Автор Тема: Разполагаш ли с презерватив?  (Прочетена 22998 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен madelin

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 568
  • Пол: Жена
  • I`m still loving you ...
Re: Разполагаш ли с презерватив?
« Отговор #180 -: Февруари 21, 2007, 16:23:38 pm »
да хаха  :) повече никога рискове ! пффффф

 [a taka]
и аз съм на това мнение.
Остани, ще ти го казвам даже да ме рани.Остани, ще те обичам и да боли.Остани, ще го повтарям без да се уморя.Остани и ще повярваш във любовта.

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: Разполагаш ли с презерватив?
« Отговор #181 -: Февруари 21, 2007, 19:06:14 pm »
ами след последния път когато тръпнах 5 дена за това дали ми има нещо или не...повече никога... :)
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен Zaiko_Baiko

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 79
  • Пол: Жена
Re: Разполагаш ли с презерватив?
« Отговор #182 -: Февруари 25, 2007, 12:43:03 pm »
имам някакви в къщи но вече не използвам защото  сме дълго време заедно и си направихме тестове и можем да се наслаждаваме на секса без презерватив определено е мн по-добре!!!  [namigG] :> :> :>

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Разполагаш ли с презерватив?
« Отговор #183 -: Февруари 25, 2007, 13:37:19 pm »
Грижа на момчето бляя само той ли си прави хубавото с тоя сех? ами вие? вие забременявате не ние? за болести да чукна на дарво няма да говоря? как ще кажете ГРИЖА ЗА момчето ? сигорно е грижа на момчето да пиете противозачатачни или тнт ?Сигорно е грижа? като стане белята момчето да копува хапчета и глупости :) стига говорихте глупости слесте малко на земята.Мажете носят презарвативи защото никога незнаят какво може да се случи :) ако ме разбирате
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен icegirl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1231
  • Пол: Жена
  • Fire In The Ice!
Re: Разполагаш ли с презерватив?
« Отговор #184 -: Февруари 25, 2007, 14:34:27 pm »
Грижа на момчето бляя само той ли си прави хубавото с тоя сех? ами вие? вие забременявате не ние? за болести да чукна на дарво няма да говоря? как ще кажете ГРИЖА ЗА момчето ? сигорно е грижа на момчето да пиете противозачатачни или тнт ?Сигорно е грижа? като стане белята момчето да копува хапчета и глупости :) стига говорихте глупости слесте малко на земята.Мажете носят презарвативи защото никога незнаят какво може да се случи :) ако ме разбирате

Напълно съм съгласна. И момичетата точно поради тая причина трябва да си имат. Никой не може да гарантира какво ще се случи.
Imagination, life is your creation!

Неактивен waitshark

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1190
  • Пол: Мъж
  • Мъж без жена е като врат, който не се схваща
Re: Разполагаш ли с презерватив?
« Отговор #185 -: Февруари 25, 2007, 14:45:37 pm »
Грижа на момчето бляя само той ли си прави хубавото с тоя сех? ами вие? вие забременявате не ние? за болести да чукна на дарво няма да говоря? как ще кажете ГРИЖА ЗА момчето ? сигорно е грижа на момчето да пиете противозачатачни или тнт ?Сигорно е грижа? като стане белята момчето да копува хапчета и глупости :) стига говорихте глупости слесте малко на земята.Мажете носят презарвативи защото никога незнаят какво може да се случи :) ако ме разбирате

Напълно съм съгласна. И момичетата точно поради тая причина трябва да си имат. Никой не може да гарантира какво ще се случи.

Хах,сагласен Тъкмо с Hurto тва осаждаме сега,никой не знаи ко може да се случи.А ти май си голяма мрасница а?

Неактивен teamote^

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3512
  • Пол: Жена
Re: Разполагаш ли с презерватив?
« Отговор #186 -: Февруари 25, 2007, 16:02:53 pm »
аз пък не съм съгласна....  [confused]
момчето няма ли презерватив да забрави за случая.. следващия път пак като се стигне до там и не носи пак ще почака, накрая сам ще почне да взима... това си е моя принцип тъй че.....  [pleZz]
и пак нямам - не.... ама вече не ми и трябват (може би)  :p [pleZz] [twist]

Неактивен DeTe_Ha_Xaoca

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3282
  • Пол: Жена
  • Super girls don't cry!
Re: Разполагаш ли с презерватив?
« Отговор #187 -: Февруари 26, 2007, 13:25:01 pm »
Ма ти се риозно ли не си мръсница? Ако не си мръсница то поне си мизерница и знаеш как да използваш презервативите не само по преднзаначение. Само дето докато те чака човек да изровиш презерватив от чантата си и може да му падне   добре че някой хора нямат какво
Напълно съм съгласна. И момичетата точно поради тая причина трябва да си имат. Никой не може да гарантира какво ще се случи.

You can't stop me from loving again, breathing again, feeling again... I will love again

Неактивен icegirl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1231
  • Пол: Жена
  • Fire In The Ice!
Re: Разполагаш ли с презерватив?
« Отговор #188 -: Февруари 26, 2007, 13:46:41 pm »
Ти подиграваш ли се с мен. Ти най - добре знаеш как се ползват презервативите не по предназначение. По тая тема ще си говорим на четири очи.  И от къде на къде мизерница? [lol]  [pleZz]
Imagination, life is your creation!

Неактивен DeTe_Ha_Xaoca

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3282
  • Пол: Жена
  • Super girls don't cry!
Re: Разполагаш ли с презерватив?
« Отговор #189 -: Март 03, 2007, 00:34:47 am »
Ами от къде на къде, че и питаш  [inlovee] Ще ти обясня лично да не става флууд
You can't stop me from loving again, breathing again, feeling again... I will love again

Неактивен SkitnicaVmoretO

  • Модератор
  • Master of disaster
  • *****
  • Публикации: 4176
  • Пол: Жена
  • I died to become immortal...
    • SkitnicaVmoretO
Re: Разполагаш ли с презерватив?
« Отговор #190 -: Март 03, 2007, 00:39:50 am »
с 2, не че ще ми потрябват скоро...  [confused]
"Светът ще свърши, казват, в огън,
а други - в лед.
Ако говорим за желание,
избирам огън без терзание.
Но ако пак му дойде ред
да мре, омраза съм поел
такава,
че и ледът за тази цел,
бих казал, става."

Робърт Фрост

Неактивен DeTe_Ha_Xaoca

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3282
  • Пол: Жена
  • Super girls don't cry!
Re: Разполагаш ли с презерватив?
« Отговор #191 -: Март 03, 2007, 00:50:25 am »
 Никога нищо не се знае :) Аз имам един гаден спортекс дето не знам кога и как ма ще го употребя и имам и мноооого здрави корейски с авточасти
You can't stop me from loving again, breathing again, feeling again... I will love again

Неактивен FALLEN

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3585
  • Пол: Жена
  • Моля те,спаси ме...От самата мен...Спаси ме...
Re: Разполагаш ли с презерватив?
« Отговор #192 -: Март 03, 2007, 08:35:17 am »
Хах,оня ден нарочно отидох да се "каля" и да купя сама от аптеката.Мале,що срам беше,ама купих де.И то 5 таман  [lol] Първото,което се сетих беше One touch.Някой ми ги беше препоръчал,ама аз си карам на запазената марка Дюрекс (само да вметна,че в аптеката все пак не хапели )  :)
Не ме мрази! Аз достатъчно се мразя!
Сякаш чувствата сега не са модерни...
Но ден след ден не можах да си докажа,
че те мразя и пак те обичам неймоверно...

 
И аз бавно изчезвам...
Изчезнах...
Но ти във мен остана!...

Неактивен madelin

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 568
  • Пол: Жена
  • I`m still loving you ...
Re: Разполагаш ли с презерватив?
« Отговор #193 -: Март 03, 2007, 09:16:38 am »
(само да вметна,че в аптеката все пак не хапели )  :)

ами не хапят ама много лошо гледат, особено ако аптекарката е по - възрастна....  [lol]
Остани, ще ти го казвам даже да ме рани.Остани, ще те обичам и да боли.Остани, ще го повтарям без да се уморя.Остани и ще повярваш във любовта.

Неактивен DuRa-BuRa

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 253
  • Пол: Жена
  • Now Sorry Seems To Be The Hardest Word.....
Re: Разполагаш ли с презерватив?
« Отговор #194 -: Март 03, 2007, 10:46:30 am »
Хах,оня ден нарочно отидох да се "каля" и да купя сама от аптеката.Мале,що срам беше,ама купих де.И то 5 таман  [lol] Първото,което се сетих беше One touch.Някой ми ги беше препоръчал,ама аз си карам на запазената марка Дюрекс (само да вметна,че в аптеката все пак не хапели )  :)
  ох мен си ме е срам да купувам и това си е  [shame] възхищавам се на хора като теб, които не ги е срам  [lol]  иначе имам в мен 1, който ми го даде приятелят ми  :)