали не можем да спрем!!

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Интервю с ToHuTy
« Отговор #2 -: Януари 30, 2007, 21:34:43 pm »
Здрасти,Тони:)
Ти сама си го изпроси да си на интервю  [pleZz] и сега ще отговаряш на въпросчета:)
Искам да те попитам какво е за теб истинското приятелство?!Колко човека можеш да наречеш приятели и сигурна ли си,че във всеки един момент са готови да ти помогнат?!
Благодаря ти предварително за отговора,миличка  [hugs and kisses]
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Интервю с ToHuTy
« Отговор #3 -: Януари 30, 2007, 21:45:18 pm »
Здрвей и от мен Тони

Аз пък искам да те питам дали вярваш в съдбата,дали всичко си е наместено как да стане и кога? [shame] :)


Неактивен Shady^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1270
  • Пол: Жена
  • Cry Me A River
Re: Интервю с ToHuTy
« Отговор #4 -: Януари 30, 2007, 22:58:28 pm »
Тони, здрасти и от мен  :)
Искам да те питам.. как мислиш - можеш ли да обичаш един човек, както се казва "докато смъртта ви раздели" :question:
                                                                                                 What Goes Around...
                                                                                                                                          ...Comes Around

Неактивен ToHuTy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 765
  • Пол: Жена
  • Ще Те ГлЕдАм ДоКаТо ОчИтЕ ИзГоРяТ ..
Re: Интервю с ToHuTy
« Отговор #5 -: Януари 31, 2007, 00:51:17 am »
такаааа .. първо благодаря на Нутсо,че ме избра [lol] сигурно си го заслужих .. :p
Мерси за въпросчетата .. че сте се сетили за мен .. много се радвам ... ииии да почвам да отговарям освен ..  :p

Тони, здрасти и от мен  :)
Искам да те питам.. как мислиш - можеш ли да обичаш един човек, както се казва "докато смъртта ви раздели" :question:
Мисля,че мога .. Но ако го обичам .. то знам,че само аз ще обичам - от другата страна ще е пусто .. Както се вика - несподелена любов!
Здрвей и от мен Тони

Аз пък искам да те питам дали вярваш в съдбата,дали всичко си е наместено как да стане и кога? [shame] :)


Съдба има да .. Но вярвам,че ние самите я подреждаме .. кое как да стане и кога и как ..
Здрасти,Тони:)
Ти сама си го изпроси да си на интервю  [pleZz] и сега ще отговаряш на въпросчета:)
Искам да те попитам какво е за теб истинското приятелство?!Колко човека можеш да наречеш приятели и сигурна ли си,че във всеки един момент са готови да ти помогнат?!
Благодаря ти предварително за отговора,миличка  [hugs and kisses]

Да ти кажа чесно .. много пъти са ме предавали и са ми забивали дълбоко ножове в гърба .. и вече нямам доверие на почти никой .. много малко приятели имам(истински) ..и даже не знам дали и на тях мога да вярвам  [confused] А иначе имам си приятели .. но те са в графата "познати" .. някак си не мисля,че някой е толкова сериозен колкото трябва да е човек,за да се разчита на него и да знаеш,че в труден момент евентуално ще ти помогне
Охо.....ТоНиТу [inlovee]
Много се радвам,че ще съм първата,която ще ти зададе въпросчета....

Искам да те питам само кои хора не харесваш от форума и защо,и също така кои харесваш [inlovee]
И по-конкретно ако може да отговориш за Медената [inlovee]
Харесвам всички .. но има хора,лапета по-точно казано,които като ги базикнеш или им кажеш 2-3 думи и палят веднага .. това ме дразни страшно много в тях .. защото все пак какъв човек си,ако нямаш чувство за хумор  [oops] А относно медената .. Просто се дразня за това,че тя има 5000 публикаций и 1/1000 от тях вероятно е стих,разказ или нещо от сорта,за което всъщност е направен форума.Едва ли някой,който има талант .. някой,който обича да пише и е регистриран във форума с тая цел - да пише .. ще тръгне да стои постоянно в игрите - които всъщност са направени за развлечение .. Таааа .. дразни ме това в нея,че тя просто е тук за едните игри .. И тея публикаций всъщност са пълен фалш .. Има тук хора,които са от началото на създаването на сайта и нямат толкова публикаций колкото нея .. а тя за няколко месеца направи 5000 публикаций в игрите .. Някак си не ми се струва честно .. :) Поне това си е моето мненийце де .. Иначе против момичето нямам нищо лошо ..
А иначе си обичам много kalista и akayda  [inlovee] [inlovee] [inlovee] [inlovee]

« Последна редакция: Януари 31, 2007, 00:57:12 am от ToHuTy »

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Интервю с ToHuTy
« Отговор #6 -: Януари 31, 2007, 09:28:46 am »
Здравей, слънчице!  [flowers]
Аз искам да те питам.... Хммм  [mhmmmm]
Според теб имаш ли истински приятели?  [hapiness]
Като се обърнеш назад във времето какво виждаш?  [heart-4eta]
А себе и след 10 години как виждаш?  [happy heart]
И лятото ще дойдеш ли на моренце при мен?
[so_happy]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен Nefertiti

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 735
  • Пол: Жена
  • Some Like It Hot
Re: Интервю с ToHuTy
« Отговор #7 -: Януари 31, 2007, 11:10:19 am »
Коя е най-силната ти страст?
Искрена, Весела, Жизнена, Мечтателна, Красива, Креативна...както никои друг

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Интервю с ToHuTy
« Отговор #8 -: Януари 31, 2007, 11:15:17 am »
Здравей тони :) ето го моето въпросче

Седнали с кафене с приятелки аз влизам в кафенето и сядам близко сепаре до теб и искам да те заговоря да взема номера ти и да изляза с теб на кафе :) какво трябва да направя за да постигна това мое желение :).
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен ToHuTy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 765
  • Пол: Жена
  • Ще Те ГлЕдАм ДоКаТо ОчИтЕ ИзГоРяТ ..
Re: Интервю с ToHuTy
« Отговор #9 -: Януари 31, 2007, 13:40:37 pm »
Здравей, слънчице!  [flowers]
Аз искам да те питам.... Хммм  [mhmmmm]
Според теб имаш ли истински приятели?  [hapiness]
Като се обърнеш назад във времето какво виждаш?  [heart-4eta]
А себе и след 10 години как виждаш?  [happy heart]
И лятото ще дойдеш ли на моренце при мен?
[so_happy]
1.Аз вчера отговорих на подобен въпрос .. Мисля,че имам да .. но са малко .. а и за тях не съм много сигурна,че няма да ме прецакат някой ден .. [confused]
2.Като се обърна назад .. виждам само болка .. Бях влюбена до уши в едно момче,обичах го повече от живота си .. И заради тая любов бях зарязала всичко - училище .. родители .. приятели .. Бях вманиачена да го обичам .. И сега се радвам,че се оправих,защото още малко ако бях изчакала и щях да си опропастя целия живот .. [mhmmmm]
3.След 10 години се виждам завършила Софийския университет - Право .. И живееща вече в Англия .. Поне това ми е голямата мечта. [inloveee] [hey sexyy]
4.АКо ходя на море това лято .. задължително ще дойда да те видя миличка ..  [inlovee] [inlovee] [inlovee] Няма как да я изпусна тая възможност. [I love you] :flyingkiss:

Неактивен ToHuTy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 765
  • Пол: Жена
  • Ще Те ГлЕдАм ДоКаТо ОчИтЕ ИзГоРяТ ..
Re: Интервю с ToHuTy
« Отговор #10 -: Януари 31, 2007, 13:45:36 pm »
Коя е най-силната ти страст?
Много хубав въпрос .. Най-силната и Най-голямата ми страст са Литературата и Историята .. От малка се интересувам от история .. интересно ми е много .. Обожавам я  .. А относно Литературата - Обожавам да чета ..  и да пиша .. Това ме успокоява много повече,отколкото да споделям болката си с някой - предпочитам да я опиша в стих например .. и да остане като спомен .. И след време когато прочета това,което съм написала да мога да се върна назад във времето,когато съм го писала и да почувствам същото чувство .. каквото ме е накарало да напиша подобно нещо.

Неактивен ToHuTy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 765
  • Пол: Жена
  • Ще Те ГлЕдАм ДоКаТо ОчИтЕ ИзГоРяТ ..
Re: Интервю с ToHuTy
« Отговор #11 -: Януари 31, 2007, 13:49:40 pm »
Здравей тони :) ето го моето въпросче

Седнали с кафене с приятелки аз влизам в кафенето и сядам близко сепаре до теб и искам да те заговоря да взема номера ти и да изляза с теб на кафе :) какво трябва да направя за да постигна това мое желение :).
Сладур .. хаха .. Ами аз не съм от тези момичета с голямото самочувствие .. така казано - "Недостижимите" .. Винаги някой може да дойде да ме заговори .. дори и да излезем на кафе .. Нямам протиф по принцип - А особенно ако ти си .. Ти си страшен човек!Няма как да те отрежа [inlovee] Такива като теб рядко се срещат,нали знаеш!
А ако е някой друг .. Ако ми допадне по характер .. да се държи добре с мен и т.н. .. нямам просто как да му откажа кафето .. Ноооо кафето само [lol] След това си зависи много :kissoflove:

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Интервю с ToHuTy
« Отговор #12 -: Януари 31, 2007, 14:07:04 pm »
Здравей тони :) ето го моето въпросче

Седнали с кафене с приятелки аз влизам в кафенето и сядам близко сепаре до теб и искам да те заговоря да взема номера ти и да изляза с теб на кафе :) какво трябва да направя за да постигна това мое желение :).
Сладур .. хаха .. Ами аз не съм от тези момичета с голямото самочувствие .. така казано - "Недостижимите" .. Винаги някой може да дойде да ме заговори .. дори и да излезем на кафе .. Нямам протиф по принцип - А особенно ако ти си .. Ти си страшен човек!Няма как да те отрежа [inlovee] Такива като теб рядко се срещат,нали знаеш!
А ако е някой друг .. Ако ми допадне по характер .. да се държи добре с мен и т.н. .. нямам просто как да му откажа кафето .. Ноооо кафето само [lol] След това си зависи много :kissoflove:


Добре ;) хаха :) значи да идвам да пием кафе хихи :)

Още едно въпросче аз съм нахален :)

Какво трябва да притежава един мъж за да го обичаш и да бъдеш с него ?
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен ToHuTy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 765
  • Пол: Жена
  • Ще Те ГлЕдАм ДоКаТо ОчИтЕ ИзГоРяТ ..
Re: Интервю с ToHuTy
« Отговор #13 -: Януари 31, 2007, 14:31:58 pm »
Здравей тони :) ето го моето въпросче

Седнали с кафене с приятелки аз влизам в кафенето и сядам близко сепаре до теб и искам да те заговоря да взема номера ти и да изляза с теб на кафе :) какво трябва да направя за да постигна това мое желение :).
Сладур .. хаха .. Ами аз не съм от тези момичета с голямото самочувствие .. така казано - "Недостижимите" .. Винаги някой може да дойде да ме заговори .. дори и да излезем на кафе .. Нямам протиф по принцип - А особенно ако ти си .. Ти си страшен човек!Няма как да те отрежа [inlovee] Такива като теб рядко се срещат,нали знаеш!
А ако е някой друг .. Ако ми допадне по характер .. да се държи добре с мен и т.н. .. нямам просто как да му откажа кафето .. Ноооо кафето само [lol] След това си зависи много :kissoflove:


Добре ;) хаха :) значи да идвам да пием кафе хихи :)

Още едно въпросче аз съм нахален :)

Какво трябва да притежава един мъж за да го обичаш и да бъдеш с него ?
Ами трябва да ме разбира .. Най-вече .. И най-важното - ДА има голямо сърце,което е способно да обича! [inlovee]

Неактивен Shady^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1270
  • Пол: Жена
  • Cry Me A River
Re: Интервю с ToHuTy
« Отговор #14 -: Януари 31, 2007, 21:57:17 pm »
 и пак съм аз :p
такам, като пораснеш, каква искаш да станеш, имаш ли някаква мечта още от времето, когато си била по малка?
                                                                                                 What Goes Around...
                                                                                                                                          ...Comes Around